mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Topalli: Shpeshherë mendoj të largohem për t’iu përkushtuar familjes

“Kur isha e re as që më shkonte ndërmend të merresha me politikë. E vetmja gjë që mendoja ishte ‘ishalla nuk më fusin në burg’. Unë kam qenë shumë e apasionuar pas matematikës. Është dashuri e madhe imja, pasion shumë  i madh”, ka deklaruar në një intervistë për GSH kryetarja e parlamentit, Jozefina Topalli.

Ajo shpjegon se si papritur i tha pa kuptuar “po” politikës dhe se kurrë nuk kish menduar se do të ishte kryetare e parlamentit.

“Kurrë nuk e kam menduar se mund të bëhesha kryetare e Parlamentit. Kurrë nuk e kam synuar dhe kurrë nuk më ka shkuar nëpër mend. Kur ishim në opozitë ishte kohë e vështirë. Kam pasur tre herë kallashnikovin në kokë nuk mund të pretendoja për karrige”, thekson ajo.

Ajo rrëfen se shpeshherë mendon të largohet nga gjithçka për t’iu përkushtuar familjes, ndonëse pohon se bashkëshorti ka qenë mbështetësi i saj më i madh.

“Nuk është ankuar kurrë! Njëherë të kishte bërë një gjest, unë nuk do të isha këtu ku jam. Familja është e para. Pa qetësinë familjare nuk bën dot asgjë. Nëse dikush në shtëpi fillon e të ankohet, sigurisht që zgjidhja më e mirë është të heqësh dorë nga ajo që pëlqen të bësh të ruash familjen”, rrëfen kryetarja e Kuvendit.

Ajo tregon se nuk ka qarë asnjëherë për punën.

“Asnjëherë për punën. Kam qarë kur jam larguar nga fëmijët ose kur ata janë mërzitur apo iu ka ndodhur diçka. Qaj unë. Qaj edhe kur shoh një film, qaj edhe kur dëgjoj një këngë të bukur”.

Topalli tregon se festa e 100 vjetorit me 28 do ta gjejë në Vlorë, dhe më pas do të vazhdojë festimet në Tiranë.

47 komente në “Topalli: Shpeshherë mendoj të largohem për t’iu përkushtuar familjes”

 1. coku says:

  nuk besoj se ti qan. e para te jane thare lotet dhe e dyta nuk ke zemer dhe motiv per te qare. do largohesh. po ku do shkosh se na te dum fort.

  1. Vlora says:

   ti moj jozefine per cdo gje mund te jesh vec per politike JO!

   do te beje mire te largoheshe, se thaset me para i keni siguruar. tani dil ne ndonje ishull dhe shijoi po te la zoti,,,se nga ne ron 100 vjet.

   1. Vlora says:

    Eh , moj Jozefinë

    Kur ti rri e heshtur
    ngjan si Shën Maria ,
    po sa nis e flet
    më kap lemeria .

    Se shqipen e shkretë
    e bën krejt fërtele ,
    siç thua dhe vetë
    e bën fare zhele .

    Ka dhe plot të tjerë
    që ty s’ti nxe koka ,
    Mjeda i magjishëm
    dhe Filip Shiroka .

    Ti lexosh tërë jetën
    s’të mërziten kurrë ,
    ti dhe gegërishten
    e ke bërë çamurë .

    Ngado që ta zëmë
    je në kundravajtje ,
    jo vetëm në formë
    po dhe në përmbajtje .

    Ti mundohesh shumë
    t’i ngjasosh Saliut ,
    si ai të flasësh
    gjuhën e ariut .

    Po edhe Saliu
    (s’e kam me të futur ,)
    nga ty e flet shqipen
    njëqind herë më bukur .

    Si sot dhe më parë
    të kam thënë pa rreshtur ,
    që të dukesh zonjë
    më mirë rri e heshtur .

    Se kur rri e heshtur
    dukesh yll i bërë ,
    po sa nis e flet
    i tromaks të tërë .

    | Arben Duka |

  2. getozoari says:

   Ik nje ore e me pare se familja ka nevoje per ty
   ndersa Shqiperia ka nevoje qe ti te ikesh.
   Po jo vetem nga politika, te ikesh larg, aty ku te mund te te harrojme,
   te harrojme qe ka patur nje turp ahm Jozefine ne kete vend dhe gjithe qelbesirlleqet qe ke bere ti dhe sera jote.

  3. l says:

   Topalli: Shpeshherë mendoj të largohem për t’iu përkushtuar familjes???kur do jet ajo dit e bukur per NA..

 2. plaku says:

  Aman moj injorante, doktoreshe shkencash, largohu nga politika se, do te gezosh shumicen e popullit shqiptar. Cfare jane keto bla bla bla qe, thua moj injorante qe, nuk di te flasesh shqip.

  1. Tironci Lugano says:

   plaku
   Te pershendes.Sa per kete eshte vertete injorante por me titull ama.

 3. Argita_B says:

  Qan dhe kur te qesin per zhelesh nga Parlamenti…

 4. shpatar says:

  Xhozi .Me vjen shume keq qe po mendon te largohesh nga politika.Kete gabim e bera dhe une ne 93 po ce do .Mendova se do caja me aftesit e mija profesjonale .Jo qe nuk cava, se nuk me lane politikat qe ju ndoqet,por bashke me famijen u sulmuan sa qe dhe sot nuk e kemi marre vehten.Mos u beje budall… Qendro aty ku je se ka nevoje familja per lluksin qe ke krijuar me dy gjishta perpjete.A ne se i ke bere pikat gjeje nje vend strehim te ri dhe pirdhi te gjitha .

 5. LORA says:

  Fakti qe paska pasur frike se mos e kallnin ne burg,do te thote se paska qene me te vertete spiune.
  Deri me sot nuk kam njohur grua me te ndyre se kjo mender-kreu i parlamentit ilegjitim aktual.Disa thone se kjo fyen figuren e gruas shqiptare.Kurrsesi,cdo grua ka fytyren e saj dhe vetem te saj,e te askujt tjeter.
  Sa per pranine e saj ne Vlore per pervjetorin e 100-te te Pavaresise,,,,ketu do te jemi.

 6. vlora 1 says:

  IK Topalli ne shtepi te mbledhesh femijet dhe burrin-ik behu njeri dhe puno

 7. elda says:

  Jozi e ndjen me byth te ardhmen prandaj e thot.

 8. Shkodrani London says:

  vETEM SE RREN.Dikure ishte dizenjatorja e Stacionit te misrit.Para viteve 90,futbolliste te talentuar,artiste e kengetare shkeputeshin nga grupi e nuk lejoheshin me dal jasht shtetit,kurse Zhelefina e “persekutuar shkonte ne Itali sepse e conte partia.Ne nje interviste gazete kjo rren,sepse pjesa ma e madhe e shqiptareve nuk e njohin te kaluaren e saje,kurse Shkodra e njeh mire.I ndjeri Hysen Laci,asht kene “edukatori” i saje.Aty ka marr edukaten Seksuale zonja mashkull e parlamentit

 9. viktor hoti says:

  Eshte tradite e shtetareve tane qe shkarkimin e paraqesin si doreheqie per shkaqe familjare . Tashti qe po mbytet anija qenka kujtuar per familjen. A eshte kujtuar per familje gjate ketyre 7 vjeteve perderisa nja 5 vjet i ka kaluar jashte shtetit ? viktor hoti

 10. pordhi kali says:

  topalli e ka te qarte, neser populli s’e voton,i ka rene era e qelbur ndaj thote:Du vet me u largu, pordhi kali.

  1. Ben Chicago says:

   Talebanet e kuq ,duhet te jene me te permbajtur kur flitet per nje grua,nene,bashkeshorte,moter e dikujt,nje grua fisnike me prejardhje nga familjet me te mira shkodrane,nje model i shkelqyer i gruas shqiptare.Natyrisht ju si model keni pas Nexhmijen dje,dhe sot keni Arta Daden(Dabullen).

 11. nuri says:

  Zonja Topalli nuk e ke ti ne dore largimin nga politika por e kane ne dore ata qe te derguan ne Itali ne vitin 1987,pra sigurimi i shtetit.

 12. sh.kolonja says:

  PO QE SE E KE PASJOM MATEMATIKEN TE KESHILLOJ LARGIMIN.PSE?
  Shqiperija ne keto 22 vjet’nje sistem ekuacionesh’ ku ka me shume te pa njohura se ekuacione.Zgjidhjen e ke te qarte.
  -Matematika edhe pse shkence egzakte ,truri nuk eshte racional pa limit,e per rrjedhoje nje person edhe me diplome ne matematike nuk eshte ne gjendje te arsyetoje si individ i vetem.
  -Nje terheqje ne kohe eshte gjysem fitore edhe sikur te kesh bere gjynahe ketij populli.
  -Krishti nuk erdhi ne kete bote per tere njerezimin por ai tha per delet e humbura te izraelit edhe ti si e ‘krishtere’ nuk mund te pretendosh qe ke ardhur te mbledhesh shqipetaret,prandaj mblidh familjen.

 13. KOMBI says:

  Ipergjigjem mendimit te zonjes ZHOZEFINA per tu larguare nga politika.
  Z. XHOZEFINA dua te di se ti mendon vertet se je politikane.Po jo moj zonje ti di te beshe te gjitha poshtersit,te vjedhesh,te shashe njerzit e ndershem,te perplasesh pllembet kur saliu shan opziten,e shume poshtersi qe vetem ti di ti realizosh.
  Mos te genjej mendja asnjeher nuk ke qene politikane.
  Z.XHOZEFINA do te largohesh nga politika,munde te na thuashe se mos mendon se te vjedhesh, te paraqitesh ne podiume per te demostruare varset e floririt (mos jane nga floriri qe vodhi mbret jot),te rregulloshe me pa te drejte e per asnje merit femijet dhe te afermit etu,te bleshe vila e apartamente te pa numerta,te beshe xhiro neper bote per te demostruare shemterin e nje diplomati shqipetare me parat e popullit( nexhmie hoxhen e futet brenda per kafe kurse ti do te hyshe per dollaret e shpenzuare ne hotelet luksoze te botes)MOS I QUANE POLITIK DHE EQUANE VETEN POLITIKANE TI KETO BEMA MJER TI PO ME SHUME MJER POPULLI.

 14. xhimi says:

  o XHozi me te vertet e ke, po si mundesh ti te lesh gjith ate karrige qe te ka mbushur me pasuri te papare,kjo do ishte nje disfat per ty,ishalla ka nje qeveri qe te kalbeni brenda per masakrat qe keni bere ne kete popull,.

 15. MEMEDHETARI says:

  Bashkeshorti paska qene mbeshtetesi me i madh…
  Bravo i qofte Pashukut!!!…

 16. malsori says:

  MIRE DO BESH TE IKESH JOZ…SE ME THENE TE DREJTEN ESHTE ME ME E MIRE MATEMATIKA PER TY.E SA PER TE TJERAT,NE KOHEN E KOMUNIZMIT SHKULLEN E LARTE ISHTE VESHTIRE TA MERRNIN TE PERSEKUTUARIT,PERVEC ATYRE QE KISHIN MERITA PER SISTEMIN.

 17. jozefina ciu says:

  kjo eshte e krishter por flet dhe jeton si islamiste ,turp per shkodren qe e voton

  1. te njohim mire says:

   Te ka hyre krimbi i idashurise per kete politike kaq te ndyre qe beni
   Nuk e kishe besuar qe nje dite do te futeshe ne nje grup partie qe dine
   vetem te mashtrojne . ndoshta po e kupton qe jeta nuk shkon duke mashtruar
   kete popull cdo dite . Nuk besoj qe ben pjese tek kjo katigori e njerzeve
   te sinqerte qe pranojne te sakrifikojne veten per popillin
   JOZEFINA GENJEN DHE KUR HESHT.

  2. shkodran says:

   Zonja Kryetare! te gjithe moçaloret e koleres se kuqe dojne qe ti te largohes. po e gjith verioret e shkodra dojne qe ti te qendrosh e ti tregosh moçalorve se ça asht demokracia, zhvillimi e kultura.
   Moçaloret jane mesue me dhune e diktature moçalore, e nuk dijne se ça dan me than demokraci. ke nje mision shum te veshtire se injoranca moçalore jugore i ka rranje e thella edhe sot e ksaj dite ne verioret e shqipnise po e vuejme injorancen e dhunen moçalore
   mision te mbare Zonja kryetare

 18. Lirim says:

  Topallja e ndjen qe do largohet ne zgjedhjet e ardhshme, per t’i dale perpara humbjes, thote se eshte deshira e saj te largohem.

 19. pidhary i shekullit says:

  esht pasionante zhozy!
  qan ne kar!
  e kom me te provume une!
  te qime e te qame bashk!!

 20. Ura e Bunes says:

  Megjithate ka te drejtë!Familja e para!Mendoj se perpara Bujar Nishanit,nje servil i paskrupullt i Sali Serbit,Jozefina si grua ishte me e pershtatshme!Por jo Saliu,por ata që drejtojne që pas ikjes se Ramizit,(autor i dergimit të Berishes në te djathte)nuk e deshironin Jozefinën.Natyrisht nuk mund të durojë ate që i beri Saliu,duke vendosur Jarin në vend të Jozit!Jari edhe seks,sipas dr.Maksut Derrasës,ben një herë në tre vjet!Eshte urgjente Jozefina të gjejë vetveten,ndryshe balta që merr nga Saliu dhe Banda e tij…do te jetë e llahtarshme!Nuk ka gisht ne vrasjet e 21 janarit dhe ky eshte i vetmi fakt pozitiv që ka!…

 21. kalorsi i zi says:

  Me kujtohen keto fjale ; Fali ZOT se nuk dine cfare bejne dhe zoti fal nuk hakmeret. Te uroj nje feste te bukur ashtu sic eshte zemra e shqiptareve, moter

 22. Kritiku says:

  Topallja nga truri thote: “Kur isha e re as që më shkonte ndërmend të merresha me politikë.”
  Topallja quan politike te bertiturit si histerike, duke share majtas e djathtas cdo njeri qe eshte kundra mendimeve te saja dhe te padrinos Sali Protopapa Berisha. Ku e mesoi kjo kete lloj qe ajo e quan politike, ne kohen e PPSH-se kur ajo spiunonte cdo njeri? Ti Topalle nga trute vetem politikane e mirefillte nuk je, por cdo gje tjeter mundesh.
  Shqiperia nuk ka politikane, por vetem kacake dhe cuba malesh.

 23. baro çorrogjafi says:

  Politikani qe eshte i mençur, kur e di qe ja u ka sjelle ne maje te hundes popullit te vet, largohet dhe ndjehet i qete ne familjen e tij, gje qe s’besoj ta beje lehte zonjeza Jozefine, aq me teper qe i ka hyre vehtja shume ne qef.Nuk thone kot: ” Qefi ha kumbulla ! “

 24. Halimi says:

  Ne nje interviste zonja Liljana Hoxha ne Emisonin Fokus me gazetarin Rabert Papa,Liljan tha se Jpzefina Topalli ,Diana Çuli,Manika Kryemadhi,jane te piketuara per vendet qe kane nga Ramiz Alia.

 25. Nadia Shabani says:

  Mos moj Jozefine
  se na thave barkun
  Si ta lesh Saline?
  Si ta lesh bajrakun

  Nuk ke ku te gjesh
  kaq shume privilegje
  vec ne parlament
  te thone peqe lepe

  Te ka shkuar ne mend
  si do fluturosh
  ne Dubain tend
  me cfare do te shkosh?

  Prandaj Jozefine
  nuk eshte kaq e lehte
  qe ta lesh parine
  qe ta lesh pushtetne

  ti me gjuhen tende
  ne na ke cuditur
  na ke lene pa mendje
  vec duke bertitur

  Eshte hata e madhe
  te lesh politiken
  se kemi shume halle
  tani per te zgjidhur

  Me Arben Imamin
  s’keni dhe shume pune
  shiti armatimin
  ka vajtur ne fund

  Keni lene pa shit
  vec hidrocentrale
  mos o zot mos ik
  eshte cope e madhe

  Ke lene historine
  ne mes pa mbaruar
  e bere Shqiperine
  corbe e pa trazuar

  Nderuat Ahmet Zogun
  e bete atdhetar
  po ai s’eshte tjeter
  vec nje tradhetar

  Nuk ke lene heronj
  ti pa tradhetuar
  i ke cuar ne plehera
  i ke shkaterruar

  Pac faqen e zeze
  bashke me Saline
  jeni funderrina
  shkaterruat historine

 26. alban4eva says:

  …”ajo shpjegon se si papritur i tha pa kuptuar “po” politikës”…

  hahahahahahah, na mbushe mendjen… ehh moj Zhellefine..
  asnje mos tia bej borxh zhellefines, se ajo te “kap prej zhellesh dhe te qit jasht prej Shqypnie”..

  ehh cna ka gjetur neve si popull, me keto funderrina, me keto femra meshkuj, me keto rrugace, me keto halabake femra qe kane pushtuar politiken shqiptare..

  turp, turp per faqe te zeze qe kemi ne krye te vendit keto qelbesira femra, keto injorante, rrugace te ndyra.. felliqesira…

 27. mali says:

  A i mbarove dokumentat e pronave qe ke mare ne Poro??? ( ME SIGURI TI KA BERE DHURATE SHQERJA E SALIUT)Do besh fshat turistik atje ne mes te pishave?! Aty do ti lesh kockat ti dhe kelyshet e tu!

 28. lypsari says:

  Une sjam kondra aspak! (qe te ikesh nga syte kembet).

 29. alban4eva says:

  oj Topalle, paske shume fansa ketu, qe pervec Salehut, te “mbrojne” edhe ty kur dikush eshte kunder teje..
  ne keta njerez i quajme thjesht me fjalen “kurva”, pra kurva te Berishes, dhe ne kete rast kurvat e Zhellefines.. te mbrojne me zjarr ty, “femer demokrate”, njesoj si Salehu, “pishtar i damokracise”..

  pra, ti Zhellefina, qe te “kap prej zhellesh dhe te qet jashte, jo vetem nga pallamenti, por edhe jashte Shqypnie”, mos kij gajle, sa kohe te egzistojne njerez me bisht, qe edhe famijen tua shash, s’e kane gajle hic, vec ty “zonje” e nderume mos me t’thane kurrgja te keqe..

  sa te keni mbrojtes(kurva) te tille te zjarrte, mos e rruj hic oj Zhellefine, te gjithe keta qe te shajne apo kritikojne, jane “kamunista”..

  propaganda e Salehut ka bere efekt, kush eshte kunder jush, asht “kamunist”. pike!!! s’ka rruge te mesme, ose me Salehun, ose je kamunist..
  ky vend ka marre fund, perfundimisht fitimtaret jane plehrat, llumrat, vemjet dhe kafshet e ketij vendi..

  keshtu qe ti Zhellefine zhellja, si te ikesh nga pullitika, si te rrish, nukban ndonje ndryshim, kanceri i Shqiperise eshte Saleh plehu, po te qerohet ai, ti e dhjere je, s’te pjerdh njeri..

  ti je ajo femer e pullitikes shqiptare qe do mbahesh mend vetem per frazen kafsherore: “kapeni mor prej zhellesh dhe qiteni jashte, hajt shpejt, bakabant”…

  ja, kjo je ti Zhellefina, nje femer harbute, injorante, halabake dhe rrugace, asgje me shume..

 30. tak fak says:

  Edhe tani ate duhet t’i thuash vetes c’do nate para se te flesh e c’do mengjes sapo te zgjohesh: “Ishalla nuk me fusin ne burg”! Aty ku e ke vendin sot!

 31. SKENDER BEU I VJETER says:

  SI E MBUSHI VEREN SI BYTHEN E MBUSHI KERKON TE LARGOHET JOZI RAPATUSHI.PO KUDO TE VESH DHE KUDO TE FSHIHESH NJE NGA NE DO GJESH ,TE ZIHESH TE GRIHESH.SE STE RI TY GOJA PA NJOMUR NE LLAFE,DHE NE CDO FJALI LIND NJE FJALE GAFE.JE BERE MOJ JOZI SI SHOSHARKA JEVGE,TI DO TE LARGOHESH E VETME ME TEZGE.DHE KJO DO TE VIJE KUR TE IKE SALIU,TI DO TE KERKESH NDONJE VRIME MIU.SEPSE VETE E DI CFARE KE PERMBYSUR,DHE ME LUME FJALESH CFARE KE PERMBYTUR.DO TE THONE TY,:MOS U BE SI NGJALA,SE ME SHUME NGA PLUMBI NE NA KA VRARE FJALA.FJALA JOTE E NDYRE,GOJA QE PERQESH,NDAJ MOS TE VIJE KEQ KUR TE SHKOSH PER LESH.TI SOT PO E NDJEN QE KA ARDHUR FUNDI ,JOZI FAL QYTETIN PER JETE KATUNDI.THOTE OKLLAIA KA LEZET NE DORE,PO ME SHUME E NDJEN KUR E FUTEN POSHTE.

 32. titi says:

  Nisu pra te shpetojme te gjithe.

 33. lili says:

  Ju lumte ajo mendje o z. Arben e te lumte ozj. Nadia.

 34. Vili says:

  Sa here hidhet shorte lidhur me pronat Jazefines i bien sa fat qe ka.Psh vajza e saj i vuri gishti nje djali nga Shkodra,Jozefina ja dha vajzez e dergoj vajzen ne shkollë ne France,vajza ju lute mamit une dua me vete dhe te dashurin mami Jozefina pa as nje lloj kriteri e dergoj ne France te dashurin e vajzes ne ambasaden tone me pune, dhe me shtepi te paguar nga shteti vetem qe vajza te rrinte e qete.

 35. Qytetari i katundit says:

  A u thua e ka me gjithe mend? Nuk e besoj qe familja e saj dhe ne ta kemi kete fat. Te heqe dore nga pushteti qe i ushqen familjen e ja ka dhjamosur e trashur trute me keq se trute e veta, ky do te ishte nje lajm qe vjen nje here ne nje mij vjet. Por, nuk besoj se e ka seriozisht, i ka vetem, me falni per shprehjen, pordhe. Me e bukura, mendon se mund ti perkushtohet familjes. Por kujt familje? Familjen e saj te vertete ajo e ka shitur dhe e ka bere pis te zeze. Sepse eshte perpjekur te bej pis te zi edhe kombin te ciles, per turp ajo i perket. Nje shpirt kazem, nje grua letyre e palaco e burrave me pushtet, nje gjuhe qe lezetohet me plumba e zhele,nje grua qe s’ka aspak hijeshine karakteristike por vetem cmiren e vrerin, nje surrogato qe ne vend edhe te hipokrizise, nuk di te hesht, por krakarit gjithe diten e lume vetem idiotesira e pasthirma histerike te nje mirqenje te grabitur e pushteti vrastar,nuk mund te kete dashuri e nostalgji per familje. Sepse normalisht nuk duhet te kete familje. Ne rastin me te mire,brenda 4 mureve qe quhet shtepi, ka rreth vehtes vetem nje grumbull krijesash fatkeqe, qe mbushin barkun me hipokrizi, mbulojne trupin me shpirtin e dale te fukarenjeve e ngrohen me zjarrin e trupave te njerzve te ndershem e hallemedhenj. Hej,mor hej, mjere ata qe mendojne se kane kryefamiljare kete letyre.”Ka njemije menyra-thote nje mendje e zgjuar- per ta bere gruan te flase,por asnje per ta bere ate te hesht” Prandaj, s’kemi c’bejme, le te cfryje edhe pak. Po i vjen koha ta kuptoje me se fundi se cfar ka bere vehtes qe eshte marre me politike.Idiotizmi shperblehet me perbuzje, poshtersia me damkosje.

 36. hajriu says:

  Ti ndoshta se kupton moj Xhozi , por ikja jote kenaq nje shumice derrmuese te popullit Shqiptar dhe njekohesisht familjaret e tu . Prandaj , ça pret qe s’iken moj Xhozi .
  Nje here , Berluskoni dhe Prodi po benin nje xhiro me helikopter mbi qytetin e Romes. Ne nje çast Berluskoni i thote Prodit , po hedh 100 euro qe te kenaqet nje njeri (italian ,ai qe e gjen) . Ngrihet Prodi dhe i thote beje dy pesdhjeçe qe te pakten te kenaqen dy vete . Kete bisede e degjon edhe piloti dhe i thote : hidhuni vete nga elikopteri qe te kenaqet e gjithe italia . Tani , keshtu eshte edhe puna jote moj Jozi, ik ti me gjithe ato larot e trere te politikes qe te kenaqemi te gjithe ne .

 37. Albana says:

  Tani edhe z. Josefine e ka kuptuar qe duhet te largohet. Kjo do ti bente mire asaj ne rralle te pare, por edhe politikes dhe vendit. Pushteti per kohe te gjate te lodh, prandaj dhe duhet rotacioni i cili ben te mundur sjelljen e ideve dhe vizioneve te reja, te ndryshme nga ato te meparshmet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 81703
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 81703
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34748
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34748
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 24652
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 24652
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X