Shkodër, ekzekutohet një 38 vjeçar, dyshohet se ishte vrasës me pagesë | Gazeta Tema
 

Shkodër, ekzekutohet një 38 vjeçar, dyshohet se ishte vrasës me pagesë

Postuar në: Aktualitet,Kronika,Kryesore |

Një 38-vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës pasi është ekzekutuar me armë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20.45 të mbrëmjes së djeshme në lagjen “Tepe” të qytetit të Shkodrës ku 38-vjeçari Edmir Koçija është qëlluar me armë nga persona te pa identifikuar.

Menjëherë i plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Shkodrës, por edhe pas ndërhyrjes së mjekëve ai ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm si pasojë e plagëve të marra.

Mësohet se viktima ka qenë person me precedentë penal ndërkohë që policia po vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes. Dyshohet se viktima ishte vrasës me pagesë.

23 Pergjigje per Shkodër, ekzekutohet një 38 vjeçar, dyshohet se ishte vrasës me pagesë

 1. kosovar  --  29 Nëntor, 2012 në 11:24 am

  opa
  iku per leshedhe nji ..shkodran!

  Përgjigjjuni

  • miri  --  29 Nëntor, 2012 në 2:12 pm

   o hajvan ty po te behet qejfi qe iku per lesh nji shkodran apo nji kriminel?

   Përgjigjjuni

  • nikoja  --  29 Nëntor, 2012 në 3:30 pm

   Ti duhet te jesh kafsdh me fytyre njeriut qe gezohesh qe sot masi u festua me madheshti 100 vjetori i pavarsis nje qytetare i joni ( une nuk e njoh e as e di ) humbi jeten ???? Ai edhe munde te kete qene i tille qa shpesh here gazetaret nguten te publikojne por ….te gezohesh ne raste te tilla nuk e di vec nje kosovare si ti pa dinjitete e pa ftyre….

   Përgjigjjuni

  • Une  --  30 Nëntor, 2012 në 12:36 am

   Po Po thuj iku per lesh ti po dridhmat u qoheshin njerzve kur permendej emri tij

   Përgjigjjuni

  • ilir  --  8 Korrik, 2013 në 2:36 am

   kur ikin macet dalin minjte . dhe shihin

   Përgjigjjuni

  • ilir fier  --  8 Korrik, 2013 në 3:05 am

   e njoh mirin qe ne 1991 . dikur laheshim ne drin bashk . une te afermit e mi dhe gjith djemt e lagjes tepe . si i thon shprehjes frazollogjke , 5 dit dhe petrit ,mir kocia ishte cekani te gjith bastardave te shkodres . i pa harruar kujtimi tij

   Përgjigjjuni

 2. shkodrani  --  29 Nëntor, 2012 në 11:35 am

  une kam 15 vite qe jetoj jashte por si emer i degjuar ne shkoder. nese ka qene vrases, nje vrases me pak ne shkoder.
  kur nuk ka shtet per ta eliminuar atere duhet ta eliminojne vet shkodranet

  Përgjigjjuni

 3. kopili  --  29 Nëntor, 2012 në 11:41 am

  mos jane grupi xhozit se ajo fut hundet kudo

  Përgjigjjuni

 4. Shoku im burgaxhi  --  29 Nëntor, 2012 në 11:59 am

  Ministria e Flamur Nokes prej Kuksi !

  I ndodh vrasje, diten kur policia eshte ne gadishmeri nr 1 dhe nuk i kap dot autoret.

  Ej njeres, diten kur gadishmeria e policise eshte nr 1 e qe dmth sherbime policore te perforcuara deri ne ekstrem e kur nuk duhet te pipetije as miza !
  Vrasje dhe autoret ikin ne drejtim te paditur !!!!

  Feston Shkodra e Xhozit.

  Përgjigjjuni

 5. shkodrani1  --  29 Nëntor, 2012 në 2:47 pm

  I njof familjarisht MIR KOCIA djali i Hamdi Koçise,po me vjen keq nuk kan ken njerez te keqij dhe nuk asht e vertete qe ka qene vrases me pages.Keto kan qen ne gjak me familjen CAFI………….

  Përgjigjjuni

  • ermal  --  29 Nëntor, 2012 në 4:09 pm

   meqe e njeh,e di gje me c’pune merrej ky qe kane vrare?

   Përgjigjjuni

   • shkodrani1  --  29 Nëntor, 2012 në 9:12 pm

    un kam 22 vjet qe jetoj ne Itali .Ne kohen e Monizmit ka punu ne N.SH.R.A.K Shkoder,me vone di qe ka qen Roje e Dyqaneve,babain e tije e kam bashkmoshatar dhe gjith jeten ka qene puntore.

    Përgjigjjuni

 6. ela  --  30 Nëntor, 2012 në 2:00 pm

  ka ken djale i mrekullushem dhe familje sh e mire po mos te harrojne ato qe e tralltunen se ka lan baben edhe mate forte se vedin

  Përgjigjjuni

 7. Xhulia  --  30 Nëntor, 2012 në 4:31 pm

  Turp te keni.shkodra nuk ka me si mir kocia.Media turp te kete.

  Përgjigjjuni

 8. une  --  30 Nëntor, 2012 në 8:21 pm

  hajde ma shok se ka pas edhe ma trima se mir kocia ne shkoder sa per emer qe kan permend e jan dridh zani ka ken tjera kush e duhet me ju shku mendja vet. me respekte.

  Përgjigjjuni

 9. Uji i kalter  --  1 Dhjetor, 2012 në 2:35 am

  shkodra eshte pak ka qene djali me fisnik ne gjithe veriun jane te rrall djemt si MIR KOCIA ME NJE FAMILJE TE MREKULLUESHME HAMDI KOCIA ZOTI TE RUAJTE ME NIPA MBESA SI PELLUMBA TI BEFTE ZOTI.

  Përgjigjjuni

 10. malesori  --  1 Dhjetor, 2012 në 2:43 pm

  ju pat ba barre shkoder lokes.Ku asht i “forti “i radhes,se mas qafe e ka

  Përgjigjjuni

 11. mira  --  2 Dhjetor, 2012 në 7:01 pm

  turp te keni ju qe e shani mirin.ai ka qene nje njri i mrekullueshem te cilin nk e zevendeson dot askush.po ju jeni lapera qe e shani tesh se kur ishte gjalle nk ja ka majt betha kuj me than gja per te.familja te rrojne vete dhe mirin paste rahmet.

  Përgjigjjuni

 12. arti  --  2 Dhjetor, 2012 në 10:53 pm

  djal si Mirin Shkodra nuk ka pas! me 2 fjal: ai ka ken djal shum trim edhe shum burr

  Përgjigjjuni

 13. daniel  --  3 Dhjetor, 2012 në 5:33 pm

  zoti i forcofte familjen e tij me ca di une mir kocija ka qen nje djal trim dhe bur

  Përgjigjjuni

 14. puro shkodran  --  3 Dhjetor, 2012 në 7:27 pm

  o popull,pse lodheni kot.bl… cafi mori gjak dhe i lumt pushka.kurse miri ishalla asht mir ne ate jet dhe familjen e forcoft zoti.

  Përgjigjjuni

 15. Kamorra  --  3 Janar, 2013 në 4:12 pm

  Mir Koqia ka ken asht edhe ka me met njeriu ma i mir ma i edukum ma i respektueshem ma zemerbadh ma i bukur ma trim ma zemerluan ma i drejt ma i sjut n’Shkoder…thon qe e vran ne der te shtepise por loja e shahut nuk asht nda kshtu sespse ai e ka pas tbam shahmatin n’kundershtar,gjithsesi bravo te qoft kudo qe te jesh se paske ken shtet mbrenda shtetit!!!

  Përgjigjjuni

 16. shkoder-tirane  --  5 Mars, 2013 në 3:05 am

  e vran mirin……ma tmirin…..qe pat xjerr shkodra city western…… zoti i dhasht force atij babe qe e ka mmsu mirin…….

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *