#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Cikloni “Çajo” drejt bregdetit shqiptar dhe malazes. Asnje informacion nga qeveria ne Tirane

Një ciklon pritet t’i afrohet Malit të Zi dhe brigjeve te Adriatikut. Shteti fqinj ka paralajmeruar marrjen e masave për të gjithë banorët e tij si dhepërsa i përket reduktimit të lëvizjeve. Por ende nuk dihet nëse edhe Shqipëria do të preket nga ky ciklon.

Sipas asaj që shkruajnë mediat në Mal të Zi, cikloni i quajtur “Çajo” do sjellë me vete erëra të forta dhe reshje të dendura shiu. Meteorologet paralajmerojnë se cikloni është një rrymë e të ftohtit që vjen nga Gadishulli Skandinav në drejtim te Europës Qëndrore, Gadishullit të Ballkanit dhe pergjatë Detit Adriatik.

Deri tani nuk kemi asnjë deklaratë nga autoritet shqiptare edhe pse prej ditësh të tëra vendi është përshkruar nga një mot i keq me reshje të dendura shiu dhe dëbore. /Zeri/

5 komente në “Cikloni “Çajo” drejt bregdetit shqiptar dhe malazes. Asnje informacion nga qeveria ne Tirane”

 1. Neorealizmi says:

  Cikloni nuk e prek qeverine…!!!

 2. Labi Vlore says:

  C’na duhet ne Cikloni Cajo??Ne kemi nevoje te hedhim per votim v
  ceshtjen Came ne Parlament me etiketue PS-ne si Filo-Greke.

  1. hajriu says:

   O Labi Vlore , ky quhet humor kines … tani na shpiego , duhet te qeshim apo te qajme?

 3. Kritiku says:

  Mund te na thoni, te nderuar te vetequajtur “gazetare” se ku e keni marre kete njoftim? I lexoni vete keto prockulla qe shkruani? Nese, sipas jush, ky Tajfun pershkon Europen Qendrore ne rradhe te pare para se te vije tek, perse nuk ka paralajmerim per shtetet qe mund te perfshihen ne te dhe vetem ne Malin e Zi dhe Shqiperi do te ndodhe ky fenomen?!

 4. Lobi says:

  Shqiperia i reziston kaq vje tsiklonit Berisha nga cikloni Cajo do te friksohet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82618
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82618
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 6
      [name] => Kronika
      [slug] => kronika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 6
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 16304
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 6
      [category_count] => 16304
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kronika
      [category_nicename] => kronika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X