mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Çudia e radhës e Pepe…(VIDEO)

Mbrojtësi Pepe njihet në të gjithë botën si një nga lojtarët më nervozë dhe të parregullt, pasi bën ndërhyrje shpesh të pakontrolluara. Por duket se ky është një lloj mallkimi për futbollistin, i cili arrin të dëmtojë kundërshtarin edhe atëherë kur nuk ka si synim ta bëjë një gjë të tillë…

12 komente në “Çudia e radhës e Pepe…(VIDEO)”

 1. dreni says:

  o ne dor te kujt jan mbet real madrid ne duar te ktyre magjupve te portogalis ky asht nji shtaz e eger ani e ka lozur kapeten kunder celtes

  1. Andi says:

   Ky pepe do zlatan inbramovicin ose gatuzon ata ja gjejne koken.

 2. Horri i Bulevardit says:

  E pashe ndeshjen, ky eshte lojtari me pis, por dhe strukturat e futbollit, mbasi shihet qarte qe ky e ben me dashje, jo vetem kete rast, por ka dhe shume raste te tjera po nga ky lojtar, duhet ta perjashtojne per nje kohe te pacaktuar nga futbolli, plus duhet ti fusin gjoba marramendese, qe kur ti shkoje mendja te veproje me egersine e tij, te mendohet mire.
  Reali i sotem, ndryshe nga ai Real qe kemi pare me Butragenjon e sisun e te tjere, duhet te reagoje, se po humb respektin, sa do ka lojtare klasi dhe qe jane njerez shume te mire dhe me dinjitet si Kasiljas pershembull, por edhe te tjere, qe sdallohen per miresine e tyre se mbyten nga keta sharlatane egersirash.

 3. Leo says:

  Hahahaha, i futi taken ne k*qe keshtu pa dashur si gjithmone Pepe gomari!

 4. TOTILA says:

  PO ,REALI i EMILIO BUTRUAGUENIOS DHE HUGO SANCHEZIT ishte ekip zoterinjsh . Por faji nuk qendron tek MAJMUNI PEPE ,PEDERASTJA RONALDA apo SKIZOFRENI,NDYRESIRA ,SHARLATANI ,PLEHU ,LLUMI ,RRUGACI MURINJO ,por tek PRESIDENCA e REALIT qe donte me cdo kusht te rivalizonte BARCELONEN ne tituj,por u gabua rende sepse BARCELONA PER TE ARRITUR NE KETE DITE KA SHPENZUAR 20 VJET ,dhe sot ka ekipe zinxhir me lojtare 12-13 vjecare me te jashtezakoneshem se MESSI . Ketu fle LEPURI te cilin MBRETERORET nuk arrijne t’i gjejne ‘FOLENE”. Prestigji i REALIT me ardhjen e MURINJOS ka rene shume poshte sepse ai vjen per te shkaterruar DHE kur ai iken le mbrapa token e djegur . Mbajeni mend : Ne se ai iken nga REALI bashke me ate do te ikin dhe PEPE, RONALDA ,KAENTRAO e ku di une sepse ai nuk ben dot pa “DOBICAT ” QE I KA PRURE NE “fute”.

  1. tutino says:

   futi naj kos lale se qeke nevrikosur shume….

  2. ora09 says:

   TOTILA vazhdo te komentosh se je nga te paktit komentues cilesore.
   Edhe nese ndonjehere shan, beje perseri se edhe ti njeri me emocione je.
   Me vjen keq me komentuesit qe te kundervihen. Ata duhet te kuptojne njehere se çfare shkruan ti, pastaj te diskutojne.

 5. england says:

  Si bo dermon as kosi,dhe as llalla Tutino!e ka alergjike,jeton per te share dhe ofenduar,eshte dhe moshe e thyer,nuk e di se nga i vjen gjithe kjo urrejtje,por une e lidh me te kaluaren,do kete pasur nje femijeri te veshtire…

 6. TOTILA says:

  “ENGLAND” ,ne s’ te pelqejne ato etiketime qe une kam bere per disa nga ANIMALET e REALIT ,kjo nuk ndryshon asgje . Ne te kunder merri portretet e tyre dhe soditi dhe pergjerohu. Persa i perket femijerise time po te them pa shume doza modestie qe do t’a kishin shume zili ,shume e shume familje te medhaja prej nga rrjedh edhe vete . Ne kete skakiere PO HEDHIM TEMA FUTBOLLI PER DISKUTIM dhe ben mire qe te diskutosh po per kete teme dhe nuk eshte nevoja te japesh leksione ironike ,sepse me duket qe per moshen e thyer ( besoj mund te jem me i ri nga ty ,me ato c’ke shkruar me perpara) ,t’a kam dhene njehere pergjigjen .Une nuk dua qe te ofendoj njeri ne kete bllog personalisht .Sic e shikon une merrem me OBJEKTIN dhe jo me SUBJEKTIN sepse te tille e kam edukaten dhe formimin. AH NE SE GJUHA IME NDONJEHERE E KALON CAKUN E edukates ,kjo nuk ka te beje me karakterin tim QE t’i mund te mendosh se eshte sanguin,jo. Por e theksoj gjithmone ne drejtim te objektit . Problemi ketu eshte se disa bllogiste nuk arrijne te dalin dot nga korrniza e “TIFOZIT” ,DHE PASTAJ DUKE U MUNDUAR qe te hiqen si specialiste ,nga mungesa e fakteve dhe me teper e argumentave ,behen monotone dhe merren me gjera sekondare dhe terciare. Une komentet e mia i mbeshtes me fakte te padiskutueshme ,por dhe i mbroj dhe me forcen e llogjikes time te cilen e kam te fresket dhe e RIPERSERIS QE: MUA ,ne shumicen me te madhe te mundeshme me dalin parashikimet ,dhe flas vetem per ndodhira te cilat i kam perjetuar .

 7. dinmaloku says:

  Kush flet kunder Realit ka thjesht zili. Pepe ka qene dhe mbetet nje lojtar i talentuar. Gjithe kete vrer kunder Realit s.ta ka kush borxh o çun, vetem pse zotria jote eshte me Barcelonen (ne qofsh zotri, kuptohet). Mbahu dhe mos bej koment pa lidhje.He derman….

 8. madrid says:

  mos ja vini re totiles se njihet si nje anti maurinio dhe antiportugez,dhe kete e mbulon me teze e sportedashesit te futbollit te bukur.sipas teje i dashur totila reali i maurinios s’paska vlera fare dhe loz futboll te pist.vjet beri je futboll te bukur dhe me duket titullin e zgjidhi ne kampnou prandaj dhe ty te dhembi shume.jepi cezarit ate qe eshte e cezarit.

  1. Horri i Bulevardit says:

   O madrilen, une sjam tifoz i Barcelones, jam i Bejernit, por ne qofte se ty te duket normale xhestet e ktij kokzbathmi Pepe, qe sa here tenton te marre nje top, dhe kur ska arsye, vret si pa te keq dhe me dashje.
   Ne qofte se ty te duket nje gje normale, atehere duhet te jesh nga ata qe bejne te fortin ne stadiumet shqiptare.
   Besoj te kujtohet Beneti, ishte vetem per te rregulluar situaten, e fuste ne loje vetem per te nxjerre jashte lojtarin me te mire dhe vete dilte pastaj me te kuqe, nje ndeshje luante gjysem loje dhe tre ndeshje ishte i denuar, por te pakten e denonin me te kuqe, kurse kete plehre Pepe, skane ndermend tja fusin njehere nje gjobe qe ti shkoje mendja verdalle.
   Per keto pislleqe shkruan edhe Totila.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 17
      [name] => Sport
      [slug] => sport
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 17
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 11659
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 17
      [category_count] => 11659
      [category_description] => 
      [cat_name] => Sport
      [category_nicename] => sport
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X