Seldi dhe Sinani vijnë me “Karafilin e vogël” (VIDEO) | Gazeta Tema
 

Seldi dhe Sinani vijnë me “Karafilin e vogël” (VIDEO)

Postuar në: Lifestyle |

Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu, janë rikthyer sërish bashkë. Pas ftohjes për disa kohë, ata këtë radhë vinë me tjetër bashkëpunim.

Bëhet fjalë për këngën “Karafili i vogël”, videoklipi i së cilës është publikuar në YouTube vetëm dy ditë më parë, por ka marrë deri më tani 100 mijë klikime.

Sinani dhe Seldi u prishën me njëri-tjetrin pas lidhjes së këtij të fundit me një gocë, por tashmë miqësia e tyre duket se është rikthyer më e fortë. Për më tepër që ata janë shumë të kërkuar si duhet.

 

IPTV duke filluar nga 790 Leke ne muaj Na ndiqni ne Facebook Sherbimi VOD

15 Pergjigje per Seldi dhe Sinani vijnë me “Karafilin e vogël” (VIDEO)

 1. Nabukodonosor  --  18 Dhjetor, 2012 në 12:55 pm

  Te trashegoheni!

  Përgjigjjuni

 2. avni  --  18 Dhjetor, 2012 në 2:05 pm

  sinan hoxha dhe seldi qalliu, janë rikthyer sërish bashkë……

  nuk e kuptoj kete jane rikthyer bashke, dmth ishin ndare, po ne ca kuptimi nuk po e marr vesh

  Përgjigjjuni

  • albin  --  19 Dhjetor, 2012 në 6:13 pm

   po sinani e seldi njeher jan nda per nje porblem se nuk e di une por tashti kta jan nreq dhe e kan qit ni kenge KARAJFILI I VOGEL

   Përgjigjjuni

 3. arjani  --  18 Dhjetor, 2012 në 2:06 pm

  na hapen barkun

  Përgjigjjuni

 4. Genard  --  18 Dhjetor, 2012 në 2:27 pm

  Ferkojne dhe lepijne karajfilat e njeri-tjetrit!

  Përgjigjjuni

 5. Anton Nepravishta  --  18 Dhjetor, 2012 në 2:32 pm

  Nuk kisha pare gje me te shpifur ndonjehere! Duhet te ndalohet me ligj te transmetohet muzike e tille neper televizione.

  Përgjigjjuni

 6. Bjeri Defit  --  18 Dhjetor, 2012 në 4:09 pm

  Kjo kenge eshte nje tregues i qarte, se cfare lloj molusqesh jemi neve,shijet tona per muzike, dhe per gjithcka.(100000 mije klikime) Jemi bere, per tu thirrur me buke me djath!

  Përgjigjjuni

 7. Dajti  --  18 Dhjetor, 2012 në 5:05 pm

  Kur para disa vitesh filloi te transmetohej ne televizionet shqiptare muzike e tille, e cila nuk ka asnje lidhje me vlerat e muzikes popullore shqiptare,sinqerisht kam besuar se nuk do ta kete jeten e gjate, pasi mendoja se cmenduria popullore nuk do te shkonte kaq larg.Pas kaq vitesh jam shume i zhgenjyer,pasi kjo lloj muzike jo vetem qe nuk eshte zhdukur,por ka zene vend e na paraqitet si vlere.Jam i bindur se kjo ndikon shume keq ne edukimin e te rinjve, vecanerisht te vajzave e djemve nga zonat rurale,duke ju krijuar atyre nje bote krejt joreale dhe te kufizuar vetem tek kjo muzike e keto kengetare.Nje fjale e urte e huaj thote “me thuaj cfare muzike degjon, te te them se cili je”.

  Përgjigjjuni

 8. albana  --  19 Dhjetor, 2012 në 4:53 pm

  ooooooooooooooooooooooooooo shum bukur

  Përgjigjjuni

 9. altini  --  23 Dhjetor, 2012 në 7:27 pm

  mua kenga e sinanit dhe seldit me ka pelqye shum edhe ju lutna qe mos te prishen me me njerin tjetrin

  Përgjigjjuni

 10. elena  --  25 Dhjetor, 2012 në 8:03 pm

  jeni shum te mir qe te dyt vazhdoni de kendoni bashk se e kallet krejt

  Përgjigjjuni

 11. Gresa  --  30 Dhjetor, 2012 në 12:51 pm

  SA Bukur Jeni shum tmire..:) ILY:♥

  Përgjigjjuni

 12. limi  --  25 Janar, 2013 në 6:42 pm

  shumm te bukurr jeni pa komente jenii veq vazhdoni me karrieren tuaj e sa i perket kenges kjranfili i vogel eshe nje keng shum e bukurrr dhe e pelqyer

  Përgjigjjuni

 13. limi  --  25 Janar, 2013 në 6:51 pm

  shum te bukur jeni veq vazhdoni me karrierren tuaj e sa i perket kenges kajranfili i vogel eshte nje keng me e pelqyer per te gjith shqiptaret…

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>