#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Disa FOTO të ëmbla kafshësh si një urim për Krishtlindje

Madje edhe njeriu me zemrën më të ftohtë në botë do i pëlqente këto foto të ëmbla kafshësh për Krishtlindje.

Fotot janë realizuar nga Mark Taylor nga Britania e Madhe.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

6 komente në “Disa FOTO të ëmbla kafshësh si një urim për Krishtlindje”

 1. Golda says:

  Te mrekullueshem. <3

 2. Daut Skela, Vlore says:

  Bravo shume bukur TemA, por ne fund e kei prish, duhej foto …
  http://imazheshqip.blogspot.com/2012/12/kur-ridka.html

 3. i apasionuari says:

  Fantastike. Shlodhem sa here qe i shoh
  keto foto.Te gjithe fotozhenike dhe me
  embelsi na urojne G E Z U A R! sa gje e mire.
  Nje bote qe nuk te tradhetone kurre.

 4. Kotropuzi says:

  Keto kafshe jane shume me te mira dhe me te edukuara se kafshet -social-bolshevike te Edvin Bythes.

 5. Obergruppenfuhrer says:

  Mrekulli!
  Gezuar Krishtlinjet te gjithe shqiptareve!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22689
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22689
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X