Kate Upton, vetëm me bikini në -35 gradë celcius në Arktik (FOTO) | Gazeta Tema
 

Kate Upton, vetëm me bikini në -35 gradë celcius në Arktik (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të nxehta në planet. Dhe, me nxehtësinë e saj ka kërkuar të “shkrijë” edhe Arktikun, ku ka xhiruar një reklamë e veshur vetëm me bikini, ndërkohë që temperaturat shënonte -35 gradë celcius.

kate

Icebergs ahead: Kate Upton poses in just a skimpy bikini upon the boat sailing towards Antarctica

All eyes on her: Kate wore a tiny bikini for the icy voyage, which was for a new issue of Sports Illustrated

Rip it off: An assistant, wrapped up against the bitter chill, removes the fur coat Kate has been wearing between takes

super cold: It is obviously that the boat is sailing through some very bitter winds, judging by the well layered clothes of the crew

Blow them away: Kate looks serene as she has her hair tweaked on the top deck of the Antarctic voyage

Fancy seeing you here: Kate snuggles up to a giant Oreo cookie

Brrrr! Kate hides beneath a fur blanket as she tries to warm up between takes

7 Pergjigje per Kate Upton, vetëm me bikini në -35 gradë celcius në Arktik (FOTO)

 1. dritani  --  24 Dhjetor, 2012 në 1:04 pm

  Me -35 thithi shpon dhe llamarinen.
  A e di njeri ka apo jo? :)

  Përgjigjjuni

  • Nabukodonosor  --  24 Dhjetor, 2012 në 3:23 pm

   Edhe po nuk ka,ka silikon plot shoku.

   Përgjigjjuni

 2. Katoliku  --  24 Dhjetor, 2012 në 1:27 pm

  Me shtresat e dhjamit qe ka kjo reziston edhe ne -50!
  Eshte nje nga modelet e pakta shume sensuale, edhe pse me 15kg dhjame te tepert.

  Përgjigjjuni

 3. babi  --  24 Dhjetor, 2012 në 1:56 pm

  fute ne uje te nxehte se i bjen temperatura apo nuk ke ça han ne te paska met pa brek

  Përgjigjjuni

 4. Genard  --  24 Dhjetor, 2012 në 3:39 pm

  Ketyre u them cica une!

  Përgjigjjuni

  • Kurvari  --  24 Dhjetor, 2012 në 4:02 pm

   Pak te leshuara, po hajde se kesaj pjeshkes edhe i falen!

   Përgjigjjuni

 5. ALMA KE DISHEZA KE SHK BAJRAM CURRI  --  25 Dhjetor, 2012 në 7:03 am

  E MIRE SKA TE SHAME,):

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *