#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Kate Upton, vetëm me bikini në -35 gradë celcius në Arktik (FOTO)

Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të nxehta në planet. Dhe, me nxehtësinë e saj ka kërkuar të “shkrijë” edhe Arktikun, ku ka xhiruar një reklamë e veshur vetëm me bikini, ndërkohë që temperaturat shënonte -35 gradë celcius.

kate

Icebergs ahead: Kate Upton poses in just a skimpy bikini upon the boat sailing towards Antarctica

All eyes on her: Kate wore a tiny bikini for the icy voyage, which was for a new issue of Sports Illustrated

Rip it off: An assistant, wrapped up against the bitter chill, removes the fur coat Kate has been wearing between takes

super cold: It is obviously that the boat is sailing through some very bitter winds, judging by the well layered clothes of the crew

Blow them away: Kate looks serene as she has her hair tweaked on the top deck of the Antarctic voyage

Fancy seeing you here: Kate snuggles up to a giant Oreo cookie

Brrrr! Kate hides beneath a fur blanket as she tries to warm up between takes

7 komente në “Kate Upton, vetëm me bikini në -35 gradë celcius në Arktik (FOTO)”

 1. dritani says:

  Me -35 thithi shpon dhe llamarinen.
  A e di njeri ka apo jo? 🙂

  1. Nabukodonosor says:

   Edhe po nuk ka,ka silikon plot shoku.

 2. Katoliku says:

  Me shtresat e dhjamit qe ka kjo reziston edhe ne -50!
  Eshte nje nga modelet e pakta shume sensuale, edhe pse me 15kg dhjame te tepert.

 3. babi says:

  fute ne uje te nxehte se i bjen temperatura apo nuk ke ça han ne te paska met pa brek

 4. Genard says:

  Ketyre u them cica une!

  1. Kurvari says:

   Pak te leshuara, po hajde se kesaj pjeshkes edhe i falen!

 5. ALMA KE DISHEZA KE SHK BAJRAM CURRI says:

  E MIRE SKA TE SHAME,):

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X