#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Ja nga e ka kopjuar Nishani urimin për Vitin e Ri!

nishani_k

Presidenti Nishani do të mbahet mend gjatë për urimin më idiot të shekullit që ka bërë për Vit të Ri. Një bashkëpunëtor i gazetës Tema ka zbuluar dhe plagjiaturën . Nishani e ka kopjuar fjalimin nga Vjersha për fëmijë: “Këngë për shiun”. Pas plagjiaturë së masterit fallco kjo është plagjiatura më qesharake e Nishanit.

Ja teksti:

“Shi, shi, o baba-shi, ku ke qenë gjer tani?
Presin arat plot me grurë, presin pyjet plot me drurë,
presin rrugët plot kamionë, presin qiejt plot avionë,
presin lulet, trëndafilat, jaseminët, karafilat,
presin rosat edhe patat,
sqepkuqet, qafëgjatat.”
Gëzuar Vitin e Ri!

P.S. Autor i kësaj vjershe nuk është Amik Kasaruho

50 komente në “Ja nga e ka kopjuar Nishani urimin për Vitin e Ri!”

 1. delli says:

  hahahaaha ky president edhte figure fare. akoma me dell se sa e kishim menduar.

  1. Rrofte Shqiperia says:

   Dellin e ka ne mendje ai, ndersa urdherat i vijne ne vesh nga xhaxhi Sa’li. Jemi bere shtet qesharak me keta ne krye
   http:// gazetatema.net/urimi-i-berishes-per-2013-n-do-jete-viti-i-shembjes-se-murit-te-bllokimit-nga-opozita/

   1. A.p.S (KATHERINA DIE GROSSE)prej Sauku says:

    Jari,more President Bujari
    na knon si gjeli tek Pazari
    se n’autostrad ecen gamori
    ne qiell ton kercet kallashi
    ne det noton Sal-Bimbashi
    ne rrugicat na pret hajnia
    ne prag te shpive vret mafija.
    Jari,o Kapter i zi Bujari
    bon hartime si n’klas t’par
    je gjysma gjall, gjysma n’hall
    shko boj çiçn o lum-madh.
    dhe mos u tall me fukaran,
    se do ta gjesh belan.

    1. beni says:

     shumr bukur po s’ka faj ai aq di e aq ben,ne fakt nuk ben c’fare di por c’fare i thone te beje

  2. Devolliu says:

   Për menderpresident kemi një IDIOT.

  3. Nadia Shabani says:

   Ha ha ha ha, lereni te shkretin shume ne qafe i bini presidentit. Duhet vizituar i ziu se mbase nga semundja qe ka, ka mbetur gjysem nga mendja, nuk eshte per te qeshur eshte per te qare me oiiiiiii…. ce ka gjetur shtetin tone. E beri kastile Saliu; nuk e doni Zaganjorin ju, mire une ju bie nje gjysem presidenti.

 2. Zef Shtjefni says:

  Kam nji dyshim se kete Urim ja ka keshillue keshilltari i tij Naltmadhnia e Tij, Princ Pordh Leka i 2
  http://imazheshqip.blogspot.com/2012/06/ushtari-i-mire-shvejk-pj1.html

  1. Briri cjapit says:

   JO un dyshoj se ja ka shkrue aj doktori qe ka ba sekretar t’pergjithshm apo ai djal i atij gazetarit komunist nga berat qy e merr gjithkund ku shkon ay militanti i pdse.

 3. kacaku says:

  shum i qelluar artikulli,,kurse fouta nuk eshte e qelluar sepse kapelja eshte pe oficeri dhe jo pe kapteri,,,,,,,,,,,,,,,,

 4. Adrian says:

  Ai mund ti kete kopiuar, por per sa i perkete plagjiatures ju tema kot flisni sepse shumicen e artikujve dhe fotovove i kopioni ne daily mail.

  1. iliri uk says:

   sa i ditur qenke ti!! tema eshte gazete qe informon publikun nen presionin e qeverise kurse presidenti duhet te jete me i miri dhe i zgjuari nder shqiptare dhe ne kete rast te shqeteson se nga i merr tema artikujt se sa ai qe na perfaqeson te gjithe ne dhe me ate fjalim na ka bere te gjitheve idiote. ndoshta ty nuk te ben pershtypje por ne te tjereve qe kemi ca mend ne koke na ofendon.

 5. ILIRET says:

  Kjo tregon se edhe niveli i keshilltareve qe ka rreth tij eshte per te qare hallin.
  Te njejten gje beri kapteri, edhe ne pershendetjen me rastin e 100 vjetorit, aq sa trembi Berishen dhe Topallin me lajthitjen e tij.
  Ne duam te kemi rrugen tone
  Ne duam te kemi aeroportin tone
  Ne duam avionin tone.
  Duam edhe prokurorin tone.
  Nuk eshte per tu tallur me nje qe eshte gjynah. Gjynah i shkreti…

 6. lame arben says:

  ropt e shpise nishanit ku ti kete mero je i madh po deshe lere kete fotografi se eshte e gjetur me porosi per ket figure idioti dhe injoranti

 7. nd-ih-ma says:

  Gezuar Shqipetar vitin e ri .Harojeni urimin e shpifarakut.Ejani te ngrihemi e ne menyre qytetare te shporrim kete hordhi te ndyre pushteti para zgjedhjeve.Te bashkohemi e tu tregojme vendin ketyre qe kane mbushur kupen e te shohin dhe ata qe neser do jene ne pushtet se po te bejne si keta qfare i pret.Nje pranvere shqipetare pa politikane e per tu treguar vendin politikaneve.GEZUER.

 8. elton says:

  E pashe dhe te site i presidences urimin. Perfundimisht na ka marre dreqi…

 9. ana says:

  Flet kot,”Tema”.Pershendetja e z. Nishani ishte shume e ndjere,e sinqerte dhe u drejtohej te gjtha shtresave te shoqerise.

  1. Gole Durrsaku says:

   Cfare KOPILI, edhe ket e paska kopjue? Tamam me master per KOPJIM

 10. Per ju says:

  a ju kujtohet Adil Carcani ne koh te dulles jan dy pika uji

 11. Fabian says:

  Ju te gazetes Tema mundet te keni nje gabim te vogel, dhe ju lutem ta korrigjoni sa me shpejt, Jari kete shkrim e ka bere vet. Mundet vetem nga i biri te jete ndihmuar pak, po cte keqe ka. Jari Jari …. e ka bere vet!

 12. Idrizi says:

  Kot akuzoni Nishanin per plagjiature. Amik Kasoruho eshte keshilltar i Presidentit. Me sa duket eshte ai autori i fjalimit me idiot te shekullit.

 13. Delli USA says:

  Dulla ishte mjeshter i fjales,ky palo president eshte edhe nen nivelin e Hekuran Isait,qe do kishim dhe ne kohen e demokracise nje idiot noterik ne krye te shtetit nuk e kishim menduar,kujtuam se koha e udheheqesve te ardhur nga fushat dhe stallat e bagetive kishte ikur.

 14. tekniku says:

  Pse habiteni kaq shume me nivelin intelektual te Presidentit te PD.Ai pasqyron kerkesat e mentalitetit te bajraktarit Berisha dhe te komandanti te toges se shkolles se Bashkuar,per te mos thene te kamarierit…Nuk ka c;ben po mban me shume peshe se c’mund te mbaje menderisht dhe fizikisht.Keni ne krye ata qe meritoni shqiptare.Do zoti e kthjelloni mendjen per 2013.

 15. Arjana USA says:

  Dulla ishte mjeshter i fjales,ky idioti yne mender president nuk krahasohet as me Hekuran Isain,menduam se kishte ikur koha e udheheqsve te ardhur nga stallat e bagetive,por fatkeqsisht paskemi qene te gabuar.

 16. laraska says:

  e shkreta Shqiperi ke ka per president nje cope mishi me mustaqe….tmerr

 17. Katunari says:

  Fushat plot me grure,malet plot me bore,
  Nentoger Bujarit i ka ngel ne dore,
  I ka ngel ne dore posti me i larte,
  President i thone, por me tru te thate.
  ***
  Kemi rruge plot, avione pa fund,
  President Bujari bosh dybekun tund,
  Qielli pa re, deti plot stuhi,
  Ne krye te shtetit na kullot nje dhi.
  ***
  Shqipetar ku jeni, brenda apo jashte,
  Nentoger Bujari ju uron me kashte,
  Kashte bashk me krunde mbollet edhe koret,
  Nentoger Bujarit respektoni pordhet.
  ***
  President Bujari te lumte ajo goje,
  I vulosur je me shkrim e me boje,
  Me dore te vet te rriti Saliu,
  Nentoger Bujari trim e dereziu.
  ***
  Kete vit o Jar mbaje kemben drejt,
  Se po vjen o trim, koha iken shpejt,
  Po vjen Qershori me bar e lule shume.
  Ne sumen Sales do te flesh gjume.

 18. ATILA says:

  “Presidenti” uroi qe qielli te ishte plote me avione,deti plot me anije, autostradat plot me makina po harroi se e ka Qevereine plot me hajdute dhe parlamentin plot me debila dhe vendin plot me njerez truthere qe votojne hajdutete e votave ne ne krye SaliBaben me 4000 hajdute……

 19. alban4eva says:

  ehh mor president dhjeraman, bythmut.. s’ke faj ti jo, dihet kush e ka fajin qe te ka vene ty rakitik handikapat ne krye te presidences..

  cte besh, shtet bythmutersh..!!

 20. Tepelena e Ali Pashes. says:

  O sa kam qesh jari je madhe pse nuk ze nje vend te portokallia .
  por qesha qesha pastaj me erdhi per te vjell jari ik vare vetn jari se sje per ate pune jari gjyna jari po mer veten ne qaf jari jari jari bolet i vari jari o koke koqe topi bam e ti su poqe por ngele koke lo..e

 21. kelmendasi says:

  Mero inati yt ndaj Nishanit se kur shkonje mbas Berishes ky nuk te perfillte dhe se dyti se nuk te ftoji ne pritjen e fundvitit kuptohet.
  Mirpo ti Mero duhet te kuptosh qe te ftohesh dhe te respektohesh duhet ta meritosh ftesen dhe respektin.Keto ti nuk i meriton nga pjesa dermuese e shoqerise dhe natyrisht dhe e politikes.Nuk mund te ftojne nje njeri qe shpif e mashtron nje njeri te shitun tek Rama e tek Serbet.Prandaj qetsohu Mero se ne veren e ardheshme do te ndihesh i vetmuar e largo zot nje infrakt kur te fitoje Berisha mund te na lesh shendene. Mirpo edhe po na le shendene ska problem se nje zagar me pak nje mashtues me pak nje shpifes me pak nje antishqiptar me pak .Ne pa ty do jemi me nje qelbesire sic thote Muci me pak e Rama nje qen me pak por qe te kane rene dhembet me kohe e i ke fut ne mut e te kane rane.
  Komentin nuk e boton por mesazhin e merr.Mos harro nje shpull do ta jap kur te vije ne Tirane beje gati denoncimin ne ambasada e medija

  1. toska says:

   O kal-mendas sa kontradiktor qe je mor burr,po Sala e ka gruan serbe jo Edi,dhe sic dihet ju beni shume per anen e gruas andej nga anet tuaja.Meros nje qime k….ri i dridhet nga ty.Sa te paguan Sali Brek’skisha dhe ne euro apo ne dinar serb?

  2. diamond says:

   Tre gjera per ty k.rmendas;
   E para trongell i hidhet; shko regjistrohu ne ndonje shkolle fillore te mesosh si shkruhet shqip ne menyre te kuptueshme.Duket sikur e ka shkruajtur me ty Urimin e vitit te Ri Jar kapterri.
   E dyta or tyt;mos kanos gazetaret per shpulla por po te kesh kellqe(lexo bythe se bole nuk ke kur kercenon shqiptarin) shko ne Mitrovice dhe rrih ndonje serb.
   Dhe e treta po nuk te pelqen gazetaria e Mero Bazes,shko andej nga 55-sa dhe masturbohu para ekranit per mrekullite qe kane mbytur Shqiperine nen drejtimin e satrapit Sali Ram Berisha(SRB).Ndonjehere rastesia i ben gjerat te qarta si drita e diellit.

   Gezuar vitin e Ri 2013 te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen dhe ky vit sjellte ndryshimet per te cilat ka aq shume nevoje ky vend.
   Te uroj edhe ty Kelmendas qe kete vit te te vij mendja ne vend dhe te heqesh bajgat e Saliut nga syte per te pare realitetin shqiptar ashtu siç eshte.
   Suksese gazetes Tema dhe urimet me te perzemerta per kete vit.
   Kurajo dhe pena TOP per Shqiperine(ka nevoje ky vend me besoni).
   Faleminderit

  3. zefi says:

   Te mjerit “kelmendas”:
   Se pari Mero Baze eshte me TRIM se ty,se shkruan hapur ato,qe mendon ,ndersa ti,o i mjere fshihesh prapa nick-name-s tend te shpifur!!
   Se dyti,Mero Baze nuk mbron Edi Ramen,o KOKE GDHE,por DEMOKRACINE ne Shqiperi!!1
   Ne se Edi Rama ka sot te drejte,doemos,qe do ta permende emrin e tij,ashtu sic e ka kritikuar per MEFSHTESINE ne kundervenien ndaj QEVERISJES FASHISTE TE BERISHES!!!
   Ne se mendon,qe Edi Rama eshte me ANTI SHQIPTAR se Berisha,jep ndonje sqarim te “mencur” per keto akuza:
   1-Sali Berisha ka VJEDHUR votat ne cdo votim,sa here ka qene ne SUNDIM!!!
   2-Sali Berisha GRABITI PARATE E SHQIPTAREVE DHE RRENOI SHTETIN PER 24 ORE NE 97-ten!!!
   3-Sali Berisha organizoi GRUSHT SHTETI ne 14 shtator 1998-ten !!
   4-S.B GRABITI ARMATIMIN E USHTRISE DHE VRAU 26 vete ne Gerdec!!!
   5-S.B SHITI 360KM/2 DET ne jugun e Shqiperise -tradheti e paster!
   6-S.B VRAU 4 PROTESTUES PAQESORE NE MES TE BULEVARDIT me 21 JANAR!!!
   7-S.B TRADHETOI KOSOVARET NE LUFTEN KUNDER SERBEVE NE 1999-ten,duke i keshilluar te mos shkojne ne RAMBUJE,kur furnizoi TANKET serbe me nafte per te vrare kosovaret e bodshnjaket etj!!
   8-S.B KA GRABITUR PRONAT E SHQIPTAREVE PER FEMIJET E VET,DUKE BERE MAFIOZIN SERB DAMIR FAZLLIC PRONA TE VERTETE!!
   9-S.B ka lene Shqiperine jashte Europes duke zbatuar nje politike ANTI KOMBETARE!!!
   A DO ME PER TRADHETARIN DHE ARMIKUN ME TE ZI TE SHQITAREVE,serbin Berisha,o ‘Kelmendas”i trashe???
   Gjej nje KRIM te perafert me keto te Bajlozit serb Berisha per Edi Ramen !!!!
   ASNJE NUK GJEN!!!
   SHPORRU,O CETNIK SERB!!!
   MALOKERIA NUK MENDON ME TRU,POR ME BYTHE!!!

 22. anonim says:

  Fatkeqesisht presidenti eshte nje arlekin, figure per te qeshur,per te qare,normalisht ne nje pozicion te tille vendosen persona me koeficent inteligjence te larte,i joni eshte poshte normales,cfare te shqeteson me teper,vete institucioni i presidences eshte ne te njejten nivel,nuk e kuptoj si u lejua nga keshilltaret nje botim i tille,per dicka duhet duartrokitur,origjinal ne llojin e vet,asnje ese e femijeve te ketyre viteve nuk e ka kete nivel,sa per hartimet tona para viteve 90,po shkruanim shume bukur,ndokush mund ta bente nje te tille,ishte koha,po ne 2012?

 23. Elton says:

  O kelmendas kur te shkosh me tirane per zgjedhjet e ke fjalen. Se nje here vote me Katund pastas vjen me gomar me tirane me vote prap.hallall ta boft zoti ka ardh koha e gomereve si ty. Ik o mut la bythen me uj se ngele tu u fshi me Gjethe fiku.

 24. Mark Gjonaj says:

  Gezuar popull shqiptare!
  Gjykoj nga komentet, jo nga njohja qe kam me kete president, sepse ushtarak kam qene, por nuk e njohe kete person. Nga distanca dhe empirizmi, mund te them se eshte nje njeri i thjeshte, i qete, i vuajtur ne jete si ushtarak me nje jete te brendshme te papaguar! Ndonse kur ishte minister i brendshem per mbarvajtjen e punes, kam bere shume vrejtje dhe nga kjo ane une nuk mund te pajtohem me kete njeri, aq me shume si ushtarak me disipline, per vendin e ngjarjes se dates 21 Janar, vlersimin dhe drejtimin per ne organet e sigurise dhe te drejtesise. Ketu presidenti, duhet te jete ne detyre. Ai, eshte zgjedhur ne ate detyre per t’mos e bere kete, por nese do te isha une, vendin e ngjarjes se te 4 deshmorve te Bulevardit, do ta beja maket ne zyre si ate te lindjes se Jezu Krishtit dhe po te thoshnim se dhe t’i krahasonim dishepujt e Krishtit me organin e gjykates, prokurorise, policise, SHISH, do ti vendosje aty duke shikuar ngjarjen si Krishtin e lindur ne kashte. Me ato ta fillonte punen qe ne mengjez. Nuk po i them per maket gjykatesin e Vlores, shefin e seksionit te SHISH ne Durres, deputeti Gjindi ne Patos. Krimet e renda te pazbuluara dhe qe mendohet se eshte dore e te djathtes, presidentin e nxjerre te zbuluar! Gjeja me e kompletuar qe ka ky njeri, eshte, besnikeria ndaj Berishes qe ketij te fundit, nuk i ka mbetur as besnikeri, fisnikeri dhe tradite ne mardhenjet me popullin e tij. Karierizmi i semuar, pushteti sundues dhe mos realizimi i asnje prej pikave qe percakton demokracia ne ndryshim me regjimin komunist te qendruarit per jete ne nje post; e bejne Berishen si nje kllaun ose zbutes te arinjeve, qe me nje daire te shpuar qe i bie gjithe diten, e bene arushen te hedhe valle me zor! Arusha, eshte kaq e merzitur sa qe ndoshta dhe do ta kafshoje zbutesin dairexhiun. Si, mund te rrije nje President, kryeminister me gjithe keto fyerje, pa dhene dorheqjen? Si mund te shprehet nje kryeminister qe kete vite do t’i bejme zgjedhjet ma te ndershme se vitet tjera qe eshte baraz ma te vjedhura dhe te kamufluara?! Si bie dakort dhe cfare perberje ka ky njeri qe nuk ka asnje industri e organizem prodhimi dhe me pislleqet qe i ka fut bota, pranon se zene vend te katert ne bote per mireqenie nga mafia, vrasjet, korrupsioni, droga dhe banditizmi i shtrire ne cdo qelize te jetes?!

  Qe per figuren e presidentit te mos kete fyerje deri ne kete shkalle, duhet te zgjidhet nga populli, duhet te djersitet nga pyetjet dhe kerkesat qe ka populli, biles dhe te dorhiqet kur e shikon se nuk i realizon ato qe ne fushate! Si ka mundesi qe presidentin e Shqiperise e emron kryeministri?! Po Evropa nuk i shikon keto, apo pret se cfare i thote Amnerika?! Apo vazhdohet me mendimin e se djathtes si per sundimin e Enverit qe e “lane” shume gjate se donin te benin eksperiment me ate sistem…, po me kete sistem e lideresh qe tallet populli, eksperiment po bene Evropa dhe Amerika?!

  Popull shqiptare, edhe sikur te ishin gjysma te verteta keto akuza ndaj uzurpatorve dhe sunduesve dhe eshte boll per t’u ngrit dhe thene stop kesaje gjendje, ata nuk jane sherbetoret e tone, por sundues dhe fallsifikues te ligjeve qe per t’i shikuar ju, i bejne te mira ne Parlament, por per t’u varferuar e raskapit juve dhe pasuruar padrejtesisht ne kurrizin tuaj, u bejne bisht zbatimit te tyre! Kushtetuta jone akoma nuk ka shkuar ne peshen e paprekshmerise, duhet te rregullohet. Zgjedhja dhe kompetencat e Presidentit, duhet te vendosen perseri. Eshte parashikim i shkelqyer i Berishes ne opozite, por me kahje negative, lenja qellimisht e nivelit politik, juridik she shterore te drejtave dhe detyrave te Presidentit ne Kushtetute.

  1. sinan hibro says:

   I nderuar Mark Gjonaj !Ka kaluar kohe e gjate , me shume se 30 vjet ; duke lexuar qe ke qene oficer , me solle nder mend nje emer te tille qe e kam njohur ne Mullet , Tirane…. Oficer i ri , i gjalle , i kulturuar, i dashur me kursantet, model ne te gjitha drejtimet… Shpresoj te kem goditur ne shenje . Gjithe te mirat per ty dhe familjen tuaj per vitin e ri !

 25. Eh,Jari,Jari i modh je vallahile,na relaksove pak per vit te ri,do ish kryeveper po te ishe edukatore kopshti,kur ja recitova mbeses se vogel u kenoq sa sbohet.Mos vdeksh kurre o mustaqe mut se na duhesh per estrad,po na kthen gallaten qe bonim ne kohen e komunizmit me Palin dhe lenken,po me thane te drejten ti ja u kalon.Hallall buka qe te jep Sali Vicidoli i biri i Sheqeres.

 26. xhino says:

  o kelemend E PASKE LENE MENDJEN KE-LE-MEND
  sikur po te bije ere goja Na qelbe qe u qelbsh nga koka ti plere Kur te zesh emrin MERO ne goje ti plere duhet ta lash gojen me acid se na hap ndonje kolere ketej nga atdheu Ca si ty idiot po e bejne popullin me fukara MEROja ESHTE NJE HERO qe perballet me nje plak komunist te rjedhur nga trute Mos ta pafshim bojen me ketu tek TEMA vafsh ne hale plere

 27. 2013 ne varr says:

  Edhe ti o sakat i qelbur me kryeministrin kriminel
  2013-ta ju cofte ne varr.

 28. dallkauku says:

  ky eshte nje dallkauk i sal dallkauk barishes , nje panxhar i sali panxhar malokut , nje nastradin i sali gjakpiresit , nje derdimen i sali teveqel berishes , nje manjetofon i prishur i sali bukshkelurit , nje mish per top i sali bythakeq berishes , nje super gagac i kriminel gagac berishes

 29. ermal maloku says:

  Jam kundra pergojimit dhe ofendimit te figures se persidentit, kush do qofte. Beni mire te beni humor me persona te tjere dhe gjera te tjera.
  Me respekt
  emigranti

  1. Bejdo Dreni says:

   Emigranto, po ke te drejte kur eshte fjala per nje president qe respekton popullin dhe detyren qe i jep ligji. Por kur nuk eshte i tille, prape duhet ta respektoj une kete njeri? Kesaj jepi pergjigje ti mor koker lavamani!

 30. julia says:

  Kasaruho eshte keshilltari per median ne kabinetin e presidentit, ndaj doemos ai ie ka bere urimin e presidentit, ndaj teknikisht nuk ka kopjuar. Lexoni pak cv e tij dhe do kuptoni pse nuk mjsfton te besh poezi-vjersha, per tu bere njeri i letrave. A shkolle, punetor krahu 10 vjet, ne burg 20 dhe ne emigrim reston. Ky eshte zoteria qe i keshillon si te sillet me median.

 31. iliriTirane says:

  Semundja ka bere punen e vet se ka operur cist ne koke. Fajin e kane ata qe e vune dhe po e tallin, se donin nje kukull “president”. Cyryk hesapi.Mjer shqiptaret c’far i pret kete vit.

 32. Fllad says:

  Kasaruho eshte nje nga keshilltaret e tij. Ne hard diskune tij ka ngelur vjersha qe nje komentues e solli( bravo) dhe cdo gje eshte e qarte.

 33. mirditori says:

  O ERMAL jam dakort me ty qe te mos pergojohet presidenti.Por çfar te bejme kur ne krye te shtetit kane vene nje KOQE KANARI qe e sjell per gishti dhe pastrusja e presidences.

 34. Presidenti i kafsheve says:

  O ju te “gazetes Tema” (per te then gazet…se nuk jeni te denj as per thashetheme shkallesh pallati)!

  Qe nje foto te tille ta publikoje nje person normal edhe mund te kaperdihet, por nje e ashtuquajtur gazete, kjo eshte e papranueshme! Kjo do te thote qe etika juaj morale dhe edukative eshte e denje vetem per njerez banal. Ju nuk e keni iden e gazetaris…ju shkruani artikuj(?) me pes rrjeshta…ju nuk jeni te afte te beni nje analiz politike, sociale, ekonomike, fetare, kulturore etj etj.

  Paaftesia mbreteron ne gazeten tuaj…me vjen keq qe jua them por keshtu jeni..asgje personale!

 35. Denisi says:

  KY ESHTE BERE:TRALALA TRILIL1

  NE TE GJITH,KEMI SHAMI
  KOPESHTI YNE ESHTE SHEMULLORE
  SE I KA TE GJITHE QURASHE…..

 36. julso says:

  o jari po ne do fitojmeeeeeeeeeee…o topall qe edhe per te folur nuk di , mire per te ecur edhe shkruar..hahahahahaha ca kukulle ..o jari

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82084
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82084
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34798
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34798
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Sociale
      [slug] => sociale
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 6860
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 6860
      [category_description] => 
      [cat_name] => Sociale
      [category_nicename] => sociale
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X