Soni, stërvitje me pesha të rënda për të qenë në formë (FOTO) | Gazeta Tema
 

Soni, stërvitje me pesha të rënda për të qenë në formë (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Këngëtarja Soni Malaj ka zbuluar se si e mban në formë trupin e saj edhe pas lindjes së vajzës.

Ajo ka publikuar në Facebook disa fotografi, në të cilat shfaqet duke u stërvitur në palestër me pesha të rënda.

Pas sjelljes në jetë të fëmijës, Soni ka humbur disa kilogramë, ndërsa kjo është mënyra se si ajo forcon dhe tonifikon muskulaturën e trupit.

Këngëtarja është pjesë e spektaklit për talente, ‘X Factor’, ndërsa kujtojmë se ajo ka një vajzë me balerinin italian, Mirko Luccarelli, me të cilin jeton në Spanjë.

soni

11 Pergjigje per Soni, stërvitje me pesha të rënda për të qenë në formë (FOTO)

 1. elona  --  14 Janar, 2013 në 12:43 pm

  bravo i qofte,po pse e ka ngrit ate bluzen ashtu?s’kishte nga ata qe jane enkas per palester te shkurtra?

  Përgjigjjuni

  • qerrimi  --  14 Janar, 2013 në 1:21 pm

   Nuk ka robe sportive morri,fustanet e spektaklit i merr me qerq, palestra nivel kohe enverit.

   Përgjigjjuni

  • eda  --  14 Janar, 2013 në 1:49 pm

   Jo, Bluzene ka ngritur per ti bere reklame trupit, meqe do bente foto.
   Nuk ngeli shushke ne shqiperi pa u bere VIP

   Përgjigjjuni

 2. vali  --  14 Janar, 2013 në 1:02 pm

  Bravo Tropoja e behet shqiperin bace me lule me ne krye shokun Berishen,qe nuk paska patu hiq burreri zero fare.

  Përgjigjjuni

 3. Beso  --  14 Janar, 2013 në 1:51 pm

  Sa pucrranjoze femer.

  Përgjigjjuni

  • shqiptarja  --  14 Janar, 2013 në 4:05 pm

   O ti, pucrra. E ka nishan Soni ate tek balli. Duket qe se ke pare

   Përgjigjjuni

 4. Roberti  --  14 Janar, 2013 në 4:47 pm

  Te pakten shkon ne palester, jo si trecereku qe jeni kafeneve gjithe diten e me paqete ne dore.

  Përgjigjjuni

 5. x  --  14 Janar, 2013 në 5:03 pm

  sa e mire ne paraqitje te gjithe ju qe e shani e doni per nje nate eshte bomb po lereni pordhet edhe sharjet.se mos u shkeli syrin juve edhe nuk shkuat.
  a se harrova burri e ka kroat me origjine ai e shtyp nuk eshte breshkaxhi.

  Përgjigjjuni

  • Horri i Bulevardit  --  14 Janar, 2013 në 7:44 pm

   Ke te drejte edhe une me pare do preferoja ta shtypja mire njehere se ta shaj, se skam cfar ti shaj, i ka te gjitha aty ku duhet dhe me mase.

   Përgjigjjuni

   • G  --  15 Janar, 2013 në 12:54 am

    Njef noi breshkaxhi ti?
    Dal une vullnetar me pergjegjesi te plote te permbush detyren qe “kombi” me cakton(ne kte rast Sonin). per kombin kaq e me teper.
    Biles po pati kombi me teper une me teper pergjgjesi do mar.
    ky seshet nje premtim politik por real lol

    Përgjigjjuni

 6. G  --  15 Janar, 2013 në 12:57 am

  Po ama me fillu shtanga me bo bythe o gjynof. ofrohem vullnetar me i ngrit bythet Sonit. Ne menyre natyrale pa konservante.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *