Katie, një ndër femrat më seksi për një rol…13 vjet më parë (FOTO) | Gazeta Tema
 

Katie, një ndër femrat më seksi për një rol…13 vjet më parë (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Katie Holmes ka hyrë në listën e femrave më seksi të revistës së njohur “GQ” për këtë mijëvjeçar. Por, ish-bashkëshortja e Tom Cruise, ka hyrë në këtë listë për një rol të luajtur 13 vjet më parë, ku ajo për më tepër kishte një rol shumë të shkurtër. Por, ajo u bë famshme pikërisht se në këtë film u shfaq topless. Dhe, megjithëse ka bërë shumë filma të tjerë, ky rol pa ndonjë rëndësi të madhe, mbetet më i rëndësishmi për karrierën e saj.

kat

Katie Holmes Topless The Gift Cap The Gift

8 Pergjigje per Katie, një ndër femrat më seksi për një rol…13 vjet më parë (FOTO)

 1. A . Z . Cajupi  --  16 Janar, 2013 në 2:22 pm

  aferin !

  Përgjigjjuni

 2. Burbuqja  --  16 Janar, 2013 në 2:39 pm

  Ky po qe paska qene nje rol shume i mire….

  Përgjigjjuni

 3. ciksi  --  16 Janar, 2013 në 2:47 pm

  puuuuuuu ca gopi !

  Përgjigjjuni

 4. mustafa  --  16 Janar, 2013 në 3:17 pm

  hajde llape..

  Përgjigjjuni

 5. Pjerin Cari  --  16 Janar, 2013 në 3:28 pm

  Kjo eshte nje debile qe e nxorri ne drite Tom Cruise.
  Tani e terheq i jati per hunde.

  Përgjigjjuni

 6. arjani  --  16 Janar, 2013 në 5:46 pm

  E paska ducin si Kurriz breshke.

  Përgjigjjuni

 7. Kuriozi  --  16 Janar, 2013 në 6:17 pm

  Me falni Arjan çfare do te thote ducin?

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *