#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Katie, një ndër femrat më seksi për një rol…13 vjet më parë (FOTO)

Katie Holmes ka hyrë në listën e femrave më seksi të revistës së njohur “GQ” për këtë mijëvjeçar. Por, ish-bashkëshortja e Tom Cruise, ka hyrë në këtë listë për një rol të luajtur 13 vjet më parë, ku ajo për më tepër kishte një rol shumë të shkurtër. Por, ajo u bë famshme pikërisht se në këtë film u shfaq topless. Dhe, megjithëse ka bërë shumë filma të tjerë, ky rol pa ndonjë rëndësi të madhe, mbetet më i rëndësishmi për karrierën e saj.

kat

Katie Holmes Topless The Gift Cap The Gift

8 komente në “Katie, një ndër femrat më seksi për një rol…13 vjet më parë (FOTO)”

 1. A . Z . Cajupi says:

  aferin !

 2. Burbuqja says:

  Ky po qe paska qene nje rol shume i mire….

 3. ciksi says:

  puuuuuuu ca gopi !

 4. mustafa says:

  hajde llape..

 5. Pjerin Cari says:

  Kjo eshte nje debile qe e nxorri ne drite Tom Cruise.
  Tani e terheq i jati per hunde.

 6. arjani says:

  E paska ducin si Kurriz breshke.

 7. Kuriozi says:

  Me falni Arjan çfare do te thote ducin?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X