Noizy: Kam bërë seks me Tunën e Adelina Tahirin. Janë të egra në shtrat | Gazeta Tema
 

Noizy: Kam bërë seks me Tunën e Adelina Tahirin. Janë të egra në shtrat

Postuar në: Lifestyle |

noRigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet  me femrat seksi të showbiz-it.

I pyetur se nëse ka bërë seks me këngëtaret Tuna dhe Adelina Tahiri, ai pohon “Po” dhe shprehet se  në shtrat janë “të egra” dhe se më e mirë është Tuna.

Noizy shprehet se të dashurat i zgjedh “superseksi dhe pa mend’’.

Ndërsa, kur në shtrat ndodhet i vetëm, ai shprehet se :”Mendoj për suksesin , si do e doja jetën në të ardhmenn, derisa më zë gjumi. Pastaj kur zgjohem, shoh që atë jetë po jetoj”, shprehet ai për “Blootooth”.

Noizy përflitet si këngëtari më i pasur dhe këtë e pranon teksa shpjegon se  “Fati im është se familjen e kam mirë me biznese dhe çdo përfitim që kam nga muzika mbetet aty, por të siguroj që pasuria nuk është e vogël për moshën time. Shtëpi në emrin tim kam tre, vetëm studioja më ka kushtuar 200.000 euro, pasi  edhe kam blerë ambientin, nuk jam me qira. Edhe vila është goxha e kushtueshme. Jeta është perfekte.”

Ai shprehet se është  i çmendur pas shpejtësisë dhe se ka në zotërim katër makina.

23 Pergjigje per Noizy: Kam bërë seks me Tunën e Adelina Tahirin. Janë të egra në shtrat

 1. anonim  --  9 Shkurt, 2013 në 12:45 pm

  Kjo eshte menyra e re e Meros per te acaruar socialistet? Sidomos ne nje dite qe Napolitano, presidenti komunist i Italise, deklaron se komunizmi ka deshtuar! Le te vije njehere te vizitoje Shqiperine ai…

  Përgjigjjuni

  • Dean  --  9 Shkurt, 2013 në 5:55 pm

   Kamunizmi ka deshtue ne Bote,por jo ne Shqypni,heu lum miku.
   Sa me ken BACA,saliu ka veriu,ne pushtet, nuk deshton Kamunizmi ne venin e shqiponjave.
   Meqe ra fjala,po ky maloku ne foton e mesiperme pse bo siku ka bo ndonje gjo te madhe???? Sot edhe macet,qente dhe Hipot(e kom pa ke Discovery Channel,me keto 2 sy) bojne seks,lene mo njerzit.
   Ka bo seks Maloku dhe duhet me e marre vesh tan Shqypnia…lol.

   Përgjigjjuni

  • Tironsi "ZZ"  --  9 Shkurt, 2013 në 6:14 pm

   O Rigelso, edhe un e kom pas dashnore mamin tat, po s’i kom tregue kujt 😉

   Përgjigjjuni

  • elvis  --  26 Prill, 2013 në 5:41 pm

   noizy do te jet i famshem

   Përgjigjjuni

 2. GR  --  9 Shkurt, 2013 në 12:59 pm

  Per mendimin tim , vetem 1 mashkull me nivel 0 , flet per femrat qe ndan shtratin .

  Përgjigjjuni

 3. Trixi  --  9 Shkurt, 2013 në 1:46 pm

  Duhet te jesh mashkull shume i kompleksuar dhe me vetebesim te ulet qe te tregosh emrat e femrave qe ke pasur 😉

  Përgjigjjuni

 4. berti  --  9 Shkurt, 2013 në 2:00 pm

  Napolitano ka rrjedhur.Eshte kapitalizmi te cilit i dhemb bytha.

  Përgjigjjuni

 5. Dajti  --  9 Shkurt, 2013 në 2:27 pm

  Lajme interesante, nga 21 janari tek ky trapi.
  Mos te harroje te tregoje kur te behet me i famshem,
  mbas femrave vjen faza e byces.

  Përgjigjjuni

 6. urithi  --  9 Shkurt, 2013 në 2:44 pm

  vetem madona te ka ngelur tani,,,,hajde mashkull hajdeeeeeeeee

  Përgjigjjuni

 7. Taulant  --  9 Shkurt, 2013 në 2:52 pm

  Noizy u ngaterrua..dinte te thoshte qe I ka rene me dore shume per ato…e kane kenaqur ne shtrat..duke I rene me dore..

  Përgjigjjuni

  • Doni ALBO  --  9 Shkurt, 2013 në 3:23 pm

   AHAHAHAHAHAHAHAH

   Përgjigjjuni

 8. Doni ALBO  --  9 Shkurt, 2013 në 3:24 pm

  Po tregona pak per mamin tend o noizy se dihet qe ke ku..ven me te madhe ne shqiptari.

  Përgjigjjuni

 9. ilir  --  9 Shkurt, 2013 në 3:50 pm

  Imagjino ku eshte katandisur shija muzikore e shqiptareve. Te vleresosh kete moster si kengetar, eshte turpi me i madh! Po sa ka si ky idiot?!!! Mjere o Shqiperi, qe nga Vace Zela, Avni Mula, Mentor Xhemali, Luan Zhegu, Ardit Gjebrea, Pirro Cako e dhjetra e dhjetra emra te nderuar te muzikes sone, tashme menderosen me kengetare te tipit Noyzy, Ciljeta, Stresi apo plehera te tjera. Dhe turp i madh i gazetarise shqiptare, qe reklamon njerez te tille pa asnje personalitet dhe vlere munikore apo kulturore. Kjo qe po ben gazetaria shqiptare duke reklamuar antivlerat si vlera, eshte demi me i madh qe i behet shoqerise sone. Dhe kur flet ky per sex dhe per femra, aq me teper kengetare, kjo eshte te vrasesh veten.

  Përgjigjjuni

  • Ben Chicago  --  9 Shkurt, 2013 në 6:48 pm

   sakte

   Përgjigjjuni

 10. albanicus  --  9 Shkurt, 2013 në 6:50 pm

  ky eshte nje zagarë dhe asgje me tepre.

  Përgjigjjuni

 11. Roberta  --  9 Shkurt, 2013 në 7:17 pm

  Vetem mashkull qe s’eshte ky!!!

  Përgjigjjuni

 12. Simon  --  9 Shkurt, 2013 në 7:55 pm

  O iliro, pse ene Pirron dhe Arditen na I fute nej rrang me Vace Zelen? O Iliro, taken dhon not lek apo je dhe ti te shoqata e Pinkut? Mos e rruj e mos tvij turp, se ne ktu jina, e tknoqim me dasht ene ti, Jo vetem Artditen dhe Pirron e vockel.. Hajdari per ket pun osht. Sa per Noizyn ai osht cun e fort I mire. Asnje faj ska, ato tdyja ja kan lyp, e ai punen e burrit ka bo. Me mire ai se Leo qe na e shtypi grun e Shpatit. Apo mos do ti ta shtypi edhe Shpatin vete? Na rruj noj gjo se ne ktu jena.

  Përgjigjjuni

  • Andi  --  9 Shkurt, 2013 në 11:52 pm

   Po ti simono mos te ka shtypur gje noizy ty qe e mbron kaq shume?

   Përgjigjjuni

 13. Shvejk  --  9 Shkurt, 2013 në 8:59 pm

  Jo po mos ke qene ne shtrat edhe me Reiz Cicon.

  Përgjigjjuni

 14. razo  --  9 Shkurt, 2013 në 9:05 pm

  Ky mer vlla mu si majmun, shqip s’di .. anglisht nuk di qe nuk di, ece merre vesh tani.. komunikon me thirrje e te bertitura.

  Përgjigjjuni

 15. juli  --  9 Shkurt, 2013 në 9:08 pm

  ci keni keta manjaker don boskoje qe na qisni ne lajme.kuh ehte ky langaraq qe i jepni kaq shum rendesi

  Përgjigjjuni

 16. Kapo  --  10 Shkurt, 2013 në 5:26 pm

  C’qenka ky kengetar mo se kemi pare ndonjehere.

  Përgjigjjuni

 17. elvis  --  26 Prill, 2013 në 5:41 pm

  mir ju ka bo hahahha a ju ka rras mir bile

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *