#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Nard Ndoka dhe Dashamir Shehi, në listën e deputetëve të PD

nardiNë listën e deputetëve të PD-së do të jenë edhe Nard Ndoka dhe Dashamir Shehi. Kjo pohohet nga “GSH”, e cila u referohet burimeve të saj brenda selisë blu. Aleatët e Berishës, përkatësisht kreu i Partisë Demokristiane dhe ai i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar pritet të përfshihen në listën e “deputetëve të sigurt” që do të kandidojnë nën siglën e PD-së në zgjedhjet e 23 qershorit. GSH shkruan se i kontaktuar dje, Ndoka ka pohuar se parimisht është rënë dakord me Berishën, por sipas tij ende nuk ka një marrëveshje zyrtare. “Nuk kemi një marrëveshje zyrtare akoma për mënyrën e bashkëpunimit,por ka mirëkuptim mes palëve në parim”, është shprehur Ndoka.

Dashamir Shehi pritet të jetë në listën kandidatëve për deputetë në qarkun e Tiranës, ndërkohë që Nard Ndoka do të jetë në listën e kandidatëve të Qarkut të Shkodrës.

76 komente në “Nard Ndoka dhe Dashamir Shehi, në listën e deputetëve të PD”

 1. ermal says:

  … po mire o Z. berisha ky Nardi a ishte ai njeriu qe solli njerez nga Vau Dejes ne protesten e 21 janarit per te rrezuar qeverine tende??….hahahah.

  1. timo says:

   Keta dy luftëtarë të pa epur për demakraci që kanë diskredituar dhe demaskuar antidemokratin Sali po bëjnë, me sa duket, sakrificën e fundit, po futen thellë në gjirin e armikut të tyre, për t’a luftuar nga brënda sepse Rama ishte i pazoti pë t’a bërë këtë. Ju lumtë palla.

   1. fl says:

    Ik o Dash se ti nuk vota as sa Spartak Ngjela.

  2. Beqir Meta says:

   Nardi ha dhe m.ut per nje cope karrike. Kur nga mekanik u be minister ne shendetesi deklaroi se ate post e donte per para, p.ick dhe pordhe.

  3. PRAS KASHARI says:

   Edhe torno shtrengohej nga sikleti kur i afrohej ky tornitori, pffff
   Edhe per 7breza te tjere, redneck do mbeten Ndokajt, Metajt, Berishajt …
   http://imazheshqip.blogspot.com/2013/02/une-dhe-kokepalaret.html

  4. nuk harroj says:

   prsh ermal.e ke shume mire por cfare vijne nga Miloti e siper nuk vijne per te rrezuar bacen,por per ta mbeshtetur bacen dhe Rama mendon se vijne per proteste.Ky Ndoka eshte aq burre legen sa nuk beri dy fushata zgjedhore me te njejtin koalicion.

 2. nduka says:

  ky ndoka aq shume eshte merzitur me ramen qe nuk i ben opozite te forte saliut sa ka vendosur te hyje ne kupolen e p.d. e ta luftoje qe andeje saliun, mjere ne me keta vemje.

 3. Horri i Bulevardit says:

  Shume mire qe kandidojne per PD e Saliut se e kane te sigurte humbjen dhe te mendosh qe nje njeri qe shkollen e mesme e ka mbaruar naten, u be minister dhe ka kaq kohe si deputet, vetem ne legjislaturen e fundit ju mohua, por tani qe u fut prap tek Saliu do kandidoj dhe do fitoje nje mut.
  Per Dash Shehun, ti jepet e drejta te jete ne cdo emisjon tek Fevziu dhe kaq i del sa per nji dopjo raki speci.

 4. pellumbi qorr says:

  o Doktor me duket se do ti humbesh me vete dije votat.Nuk them gje per shehun, por nard injoranti, edi paloka pijanec e ordiner,gjok uldedaj totalisht inekzistent e mashtrues,do me kujtosh se keta persona edhe te paret po i vure prap ke per ti humbur.

 5. lini says:

  hahahahahah ky qe do ndertonte autoambulanc,ministri i shendetsis se sali berishes po ska bo gjimnaz dhe ai tjetri qe per nji rrog dhe mut ha

 6. eri says:

  Si mund te bashkohesh me saliun??!!A ktyne ja kan marr mend,pupupupupup

 7. ismeti says:

  kjo prostitut politike e shet b,,,,,,, sa her ti duhet salos

 8. Mondi says:

  Sa per Dashin skam cthem.Eshte burre zotni.
  Kurse ky tjetri nuk ka la bythe pa lepire

  1. Askushi says:

   Edhe une e njoh per zotni burre, Dashin,uroj qe t’mos jete e vertete!
   Megjithate, tashme ,gjithcka mund te ndodhe ne kete vend…te “bekuar” nga Zoti!

  2. Blendi says:

   Une nuk e njoh kete Dashin (pervec se nga daljet ne TV). Keshtu qe as e ofendoj si njeri e as e lavderoj nga karakteri.

   Por di qe ka qene zv. Kryeminister i Sales kur ky ishte president dhe popullit iu vodhen parate nga firmat piramidale.

   Beri para do kohe edhe nje ujdi me Salen per te marre nje deputet, apo nje gje e tille.

   Do te hyje tani edhe si deputet i tij.

   Kaq me mjafton per te krijuar idene se kush eshte si politikan. Karakteri e jeta e tij private as me intereson e as me hyn ne pune fare!

   Tung,
   Blendi

 9. ajo ajo says:

  Kisha ca konsiderata per kete Dashamir Shehun po dhe ky qenka pa mend,se ky jashteqitja tjeter do kishte bere kerdine me prostitucion te kishte qene femer..!!

 10. S.B & S.B says:

  Uturaku do pare gjysem bosh ne kete rast. Me mire keta dy jashteqitje se sa ndonje pasdaran i Saliut ne parlamentin e ardhshem.

 11. Xhimi says:

  O Dashi! Cfar ka ndryshuar te ti keto kohet e fundit?

 12. e ardhmja says:

  Qe te dy njihen si burra me karakter e plot virtute.Per pak leke e post shkojne dhe me ariun.

 13. Guri i Tirones says:

  Shkerdhata! Njerez pijanece e te mbaruar!

 14. tiransi. says:

  ja vlen ky kandidim per dy gjera.

  e para se do e spostohen dy kandidate nge PD

  dhe e dyta se keta do te marin karigen ne parlament dhe pastaj e dine vete pazarin qe do ti kerkojne berishes per cdo votim.

  ashtu le te shperbehet e gjithe PD dhe te mbetet vetem xhozi-berisha.

 15. Rexhin says:

  Keto lloj fytyrash jane sahanlepiresit me te felliqur te politikes shqiptare ,qe krijojne gjoja ndonje particke pa asnje program e asnje ideje vetem e vetem se si te zgjidhen deputete.Keta zvarranike perdrdhen sa majtas e djathtas,dhe populli shqiptar voton.

  1. tigri says:

   humbesit shkojne te humbesit.. shume e thjeshte.. populli me 23 qershor do i godasi pa meshire

 16. pilo lala says:

  Dash Shehu e kam njohur per burre me karakter. Sa per Ndoken, i ka pasur xhepat e medhenj, mbante cdo flamur ne xhep.
  Nje Elbasanas dhe nje Kavajs ziheshin cdo dite se kush ishte Mbreti.
  Per shkak te zhurmes qe benin cdo dite, gjykatesi i burgosi te dy dhe i futen ne te njejten qeli.
  Cdo dite ne mengjez gardiani shkonte dhe i pyeste kush eshte Mbreti?
  Une jam Mbreti!- thoshte Kavajsi. Une jam Mbreti! – thoshte Elbasansi.
  Vazhdoi kjo pune cdo mengjez afro nje muaj. Cdo dite e njejta pergjigje.
  Gardiani vazhdonte ti pyeste cdo dite dhe nje dite mbas nje muaji Kavajsi u pergjigj me koken lart: Une jam Mbreti!
  Kur e pyeti Elbasansin, u pergjigj me koke ulur: Une jam Mbreteresha….
  Ne kete rast Ndoka dhe Shehu jane Mbreteresha, ashtu sic u kthye ne Mbretereshe ne 2005 Rruli, Imami ….
  E kam respektuar Dashamir Shehun se kishte burreri, por me sa duket nuk i jep me asnjeri ndonje dopjo, prandaj ju bashkua Grupit Antishqiptar.
  Mund te mendoj qe eshte veprim i zgjuar , sepse e dine qe Berisha po numeron ditet e fundit ne karrike, dhe me pas edhe ditet e jetes.

  1. Pjerin cari says:

   Une mendoj qe e djathjta kerkon te bashkohet dhe te rimare PD nga klika Berisha dhe Topalli. Kjo eshte strategjia Dashamir Shehu. Sa per Ndoken, eshte njeri qe nuk ja vlen te flitet.
   Shpresojme qe Demokratet e vertet te bashkohen perseri rreth PD.
   Edhe Eduard Selami do ishte ideale qe te vije ne Shqiperi rreth PD.

   1. pd-isti says:

    epo informohu zotrote se Ed Selami, kjo endrra e shqiptareve si puna e dashnores se pare qe nuk harrohet kurre, ka ardhur ne Tirane kesaj jave. Dhe para nja tre diteve dha nje interviste tek Telegrafi ku shprehej qe korrupsioni i Sales nuk eshte problem, mjafton qe ta njohim qe ka ca korrupsion. Gjithashtu per ata koke tocat qe shpresonin ta kishin tek FRD-ja u shpreh qe nuk ka ndermend te kaloje tek FRD. Duket sikur Sala po e blen edhe kete tocin, qe ka 15 vite qe ne Amerike merret me larje makinash.

    Eshte e habitshme kjo deshira e shqiptareve te vegjel per adhuruar shmebelltyrat e tyre. Selami ishte nje nga personat me bosh te PD-se se fillimit, edhe gruaja e ka ndare ne Amerike, madje nuk arrin te shikoje dot femijet e tij me gjithese ligji ia lejon se ka frike nga gruaja.

    Kur do zeni mend o trapa!

    Ku je o turkofagos, futi ndonje te shame ketyre se mua nuk ma be zemra!

 17. Naim Frasheri says:

  Ikni More Skorrje ,Edhe bythen e jepni per njecike Karrike Politikani,Edhe ti Dashamir Tironc Legen je,ste vje turp asnji Tironc nuk ka me ta dhon Voten ,Njerez pa ftyr ,Baxhella Politike ,se Kurva sjeni ,jeni me te ndyra,

 18. Durres says:

  Kujdes gjuhen……

 19. Oketo says:

  O Dashi ke zgjedh kohen me te pershtatshme per tu fut tek lista e PD.

  Sa teke raki te dhane ?

 20. CIU-CRRRRRRRRRRRRR says:

  PTUUU PO KOKEDERRIN RAMA KU PO E LINI?

 21. Xoni says:

  pike per pike me fjalet e Pilo Lales

 22. anonim says:

  per ata qe jane keq te informuar, Dashit nuk i dhane raki, por nje vend pune te shkelqyer per gruan e tij (drejtoreshe e AMF-se ku kontrollohet tregu i sigurimeve ne vecanti) si dhe mundesine per leje ndertimi tek toka e tij diku prane restorant durresit. Ed Rama ia mohoi kete leje per vite me rradhe dhe prej votave te Dashit edhe humbi ne 2011. Jo vetem kaq, por mos harroni qe nderkohe Ed Rama nuk lente leje pa i dhene te tjereve miq te Sales, dhe ne vecanti pallatin mbi 20 kate per Sandrin pas Qemal Stafes me 2009 dhe 24 kateshin e Bashkimit vite perpara.

  PS po paguan fajet e saj, pavaresisht se Dashi na zhgenjeu me mungesen e kurajos ne fazen me delikate.

 23. Malo. says:

  Nga fillimi i nëntorit që shkoi e kam qerasur me një birrë dash Shehun…jo se kisha ndonjë respekt për të…por pinte sëbashku me një shokun e tij afër meje..Tek lokali Juvenilja..kemi qenë..(sa për kujtesë…)Dhe i thashë…Po të qeras me një birrë..vetëm të mos bësh koalicjon me berishën…ma premtoi aty për aty…por ,siç e shoh..Premtim dhelpre….paska qenë…..Ma shkëputi birrën…sidoqoftë….e piu porsa i erdhi në tavolinë…Këtë herë që të shkoj nuk do ta qeras më…sepse e di që do ketë ngelur…për…”m…a qensh”thonë nga anët tona…Dashi…do humbasi zgjedhjet…por edhe pijet..askush nuk do ja fërshëllejë më..pas qershorit…!

  1. AGON says:

   O burre qen.
   Kur te vjen nje e qerasur ne tavoline, si ja ben ti?
   E refuzon si kurvat apo i thua faleminderit atij qe te ka qerasur?

   Me vone i ke thene, qe mos bej koalicion me salen.
   Mire mire te ka thene.Cte te thoshte?
   Te te hapte barkun ty moterqire?

 24. G.Sulaj says:

  shehi dhe ndoka e nxoret suratin origjinal qe kini:Etje per karige,jazek.

 25. tradheti says:

  Keta te dy jane prototipa te politikaneve shqipetare.Njerez pa bythe,e japin prapanicen aty ku paguhet me shume.Poshte qelbesirat

 26. Flamuri says:

  nje kokerr gomari eshte ky ndoka. Pyetni a e ka mbaruar shkoillen e mesme njihere se te larten e ka blere

 27. gjysho says:

  njeri fshatar legen i shpelare dhe tjetri pijanec tironas dhe nuk eshte per ti ven faj se s ka leke per alkol

 28. Intelektuali says:

  Nuk ke cfare ti besh ne kete kohe jetojme.Eshte koha e njerezve servile e te dhene pas parase.Nuk eshte dicka qe duhet ti beje pershtypje askujt per keta dy personazhe pasi per ta eshte kolltuku dhe dinjiteti.Te dy e dine shume mire se cfare ka nxjerre nga goja Sali Berisha.Por si Berisha si keta te dy nuk mund te jene asgje me shume se humbesit e zgjedhjeve te 23 Qershorit.

 29. nikoman says:

  Sapo hodhi kocken Saliu, hop u leshuan qente per ta lepire.
  Turp, Langonje te felliqur!

 30. Penicilina says:

  Treshia e agjente e serb qe ne kohen e ramizit

 31. Gjergji says:

  Po sa socialista qe jeni mbledhur ketu tek Tema.

  Po qe Sala eshte komunist (dmth plehre) dhe qe keto te tjeret nuk ndonje ndryshim te madh(por me te mire se Sala) kuptohet.

  Po ju socialistet e harruat ngjalen e Rames tek vila e Hajdutit me cizme (LSI). Apo i falet Rames se do te beje koalicion me LSI dhe kur i duhet i lepihet dhe kur nuk i duhet e shan.

  Mos harroni qe per vrasjet e 21 Janarit eshte Ilir Meta po aq fajtor sa Sala dhe pastaj vjen Rama. Por Rama ia fali gjakun e viktimave Ilirit vetem per hir te pushtetit.

  Keshtuqe lajeni pak gojen kur te shani Dashin e Nardin se ato mundohen te kapin nje cope rroge per te mbajtur familjen dhe nuk iu bie ne buze shija e miliardave qe i kane rene Saliut, Rames dhe Ilirit.

  Kunder argumenti do ishte qe fale ketyre njerezve bejne palle ato 3 krye hajdutat. Por kjo eshte nje teme tjeter qe ka lidhje me te gjithe popullin shqipetar dhe mungesen e theksuar te vlerava qe ka shoqeria jone se sa te behen fajtor dy humbamena.

  Best regards
  Gjergji

  1. Endri says:

   Keto qe thua Gjergji nuk te shkojne se nuk justifikohen veprimet e ulta te kujto qofte. Po ata te cilet ne kohen e komunizmit u futen neper burgje me te padrejte dhe nuk u bene kurre ne sherbmit te diktatorit enver hoxha? A nuk ishin ata krenaria e shqiptareve per karakterin e tyre?
   Po per ata te papunet e tjere sot, qe jane njerez te ndershem dhe nuk bejne kompromis me karakterin, cfare do behet? Apo nuk ka problem per te papunet e tjere, mjafton te kapi nje pune si deputet ky dashamir shehi? Ky eshte karakteri: Ate qe peshtyn e lepin?! Komenti i bbb me poshte eshte shume kuptimplote. Lexoje sepse tregon se karakterin ky njeri e ka pasur gjithmone njesoj dhe fjalet qe thoshte ka qene vetem pallavra te xhelozise se nuk e afronte kush per te qene ne pushtet.

 32. bbb says:

  Ky Dashamir Shehi eshte fytyra me qelbur e politikes shqiptare pas Ilir Metes…Horr…

  Nga nje ane ma heq veten republikan te thekur, por nga ana tjeter me drejton nje parti e krjuar nga pretendenti per mbret…
  Nga nje ane ma heq veten si politikan te paperlyer me korrupsionin, nga ana tjeter harron se ka qene zv.kryeminiter ne kohen e fajdeve 92-96…

  Nga nje ane thote se eshte per poltike te re, dhe ketej ma rreshton veten ne krah te Saliut, qe ka 22 vjet kryetar absolut i PDse…

  Nga nje ane ma heq veten si parti qe ka personalitet te pavarur poltike, nga ana tjeter, ka 22 vjet qe ngeli hyzmeqar me tabake ne dore tek ‘kuzhina” e Berishes

  Mos harroni…eshte njeri i papune, dhe jeton me parate e gruas e cila se fundmi eshte punesuar nga Berisha ne administraten shteterore…

  Fytyra te tilla duhet te zhduken nga politika…

 33. Qemal Stafa says:

  Nard Ndoka do ja shesi partine Sandrit prandaj do jete deputet ne listat e pd.

 34. enrik says:

  nard ndoka,b….lepires i pa turp,pa burrni e dinjitet,langaraq fare.

  1. Adriani says:

   U bo Partia Demokristiane si lojtar profersionist futbolli.

   Kjo parti u formua ne fidanishten e Nikolle Lehsit e cili e ngjiti ne ligen e pare, por jo ne ate superiore. Me pas Nikolla ja shiti me fitim kartonin e partise Nard Ndokes, i cili e shleu shpenzimin e blerjes se partise me leket e Ministrise se Shendetsise, ilaceve dhe QSUT-se.

   Tani Nardi do ja shesi kartonin Sandrit, i cili eshte si Roman Abramovici, ka lek dhe mund te investoje. Te shohim kujt do ja shesi sandri me tej.

   Hajde Parti Demokristiane hajde, edhe Zlatan Ibrahimovicit do ja dhjesesh per nga fitimet e transfertave.

   Hej, krahasoni Partine Demokristiane Shqiptare me demokristianet puritane europiane. Gallate e madhe.

 35. Erzeni says:

  Cfare mut burrash jane keta qelbesira “politikane”! Te zhveshur nga nuancat me te zbehta te dinjitetit! Ec e prit shpetim nga keto kufoma politike, qe i lepijne e i rilepijne bythen Berishes per t’u bere deputete!!!

 36. llozi says:

  ndokes me i fute drangun nbe by……..e o me falni gruas.katundar ,negativ,lepires byt…..e ik o mu….e. ndoka e di ku e kam fjalen…….

 37. Dashamir says:

  Shoku Dashamir Shehi, adaSHI IM, a I MORTE PRONAT E TUA? pO PRER PRONAT E tIRANASVE TE TJERE QE I GRABITI bERISHA, cFARE DO TE THUASDH? tI JE ME ORIGJINE TE DJATHERTE, PERSE NUK U BASHKOVE ME frd APO kUQEZI? aPO KE INTERES TE bERISHA SE TE KA PUNESUAR GRUAN?SHQ

 38. shqiptari says:

  Nuk e di se kush mund ti Votoje keta te dy.Pervece atyre qe kane lepire ndonje kocke.Keta mbushin xhepat dhe bejne karire Politike.Ndersa Viktimat i Votojne si te verber.

 39. Parimi says:

  Qe te dy kan ken ministra te Berishes , biles ky i mencmi, Dashi edhe zv/kryeminister.E din njerzit sa i zoti ka ken, te tan ne pune i futi.Jan njerz qe jo vetem nuk dine me punue por tamam per ket pune i kan marr deputeta, se s’dine me ba kurrgja, vec me u sevilos e me u krekos si te mencem.

 40. Dashamir Shehu edhe munde te shkoj tek Berisha se kerkon te ringjall nje te djathte qe nuk ekziston ase gjekundi, ndersa Nar Ndoka demokristian keron te shkoj te Berisha fashitoid.Kjo nuk me besohet.
  Nadrdi pefaqeson nje parti Demokristiane qe ne fakt bazen e ka tejk Papa i Romes po Nardio e din mire qe papait e Romes akoma nuk ka bere autokritike per gjenocidin Naziste qe beri gjate luftes se dyte botrore po me bekimin e Papes. Ndofta edhe Nardi kerkon ti afrohet Berishes se Berisha eshte pothuajse nje hitler shqiptar ndofta edhe i intereson kjo rrym fashiste Nard Ndokes.

 41. Kari says:

  Oh cfare fytyre e urryer kjo prostituta e Vaut Te Dejes…

 42. Xoni says:

  Ky Dashi deri dje mbante fjalime para gotës së rakisë kundër PD-së dhe Salës te restoranti i Dan-dibranit pranë laboratorit të higjienës, tashti e paska kthy vallahi, tamam për punë rakije. Do ta ketë qit jashtë edhe dani, se aty vetëm anti-pdistët hanë bukë.

 43. ben tirona says:

  VALLAI VETEM QAMUSHI I DINAMOS I NGELI KSAJ PARTIE PA U FUT ENE AI,PO QE SE ESHTE GJALLE I SHKRETI

 44. tomori i beratit says:

  Turp per Dash SHehin qe e mban veten edhe si KOKE e MADHE.Sa per nard ndoken nuk ja vlen ti zesh edhe emrin ne goje-SAHANLEPIRES-

 45. Gjin Cukeli says:

  Nard Noka ca eshte ky sahanlepires qe kercen nga nje krah ne nje tjeter ketu duhet me e pa se ne cfare duaresh ka ra Shqiperia hahahahah skandal..

 46. ALpini says:

  mqs gjykata vendosi pafajesi per garden edhe Nardi kuptoj qe e keqja e ketij vendi eshte Edi Rama ,prandaj do haje edhe ky nje ngjale,po behet gati edhe av ceshtjeve te humbura Ngjala,me falni Ngjela.

 47. nuri says:

  Per Ndoken nuk ja vlen te merresh sepse eshte ne nivel injoranti tipik qe vetem kjo pseudodemokraci mund ta konsideroje politikan. Per D. Shehin duht te kurseni fjalet. Me kete kod zgjedhor ke vetem tre alternativa per te kandiduar – Me Grupimin e PD, PS apo LSI. Njeri me i zi se tjetri. Le te jete Dashi ne parlament, do ti beje mire atij ambienti mos u nxitoni, vleresojeni dhe gjykojeni neser jo emocionalisht sot.

 48. mergim tari says:

  Turp tju vije felliqesira. Por me turp eshte per ata qe do te votojne per PD, pra edhe per ju. Jeni mbeturina dhe felliqesira. Ju qe e shanit, e peshtyte, tani, per nje grusht paresh i shkoni nga pas nje plehre qe qelbet ere korrupsion, vjedhje, vrasje, gjak e gjithcka qe ka te beje me te zezat me te ndyra qe mund te kete nje qenie humane.

 49. alban says:

  Bullgari, qytetarët protesta kundër CEZ: Ndiqni shembullin e Shqipërisë

  Ja pra perse Sala eshte burre i vertete shteti dhe lider.Bullgaret kerkojne nje si ai.Mero,botoje si lajm,mos u bej jahste mase i njeanshem.

 50. Fati says:

  dashamir Shehit ia vune te shoqen Enkeleda Shehi drejtoreshe te AMF dhe ia aprovuan ne parlament Sala me kompani. Dashamir Shehi per te perfituar behet deputet i Sales dhe thjesht e vetem ky veprim tregon se cfare karakteri te ulet ka.

  Prandaj edhe tregu i sigurimeve ne shqiperi eshte ne dite te hallit sepse eshte ne duart e kujt eshte.

  Ju kujtohet kur dashamir shehi thonte se e kishte per turp te ishte edhe ne partine e Pollos? I dukej vetja edhe i bukur per te qene ne krye te Partise? Tani Dashamir shehu eshte gati te behet vartesi me i bindur i Pollos, i cili eshte ne qeveri.

  Turpin e hane bashke me buken felliqesirat pa karakter.

 51. VL.HAS says:

  Sigurisht qe berisha me Ilirin jua kane vene perpara thesin me para NARDIT DHE DASHAMIRIT . Mire e thot njeri me siper per NARD NOKEN , SE PER PARA KY JO VETM NE THES ME PARA , POR EDHE NE THES ME MUT E FUT KOKEN PER ATO TE …….qe sa mbyll e hap syte te bejne te pasur , te japin zemer e te martojne te bejne me femer . Kuptohet se ne kohen e HASAN ZYKO KANBERIT NA KANE KTHYER . SHume fat i keq per ne si popull qe mbetem ti kemi mbi krya kaq gjate keta hora ..

 52. megi says:

  Nard Ndoka eshte njeri dhe per kete askush te mos dyshoje,te ndihmon kur ka mundesi dhe jo si nje sere deputetesh te pd qe ju rrofte shkolla.

 53. edi says:

  Po keta te pd kane qene me kohe.Ketu sja vlen te besh koment ska gje per tu habit

 54. Lirim says:

  Dashamir Shehi, nje legen i paturpshem, do t’i jape voten uonmunistetit e terroristit Berisha per te perfituar nje karrike te ndyre deputeti dhe per te siguruar gruan ne punen e preferuar qe i ka dhene Berisha. Dashamir shehi po ndihmon ne perforcimin e diktatures te rekomanduar nga Ramiz Alia. Asnje tiranas nuk duhet te qendroje me parine e te padenjit Dashamir Shehi.

 55. gjini says:

  Nard Ndoka ka marre shkollen e mesme ne Bushat nga Vau i Dejes, pa kene kurr ne ate shkolle.
  Pse gazetaret nuk e investigojne kete ???
  Mbas kesaj asht pajise edhe me kartonin e shkolles se nalte pa shkue kurr nji dite ne shkolle Si ???.
  Keto tipa mendojne se mjafton me pase nji diplome dhe “Dija” hyn vete ne koke edhe pa lexue kurr ne jeten e tyne kjofte edhe nji liber.
  Keto tipa kete loje politike bajne.

 56. Elio Gora says:

  Do te doja qe komentuesit ne rradhe te pare te evidentonin zgjuarsine e Saliut qe ka filluar qysh nga 2005.Joshja e ketyre dy personave eshte vertet zgjuarsi e Berishes.Sado te pakta te kene ngelur votat e Ndokes i bejne shume pune Berishes.Po keshtu Berisha e din shume mire se Dash Shehu ka shume simpatizante ne Tirane.Tiranasit e duan Dashin dhe jane nga i njejti kontigjent qe Bamir Topi shpreson te votojne per te.E kuptoni se edhe ne kete rast del zgjuarsia e Saliut.Me kete veprim Berisha kerkon te lere zbuluar partine e Topit qe mendohet se eshte parti e Tirones.Te rime shtrember dhe te flasim drejt:Dash Shehu emeriton te jete ne parlament me cdo lloj sigle partie.Ai mund ta perfaqesoje denjesisht banoret autoktone te Tiranes.Edhe une nuk do deshiroja te permendja Ndoken por mendoj se ai dhe Dash Shehu u binden se kur te vije ne pushtet partia socialiste,per ta nuk ka per te ngelur ndonje luge.Veprimin e fundit qe po ben Berisha me ta,nuk e ben dot Rama.Ky i fundit le te prezantoje gazetarin Peza se prej tij mund ti mare nga dy tre vota.

 57. Antoni says:

  U dhien dhe dy burrab te mir,Deri dje luftonin te rrzonin Salen,sot u ben kokerr meli e ju futen ne bythe Sales.Ky Nardi nuk na cudit se si njeri i pa takat politikisht,shon mbas llokmes dites,po ky Shehu na habiti ku i shkoj mencuria qe kashitur vazhdimishte dhe atdhetarizmi e sote bashkohet me Salen,si ai qeni qe shoqrohet me ujkun per te ngren kopen e te zotit shtepis.

 58. qytetar says:

  Ksaj i thon ha çka ban vet.

 59. saluku says:

  po mire kaq keq jeni financiarisht qe e keni kaq jetike ti ngjiteni vrasesit sali berisha. Po su ka mbetur fare cipe more lapanjoze qe beheni pjese e oborrit te nje katili.
  Po c ndryshim ka ky nga enveri i dash shehi. Ai thoshte jemi fanar ndricues ne bote ky k thote kemi ngritjen me te madhe ekonomike e vime direkt pas gjermanise.
  Po ti mor legen malok nuk ishe ti ne krah meje pas zgjedhjeve te 2009 se te kishin vjedhur votat e pikerisht ky njeri, nuk ishe ti ne bulevard me 21 janar qe doje ta rrezoje per shkak te qeverisjes skandaloze dhe solle nje dyzine me njerez nga shkodra te cilet ishin dhe ne balle.
  Pse su ha nje mortje mor kufoma njereaz pa pike morali.
  Besoj se dhe kur flisni me njeri tjerin fryni bythen duke i kujtuar njeri tjetrit bemat dhe fusni ne xhele njeri tjetrin duke tallur ka..t.
  Robt ku ti kini se do ti paguani nje dite bashke me ate kac islamin, njerez te felliqur ndryresisa skupidhjet e kombit tone !

 60. Agron says:

  Pse duhet ti jap vote Paskal Milos dhe Partise Demokracia Sociale kur vota shkon direkt tek Edi Rama dhe Partia Socialiste. Ne nje kohe kur ja jap direkt Edi Rames dhe Partise Socialiste.
  Pse duhet ti jap vote Dashamir Shehut dhe Levizjes per Zhvillim Kombetar, ne kete gjendje eshte edhe Nard Noka me Partine Demokristiane. Ne nje kohe kur ja jap direkt Sali Berishes dhe Partise Demokratike.
  Pse duhet ti jap vote Ilir Metes dhe Levizjes Socialiste per Integrim, kur pas zgjedhjeve me votat e fituara ben pazaret me te ndyra jashte programit dhe platformes se kesaj partia.
  Ne kete gjendje jane edhe shume elemente dhe parti te tjera te cilet nuk po i permend me emra se behet lista shume e gjate.
  Ka ardhur koha qe ne politiken shqiptare te shikohen figura te reja dhe jo te tipit kriptokomunist ekstremist, llapazan, mashtrues si etaloni standart Sali Berisha.

 61. Born free says:

  Une ju garantoj qe ky burri, Nard Ndoka, nuk e di alfabetin deri ne fund…Do behet kandidat per deputet ky, pupupupu…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82059
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82059
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34797
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34797
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 24805
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 24805
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X