Djali i Jozefina Topallit, në lidhje me modelen seksi (FOTO) | Gazeta Tema
 

Djali i Jozefina Topallit, në lidhje me modelen seksi (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Genar Topalli, i biri i kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit, është në një lidhje dashurie me modelen Eva Murati prej më shumë se një viti. Lidhja konfirmohet jo vetëm nga miqtë e çiftit të ri, por edhe nga vetë ata në rrjeti social “Facebook”, ku shënohet ‘in a relationship”.

Duket se për këtë lidhje është në dijeni edhe Jozefina Topalli, pasi në galerinë e fotove çifti ka edhe disa në rezidencën qeveritare në Durrës.

Nga ana tjetër Eva Murati, e njohur si modele e një agjencie në Tiranë, ishte edhe prezantuese e aktivitetit kundër dhunës që u mbajt më 14 shkurt nën kujdesin e kryeparlamentares, shkruhet në “Bluetooth”.

eva-murati (1)

eva-murati-0001-by-renuarlocaj-560-aph

evab500

eva kauboj

topalli

23 Pergjigje per Djali i Jozefina Topallit, në lidhje me modelen seksi (FOTO)

 1. x  --  2 Mars, 2013 në 1:21 pm

  Mjere Qenit qe u ka mpref.

  Përgjigjjuni

 2. valter  --  2 Mars, 2013 në 12:26 pm

  femijet e bllokut prap ne sken

  Përgjigjjuni

  • analisti  --  2 Mars, 2013 në 10:34 pm

   Ketij mund ti themi me plot gojen KELYSH KURVE.

   Përgjigjjuni

 3. Ben Chicago  --  2 Mars, 2013 në 12:28 pm

  eh topall topall

  Përgjigjjuni

 4. Albania1  --  2 Mars, 2013 në 12:49 pm

  Ja lal sa te zbresi “jot eme” nga karrigja se pastaj ka per te te vene drurin.

  Përgjigjjuni

 5. NjeQytetarOptimist  --  2 Mars, 2013 në 12:51 pm

  Kjo femna s’paska shum “zhele”…

  Përgjigjjuni

 6. hidrauliku  --  2 Mars, 2013 në 1:05 pm

  NA PLASI TRAPI !

  Përgjigjjuni

 7. xhaferri  --  2 Mars, 2013 në 1:09 pm

  Po çfar jete prrallore benin kalamajt e bllokut perpara, jo si kta tani qe jan fukarej fare dhe bredhin gjith diten me autobuz posht e perpjet dhe kur shkojn me bo plazh ikin me fugon,shikoni si vujn argita çuni xhozit dhe te tjer se prindrit e ktyre mendojn vetem per ket popull gjith noten neper motele dhe gdhien neper motele se i ze nata rrugve duke menu per ket popull shkerdhat qe askujt nuk ja di sakrificen per nder,popull i degjenerum çfar kerkoni tani te paret ne bot jeni per standart jetese,fal punes se nones kti djalit qe ka dal me qenin ne fotografi.

  Përgjigjjuni

 8. shqiptari  --  2 Mars, 2013 në 1:42 pm

  A kane keta Femije ndonje ndryshim nga ish femijet e Dikatoreve te tjere!

  Përgjigjjuni

 9. toto u kurtu  --  2 Mars, 2013 në 1:49 pm

  CHE BAMBOLINA DO JA GJEJNE ANEN ATA CUNAT E GARDES QE RRINE PRAPA JOZEFINES

  Përgjigjjuni

 10. besniku  --  2 Mars, 2013 në 2:01 pm

  Shtohet edhe nje kurve tjeter ne familjen Topalli. Ta gezojne!

  Përgjigjjuni

 11. Kola i Mishit te Thiut  --  2 Mars, 2013 në 2:17 pm

  Dhe, na çajnë b…then per neobllokmenet e rinj! Turp! Nje arsye me shume per t’i shporrur (qeruar), – pa drejte kthimi soji e sorollopi i tyre dhe te gjithe ata qe mendojne per te ndrruar vendet ne keto resorte, – njehere e mire me 23 qershor! Hipokrite! Demagoge! Cojeni Denarin te “Moli i Parrucës” (toponim i permbytjeve te perseritura)qe t’u tregoje perse nuk po i marrin leket e permbytjeve bashkepatriotet e mashtruar me dy pedonale, njera katolike dhe tjetra myslimane, sic iu ka bere “sqarim” skandaloz ne konfidence Jozi disa pordhitikajve te Shkodres. Edhe humor te ishte, eshte i shemtuar dhe percares. Shkodranet kane dijtur e dijne ku te drejtojne shigjetat e humorit. Jo ne shenjterine e bashkimit!

  Përgjigjjuni

 12. geri  --  2 Mars, 2013 në 2:24 pm

  a durohet vjeherr kjo trojane menohu mire moj ti vajze???????

  Përgjigjjuni

 13. dritani  --  2 Mars, 2013 në 3:24 pm

  Fotografi ka sy!
  S’ke ca me thon!

  Shifeni bidonin e hudh n’ron’ tek fotoja e pare :)
  Kom ene un nji foto t’grus si kjo. Bile ene mo mir’ se n’sond ka edhe nji qen rruge qe ma neper dhom’ nji peshk t’ngordh.

  Ja ka bo Xhozi sfondin fotografit?

  Përgjigjjuni

  • aqif  --  2 Mars, 2013 në 7:42 pm

   eshte qese nuk eshte bidon 😛

   Përgjigjjuni

 14. agron Bala  --  2 Mars, 2013 në 3:32 pm

  Bravo Genar. Qenke djale me gusto.

  Përgjigjjuni

 15. Horri i Bulevardit  --  2 Mars, 2013 në 3:48 pm

  Genar mor djale, kujdes pyete ate vajzen e bukur, cfare biografije ka se mos na del si ajo e fejuara e djalit te Mehmet Shehut dhe na i ben dem partise, se Saliu nuk i duron armiqte e klases te hyjne ne rradhet e partise, dhe pastaj mami jot na ben ndonje te pabere, na ben vetvrasje me dy plumba.

  Përgjigjjuni

 16. Artur  --  2 Mars, 2013 në 5:00 pm

  Genar = i biri i GËRNJARES….

  Përgjigjjuni

 17. Koli  --  2 Mars, 2013 në 5:18 pm

  Jozefin eshte derguar ne Itali ne vitin 1987.
  Blendi Fevziu (KORANI)
  Jemin Gjana (I VOGLI)
  Halit Shamata (ÇANTA)
  Bardhyl Londo (SHISHJA E QUMSHTIT)
  Astrit Patozi (ALFONS BALLSHI)
  Shaban Memia (QUKAPIKU)
  Vili Minarolli (PROFESORI)
  Ridvan Bode (KORÇARI)
  Jozefina Topalli (DIZINJATORI)
  Sali Berisha (PENICILINA)
  Fahri Balliu (RRJEPSI)
  Leonard Demi (MURRIZI)
  Uran Butka (DOKU)
  Remzi Lani (HOLTA)
  Spartak Poçi (INXHINIERI)
  Armando Shkullaku (BOZHURI)
  Servet Pëllumbi (YLLI)
  Preç Zogaj (ÇIFTELIA)
  Genc Ruli (STILOLAPSI)
  Sokol Olldashi (TRENDAFILI)

  (* Shkrim i arkivës. Publikuar fillimisht më 09/07/2008)
  – See more at: http://www.gazetakritika.net/node/531#sthash.riNCuniV.dpuf

  Përgjigjjuni

 18. Çuni i koprativistes  --  3 Mars, 2013 në 10:30 am

  I ka ble mami dashnore……

  Përgjigjjuni

 19. bobi  --  8 Tetor, 2013 në 1:30 pm

  Cer mut shqipetaresh jeni
  Komentoni mbi jeten e femijeve te tjereve
  Ajo ka ca ka me kalamajte skeni pune
  Kjo eshte goca e nje doktorri mjaft te nderuar ndersa ju morra fshatare vini ere
  Vetem popull nuk jeni ju morra

  Përgjigjjuni

 20. alida  --  25 Gusht, 2014 në 1:33 am

  vetem 18 vjec dhe duket sikur ka nje jete ne televizion arbana, alketa , ami beni kujdess

  Përgjigjjuni

 21. endrit  --  25 Gusht, 2014 në 1:45 am

  vajze e dashur, e qeshur dhe me kembe ne toke

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *