FOTO LAJM/ Jozefina ofron disa foto: “Çaste të bukura me familjen” | Gazeta Tema
 

FOTO LAJM/ Jozefina ofron disa foto: “Çaste të bukura me familjen”

Postuar në: Aktualitet,Kryesore,Politika |

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka postuar në faqen e saj në Facebook disa foto ku shfaqet me të shoqin, djalin dhe vajzën, shoqëruar me shënimin: “Çaste të bukura me familjen”.

Që kur morën urdhër nga Berisha për të hyrë në Facebook, përfaqësuesit e mazhorancës po ofrojnë edhe atmosferën familjare për fansat e tyre.

1

2

3

43 Pergjigje per FOTO LAJM/ Jozefina ofron disa foto: “Çaste të bukura me familjen”

 1. miri  --  16 Mars, 2013 në 8:00 pm

  kur i shikon keto foto duket si FAMILJE MBRETEROREEE

  BAAAAH ME VJEN NEVERI PER KET QEVERI QE NA PERFAQESON

  Përgjigjjuni

 2. Thana  --  16 Mars, 2013 në 8:07 pm

  BEJNE QEJF QERRATALLARET….
  DERI KUR?

  Përgjigjjuni

 3. Shkodran Permbytja  --  16 Mars, 2013 në 8:19 pm

  Ore kjo goca e kesaj qelbesires me ato shale si trungje duket e vjeter sa mami i vet. Kaq shume e paska punuar ai majmuni “kengetar” ne Paris.
  Plehra qe te ngjallin vetem neveri. Raca te shpifura.

  Shkodrani i permbytun

  Përgjigjjuni

 4. TONI PALAS  --  16 Mars, 2013 në 8:24 pm

  Mir kjo po ai qe e ka kaptinen si vorb groshe NUK I VJE TURP apo se pjerdh njeri. Ju ka zon e mira syt e po plasni,dhe se kuptoni se cfar urrejtje kan populli per ju o mostra, SHKODRA te me fali si ky i ka byrat te gjith , se un nuk besoj.

  Përgjigjjuni

 5. jozefina ciu  --  16 Mars, 2013 në 8:25 pm

  pa koment neveri ,neveri dhe urejtje per kete klase ajdutesh .pssssssssssssssssssssss

  Përgjigjjuni

 6. Lili  --  16 Mars, 2013 në 8:29 pm

  Kur shkodra permbytet edhe kur familjet luftojne per mbijetese,kjo zgedh te tallet me to edhe publikon fotografite per qef…

  Përgjigjjuni

 7. drini gega  --  16 Mars, 2013 në 8:41 pm

  Me sa duket vetem shtetesine kane shqiptare, se kombesine jo. Pak gje me te bardhe se magjypet e Shkodres qenkan. Kane te drejte kur thone se jane nje gjak me turqit e Azise.

  Përgjigjjuni

 8. Forca Jozi  --  16 Mars, 2013 në 8:41 pm

  Me mire e jema se e bija,nuk paska dale kot kjo fjale !

  Përgjigjjuni

 9. Londra  --  16 Mars, 2013 në 8:43 pm

  Ka ardhe koha me i hedh ne kosh te plehrave keta QELBESIRA.

  Përgjigjjuni

 10. liri a vdekje  --  16 Mars, 2013 në 8:53 pm

  po cna duhen fotot tuja o shoku ,shko ne shkoder e ndihmo familjet qe i ka mbyt ujti se cdo vit i mbytni o shoku dizinjator.

  Përgjigjjuni

 11. nastradini  --  16 Mars, 2013 në 9:00 pm

  Ne nje foto duket qe eshte ne Vjene, Austri para Operes se ketij kryeqyteti famoz. Mos i ka bere nje vizite miqesore Fatos Nanos per te kujtuar “CASTET E BUKURA” te bashkejeteses paqesore PD-PS?

  Përgjigjjuni

 12. Gavroshi  --  16 Mars, 2013 në 9:00 pm

  Ne s po kena buk me honger,kurse kjo Familje kurve bredh boten me paret tona.
  Ah kur do vij dita e gijotines!!!

  Përgjigjjuni

 13. Leonidha  --  16 Mars, 2013 në 9:07 pm

  kestikame

  Përgjigjjuni

 14. deshmitari  --  16 Mars, 2013 në 9:09 pm

  une do te deshiroja qe znj.Kryetare e Parlamentit te lexonte komentin tim…
  Meqe me znj.Kryetare,dikur thjesht Jozefina,njihemi prej kohesh,rrjedhim nga e njejta shtrese ” te prekur politikisht ” me bejne cudi te jashtezakoneshme deklaratat,intervistat apo postimet e saja ne media apo ne rrjetet sociale,me bejne shume pershtypje,ne kete rast,fotot e saja qe tregojne komoditetin,pasurine apo pushtetin qe i jep posti qe mban.Jam i vetedijshem qe jeta eshte e shkurter dhe duhet jetuar,besoj ne pershtatjen e njerezve apo ne nderrimin e performances se tyre ne vartesi te rrethanave por,neve qe njohem varferine dhe mundimet qe nuk na i kurseu pushteti i dikurshem nuk na lejohet sot ne asnje menyre,kudo qofshim dhe kushdo te jemi,t’i bejme karshillek,sfide varferise,te varferve qe sot jane me te vertete me shumice…le ta jetoje secili jeten e tij,ne privatsine e tij,ne kete rast nuk po diskutoj prejardhjen e pasurise apo abuzimet me pushtetin por,thjesht njerzillekun qe duhet te na karakterizoje.Njerezit,vecanerisht te pamundurit per njemije arsyet e tyre,jane te ndjeshem ndaj karshillekut,sfides…Le te mendoje zonja qe ne ate vend gjendet rastesisht,per vullnetin e Sali Berishes dhe jo per meritat e saja,dikur ishte nxenese e mire ne matematike por sot eshte politikane e keqe,thjesht sherbyese e nje te forti,pa idete apo alternativat e veta,aq me pak dhjete te forte dhe njeqint servile nuk bejne elektorat…Po! zonja e di mire se per te votat vidhen…!!??
  Me vjen keq per juve,zonje….Ngrihuni ne nivelin e races te ciles i perkisni ne te kundert…me vjen keq…!!

  Përgjigjjuni

  • megi  --  16 Mars, 2013 në 9:35 pm

   Po Ca race se na cuditet. trgtare leshi kane qene, jane marre me politike si pasardhesja sot. Dardha bie nen dardhe

   Përgjigjjuni

 15. Sazani  --  16 Mars, 2013 në 9:21 pm

  Stambolli digjet e kurva krihet…!

  Përgjigjjuni

 16. gjethi  --  16 Mars, 2013 në 9:29 pm

  Po Pashuku pse nuk eshte ne asnje nga keto foto?!

  Përgjigjjuni

 17. 21janari  --  16 Mars, 2013 në 9:35 pm

  Lumpen 24 karate

  Përgjigjjuni

 18. hugo  --  16 Mars, 2013 në 9:36 pm

  po te me gjeni 1 modeliste qe te ptlqeje keto foto atehere do te me pelqenine edhe mua keto foto jane sikure shkone me ruajte lopete

  Përgjigjjuni

 19. hugo  --  16 Mars, 2013 në 9:40 pm

  shifni pake ne fotone e pare shtratine e pantallonave te xhozite dhe foton e 3 fustanio i krye parlamentares prandaj populli ka 1 shprehje me mire te dish apo te keshe

  Përgjigjjuni

 20. niku  --  16 Mars, 2013 në 9:45 pm

  prandaj shkojne shpenzimet ne qiell. kjo kur shkon jashte “per pune” merr edhe familjen.

  Përgjigjjuni

 21. Moçalor + Terùn + Redneck = jugor  --  16 Mars, 2013 në 9:47 pm

  Zonja kryetare, lexoji komentet e moçalorve se sa injorata jane. sa po vuen shqipnia prej injorances moçalore

  Përgjigjjuni

 22. kapo  --  16 Mars, 2013 në 9:59 pm

  Shkodra mbytet e kjo bredh ne Itali, mali digjet e kurva krihet , ku ku mjer ne.

  Përgjigjjuni

 23. Tropojani  --  16 Mars, 2013 në 10:03 pm

  Kesaj i thone: Shkodra mbytet, k… krihet!
  Eh, shkodranë, shkodranë! Deri ku arrin servillleku juaj ndaj ketyre mostrave!!!

  Përgjigjjuni

 24. agron Bala  --  16 Mars, 2013 në 10:03 pm

  Cfare gafe kam bere….

  Përgjigjjuni

 25. vlonjati it  --  16 Mars, 2013 në 10:30 pm

  E po da bejme shkoderlocen si venecia

  Përgjigjjuni

 26. alban4eva  --  16 Mars, 2013 në 11:07 pm

  sa per te vjelle te vjen kur shef keto felliqesira te veshura me Armani dhe Versace, me leket e vjedhura te popullit te uritur dhe ne nje kohe qe Shkodra eshte e permbytur.. kerma te ndyra, po s’keni faj ju, kur eshte populli dele, perse mos te beheni ujqer ju..

  Përgjigjjuni

 27. Selam Labi  --  16 Mars, 2013 në 11:16 pm

  Ore inat kiheni, por jepjani hakun. Alamet dafllaku eshte apo jo?.Po ai qorri qe vjen mbrapa e di?
  Selam labi USA

  Përgjigjjuni

 28. joni  --  16 Mars, 2013 në 11:34 pm

  Njeri i neveritshem. dhe i shtirur, me intelekt shume te paket, dhe personalitet te degjeneruar

  Përgjigjjuni

 29. Jam ai une.  --  17 Mars, 2013 në 1:28 am

  Znj. Zhgarravina Topalli asht shum fotoxhenike.

  Përgjigjjuni

  • MEMEDHETARI  --  17 Mars, 2013 në 9:34 am

   Nuk i thone Zhgarravina,i thone Dizenjatore…

   Përgjigjjuni

 30. Georges  --  17 Mars, 2013 në 12:01 pm

  C’fare keni, ky sistem te ben te “lire” por edhe te ben te plasesh prej pabarazise! Eshte kryetare kuvendi e bija e Cobajve apo Qobajve! Njihen si fis sherbetoresh ndaj uzurpatoreve por jo ndaj kombit e shtetit! Cobat apo Qobat njihen si sherbetore te mbretit malok Zog, dhe si sherbetore te malokut te vicidolit Berisha! Ne te dy rastet jane bere me shume para e pasuri dhe me nje oke histori nga pas! Efendi hejvallah kemi racen pidh-medha thone nene e bije! Hahahahahahahaha ben karadyzeni Berisha qe ka provue nanen Jozefin!

  Përgjigjjuni

 31. kalaja e Sebastes  --  17 Mars, 2013 në 2:07 pm

  bah cfare kamentesh,mbrapa thone me ndertu vendin!
  nuk mundem me e kuptu si mund te shahet nje gru e nderume si kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli?! Bleona Qerreti,Ciljeta,Inis Gjoni,Greta Koci,Sheqerja, Majlinda Bregu,Jemin GJana,jane frymezim per te gjitha grate e vendit tone!
  turp per keto komentet e juaja

  Përgjigjjuni

 32. Karo Cjeri  --  17 Mars, 2013 në 2:10 pm

  Kete zheleshken ne foto e mban mend shume mire nje karocjer bajgash se e ka pasur “pasagjere te regullt”. Kur ishte e vogel zhelenxhija vraponte qe te hypte mbrapa karoces – kujton karocjeri nga lagja e Bahcellekut. I kishte sandalet e grisura dhe teshat e ndyra dhe me arna – vazhdon kallzimin karocjeri i urte e puntor.

  Meret me mend. Fotot per tu dukur e veshur mire ne sy te botes jane shenja tipike te reckamaneve brekgrisur qe duan te tregojne “se na tash kem placka me vesh”. Ta gezosh fustanin e ri po breket prap te verdha dyll i keni o “te persekutuarit” e komunizmit. Era e bajgave te kalit kudo do ju ndjeke edhe sikur te hidhni perdite nga nje shishe parfum.

  Karocjeri nderkohe ka blere nje “kal lluksoz me kater rrota” por veshjen e mban akoma modeste se nuk do qe ta tallin. Eh mor karocjer cu beje xheleshkave asokohe.

  Përgjigjjuni

 33. london  --  17 Mars, 2013 në 2:52 pm

  me thene te drejten foto te bukura urime familje u bukur no koment .por desha te them qe ke harruar disa foto te tjera pa postuar ne fac– tende te cilat do ta kishin pasuruar shume albumin tende /pra fotot e dalura para dy ditesh te venecjas ne shkoder me varka duke shkua te shtepite e tyre per her te peste ne tre vite .turp per juve a ma shume per ata qe te kane vene ty e ate vend i cili nuk e meriton .por nuk e kane thene kot ate fjalen e urte popullore se fshati digjet e K…….. krihet turp..turp

  Përgjigjjuni

 34. shiaksi  --  17 Mars, 2013 në 2:54 pm

  papapapapa,nuk i shof dot me sy keta njerz,ti dhe familja jote po kalojn caste te lumtura,kurse shqiptaret momente te veshtira,ikni e largohuni ,jeni te gjith te korruptuar

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *