Spring Break/ Orgji e pije, ja si festojnë studentët (FOTO) | Gazeta Tema
 

Spring Break/ Orgji e pije, ja si festojnë studentët (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Shumëkush ka dëgjuar për të famshmen Spring Break.

Studentët amerikanë festojnë si të tërbuar në pushimet e marsit.

Por nëse keni pyetur veten ndonjëherë se si janë këto festime, shihni fotot e mëposhtme për të kuptuar se çfarë ndodh.

Më shumë se 60 mijë studentë janë grumbulluar në Teksas, për të festuar pa ndërprerje me pije e orgji.

Tërbimi është aq i madh, sa duhet një spital i lëvizshëm me 32 krevate për të përballuar fluksin e problemeve mjekësore.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

SPRING BREAK_013.JPG

19

20

21

22

23

24

25

26

26 Pergjigje per Spring Break/ Orgji e pije, ja si festojnë studentët (FOTO)

 1. Lorenc Kraja, Ohio  --  18 Mars, 2013 në 9:26 pm

  O do kthejet njerezimi aty ku e nisi, o s’ka rrug tjeter:
  http://fashionguests.blogspot.com/2013/01/no-pants-day-nyc-13-jan-2013.html

  Përgjigjjuni

  • ka mundesi  --  18 Mars, 2013 në 11:48 pm

   Ja per keto gjera edukative ka nevoje njerezia dhe sidomos rinia sot.
   Sa me shume nga keto,aq me kollaj per ta patur si dele njerezimin neser.

   Përgjigjjuni

 2. Rinia e Sales dhe e Edit  --  18 Mars, 2013 në 9:30 pm

  Rinia e Sales dhe e Edit….
  budellenj do Sala dhe Edi qe tju q…. robt.

  Përgjigjjuni

  • sallate fshatari  --  18 Mars, 2013 në 9:52 pm

   shume e drejte rinia e sales dhe edit

   Përgjigjjuni

 3. skender  --  18 Mars, 2013 në 9:46 pm

  Shume bukur ! Xafr nuk shkon ketu ! Ketu vetem realitet pa kriminele e vrases.

  Përgjigjjuni

 4. Doni ALBO  --  18 Mars, 2013 në 9:49 pm

  Deri ketu ka shku degjenerimi i rinise aemrikane, bejne nje jete pa asnje qellim dhe asnje kuptim sepse keshtu don ti shoh big brother ne majen e piramides amerikane.

  Përgjigjjuni

 5. Horri i Bulevardit  --  18 Mars, 2013 në 9:53 pm

  I kam pare keto festa dhe me e bukura eshte se pihen behen tape shkerdhehen por ska sherr, tek shqiptare edhe kur mblidhen ne ndonje rast feste, pihen pak dhe fillon sherri deri sa te vi policija.

  Përgjigjjuni

 6. Karapash harapash tarapadhi  --  18 Mars, 2013 në 10:17 pm

  Aty te jesh
  Te kesh nji hajdar te madh,te trash,te gjat,te rand,kokmodh,kryelart,te fort,puntor,te vendosur,te paepur,te paperkulur,guximtar,luftarak,shpirtsulmues,triumfator,me integritet,kokshkret,te aksionit,inteligjente,kercimtar,vallzues,Bombardier,blindshpues,kokorroc,hokatar,vetmohues,te palukundur,ndeshkimtar,te pameshirshem,
  Te kesh edhe nji furgon plot me drogra
  I shet Brenda. Nji ore….

  Përgjigjjuni

  • KORROFILLAK DERDHES qumeshti  --  18 Mars, 2013 në 10:29 pm

   ti thua te kesh ramen me vete !!

   Përgjigjjuni

 7. Prishtins prej shkupit  --  18 Mars, 2013 në 10:26 pm

  Ato shkerdhejn grat e njani tjetrit
  Dhe nuk e di as zoti see kush jan baballaret e fmijve.
  Kercet dafllaku si autobuz shkodre.
  Dhe me e nershmja atje vetem sa e merr manallin ne goj,se perto me hjek brekt.
  Dhe te gjitha kto martohen me shkodrane masanej.
  Se shkodronen I dun Femnat e qejfit.

  Përgjigjjuni

 8. ARiU  --  18 Mars, 2013 në 10:40 pm

  Sa miliona shkojne ne kolegje. Fakti eshte qe cdo gje quhet kolegj sot, por jo cdo gje eshte kolegj ose universitet. Pranohen vec numra, se marin leke dhe i kripin ne borxhe. Pas 2-3 vitesh ata i keni te gjithe te mbaruar fare. E ce do, per nje lajthitje shkon per lesh. Keta nuk perfaqesojne pjesen tjeter te Amerikes, ajo qe punon dhe drejton, nuk jane pak. Ne shume aspekte kjo propagande vete i leverdis Amerikes, qe budallenjte ne kete teme, dhe ne tema te tjera te thone “aha paska degjeneru Amerika, i erdhi fundi dhe ketyre”.

  Përgjigjjuni

 9. Sokol  --  18 Mars, 2013 në 11:18 pm

  U lodha duke thene se eshte komb ne renie dhe me I degjenerumi I planetit.mjere femijet tane

  Përgjigjjuni

  • KORROFILLAK DERDHES qumeshti  --  18 Mars, 2013 në 11:48 pm

   a e pe gruan shqiptare ne 8 mars,more i lodhur ????

   Përgjigjjuni

 10. titi  --  18 Mars, 2013 në 11:35 pm

  gjith kto fot e s’pami i cic. ça m’duhet mu me pa tu vjell zorret.

  Përgjigjjuni

 11. enea  --  19 Mars, 2013 në 3:14 am

  Ky eshte denegjerimi i shoqerise amerikane, dhe i rinise ne vecanti. Imagjinoni cfare nenash apo baballare do behen keta.

  Mendohuni mire kur te aplikoni per llotari amerikane….ky vend po shkon drejt fundit, vetem naivet nuk arrijne ta kuptojne

  Përgjigjjuni

 12. Dardan  --  19 Mars, 2013 në 3:29 am

  Po Madelen Allbright a i ka bere keto gjera te bukura te rinise amerikane ne kohen e Spring-ut?

  Përgjigjjuni

 13. Kultura socialiste-  --  19 Mars, 2013 në 7:36 am

  Keto jane lame mer jahu,jo lajme se si ta futi Saliu e si po ta nxjerr Rama,oooooppppaaa lajme qefi sic i ka hije kesaj Gazete.

  Përgjigjjuni

 14. Durim  --  19 Mars, 2013 në 8:19 am

  O Prishtins prej Shkupit mos e kruaj me shkodranet. Mq.s. jemi ne dalje te dimrit a nuk vjen te na rruash bolet.
  Meso te flasesh here tjeter.

  Përgjigjjuni

 15. JUL CEZAR  --  19 Mars, 2013 në 8:34 am

  Yyyyp Xhixhi. Lola nuk te pashe.

  Përgjigjjuni

 16. Patrioti  --  19 Mars, 2013 në 8:38 am

  Si jane bere njerezit sot, i bie qe te tallen edhe kafshet me ne…

  Përgjigjjuni

 17. Agimi  --  19 Mars, 2013 në 9:35 am

  Po dhe ne kemi spring party qe organizohet tek Mumja bar per 8 marsin…aty dhe rinia jone degjeneron…jemi apo nuk jemi dhe ne si amerika???

  Përgjigjjuni

 18. madrileni shkodran  --  19 Mars, 2013 në 9:48 am

  Prishtins prej Shkupit,vetem ju s’keni goj me fol per shkodrant,se ju kena prit e ju kena qit ne shpit tona si me ken shpise pa kushtezime,ti flet fjalt ma piste per shkodranet,po nuk e ke a munsine ma te vogel me ken si shkodrant,turp t’kesh

  Përgjigjjuni

  • bobi  --  19 Mars, 2013 në 11:28 am

   shkodran, mos bjer pre e provokimeve te ndonje greku te zi, bythqir dhe te pabese (kohet e fundit edhe pabuks), ose te ndonje haleje te tyre ne shqiperi. i zgjedhin nickname-t kinse me tingellime nga veriu per te ngaterruar gjurmet dhe komentuesit me njeri tjetrin. jane hile te vjetra (pak naive), me menyra te reja.

   Përgjigjjuni

 19. tironci  --  19 Mars, 2013 në 10:36 am

  sa mire ne e kemi mendjen me u rraf e me u sha edhe kur kemi sebep ????

  Përgjigjjuni

 20. analist  --  19 Mars, 2013 në 11:22 am

  Rroft Amerika! Kam thene me kohe,po tashti po dalin faktet ne drit te diellit qe vertetojne pse duhet te na rroje Amerika jone e dashur…
  Mos te harrojme dhe Arvizun ne kete urim se dhe ai amerikar eshte dhe nnuk e di as kontinentin ku ka lindur

  Përgjigjjuni

 21. shperthyesi  --  19 Mars, 2013 në 2:10 pm

  he me lola cbehet keshtu…do e bejme dhe ne te temes nje spring break…

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *