TemA TV/ Pamjet EKSKLUZIVE të shoqërimit në polici të pedofilit (VIDEO)

lajme 18 mars.Still003Tema TV ka siguruar pamjet e shoqërimit të të dyshuarit Ardian Përrenjasi, i cili akuzohet si vrasës dhe dhunues i 11-vjeçarit nga Tirana, Julian Çela, pak minuta pas arrestimit nga policia. Përrenjasi në fakt u kap teksa mbante peng në banesë prej gati 12 oësh një tjetër të mitur, fqinj të tij.

Dy furgona me policë e kanë dërguar 45-vjeçarin në dhomat e izolimit të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Në pamje, Përrenjasi duket i qetë dhe nuk shqetësohet nga kamera e policisë që fikson hyrjen e tij në dhomat e izolimit, në pritje të marrjes në pyetje nga oficerët e krimeve të rënda.

Në këtë video, i arrestuari shfaqet i parruar prej ditësh. Në pamjen e jashtme, nuk duken shenja dhune. Ai u përgjigjet pothuaj me përpikmëri të gjithë urdhrave të policëve që e shoqërojnë, teksa duart i ka të lidhura me pranga.

Mësohet se ai ka qenë bashkëpunues me hetuesit që pas ndalimit, për të zbardhur ngjarjen e zhdukjes së djalit të efektivit të Shërbimit Informativ Shtetëror.

11-vjeçari, sipas hetimeve, është marrë peng në banesën e Përrenjasit në lagjen Laprakë në Tiranë, në mesditën e 30 nëntorit 2012. Në dëshminë e dhënë përpara prokurorisë, Përrenjasi ka pohuar se e ka vrarë fëmijën pasi ky i fundit po bërtiste dhe bënte zhurmë.

Më pas e hodhi në koshin e plehrave që ndodhej në lagjen e tij dhe trupi i të miturit dyshohet se ka përfunduar në Sharrë.

16 komente në “TemA TV/ Pamjet EKSKLUZIVE të shoqërimit në polici të pedofilit (VIDEO)”

 1. LOLA says:

  O ZOT O ZOT CFARE TMERRI CFARE FTYRE E NDYRE TE VJEN TE THYASH KOMPJUTERIN KUR SHEF KAFSHE TE TILLA

  1. a jam ne ender apo realitet. says:

   Nuk e di sepse me ngjan me Saliun ky Fantazem
   I ferkova Syte,por perseri si Saliu me duket.
   Cudi! Te gjithe Kriminelet Sali po me ngjajne….
   Te njejten urrejtje ndjejme si Une
   edhe populli mbare.
   Atehere perse nuk e arrestoni edhe Ate?
   Beheni ju te sotmit,se neser eshte e sigurte,
   vecse jo vetem ate por edhe ju qe nuk e beni sot.

   1. Open your mind says:

    Vertet si Saliu duken te gjithe kriminelat.
    A ka ndonje polic me bole aty ti fuse ndonje plumb ne “tentative arratisje” ketij kafshe???

 2. Pelasgian says:

  tamam surrat qen si Tourkofagos , Andreas , Qimara , Elfteripidhiqis etj etj …. grek i ndyre si ata !

 3. tuku nga puka says:

  e paske paguar shefin o mero,se ju jeni ekspert i korruptimeve,i ke shume qejf parate

 4. lefter says:

  Me I rrezikshem se ky pedofili eshte gjykatesi qe e la te lire kur ky llum mori peng nje femije vite me pare. Familjaret e viktimave duhet ta gjejne gjykatesin e ta varin per gjuhe.

 5. SALI BERISHA says:

  seshte vetem pedofil po edhe ne njerjet trafiku organesh,

  1. Horri i Bulevardit says:

   Megjithese ke emrin e njeriut me te urryer qe kam njohur perseri te jap te drejte.
   Te jap te drejte se ketu eshte puna me e thelle, deri ne trafikim organesh, se si kishte mundesi ky ndyresire me nje rroge shoferi ne bashki apo ne nje firme private ku me teper spunonte se punonte simbas kolegeve te punes, te paguante nje qira te nje shtepije private me obor i vetem?
   Si kishte mundesi ky monster me fytere njeriu te dhuronte sende qe kushtojne femijeve duke qene dhe nje duhan pires dhe nje i alkoholizuar?
   Te gjithe e dine se jeta ne Tirane e nje qiraxhiu eshte shume e shtrenjte, atehere kur e ka kompesuar kete ndyresire me para shtese?
   Une them se sic thote komentuesi me emrin me te urryer ne historine shqiptare, qe mbas ketij perbindshi, jane struktura te tjera te mafias me bluza te bardha, qe trafikimin e organeve te trupit sidomos te femijeve, e kane biznesin me fitimprures.
   Prokuroria duhet te ndalet dhe ne qofte se do te ndaloje raste te tjera, duhet te mbertheje shkakun dhe shkaku eshte trafikimi i organeve njerezore.
   Ne qofte se nuk kapen kokat e mafies me bluza te bardha, atehere do te kemi raste te tjera zhdukjeje te femijeve, se biznesi smund te ndalet se u kap nje monster.
   Hera e pare qe me duhet te them Bravo Sali Berisha, (por komentuesi Berisha jo ai qeni plak)

 6. gazetari says:

  Tema fillut dhe ju me keto “Eksluzivet”? lererin aman se na bene per te vjelle gjithe diten A1 dhe News 24

 7. Tonin says:

  I ngjan shume: Ben Chikagos.

 8. gimi says:

  cehren e ketij kafshe mundet te kene dhe ben chicago dhe zgjebja tjeter ramy u ndy shqiperia fare car plerash kemi neper kepuce …

 9. Toni.I. says:

  Duhen ndjekur shumè rrugè se si èshtè pèrfundimi i tè ndjerit
  Juljan ,GJykata,Policija nè pèrgjithsi duhen tè punojnè nè çdo
  drejtim qè fajtorèt tè n’zirren para drejtsisè me qèllimin
  qè Familja tè paktèn tè ketè kufomèn pèr tè çuar njè tufè Lule,
  unè jam i mendimit qè ky basdard i arrestuar nuk èshtè i vetèm
  dmth mund tè ketè edhe tè tjerè qè kanè bashpunuar nè sekuesro-
  rrèmbimin e Fèmisè.ZOTI i lehtèsohtè dhimbjet Fam-çela.

 10. ona says:

  O zote cfare fytyre ,vetm ne litare e ka vendin ky moster ,dhe gjygjtarja bashke me prokurorin ne burge,po kalojme cdo normativ njerezore ,e njifte mire enveri kete popull,duhet ti ndezim nga nje qiri cdo dite,,,mjere familjaret ,ngushellime per vogelushin.

 11. valentin says:

  te denohet me vdekje po duhet me e gjet menyren me vdek dalgadale jo me plumb se plumbi e mbyt shpejt

 12. lani says:

  me vdekje s’denohet,,dihet,por te pakten tu japin te burgosurve ku do hyj nja 1000 cop perzervative gratis….

 13. tironsirefugjat says:

  Po po hesapet me kta lloj monstrash lahen atje ne burg se nga kta pedofil te pakorigjushem shum mund te presesh ! Mir e ke o Hor sma mer mendja qe esht kaq e thjesht kjo pun !Kjo ftyr e ka te shkruar ne fytyr gjithesin e krimeve qe esht i zoti te bej dhe denimi me vdekje esht pak !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *