#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Irina Shayk,sërish nudo,super seksi

irina shaykE bukura,seksi,një bukuri e vërtetë natyrale,Irina Shayk,modelja ruse e fejuara e Christiano Ronaldos,e cila ka vendosur të zhvishet,e këtë herë,për një kauzë të drejtë,mbrojtjen e ambjentit.

E fotografuar nga James Huston,top modelja merr pjesë në “Projektin e bukurisë natyrale 2013” për të sensibilizuar botën në mbrojtjen e ambjentit që na rrethon.

P.K

7 komente në “Irina Shayk,sërish nudo,super seksi”

 1. GopNgrenesi says:

  Mire e ben, keshtu mbrohet kauza e mbrojtjes se ambientit.
  Te marresh shembull LOLA… zhvishu se edhe ketu ne Shqiperi, llum eshte ambjenti

  1. artiles says:

   Kujdes se nuk i dihet! “LOLA” mund edhe pseudonimi qe i ka vene vetes dikush qe ka tope.

   1. i drejti says:

    au se na bere per te vjell….

   2. LOLA says:

    artiles
    po ty te ka vajt mendja per to…pe qe kujton se kane te gjithe gabohesh i dashur jam femer dhe derrroooo…….femre mos u merzit qe ste dola mashkull se ka dhe me keq dil andej nga artikujt kryesore te temes se ke sali topen dhe josefina trangullin ndoshta sdel i zhgenjyer

 2. Riina says:

  Ore GopNgrenes, po si nuk bere nje dite pushime ore? Vetem te mbllacisesh ditke dit per dite … duket qe je 100 % shqiptar

 3. Beni says:

  Lola nuk e di nese eshte e pershtatme te te pyes pro ti si tip femre me ke ngjan me shume me Irinen, me Kimin, me Riten, me Tunen, me Argiten…etc
  Thjeshte qe te keme nje imazh jo per gje

 4. LOLA says:

  beni
  nuk ta them se te dua te miren dhe sdua te flesh me endra pastaj per mua te gjitha keto emra qe the po te mos kishin fame sma ha mendja se do kthehej ndonje mashkull ti shifte ne jeten e perditshme me asnje nga keto nuk ngjaj dhe as nuk dua tu ngjaj
  une jam femer normale brune me sy jeshil etj etj per te tjera gjera po te le vend per imagjinate 😀

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22618
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22618
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X