Motra e Papa Franceskut të I :” Nuk ka pasur kurrë të fejuar” | Gazeta Tema
 

Motra e Papa Franceskut të I :” Nuk ka pasur kurrë të fejuar”

Postuar në: Lifestyle |

motra e papa franceskut“E fejuara e Papa Franceskut I? E vërteta është se nuk ka ekzistuar kurrë.” Kështu ka thënë motra e Jorgo Bergoglio,Maria Elena e cila në një intervistë për revistën italiane “Chi” ka rrëfyer se:”Në atë kohë vajzat mendonin vetëm për kukulla dhe djemtë vetëm për futboll. Edhe im vëlla luante me miqtë në një fushë të lagjes ku jetonim. Megjithatë gjithmonë në zemrën e tij ka qënë vetëm Jezusi,asnjë e fejuar. Im vëlla nuk ishte si Messi apo Maradona,por futbolli ishte pasioni i tij me i madh”. P.K

9 Pergjigje per Motra e Papa Franceskut të I :” Nuk ka pasur kurrë të fejuar”

 1. Lindio  --  27 Mars, 2013 në 11:55 am

  Moss,papa qeka i virgjer!!!

  Përgjigjjuni

  • Artur Duka  --  27 Mars, 2013 në 10:19 pm

   Qenke prapa botes ti!
   Nuk e di ti se ne Amerike ka prostituta te virgjera se nuk e kane bere kurre nga para, por gjithnje nga prapa !

   Përgjigjjuni

 2. Ben Chicago  --  27 Mars, 2013 në 3:12 pm

  shume po meremi me kete priftin katolik
  ata jane njerez me te mirat e te metat njerezore
  sigurisht jane mjaft te zgjuar se seleksionohen midis mijra prifterinjve
  duke qene te zgjuar dhe te shkolluar ,ta shkojne ujin nen rogoz,sidomos budallenjve qe i besojne
  kjo shkon per te gjithe kleriket turq e kaure,budiste e soj e sorollop

  Përgjigjjuni

  • i  --  27 Mars, 2013 në 11:02 pm

   Foli ky delja qe i beson Saliut te Dyte.

   Përgjigjjuni

 3. Mero i I  --  27 Mars, 2013 në 7:27 pm

  o Tema, Papa Françesku dhe jo, Francesku i I, se late nam….

  Përgjigjjuni

 4. TOTILA  --  27 Mars, 2013 në 8:52 pm

  “BEN CIKAGO “!Te kam pare qe shkruan neper blogje te tjera mendimet e tua sipas versionit ,tend dhe nuk dua t’i komentoj por t’i respektoj .Ne kete rast ke bere komentin me PIKANT ,qe te tjeret do te humbisnin shume kohe qe te gjenin kete pergjigje .

  Përgjigjjuni

 5. egla  --  27 Mars, 2013 në 9:06 pm

  ti merrke vesh shum si i thon Papa Francesku? apo papa francesku i…kur motra e vet e jep nji interviste te till ju e dini me mir? apo ket pune kan shqiptaert duan te kapen gjithmon me dicka pffff

  Përgjigjjuni

 6. shvejk  --  27 Mars, 2013 në 9:40 pm

  Egla, je dakort qe kryeministrin tone ta quajme Sali Berisha i pare? Une per vete jo sepse kjo do te nenkuptonte qe mund te kishim edhe nje te dyte (Zoti na ruajt). Keshtu qendron puna dhe me Papa Franceskun: vetem kur te kemi nje Pape Francesk tjeter ky i tanishmi mund te quhet i pari. Per ndryshe do apo s”do ti ky quhet thjesht Papa Francesku.

  Përgjigjjuni

 7. TOBEStrafulla!  --  27 Mars, 2013 në 10:53 pm

  KUJT I PLASI!

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *