Argita Berisha bën hundën operacion, fotot para dhe pas | Gazeta Tema
 

Argita Berisha bën hundën operacion, fotot para dhe pas

Postuar në: Lifestyle |

Vajza e kryeministrit Berisha duket se ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale estetike për hundën e saj. E fotografuar vetëm dy ditë më parë në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë ku Argita është pedagoge, gazeta “Panorama” ka publikuar disa foto të saj, ku Argita është parë me një hundë jo vetëm më të vogël, por edhe në një formë shumë të bukur që duket lehtësisht nga profili i saj tashmë i transformuar.

Sipas kësaj gazete kjo është ndërhyrja e dytë që zonja Argita Berisha Malltezi bën në fytyrën e saj, pasi disa vite më parë hoqi me lazer një shenjë të kuqe mjaft të dukshme në njërën nga faqet, të cilën e kishte që nga lindja.

P.K

argita 123argita 1argita 2argita 3

10 Pergjigje per Argita Berisha bën hundën operacion, fotot para dhe pas

 1. qemal lengu  --  3 Prill, 2013 në 9:56 am

  Hunda qenga si “organi mashkullor”i Xhog gjonit!

  Përgjigjjuni

  • Tironsi "ZZ"  --  3 Prill, 2013 në 5:41 pm

   @ martinPh
   Hahahahaha, batuta e dites
   http://imazheshqip.blogspot.com/2013/01/ne-jemi-ndryshimi-perpara.html

   Përgjigjjuni

   • ka dale cika ne carshi......  --  3 Prill, 2013 në 5:56 pm

    Argita: E nderove foton e Pasaportes?
    Beje sa me pare,pasi kur tja mbathesh
    do te nxjerrin telashe.
    Po Kafen,tani e pi rehat?
    nejse,tani e kuptova pse Babi Saliu
    ngjizi sloganin ndryshimi!
    (kesaj i thone: Fshati digjet dhe kurva krihet”)

    Përgjigjjuni

 2. ciksi  --  3 Prill, 2013 në 10:12 am

  ore edepsezet e TemA’s, po boll ore se na hapet barkun me kete deledashin

  Përgjigjjuni

 3. tepelensi  --  3 Prill, 2013 në 10:14 am

  foto e Argita Sal Berishes, para dhe pas seksit

  Përgjigjjuni

 4. martinPh  --  3 Prill, 2013 në 11:06 am

  Kot eshte munduar e gjora,ka per tju rritur prape.Me aq genjeshtar qe ka prane e me gjithe ato genjeshtra qe degjon prej gojes se babit te saj do ti behet edhe me e gjate.Duhet ta bej operacion me sharre drush here tjeter.

  Përgjigjjuni

 5. enofieraku  --  3 Prill, 2013 në 4:59 pm

  ca ka vitrina ka dhe magazina, apo jo argita e babi sales , ja thelpi , ja dafllaku, ja gozhapi. :)

  Përgjigjjuni

  • DUCI = dafllaku, gozhapi, cuci, picinoku, gopi, vërra, ckapi, ...  --  3 Prill, 2013 në 6:15 pm

   ca do thush ti enofieraku, qe Zeni qe ka hunden e teto lilit e ka te vogel 😉

   Përgjigjjuni

 6. GR  --  4 Prill, 2013 në 10:34 am

  Aman kujt i intereson nese ka bere apo jo hunden operacion ,ne fund te fundit eshte dicka personale dhe nuk ka pse shqetesohet asnje njeri per hunden apo cdo cdo pjese tjeter te trupit , ama , per prerjet pa kriter te copave te Shqiperise , per blerjen e saj “Shqiperia 1 €” dhe shitjen “Shqiperia shume € per mua dhe familjen time ” apo per shume e shume gjera te tjera duhet te shetesohemi dhe shume madje , dhe duhet te gjejme menyrat per publikimin e fakteve qe te mos ngelemi duke thene fjale kafenesh .Kush ka dicka ne kete prizem le ta thote , po per hunden , me te ver8 qe nuk me intereson.

  Përgjigjjuni

 7. Dalina  --  4 Prill, 2013 në 1:30 pm

  Ndryshimi fillon fuqishem me Argita Berishen 😛 Shyqyr ne fakt se spo na zinte gjumi prej hundes tende :)

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *