#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTO LAJM/ Të qeshur duken që të dy…

Që kur mediat nxorën lajmin se LSI do largohet nga qeveria, Ilir Meta u izolua. Derisa foli Sali Berisha, ai nuk doli nga shtëpia.

Thuhet se përpara se të merrej vesh me Ramën, ka ndezur një qiri në një vend të shenjtë për mbarësi.

Sot më në fund u shfaq përpara mediave pas mbledhjes së kryesisë.

Dukej i qeshur. Pak i sforcuar.

Kurse në mëngjes, kryeministri Sali Berisha, që një ditë më parë dukej më i plakur se kurrë, shkoi në një fabrikë të përpunimit të prodhimeve të detit dhe qëllimisht i nguli sytë tek disa ngjala, për të prodhuar një batutë që lidhet me darkën e Metës me Ramën në Gjirin e Lalzit.

Edhe ai dukej i qeshur. I sforcuar megjithatë.

Kryetari i LSI, Ilir Meta- faqe 3

Kryeministri Sali Berisha sheh ngjalat- faqe 4

44 komente në “FOTO LAJM/ Të qeshur duken që të dy…”

  1. A.p.S (KATHERINA DIE GROSSE)prej Sauku says:

   Thon cfar te doni,osht Burr i degjeneruar,eshte sinonimi i mashtrusit,i djallit,i dreçit,…..POR osht DINAK,..i punon truni veç per gjona te liga….Shikoni syt e tij dhe mendoni cfar do te pyes.
   A kaq e modhe ishte ngjala qi bleu monika per Edin.
   Ky osht shqiptari ma i pabese,ma vrastari por dhe ma i pamposhtmi.
   Qelizat e trunit te tij jane metastaza…..
   Metastazat e se keqes.
   Aq jua ka shti friken aq shume ,..saqe Edi hoqi breket dhe ja la bythen tja gutulise Liloja i Monikes.

   1. raimondi says:

    hahahahahahaha Sala eshte shume tipi dhjere –hahahahaha Eshte shkerdhat dreqi

   2. Demo says:

    Sic po shikohet se cfar po ndodh ne politiken shqiptare, me daljen e LSI nga bashkepunimi me PD dhe bashkimi me PS del qarte se si Sali Berisha dhe Ilir Meta jane ne nje Vale.Duke e kuptuar se Sali Berishes dhe Ilir Metes po I vjen fundi dhe me fitoren e PS te dy keta Mafioze duhet te perfundojne ne Burg. Ata me mareveshje te fshehte dolen me variantin qe LSI te Bashkohet me PS dhe zgedhjet jane te sigurta se do te fitohen nga keto Parti. Duke qene Ilir Meta ne Pushtet me gjithe ato vjedhje dhe makinacione qe ka bere kunder popullit shqiptare do ti shpetoje Burgut. Keshtu eshte e qarte se Edhe Sali Berisha do te shpetoje per te gjitha Fatkeqesit qe I ka bere Popullit Shqiptare dhe Shqiperise .Me kete kombinim ai e ka te sigurte se do dali ne pensjon pa I hyre asnje gjembe ne kemb , do te dali I nderuar si paraardhesi I tij dhe mesuesi I tij Ramiz Alia I cili e kaloj cdo gje shkelqyeshem per aresye se ai e shiti politiken e Enver Hoxhes dhe me makinacione ai pergatiti kete klase politike armike te popullit shqiptare. Keto njerez me njeqint fytyra se bashku me Edi Ramen qe eshte I deshiruar per pushtet nuk ka zot ti shkateroje. Kjo eshte nje fatkeqesi e madhe per popullin Shqiptare.Eshte koha qe populli shqiptare te votoje per nje parti qe me te vertete do te mbroj interest e tij por me sa duket kjo eshte e veshtire. keto makinacjone jane te pabesueshme per shtetet e perparuar, por per Shqiperine qe asnje here nuk e ngriti koken gjate jetes se saj jane te zakonshme. Nuk me mbetet tjeter qe tju them “ju qofshi” ose votoni per nje te ardhme me te mire.
    Newyork

  2. Hetuesi says:

   Fjalor Rrugac…
   Kryeminister rrugac…
   Balo qe e ka zene tenja…:

  3. vjollca says:

   as ilir meta dhe as edi rama skan dash te bejn kualicion bashk biles dhe saliut i ka ardh surpriz!! saliu tani gjitha planet qe kishe pee vjellje i jan prish !! tani sulm opozites qe ti ndaj dhe ti qoj ca anej ca ketj e rama mos te ket shumicen!!

   eeee sali berisha te njoh mir kam gjith jeten qe degjoj maskaralliqet e tuja!!!

   ket e kan vendos nderkombetaret dhe ket sma heq nga menja njeri!!!

   ja kan cu kopilin te dera rames ket ilir meten per te fitu e majta!! dhe nderkombetaret jan me te sigurt per fitore!! sepse e dinin qe saliu me meten do benin kerdin me vota prej komisionerve etj etj

   1. perralla me mbret says:

    Vjollce me pika je per dashni,lere politiken nuk eshte per ty:)

  4. N.VJOSA says:

   Ku ke katandisur more Sali Plehra?!…
   Shiko me cfare merret!…
   Medet, medet,
   prit qe ky matuf ordiner te drejtoje Qeverine e nje Populli te tere!…
   Medet , medet te mjeret shqiptare cilin kane per Kryeminister!…
   Do te bej SHOU prej Kllouni…
   Por dhe ne cirk nuk i duhet kujt ky i rrjedhur !….
   Si i shikon Ngjalat…
   …cilen do i fusin shqiptaret, njeren apo te gjitha?!…
   Mos vdekshi kurre ju te “Temes”!…
   …Kjo eshte fotua me e goditur e Vitit!…
   H u m o r
   P u r o…

   1. anticensurë says:

    përshëndetje neti!
    ne nisemi gjithnjë nga këndvështrimi se “saliu nuk është në gjëndje,i aftë për të drejtuar shqipërinë”!dmth nga inteeresi tonë!pothuajse asnjëherë nuk nisemi se kush është interesi i saliut në këtë rast!drejtimi i shqipërisë o sundimi i tij!
    ajo që unë e kam kuptuar me kohë është se e dyta,sundimi dhe pasurimi i tij, është interesi i tij kryesor!në këtë pikë ai ka qënë dhe është shumë i suksesshëm!!ai “plak matuf”ka qëndruar në pushtet,dhe si duken bathët do të qëndrojë akoma në pushtet!!!ky “plak matuf”me një zgjuarsi të jashtëzakonshme ka mundur të dominojë politikën shqiptare dhe të sundojë 14 vjet në 22 vjetët e mundëshëm!deri sot është i treti në radhë në historinë e shqipërisë së pavarur!vetëm një vit i duhet të barazojë satrapin zog!”naltmadhninë” mund ta kalojë lehtë por do të mbetet gjithnjë i dyti!kështu o neti,një gjë dihet shumë mirë që sali berisha nuk është matuf!matufë dhe të tredhur jemi të gjithë ne të tjerët!përfshi dhe ata që përfitojnë sot prej tij!që të gjithë po përdoremi si vegla të pisllëkut të tij!!!

    1. NETI VJOSA says:

     anticensure,
     nga kendi si e shikoni ju, keni te drejte!
     Me fjale te tjera Saliu sundon se jemi te paafte ne shqiptaret ta zbresim nga kali….
     Por nuk kemi çfare te bejme anticensure, keta jemi,
     nuk behemi dot as me te mencur, as me budallej!…
     Petullat gatuhen me kete miell dhe me kete vaj qe kemi!…
     Ndryshe , mbetemi tek deshirat….dhe deshirat e pambeshtetura ne realitet jane
     V o l u n t a r i z e m i paster!… ( ka edhe faktore te tjere qe Dinosauri i Krimit dhe Hajduterise qendron akoma i veshur me pushtet dhe udheheq te Tatepjeten e Shqiperise!…)
     Pershendetje miku im!…kam shume deshire te bisedoj me ty shtruar, sy me sy. Megjithate nga cilesia e komenteve te tua kuptoj se duhet te jesh shume i pregatitur. Respekt.

     1. anticensurë says:

      “nuk behemi dot as me te mencur, as me budallej!…”
      budallenj jemi më të mënçur mund të bëhemi!
      por ky debili që deri dje e quanim kryetar dëgjon më shumë analistët që i thonë gjëra në vesh por skanë guxim ti thonë në “tv”se popullin!
      ps:”kam shume deshire te bisedoj me ty shtruar, sy me sy. Megjithate nga cilesia e komenteve te tua kuptoj se duhet te jesh shume i pregatitur.”nuk jam ashtu si dukem,por do të më pëlqente një takim me ty!mero e di adresën time!kurse një telefon mund të ma japësh ti!unë të kontaktoj pa prob!të tjerat i vendosim më vonë!!

     2. N.VJOSA says:

      Prape per ty anticensure,
      Ke kapur nje teme mjaft interesante.
      A eshte Saliu me zgjuaresi te jashtzakonshme,
      sa te arrije te sundoje shqiptaret per gati dy dhjetvjeçare?!….
      Do te tregoj diçka qe kam perjetuar vet dhe do dale tek ideja qe shtroni Ju.
      Me ka rene rasti te shoqeroj dy Motra te semura psiqike nga Shqiperia, (ke degjuar besoj se ne Shqiperi po rritet shume numri i te semureve psiqik, qe ne shume raste perfundojne ne humbje jete…)tek nje mjek psiqiater, nxenes i denje i Viganit te Psikoanalizes, Zigmund Frojd.
      Te semurat i ndihmova duke perkthyer me mjekun. Te dy vajzat kishin mbaruar shkollen me medalje te arta, por papritmas u semuren. Njera vazhdonte studimet ne Itali dhe u semur. Tjetra kishte mbaruar per mjeke dhe po ashtu u semur.Profesori austriak i vizitoi dhe te pares i dha nje medikament qe e ktheu shume shpejt ne jeten normale te punoje dhe te jete e afte, duke u sheruar plotesisht.
      U gezuam shume dhe deshem te binim pacienten tjeter, me profesion mjeke, siç te spjegova me larte.
      E pyeta profesorin, mbasi i spjegova shenjat e saj klinike.
      – e kam me te lehte ta mjekoj kete mjeken, më tha ai. Por nuk e di se deri ne çfare shkalle ka avancuar semundja.
      – pse eshte e lehte per mjeken e semure?…e pyeta.
      – sepse mjafton qe te percaktoj semundjen, shkallen e saj dhe ajo e BEN VET TERAPINE E SEMUNDJES….
      KY ISHTE DHE KONKLUZIONI QE DESHA TE THOSHA….
      SALIU YNE ESHTE NJE I SEMURE PSIQIK, GENJESHTAR PARANOJAK, MITOMAN….
      Ai merr ilaçe dhe E BEN VET TERAPINE E SEMUNDJES….
      Ky Profesori, nxenes i shkolles se Frojdit, qe eshte marre shume me sherimin nepermjet Psikoanalizes, me tregoi gjithashtu se shume nga keta te semure kane nje Talent te jashtzakonshem….
      Edhe Hitleri , eshte e njohur, qe ishte nje i semure psiqik, por me nje talent te jashtzakonshem si Organizator i rralle dhe nje Mashtrus i klasit te larte…
      Por te vijme tek Saliu yne.
      Saliu eshte talent per te paraqitur Gënjeshtren si te Vertete!…
      Saliu yne eshte Talent per te mashtruar!…
      Saliu yne eshte i marrosur per pushtet dhe ben perpjekje maksimale per te ruajtur pushtetin e tij…
      Nuk thosh kot Driteroi:
      LËRENI SALIUN TE FLASË SA TË PELCASË….
      Dhe:
      NJE I ÇMENDUR PO ÇMEND NJE POPULL TË TËRE…
      Në kete kuptim, une te jap te drejt Ty, replikuesi im i nderuar!

  5. Tani durres says:

   Thote Sala” shalgjatit i hyni njala ke shala”

  6. Dyrrahu says:

   DO T’I KISHA LUTUR FAMILJARËT E TË VRARËVE MË 21 JANAR 2011,

   Luteni që ta kuptoni bashkimin e PS me LSI si një akt, i cili sjell jetë më të mirë për të gjithë, pra edhe për ju familarë viktimash e që jeni shumë të nderuar.
   Sali Berisha në pushtet është varri për të gjallët tuaj. Këtë e ka dëshmuar në ditën, e cilia ju solli trishtimin. Dha urdhër që të përplasen për tokë më të dashurit tuaj. Ai është dashur të hiqet, po hiqet dhe do të dënohet. Kërkesë imja është ju me këmbëngulje të kërkoni që drejtësia të fillojë.

 1. burreli says:

  Jan te qeshur se me keqardhje them se qe te dy do te jene fitues me 23 qershore.

  1. fl says:

   Kam rastin te bisedoj dhe degjoj edhe njerez te pushtetit dhe keto dy dite… si ta them me nje fjale… jane te prere fare, “te dhjere” me sakte. Nuk i kam pare keshtu as pas 21 Janarit, as ne zgjedhjet lokale te majit.

  2. xha Jaho says:

   Kujdes more aman se mos i hyn ndonje ketij dhe pastaj do shohi gallate. Andej nga eshte ai nuk i njohin ngjalat dhe kushedi sa qo ti shijoje. Mbajeni larg nga ngjalat se rreshkasin shume!

 2. Ngjalaaaa says:

  Po mendohet Sala cilen nga keto ngjalat ti fusi Edit???

  1. mirel says:

   Ate qe i futi dhe Saliut.

   1. Tani durres says:

    Shalgjatit i hyni njala ke shala dhe spati faj Sala

 3. Ramy says:

  hahahahahahaha Berisha eshte i madh fare, ja si i shikon ngjalat qe ate nate i hengren akrepat

 4. qemal lengu says:

  Eshte KARIKATUR nuk eshte fotografi?

 5. england says:

  Plakushi cdo gje qe ben e ben te pregatitur dite me pare!Shifeni me kujdes se si jane vendosur ngjalat ne njeren prej kutive metalike,4 ngjala gjithesej,jo me kot e thashe se Saliu i ka thene drejtuesit te ketij biznesi do vije te beje nje vizite neser,por dua qe te kesh disa ngjala aty ne magazine,se ndryshe nuk ka kuptim te vij atje.

 6. bmx says:

  Edi Rama shko e var veten. Nje nga keta dy vrases po na e le perseri mbi krye.

 7. Ajet Delaj says:

  April 3, 2013

  DIVORCI I MIREKUPTIMIT

  Mund ta quajme edhe divorci i leverdise. Tamam si dikur kur familjet ndahishin per nje pako kafe. Po te jete politike e mirfillte vertete do me behej qefi pasi edhe shqiptaret tashme po mesojne te bejne kombinacione politike ne favor te qellimeve te tyre. Por jo nuk eshte ashtu thjesht eshte si edhe here tjeter loje e padronit Berisha me te perdorurin Rama.
  Ne nje aritmetike te thjeshte fituesi i madh shumeplanesh padyshim qe eshte Berisha . Se prari fiton politikisht ne syte e partnereve europiane me kalimin e tre ligjeve te integrimit megjithse jo shume domethenes persa i perket procesit te maerrjes se satusit.
  Koha eshte tamam e zgjedhur nga z Berisha per miratimin e ligjeve pasi me siguri do i shese se integrimi tashme eshte i sigurte pas zgjedhjeve. Mbetet vetem ceshtje teknike marrja e satatusit megjithse e di mire se nuk eshte e vertete. Po te kishte dashur Berisha ligjet do ishin aprovur nga Rama qe nje vit por meqe ishte i bindur se eshte shume larg marrja e statusit ka bere hapin e duhur ne kohe te duhur.
  Se dyti me largimin e Metes nga koalicioni i djathte , PDse i jepet frymemarrje dhe e motivon shume elektoratin e saje me hapsirat qe krijohen ne administraten e shtetit ne te tera nivelet ne pushtetin local e qenderor pasi me siguri vendet ne administrate shkojne diku tek 40%.
  Ne kampin e majte me shkuarjen e Metes situate nuk eshte aspak me e mire por sikur te kishte shkuar vete Berisha ne kualicionin parazgjedhor te Rames.
  Shkaterrimi i kualicionit opozitar te Rames rreth tre muaj para zgjedhjeve me pamundesi rikuperimi do te rezultoje fatal per ekipin tashme te zgerlaqur e te mundur pa hyre ne “ring”.
  Sipas nje llogarie te thjeshte thjeshte Berisha-Meta pushteti kesaj radhe hyn ne zgjedhje jo me 10% si zakonisht por me me se paku 20% gje qe ne diten me te zeze PD i merr 30% , pra fitore ne tavoline natyrisht nese e konsiderojme elektoratin repart ushtarak.
  Nese i shtojme kesaj llogarie edhe sigurine qe jep Meta me katrgjashte deputete , ku ne dite rreziku kthehet mbrapsht tek Berisha si parti qe ka mission “integrimin” pasi per kete arsye kaloje tek Rama per te kaluar tre ligjet pasi nese do rrinin ne kete status askush nuk beson se i merr 2/3 keshtu qe Meta me kushtin e tre ligjeve e ruan “ndershmerine” per here te dyte.
  Deri ketu eshte llogaria e politikes pa popullin , pa hanxhine. Opozita tete vjecare e Rames me sponsorizimin e drejteperdrejte me vota nga kutia per ta bere Meten deputet, e servisi i ketij te fundit per 4 vjet per Berishen e kthimi ne sigurese per pushtetin perseri nuk besoj se do kaperdihet lehte nga elektorati shqiptare kryesisht ai i majte por edhe ne te dathtet reale do jete dicka me keq se kure Meta erdhi me PD .
  Ne demokraci fundi i nje politike vjen jo kur nuk provohet por kur i arrin te gjitha. Berisha per mendimin tim ka arritur ne zenitin e tije duke i shtene ne dore te gjitha institucionet dhe tani se fundi edhe institucionin e opozites parlamentare si me thene te opozites zyrtare.
  Nese edhe ne keto kushte politika zyrtare do guxoje te fusi doren ne kuti per te ndryshuar rezultat te jene te bindur se do jete fundi i tyre pasi procesi eshte elektronik ne dy qarqet kryesore , e para kamerave ne pjeset tjera te vendit gje qe do te thote te montoruar nga internet ku dihet se internet nuk eshte monopol e as nuk kontrollohet nga politika zyrtare shqiptare.
  Une do deshiroja te parashtroja nje propozim konkret kur dihet se vendimet ne te tera nivelet e komisioneve te administrimit te zgjedhjeve nuk kane per tu marre me consensus.
  Te behen modifikimet e fundit dhe te shtohen komisionere ne te tera nivelet nga partite e Topit, Kreshnikut e Gjinushit e mbase edhe te ndonjetjetri .Nje hap i tille rrite shume besushmerine e procesit dhe rrite garancine qe procesi te mos degjeneroje sic e theksva me lart kur komisioneret e Berishes,Metes, e Rames behen bashke , apo me mire te themi shfaqen bashke pasi ata bashke jane.
  Ne keto kushte une mendoj se lufta politike do te zhvendoset nga PD-PS tradicionale deri tani , do spostohet ndermjet pushtetit e Aleances Kuq e Zi e me siguri Topi do rreshtohet me AK mbas 7 Prillit .
  Nga momenti kur te zyrtarizohet pakti (Berish,Meta)-Rama , PS e ka te sigurte vendin e trete pasi lufta per pushtet kalon tjeterkund sic e thashe me lart apo me mire do konkuroje me Meten per te tretin.
  Sido qe ta analizosh levizjet politike te fundit une i quaj positive. Per te tere kadegorite mendoj se do klasifikohet si hap pozitiv per vete faktin se tre muaj para zgjedhjeve loja u hap e cdo gje eshte ne fushe.
  Nese mbas ketyre levzjeve e 7 Prillit do krijohen kushtet qe te konkurojne per pushtet PD me AK te jeni te bindur se ketu realisht keputet projekti i Ramizit e Shqiperia futet ne pluralizmin real.
  Se cfare sjell partia me rrypat e transmesionit besoj se shqiptaret e kane me se te qarte tani . Pluralizem real me opozite e pozite te dale nga nje process votimi transparent kane nevoje Shqiperia e shqiptaret.
  Cdo gje do jete me e mire me e pranueshme edhe qeveria reale edhe opozita reale pasi te dyja konkurojne njera tjetren e nga konkurenca reale vjen zhvillimi aq shume i munguar e pritur nga shqiptaret.

  AJET DELAJ
  NEW YORK

 8. niku says:

  Kushedi sa ka hequr per ti gjetur ato ngjala. Fabrika qe ai “vizitoi” nuk e ka ne proces perpunimin e ngjalave keshtu qe ato ngjala jane sjelle apostafat per te bere batuten. Kjo histori eshte pak e cuditshme. “Pronari” eshte Helidon Rruga, qe eshte nje djale i mire. Por ajo qe eshte e cuditshme eshte se pronaret e vertete jane Hasanbellinjte e Durresit, qe njihen si mbeshtetes te Metes. Eli, sic e therrasin miqte, eshte vetem nje presta nome. te jete kjo nje rastesi qe Sala te shkoje per show ne nje fabrike te miqve te Metes dhe ai te mos dije gje??? dhe kur, diten e “ndarjes se madhe” Apo kjo eshte nje loje dhe Rama do ta haje perseri?

 9. ganiu says:

  Po qe i ka marre surrati ktij kurves LSI-se e duket si bytha e berishes qi ja ka qit ne fot gazeta della politica albanese ne kte qeshje prej sumshkerdhymi

 10. turp te kene says:

  per mua SHQIPERIA ka merdhif,nga te gjitha anet.

  turpe te keni mer te pa bese,nga i pari,e deri me i fundit…..

 11. G.Rushi says:

  Intrigat e te dyve i divorcuan,divorci eshte fillimi i nje tragjedie te gjate.

 12. Sam says:

  midis burrit e dashnorit” ……Ilir Meta qe sot u kthye te ” ish-burri”(PS),,,,,,,,, “Dashnori” (PD),,,,ende s ka folur……D.m.th PUNE KURVASH…….Po “kurvaret” qe mbajten kucken, e ata qe moren prape kucken c do na thone gjate fushates????? “Apo e hodhet dobicin ne ferre e tani doni te na hidhni hi syve…….” E MARIGO????????

 13. Natyrishte dicka do te thoje Berisha pse tejngopjes me pushtet. Ne se vazhjdon gjate falenderimet ndaj Metes natyrishte qe gjella ngelet pa fare krip, prandaj duhet ti hidhet pake kripe asaj. Keshtu edhe ngjalet nuk hahen pa krip. Pore keto ngjale Berishen e ngopen me pushtet e tash Berisha edhe munde te vjell ndonjeci se naturish gjithcka e tepert eshte e demshme madje edhe pushteti.
  Sidocofte katu pertseri edhe ne kushte paqe shpalosen edhe me mire karakteret ne vlersimin e situates se shkuar dhe ta ase qe do te vije.

 14. Qytetari says:

  VOTONI RILINDJE

  QEVERIA E ARDHSHME PER RILINDJE DO JETE:

  Ilir Meta
  Monika Kryemadhi
  Petrit Vasili
  Edmond Haxhinastro
  Nasip Naci
  Lefter Koka
  Nard Koka
  Pellumb Pipero
  Sajmir Ivziku
  Edmond Rrushaj
  Filloreta Kodra
  Luan Rama
  Ylli Manjani
  Alfred Doksani
  Petrit Sulaj (Leshko)
  Erisa Xhixho
  Shezai Rrokaj
  Vangjel Tavo
  Edmond Panariti
  Artur Hajdari
  Sonja Popa

  Me ndihmoni me emra te tjere se kush I mban mend gjithe ata trafikante se keta keshtu kane qene shumica.

  MJERE E MAJTA DHE TALLJA QE BEN RAMA ME KETE ELEKTORAT

 15. alban4eva says:

  kurveri hesapi..

 16. ELTONI USA says:

  I MADH JE O SALI BERISHA SI E HENGRI KY PALLA GJATE NGJALEN JA KE FUT BUKUR BRE SALE URIME SALI DHE 4 VJET E SI GUROVE FITOREN HAHAHAHAHA.

 17. valon says:

  E shihni qfar lojera te pista politike behen?Te gjithe e dime se Iliri bene gjithqka per te qene ne qeveri , mirepo mendoj Edi ka bere gabim shum te madh qe ka bere aleance me te.

 18. andrea says:

  Cfar HUNDE te dy????!!!Dy pinoke…

 19. Vepro sot! says:

  Berisha duket në foto si prezervativ i grisur!Politikan vrasës ende i pandëshkuar!Duhen zhdukur Partite!Një Levizje Shqiptare 5 yjet,si në Itali do ishte Shpetim i Shqiperise!Une behem mbështetes!Nuk ka rrugë tjeter ndeshkimi!Revolucion francez jo pa gijotine,si kerkohet në Itali,por me gijotine tek Kali i Skenderbeut!Vepro sot!

 20. Baro Corrogjafi says:

  Ajo ne krah, qofsha gabim, mos eshte Erla Mehilli ? Ajo qesh,por nuk i ka fare qef ngjalat ! Me shume i pelqejne ata qe i pelqejne Berishes : Peshqiit.

  1. berti says:

   Kjo fabrike nuk meret me ngjala,por aty u vendosen me porosi nga lart per batuten.

 21. dada says:

  Eh Berisha ti i shef edhe te tjere i hane ?

  1. Rroku says:

   Levizja e fundit politike e zotit Meta ploteson disa boshlleqe njeherazi :mbart te korruptuarit ne te majten,pastron te djathten,miraton ligjet e integrimit dhe me ose pa dashjen e Edit fiton e djathta.Llogarite jane te qarta tashme dhe per njerezit qe jane larg politikes.

 22. saliheqenefi says:

  KY VEN KA MOR FUN ME KOHE ,ju merreni me llogje dhe se pranoni falimentimin ,qe e shikon dhe qeni i rruges shifni shifni ondra me sy hap sa tju rrujne edhe 4 vjet te tjera

 23. Ram Njala says:

  Nga pese ngjalat duket se po zgjedh ate qe eshte me e gjate dhe me e zhdervjellet. Se per ke do e porosise dihet fare mire, por puna eshte pse po qesh para kohe? Apo deshiron te corodise disi mendjen e atij grupi njerezish, qe ende jane ne ende ne pozita te lekundura se nuk dine nga cili krah te anojne. Se c’fshihet prapa skenes ate mund ta dine vetem dy koke.

  Per disa mund te duket si nje gje a gjeze e per disa te tjere ndoshta ka nje shpjegim kuptimplote. Ngjala per dike do te risillte ne kujtese kompromisin e zgjedhjeve te shkuara, kurse per dike tjeter ajo mund shfaqte kurreshtje se kush kandidat do te kishte “fatin” ta provonte me kenaqesi “shijen e embel” te saj. Kandidatet me te predispozuar per “blerjen” e ngjales nuk jane vetem dy. Ne te vertete ka dhe dy kandidate te tjere qe mund tu ofrohet shanci per ta kullufitur ngjalen. Do thoni ju se pse ndodhen atehere pese ngjala ne govate? E pesta duket sikur eshte ngjale por eshte “peshk i kamufluar” dhe i porositur nga tjeter kush apostafat per ate qe ju shikoni ne foto. Gezimi qe shfaqet ne fytyren e tij duket se do te zgjase deri diten kur ai ta marre vesh kur ta kuptoje se i kane ngelur disa hala ne fyt. Hello, help me!

 24. Ramon says:

  DO bashkohemi me dreqin vetem SHPELLARIN TA HEQIM.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82618
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82618
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34866
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34866
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 25023
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 25023
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X