mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Aldo Bare: Më rrahën dhe kërcënuan në qeli duke më akuzuar se flisja me Edi Ramën

aldoNjë grup personash, të cilët dyshohen se kanë qenë punonjës policie, kanë ndërmarrë një sulm fizik në ambientet e burgut të sigurisë së lartë ndaj Alfred Shkurtit, të dënuarit me burgim të përjetshëm, i njohur me nofkën “Aldo Bare”.

“Po, lajmi është i vërtetë. Është sulmuar nga një grup punonjësish policie. Klienti im, mbase nuk e dini, është një person krejtësisht i izoluar në ato ambiente burgu. Me sa duket nuk mjafton që është i sigurisë së lartë, pa e kanë izoluar në mënyrë siç kanë izoluar atë. Është rrahur dhe kërcënuar me jetën e tij dhe të familjes së tij”, shprehet për Shekullin avokati Isuf Shehu.

Ai shton më tej: “Po, po, në burg, brenda ambienteve të qelisë. Ju e dini besoj se ai është në Korçë, vuan dënimin me burg të përjetshëm. I kanë hyrë në dhomë gjasme për kontroll rutinë. I kanë vënë prangat dhe më pas e kanë dhunuar. Më tha se i kishin futur thonjtë në fyt dhe e kishin mbajtur në ajër. Kanë ushtruar dhunë dhe më pas e kanë kërcënuar se do të vrisnin atë dhe familjen e tij. Më tha se nuk njihte asnjë nga personat që kanë hyrë brenda dhe e kanë dhunuar, por më tregoi se kishin qenë të veshur me uniforma policie. I bie që të mos kenë qenë punonjës së policisë së burgjeve që janë efektivë pranë atij vend-vuajtje dënimi të sigurisë së lartë”.

Avokati Shehu shprehet se fillimisht nuk i ka besuar klientit të tij teksa i ka thënë se më kanë akuzuar se pse flisja në telefon me Edi Ramën.

“Po, fillimisht nuk ia besova, pasi ai nuk ka jo telefon që s’bëhet fjalë, por ai nuk ka televizor, as frigorifer. Por kur pashë ministrin Flamur Noka të thoshte në një debat televiziv se Edi Rama komunikon me Aldo Baren në burg me telefon, atëherë e besova. Atëherë vendosa dhe të flas për të, pasi është e rëndë. Jo vetëm që është një fakt krejtësisht i papërdorshëm për një ministër, i cili mbase harron që atë post e ka politik, por nëse do të ishte e vërtetë, duhej të hetohej dhe jo të dhunohej. Nëse do të dilte drejtori i policisë, apo ndonjë prokuror, apo ndonjë funksionar që merret drejtpërdrejt me këtë çështje, OK, por të flasë ministri, është e çuditshme”, nënvizon ai.

Avokati shprehet se ndaj Aldo Bares janë ndërmarrë akte edhe më barbare deri tek helmimi i tij, mirëpo nuk provohen dot pasi procesverbalet aty i mbajnë ata që i fusin për t’i rrahur./A.XH

46 komente në “Aldo Bare: Më rrahën dhe kërcënuan në qeli duke më akuzuar se flisja me Edi Ramën”

 1. DEFEKT TEKNIK-rifillojme se shpejti says:

  Nuk ka televizor apo frigorifer ????
  Po ca prisni more,,,,,,,,

  1. GJYNAH says:

   Aldo Bare eshte rob zoti, nuk i ka bere keq asnjeriu, shume shume ka vra nja dhjete njezet veta. Meriton te behet minister.
   E kane rrahe eeeeeeeeeee sa keq, ai meriton me shume se kaq. Do zoti e rrjepin te gjalle, se ashtu e meriton.

   1. Vlora says:

    prandaj eshte denuar me burgim te perjetshem per ato krime qe ka bere.

    po keta kriminelet e mulit qe futen ne qeli dhe e rahin sa duhet te denohen????.

    1. Kondra says:

     Prandaj e merr dhe Edka në telefon që të mësojë se si i shkon jeta trimit Bare. Ose kërkon të njohë ortakët e tij që t’i përdorë andej nga vera. Ose nuk i beson njeriu tjetër për t’i furnizuar kokainën.
     Po si o milet bëni gjithë këtë histori se Aldo Bare u rrah (ndofta) në burg e nuk mendoni (pasi i besoni rrahjes duhet ti besoni dhe arsyes) se ç’punë ka kryetari i opozitës të komunikojë me një të burgosur vrasës? Keni ndopak mend apo ju duket normale (e mirë / e dobishme) çdo gjë që bën Rama e anormale (e keqe / e dëmshme) çdo gjë që bën Shteti? Milet mistrec!

  2. Ben Chicago says:

   Filloi aktivizimi i bandave te lidhura me “Rilindasit”e kuq.Bandat qe terrorizonin popullaten gjate sundimit socialist:Aldo Bares,Nehat Kulles,Haklajt&Salihet,Banda e Dokles,Zani Caushit e dhjetra Banda e bandite te lidhur me PS,qe u denuan e burgosen vetem kur PD erdhi ne pushtet.Pritet dalja nga burgu e tyre menjehere pas ardhjes ne pushtet te pushtesve te kuq .

   1. fl says:

    pirdh te cfyhesh….aaa pse kshu do beni ju si gore…kur t’ju fusim shkelmin ne goje

    Do dilni ne protesta me Doktorin me duket 🙂

    1. Valbona Z. says:

     te isha socialist, sdo komentoja fare ketu por do perpiqesha ta harroja qe kryetari rama ka lidhje me nje killer qe ka vrare e perdhunuar gjithe myzeqene.

   2. Niko Maloku says:

    Na rrosh bolet ben Cikago. Po qe puna per banda, banda me e madhe dhe me e rrezikshme ne Shqiperi eshte PD-ja dhe banditi me i madh eshte Sali Berisha. Regjimin e tij te 1992-1997, gazeta angleze ” The Independent ” e ka quajtur ” regjim gangsteresh” ndersa gazeta gjermane ” Suddoytsche Zeitung ” e shkurtit 1998 e quante Berishen ” Nje ordiner i rrezikshem”. Po te pati mbetrur merak ndonje gje, shko ne Shqiperi e bashkohu me ta sepse ne te sembes do te shkosh.

  3. lini says:

   Po shohin endrra kto mor avokat, aq pengje kane, pastaj kur jane marr donjeher me punet e veta ne kete qeveri qe thua tiministri, ktu saliu vet merret me bujqesin drejtori policis me motin, se ska munci kaq vrasje e krime, kto te brendshmit kane dashur te jashtem e smerren rfare per inat e kshu eshte bere kjo qeveria jon.

   1. tironsi-detroit says:

    o idiot,,,,,sala e rrasi mrena,kurse ti ke internet,,,pupupup cfar kafshesh jane fshatuaret e kuq

    1. Fshatar me t'nylt says:

     Shyqyr qe ke na paske ndritur Detroitin mor Tironso. Sa scrap bone sot?

  4. Doni ALBO says:

   Mire ja bejne ketij vllehu, keta qene ata qe i vun zjarrine shqiperise ne 97′ duke shpresuar qe greqia do te hyje menjehere…………….laluce hesapi.

  5. Ndoc Qardaki - ekspert kriminalistike i pavarun (n'litar) says:

   Mos u merzit Aldo, se do te sjellim nja dy shoke pas 23 qershorit qe ti rrahesh paq e te nxjerresh te gjithe dufin
   http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/e-kane-zgjedhur-vete.html

 2. liri a vdekje says:

  ESHT KOLLAJ MER QELPSINA ME DHUNU TJETRIN NE BURG E TE LIDHUN ME PRANGA

  1. ad says:

   Po ai eshte VRASES me prerje kokash mer mocalor-jugor-komunist po ca komenton o i lujt mendsh.

 3. ana says:

  po i qani hallin aldo baros ju pjella e kriminelave ?!

  1. Kopenhagen says:

   nuk i qan njeri hallin Aldo Bares, por ja qajne hallin shtetit ligjor qe e keni kthyer ne shtet shpellar.
   Zbriten maloket ne Bathore dhe zaptuan shtetin, dhe e kthyen Shqiperine ne republike bananesh kanunore me cifteli ne dore.

  2. shteti i se drejtes says:

   Nuk i qan njeri hallin Bares mi Anus, po i qajme hallin vetes qe drejtohemi nga nje shtet kriminal, qe pasi lancon akuzat ndaj liderit te nje force politike, kap nje te burgusor per te provuar fjalet e Mul Ministrit. Mundesisht te firmose ndonje deklarate qe po une flas me Ramen.Keshtu i fabrikon provat pushteti per te inkriminuar rivalet politike.

   Keto jane taktika kriminale te njerzve ne pushtet, qe duhet te pergjigjen para ligjit nje dite.

   Hapi veshet e mbaj shenim Anus, se, Kushtetua Shqiptare, neni 25 thote:

   NENI 25

   Askush nuk mund t’i nënshtrohet torturës, dënimit apo trajtimit
   mizor, çnjerëzor ose poshtërues.

   Po duhet te jesh dele ti me siguri, nga ato qe futen ne vathe me deshire. Shko ha bar me mire, ate bej.

 4. diell says:

  Kacamistri Muli eshte i”SUKSESSHEM”

 5. f.c says:

  fredi eshte izoluar nga familja e saliut pasi ia ka friken e hakmarrjes dhe dalja e fredit nga burgu eshte kercenim per familjen e saliut, do i vije koha e daljes dhe jam i sigurt qe amaneti i fredit do te shkoj ne vend pasi nuk ia fal gjithe keto poshterime qe i ka ber saliu me vartesit e tij, fredi nuk ka ber asnje vrasje vete por situata te veshtira e cuan ne organizimet kriminale pasi i vran vellain dhe kete do e bente cdokush nga ne qe sta fal gjakun e vellait. saliu te mbaj mend fjalet e fredit se e con tiranen ne janine dhe janinen e sjell ne tirane. do i vije dite cdokujt qe i ka ber keq fredit.

  1. edi says:

   o fc dal ngadal po na e nxirrni fredin(aldo bare)apo zani caushin si robin huda mer daj…po ato vrasjet mesjetare dhe nxjerrjen e shpirtit vetem me dajak perse e ka predikuar fredi??dakort i vrane vellane dhe u ngrit e mori hakun po perse duhet ta shetiste koken e prere te hasmit neper lushnje?? mos valle donte tu tregonte lushnjareve qe kush ngre krye u pritet koka??lushnjaret vendalinj asnjeri nuk u bashkua ne banden e fred shkurtit(aldo bares)por te gjithe funderrinat e ardhur nga rrethet e tjera kryesisht permet skrapar korcar etj u bashkuan dhe krijuan te ashtuquajturen ‘banda e lushnjes’ e cila ne te vertete nuk kishte asnje lushnjar vendali, po ‘gjobat’ qe u vinte lushnjareve cer ishin mer daj?po tmerrin qe u kalli kaq kohe lushnjareve ku faturohet? po skafet e droges qe niseshin nga karavastaja ku faturohen??
   pastaj fredi po te ishte aq trim e kishte zhdukur saliun dhe sot do te ishte me te vertete nje ‘robin hud’ shqiptar por ai ishte vegel e fatos nanos dhe u lejua te organizohej per tu perdorur pikerisht nga pushtetaret ne ato momente ku nuk egzistonte shteti
   besoj se keto qe thashe jane mese te verteta dhe aldo bare me nje biografi te tille duhet te falet nate e dite vetem e vetem qe eshte akoma gjalle sepse ka bere shume poshtersira ne qytetin e lushnjes qe nuk lahen ne asnje menyre vetem me burgim…

   1. Alfred Shkurti says:

    te gjithe ju komentues me duket se jeni me salen.une me te vertet organizova bandat por u vrame dhe u preme mes nesh ,dmth banda me banda .po te doja te vrisja salen e kisha vrare kur erdhi ne miting ne 1997 ne lushnje.por saliu ashte me kapobande se une pasi ai vrau 4 demostrues me armet e shtetit.pra edhe pse jam ne burg une jam prape duke jetuar si kapobande , pasi akti i fundit i policise tregon se frika i ka hyre sales ne palce , por drejtesia eshte e korruptuar dhe jam denuar me burgim te perjetshem duke mos bere asnje vrasje personalishte dhe duke mos pasur asnje prove materiale kunder meje , por vetem me te degjuar.atehere i takon te gjithe politikaneve te denohen me burgim te perjetshem.do vi dita kur shume te verteta do te dalin ne shesh ,por po nuk paten durim mund te pyesin ish -ministrin e bujqesis ne kohen a sales kriminel

    1. Kondra says:

     E vetmja pjesë e saktë e shkrimit tënd është “atehere i takon te gjithe politikaneve te denohen me burgim te perjetshem”. Pjesa tjetër ngjan me një të fiksuar pas të fortit të lagjes. Idhullimi i kriminelëve është habitshmërisht e përhapur në Shqipëri. Sa të fortë që kanë marrë atë që kanë merituar (plumbin) konsiderohen nga idhulltarët e tyre si “rob zoti”, “çun flori”, “djalë trim”, etj budallallëqe si këto? Aldo Bare nuk e meriton të harxhojë akoma paratë tona por, Sala na e hoqi ligjin me varje (vrasje) pasi përndryshe i dukeshim shumë të prapambetur Evropës …

 6. Zigur Qarri says:

  Avokati Shehu,………..“Po, fillimisht nuk ia besova, pasi ai nuk ka , jo telefon, që s’bëhet fjalë, por ai nuk ka televizor , as frigorifer.

  Burgjet: Kapëm 919 celularë brenda qelive – Panorama ONLINE.

  Ka qene sebepi celulari dhe e folmja me Ramen,sepse ne te vertete ata te “uriturit”i kan futur nje tegel marmites se Fredit.Ai Stan ate bylmet ka.

 7. Treviso says:

  Eshte e turpshme te merret ministri i rendit me te burgosurit. Problemet madhore qe e kanosin shtetin tone nuk duhet ti ngeli kohe ministrit te brenshem te merret me te burgosurit, por kur qeveria mafjoze dhe fashiste
  tregon pafuqine dhe injorancen e ministrave, do ndodhin keto qe po ndodhin. Nuk dua te mbroj viktimen, por kerkoj qe te respektohen ligjet dhe rregulloret e brenshme qe ka vendi i denimit.

 8. ndini says:

  Rrahjet e torturat ne burgje per shkaqe politike,jane provokime per lufte civile qe e adhuron aq shume i semuri yne mendor(mender Saliu).Rrahjet ne burgje jane personale,pra te kundraligjeshme dhe i demtuari ka te drejte te hakmeret ndaj policit e familjes se tij.Vjen nje dite dhe policet duhet te mbajne mend urdherat e shefave te tyre.Eshte vetem gjykata,ajo qe te jep llojion e denimit,me burg,grushta,shqelma,heqje organesh te trupit etj.Kete nuk mund ta beje polici i turnit….burri i Xhemalies.

 9. alb says:

  Vetem ne nje vend si shqiperia kriminelet shpresojne te fitoje nje parti politike qe te lirohen nga burgu dhe a e dini perse?
  Sepse atje politika eshte e lidhur me krimin.

  1. Alb says:

   @alb, nuk du ata nderroj nicknamein tim Alb eshte shume i ngjashem me kete qe ke bereti. te lutem krijo diçka tjeter sepse me ngaterron me disa personazhe qe kam komunikim dhe me pelqen ta vazhdoj…
   Faleminderit

 10. Adolf Literi says:

  Mir t ju bohet!
  Kur i kishit ju ne dor maloket mas’97-es sapo ran nga pushteti mizor,i lat.Nuk I moret e ti digjnit te gjall sic boni hitleri me cifutet,po i lat te fuqizohet.
  Tash ata e tregun prap see kush jan.
  Ore,maloku s bahet kurr!
  Prandaj Shtype!
  Ose po te hyppi mbi kry do cmendesh!
  Prandaj,tash qe do merrni pushtetin, gjeja e par qe duhet bo,maloket ne kampet e ngordhjes.

 11. Reneo says:

  Aldo Bare i ka prere koken shokut te vet e ka luajtur me koken e tij nje ndeshje futbolli. me falni nese sme vjen keq ta rrahin mengjes, dreke, darke kete plehre… meqe ka lidhje edhe me ate pushtin e PS, le ti shtojne dozat e drurit.

 12. Suela says:

  me fal zoti avokat por ty ste takon te percaktosh nese posti i ministrit Noka eshte apo jo politik. ti shiko mbro interesat e klientit tend qe ka vrare me dhjetra bij nenash dhe si ben keq pak dajak sa per freskim.

 13. roni says:

  Mbas Ilir Floririt tani reabilitoni edhe Aldo Baren haaaaaaaaa plehra te kuq cibana te ndyre social-komuniste.Ky eshte lajm per te komentuar
  ne Usa do te ishte ngopur me ngjale te zeza e buzet me te kuq.

 14. Jetmir says:

  Po Rama ka filluar te rrise nivelin e shoqerise?! nga hajdutet ka kaluar ne bashkebisedime me vrasesit???

 15. Nora says:

  Pse i ben Rama edhe keto veprime, bravo, por ndoshta edhe i intereson sepse mendon se kur te vije ne pushtet mund ta liroje dhe ta perdore per interesate e veta.

 16. Imelda says:

  Pupup e tmerrshme , keta lloj kriminelash duhet tja u marresh shpirtin pake e nga pak per krimet qe kane bere, kurse Rama ben biseda telefonike. Turp

 17. nik spahiu says:

  Po ajo dihet boterisht qe Edi Rama eshte avokati i krimit…vetem kujtoni mbrojtjen qe i beri DElijorgjit per Gerdecin…Dritan Priftin dhe Ilir Meten per korrupsionin galopant te videos,i denoncoi,beri 21 janarin dhe me pas i mbrojti kriminelet e vertet…per Aldo Baren e dimin qe e kish mercenar sa here i duheshe per te eleminuar dike fizikisht…e sa e sa te tjer ka si Tan Lepuri me shoke….

 18. ivani i madh says:

  Zoti avukat per te gjetur se cilet jane personat qe dhunojne te burgosurit dhe kush i urdheron eshte fare e thjeshte me ndrimin e pushtetit futeni Mulin ne birucen e te dhunuarit dhe i nxjer vete ai trimi malok me pushtet se aty breket i dhjet.

 19. arjanita says:

  E kane rrahe?!Pse s’e kane vra.

 20. "Sa gjynaf krimineli ?!" says:

  Po fillojne kontratat e reja mes kryekriminelve shqipetare dhe bandes se re politike qe kerkon te zevenesoj nje bande tjeter ne pushtet . Ne kete kontekst fillojne biseda dhe pergjime , premtime dhe rrahje ,avokat dhe xhelat.NE gjithe kete parodi tragjike vetem nje gje te pikellon me shume shpirtin ,lajmi qe nje krijese aq e vyer ,e bute ,e mire , engjellore behet pre e torturave te “regjimit” ai qe ka bere kaq shume per vendin e vet me vrasje, perdhunimi, tortura ,llahtare qe nuki nxe goja ai e bashke me engjej te tjere solli kaq dite te bukura per njerzit .Une propozoj te shkarkohet urgjentish ministri rendit se situata eshte dramatike per zotin kriminel Bare .Ju komentues jeni ftohur ne byth si thote populli , mjaft mbrojte te “drejtat” e nje plere e nje funderine njerzore qe edhe ferri nuk u mjafton .Lere qe do ta ushqejme me buke me taksat tona ter jeten ne vend qe ti fusnin nje koqe plumbi .Mire ja bejne edhe sikur te jete per politike qe e “sqarojne “aty brenda ne biruce se lloji ketij haleje na shkateruan si popull.

 21. DETARI@ says:

  NJI PJESE E KOMENTUESVE SI NJEREZ ”’TE ZGJUAR”’DHE CINIK ,KOMENTOJNE ME MENTE TEK KOQET E FRED SHKURTIT DHE JO TEK ARESYEJA ! Fredi ,,,dihet qe eshte kundershtare i banditit sali byrha !Ai ,me doren e tij nuk ka vrare asnjinjeri persa akuzohet ! E njo personalisht nga vitet 85-90 ! Ka punuar ne grupin e ‘Briskut ‘ne Tirane.KA QENE NJI NJERI SHUME I QETE ,,,POR SI NEPERKA ,,,PO E NGACMOJE ,,TE RUHESHE SE NUK TE FALTE !PRA ; U BE KRIMINEL ,VETEM SEPSE I DHEMBI SHPIRTI SEPSE I VRANE VELLAIN QE NUK ISHTE TIP SI AI !i VELLAI DHE TA NGACMOJE STE THOSHTE GJE.Keshtu u be kriminel ,duke pare se i vrane njeriun qe nuk prekte mizen,,,dhe u grupua ,,sepse dolen edhe armet sheshit dhe u bene te fuqishem duke vene rend e rregull ne qytetin e Lushnjes ,,sic me thoshte nji shoku im nga Lushnja !

  1. lori says:

   o detar o langaraq cer t’thoshte shoku ty mer lal??vinte rend e vinte rregull?? pthuuuu qelbanik i ndyre….po ‘gjobat’ qe u vinte lushnjareve dhe presionet qe u bente nuk ti paska thene ai shoku yt,po vrasjet makabre dhe te panumerta nuk ti paska treguar ai shoku yt??ty mer qelbanik te intereson te shprehesh ne kete menyre sepse bemat e fred shkurtit moren jehone te gjere ne te gjithe shqiperine dhe ai nuk u ‘detyrua’ te behej kriminel sepse i vrane te vellane por ai ishte nje killer i lindur qe priti sa i erdhi momenti dhe tregoi fytyren e tij te vertete,fredi ishte ‘lojtar’ i fatos nanos dhe nqs e beson qe nano eshte kundershtar i berishes atehere po do ta pranoj qe fredi eshte kundershtar i berishes…
   ‘detari’ te te vije turp se je njeri tendencioz dhe nuk ke respekt per viktimat dhe terrorin e ushtruar nga ky killer i semure, ti kerkon ta veshesh me politike nje kriminel ordiner por e ke te kote sepse nuk ka as det dhe as oqean qe te laje gjynahet e alfred shkurtit…pyet edhe ndonje ‘shok tjeter’ se mbase do te mesosh dicka me shume..

  2. permetari says:

   DETARI je nje njeri i lig dhe vemje ,kam lexuar edhe komente te tjera te tuat ku hiqesh si parimor por duhet te jesh njeri me te kaluar te ‘erret’ sepse nuk ka mundesi te na e serviresh kriminelin si nje njeri me vlera,mos dil me me kete nick name sepse te doli boja dhe je bere teper i neveritur

 22. "Sa gjynaf krimineli ?!" says:

  “DETARI” mos e di ti se Banda e lushnjes apo “simotrat” e saj te tjera jane film hollivudi me chak norsin apo van dami .O koqe kandari qe na flet me kulture cfare nxjer nga goja o plere e kulturuar po ne shqiperia per shkak te bandave vetem ne Berat jane vrare 500 veta per 4 muaj o kellire qe mbroni funderinat e njerzimit . Po skeni faj ju kur ‘ska nje diktature tjeter dhe ti futi ato koqet qe permend ti ne goje . Po mos u bej merak se ciklike eshte kjo pune dhe vjn nje moment qe siu gjenden as eshtrat ‘juve gangove nga lushnja

 23. qytetari says:

  Nuk eshte cudi qe flet me Ramen pasi negociatori i ngjalave ishte Nard Koka dmth nje Aldo ne version tjeter.

  Keto palaco kemi per politikane. Ti vije turp

 24. ligji says:

  Vlora,DETAR…
  Mos,more,e paskan rrahur?Sa keq !Asgje s’jane dhjetra te vrare para nje rrahje.Sa ka te beje indoktrinimi:edhe kriminelin e shderron ne hero…

 25. DETARI@ says:

  Per ~~~~~~~~~~~~~lorin ~~~~~~~~~~~langaraq ,,,,do te beje mire ti thoshje babait tend ,,qe ka pjelle nji bastard si ti ,qe ofendon sepse them gjera qe sipas meje …ashtu jane,,,kurse ti po pate fakte se ai personalisht ka vrare me doren e tij ,fol ! Kurse per gjobat ,,,ja ka bere aq mire sa tia qinte motrat te gjitheve atyre qe bene pare me shitjet e pasurise se popullit !Prandaj kam cituar ne komentin e pare ;te mos komentoni me ment tek koqet e fredit ,por me mente ne kok ! Kurse per ty ~~~~~~~~~~~permetar ~~~~~~~~~~~~~ ;Faleminderit qe ke lexuar komentet e mia,dhe te siguroj se po qe permetare me te vertete ,,,ti e di shum mire se Permeti nuk ka nxjerre kriminele. dhe Fred Shkurti eshte Permetare ! Per ty ~~~~~sa gjunaf krimineli !~~~~~~~~~ Koqe dukesh ti nga shume metra larg ,,,po nuk besove ,,,hidhi nji sy pasqyres !Nuk e ka quajtur njeri banden e lushnjes ( shoqate bamiresie )! Por kam thene se Fred Shkurti ,nuk ka vrare me doren e tij ,,por vrasjet jane bere nga persona qe tani jane jashte burgut !Ata me hijen e (banditit te fredit)benin cdo gje ,,,dihet se ne ate kohe ishte nji rrumpalle e vertete. Dhe te them dhe nji gje tjeter ,,,nuk me rruhet trapi se sa jane vrare ne Berat apo kudo tjeter ,,,per tu vrare ,,u vrane ne te gjithe Shqiperine ,,,ku edhe une kam marre plumba . Dhe po qe sa per te mos u bere un merak ,,,do te thoshja ;;;ti mos u bej merak ,,,bashke me bajgat e tjera si puna jote qe tregoheni ,,pro antishqiptare ,,sepse kembana e fitores dhe zhurma e ‘fsheses ‘ po ndinen per pastrim kombetar !Gjithesesi ju falenderoj per replikat ,,nuk kam keqkuptuar asnjerin !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 81683
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 81683
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 6
      [name] => Kronika
      [slug] => kronika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 6
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 16201
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 6
      [category_count] => 16201
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kronika
      [category_nicename] => kronika
      [category_parent] => 3
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34748
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34748
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X