Aurela Gaçe: Dua të jem nusja e parë tullace në Shqipëri | Gazeta Tema
 

Aurela Gaçe: Dua të jem nusja e parë tullace në Shqipëri

Postuar në: Lifestyle |

aurelaAta janë një çift tashmë i njohur për faktin se pas imazhit të saj, menaxher është Skerdi, dhe ndaj janë të suksesshëm në fundjavat e zhurmshme në “Crazy Calvin” në Tiranë, ku Aurela Gaçe këndon. Pas zbulimit të sekretit të saj personal, se me Skerdin kishte një lidhje të fortë edhe për faktin se ajo nuk i kërkon të martohet paçka se kanë një vajzë bashkë, Aurela shfaqet me një mendim të ri. Pasi ka bërë një qethje zero të flokut, asaj i ka lindur një dëshirë ekstravagante, duke e ndarë me fansat në facebook, ndërsa shkruan: “I kam thënë pronarit të ‘Geraldina Sposa’, Mand Pezës, a ke bërë ndonjëherë nuse tullace? Jo, më tha. Epo, po m’u mbush mendja të bëj dasmë, ti i thashë do kesh rastin të veshësh një nuse tullace. Tashmë jam tullace, e për t’u bërë nuse, ende po mendohem”, shprehet Aurela per “Gazeten Panorama”.   P.K

25 Pergjigje per Aurela Gaçe: Dua të jem nusja e parë tullace në Shqipëri

 1. qemal lengu  --  14 Prill, 2013 në 12:16 pm

  Mire posht qe mban tull..PO dhe koken do rruash?

  Përgjigjjuni

  • safeti 1  --  14 Prill, 2013 në 3:27 pm

   Jepi,do te thoja qe paske pritur shume,kam frike se eshte dikush pas deres qe do ta kaloje.

   Eeeeeeec bretkosa dhe mos ndalo!!!!!

   Përgjigjjuni

   • Seksologu i Porto-kaqise  --  14 Prill, 2013 në 9:58 pm

    Eh moj Aurela qi i ke qef shum eksperimentet.
    Po e qethe koken tulle nuk mundesh me qene nuse,por sorre kokrrjepur.
    Zerin e ke si burre budalla,pak e tromaksur je si natyr,por po e rruajte dhe koken moj çupe do dukesh tamam si ..kastravece e ures se Mifolit.

    Përgjigjjuni

 2. mirco  --  14 Prill, 2013 në 12:28 pm

  skifo ta nigjosh skifo ta shikosh – si tull – si me flok njelloj eshte

  Përgjigjjuni

 3. LOLA  --  14 Prill, 2013 në 12:54 pm

  qemal lengu
  po ti nga e di qe eshte nga te gjitha anet tullace kjo apo e ke pare ne ender 😀

  Përgjigjjuni

  • KURVARI  --  14 Prill, 2013 në 3:17 pm

   Kush eshte ky burri?

   Përgjigjjuni

 4. MALUA  --  14 Prill, 2013 në 12:58 pm

  E po kur do dhe kjo fshatarja e eger te bej modernen .

  Përgjigjjuni

  • Dean  --  14 Prill, 2013 në 10:20 pm

   Pse a te ve jeten tate dhe te dashurve te tu ne rrezik ty,fakti qe ajo po bo ”Modernen”?!?!?!?!?!????????
   Secili luan lojrat e veta ne jete dhe ajo po luan te sajat.C’a te keqe ka per ty ”modernizmi” i Aureles?

   Përgjigjjuni

 5. Vlora  --  14 Prill, 2013 në 1:10 pm

  po ti nuk ke nevoje per te tilla karagjozlleqe moj aurele.

  ti je e kompletuar se zoti te ka falur zerin,dhe familja karakterin

  Përgjigjjuni

 6. balzac  --  14 Prill, 2013 në 1:28 pm

  Ti cdo gje mund te jesh por nuse kurre!

  Përgjigjjuni

 7. 86()=  --  14 Prill, 2013 në 1:45 pm

  Me Lesh
  Pa lesh
  Bereqaves
  Si ta kesh!

  Përgjigjjuni

 8. sali trapi  --  14 Prill, 2013 në 2:34 pm

  “Peshku ne lume,tigani ne zjarr”,po ti gjeje njehere burrin (burrecin),pastaj shko te berberi te te rruaj mire.

  Përgjigjjuni

 9. Dukati  --  14 Prill, 2013 në 3:27 pm

  Zura një mike shajtani.
  Mu duk si thëllëzë mali.
  Asaj u qelbej zunari.
  Si avdes hane pazari.
  Ku dhjjesën gjithë xhivari.
  Dhe gegë nga Elbasanië
  Kaq poshtë të arrij femra shqiptare në përgjithësi dhe labja Aurela në veçanti. Ptu neveri!

  Përgjigjjuni

 10. MEMEDHETARI  --  14 Prill, 2013 në 3:32 pm

  Shpejt,shpejt,nxito Aurela,se mos ta kalon ndonje tjeter… :)
  Po c`jane keto budallalleqe moj bije…

  Përgjigjjuni

 11. Keshile mjeksore  --  14 Prill, 2013 në 3:36 pm

  A do ndonje keshille mjeksore per kurimin e semundjes se lekures nga kruajtja e kokes zemra?

  Po hidhi moj pak nga ai lengu rrushit se ta ben qelibar fare. Ah kjo kruajtja qe s’te la njehere te besh rehat moj cupe.

  Përgjigjjuni

 12. vlora  --  14 Prill, 2013 në 3:46 pm

  Po ku ke moshe ti per nuse ,ti vajte 40 bukshe !!….po martohet plaka.

  Përgjigjjuni

 13. ARUSHA  --  14 Prill, 2013 në 3:56 pm

  Ore KURVARI po nuk e shikon qe eshte zoti AUREL GACE…

  Përgjigjjuni

 14. mirel  --  14 Prill, 2013 në 4:25 pm

  mirko, per ta degjuar i merni te keqen se eshte klas kengetare, dhe per moderne ju te tjeret dhe pse eshte nga fshati, eshte femer origjinale.
  Pak e kane kete dhunti, origjinalitetin.
  Shume e kane te shtire dhe me zor, Aurela eshte e lindur moderne.
  Inat ta kesh, po hakun tja japesh.

  Per adhuruesit e Aureles ju pershendes me kengen me te madhe ne Shqiperi te fundit te shekullit 20 dhe fillmit te 21:

  Përgjigjjuni

 15. mimi  --  14 Prill, 2013 në 4:32 pm

  ik o fshatare se na e shpife

  Përgjigjjuni

 16. akil  --  14 Prill, 2013 në 6:15 pm

  Po fshatare ngelen shqiptaret,Aurela eshte nje nga artistet qe i ka dhene shume ketij vendi.Turp per shqiptaret qe vetem llafe dine te bejne.

  Përgjigjjuni

 17. TT  --  14 Prill, 2013 në 6:20 pm

  Katunare mbete moj e shkrete..

  Përgjigjjuni

 18. roland  --  14 Prill, 2013 në 8:17 pm

  aurela zemer, lene nji viz te holle, mos i hiq te tera aman….dhe pastaj kendo te keqen tya: fati yn shpres e “marrezi”

  Përgjigjjuni

 19. 1234  --  15 Prill, 2013 në 11:14 am

  Aman cfare komentuesish ka kjo TEMA cope cope, nivel ordiner!

  Përgjigjjuni

 20. pergjigjesi  --  15 Prill, 2013 në 2:24 pm

  epo kur dhe lajmi eshte ordiner, mos prit komente te nivelit ti moj siper… eshte e natyrshme qe ti vihet festja sipas kokes…Aurela Gaçe ka nje ze te neveritshem,dhe mbi te gjitha arrogande kur eshte nder te vetmet kengetare shqip. qe i thure lavde pa fund vetes me ane te nje kenge… “je gjigande ne skene” i thote vetvetes kjo shemtire qe te ngjall krupen…yt fshatarke e rruar deri ne modesti

  Përgjigjjuni

 21. Del  --  15 Prill, 2013 në 10:03 pm

  Naten e fundit para se te ikja nga Shqiperia, kam qene te Kalvin ne koncertin e Aureles…e magjishme ne kuptimin me te plote te fjales, brilante. Kur kujtoj ate koncert, me duket fare e parendesishme cfare ben ajo me koken e vet. Tulle apo me floke, sic ndez Aurela skenen se ben dot asnje nga artistet shqiptare te kohes, qe vemendjen e fitojne me cdo mjet tjeter pervec artit! Aurela nuk e ka magjine te pamja. I gezohem kthimit te saj ne skenen shqiptare, sic uroj te zgjase.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *