Gafa:”Dielli rrotullohet rreth Tokës”,Miss Rusia lë kurorën | Gazeta Tema
 

Gafa:”Dielli rrotullohet rreth Tokës”,Miss Rusia lë kurorën

Postuar në: Lifestyle |

mis rusiaMiss Rusia 2012,Ina Zhirkova ka hequr dorë nga titulli pas një gafe në një intervistë televizive e cila shumë shpejt mori miliona klikime në YouTube dhe komente ofenduese ndaj nivelit të saj të inteligjencës.

23-vjeçarja u pyet nga një television Rus i cili po organizonte një emision me bukuroshe e modele vendase për të testuar njohuritë e tyre nësë Toka rreth Diellit,apo Dielli rreth Tokës dhe përgjigja e saj ishte: “Dielli rreth Tokës mendoj. Jo.Jo! Toka rreth Diellit. Të jem e sinqertë nuk jam e sigurtë”.

Videoja është përhapur me shpejtësi në web çka ka detyru bukuroshen Ruse të heqë dorë nga titulli Miss Rusia 2012,thekson “Shqip”. P.K

IPTV duke filluar nga 790 Leke ne muaj Na ndiqni ne Facebook Sherbimi VOD

18 Pergjigje per Gafa:”Dielli rrotullohet rreth Tokës”,Miss Rusia lë kurorën

 1. Tori Buci  --  25 Prill, 2013 në 7:51 pm

  ha ha ha e ka gje Bleonen kjo Ina ;-)
  http://fashionguests.blogspot.com/2012/09/bleona-what-about-this.html

  Përgjigjjuni

  • Pilo Lala  --  25 Prill, 2013 në 9:19 pm

   Bejini ndonje pyetje edhe asaj Sekretares me shtypin te PD. Jane kusherira me duket.
   Po Majlinda Bregu me ate deputeten Vokshi cfare mendojne??

   Përgjigjjuni

   • anticensurë  --  26 Prill, 2013 në 7:12 am

    po të pyesësh vorpsin se rreth kujt rrotullohet dielli ajo e di shumë saktë!!
    rreth salës!

    Përgjigjjuni

  • Ferdinandi  --  26 Prill, 2013 në 2:25 am

   Ore vertet, kur nuk u rrotulloka rreth tokes, rreth kujt u rrotulloka ky dielli?

   Përgjigjjuni

 2. LOLA  --  25 Prill, 2013 në 8:00 pm

  hahahahahhahahhhah me duket se ka ciljeten kusherire

  Përgjigjjuni

  • KURVARI  --  25 Prill, 2013 në 9:09 pm

   sna duhen shume mend e tua, por dicka tjeter

   Përgjigjjuni

  • x lola-lolita  --  25 Prill, 2013 në 9:17 pm

   prape dole ti mej,loli…..

   Përgjigjjuni

   • arrixhiu  --  26 Prill, 2013 në 2:56 am

    Po ti c’pune ke me Lolen, apo e bo si dhlepra.

    Lola je yll vazhdo, mos caj kaptinen.

    Përgjigjjuni

    • LOLA  --  26 Prill, 2013 në 11:15 am

     Arrixhiu
     :D :D FLM I DASHUR KY ME LART E DI UNE CDO KY PO CTI BEJ KETA TE TEMES NUK MI NXJERRIN TE GJITHA KOMENTET

     Përgjigjjuni

 3. Vlora  --  25 Prill, 2013 në 8:00 pm

  shoqet e kesaj ne i kemi vene deputete (rajmonden) i kami vene ministre(versioni nul moka) i kemi vene drejtoresha drejtorie ne ministrine me te rendesishme (grete cingijen).

  dhe asnje nuk ka dhene dorheqje.

  misi i rusise te pakten eshte treguar me dinjitet,edhe pse atje ka konkuruar me shume per bukurine se per inteligjence..

  Përgjigjjuni

 4. saliu i biri i sheqeres  --  25 Prill, 2013 në 8:29 pm

  Do rregulloj cilesine e diellit !

  Përgjigjjuni

  • J JO JO SPASKE KUPTUAR.  --  25 Prill, 2013 në 9:06 pm

   Kane dashe me ja fute,asajte celesin.

   Po si duket ajo ska prenuar,e keshtu doli loja se rrutullohet dielli,apo toka rreth tije.

   Përgjigjjuni

 5. muco agai  --  25 Prill, 2013 në 8:49 pm

  … kurse Greta Koci u be drejtore te ministria e brendshme e flame nokut …

  Përgjigjjuni

 6. tironci  --  25 Prill, 2013 në 11:30 pm

  e dielli rrotullohet rreth kesaj ruses mendoj una

  Përgjigjjuni

 7. Cakalli7  --  26 Prill, 2013 në 1:22 am

  te drejte ke te keqen xhaxhi ja mua po me rrotullohen koqet rreth diellit tend

  Përgjigjjuni

 8. Boll  --  26 Prill, 2013 në 10:35 am

  Po ti Lola si mendon kush rrotullohet Toka apo Dielli?

  Përgjigjjuni

 9. LOLA  --  26 Prill, 2013 në 11:15 am

  UNE MENDOJ QE RROTULLOHET;;;;;;;;;;;;;;;;; LERE SE PO TA THEM NJEHERE TJETER

  Përgjigjjuni

 10. ana  --  26 Prill, 2013 në 2:02 pm

  ha ha por mesa duket gafat vazhdojne tek tema..

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>