mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Kap gruan në krevat me fqinjin,për hatër të fëmijëve do ta marr përsëri gruan time, në qoftë se ajo pranon

66994“U trondita shumë kur kapa gruan time në flagrancë duke bërë seks me fqinjin. Në atë moment, mendova që ta vras, por jam i detyruar ta fal për hatër të dy fëmijëve tanë të mitur. Do të kërkoj që ajo që kthehet në shtëpi dhe do ta ha turpin me bukë. Nuk kam se çfarë të bëj”.

Kështu  është shprehur 45-vjeçari Artur Kuqi nga fshati Topojë e Fierit, i cili dymbëdhjetë ditë më parë gjeti bashkëshorten e tij 41-vjeçare, Klarën, duke bërë marrëdhënie intime në krevatin bashkëshortor me bashkëfshatarin Vilson Rina, 25 vjeç.

Asnjëherë nuk kam dyshuar se gruaja ime më tradhtonte. Para 12 ditësh unë u ktheva nga puna më herët se zakonisht. Pasi hyra në portën e kopshtit dhe më pas në banesë, pashë derën e dhomës së gjumit hapur. Dëgjova dhe zhurmë. Zgjata kokën të shikoja, por shtanga në vend. Bashkëshorten time e kapa mat me komshiun tonë, Vilson Rinën. M’u errën sytë, çfarë të bëja? Në të qindtat e sekondës mendova për fëmijët. Komshiu u ngrit dhe iku nga shtëpia ime, ndërsa gruaja ime nuk foli”, trergon ai..

Ai shton se ,Nuk kisha çfarë të bëja. Më hipi gjaku në kokë dhe nuk e doja veten. Madje mendova që edhe mund t’i vrisja të dy, apo vetëm gruan time. Por kjo nuk do më çonte asgjëkundi. Kjo nuk ishte zgjidhja. Unë do të përfundoja në burg, do të bëhesha me hasmëri, ndërsa dy fëmijët e mi të mitur do të rriteshin rrugëve.” 

 Ai shprehet për “GSH”,në se  duhet ta parnojë sërish gruan në shtëpi.

“Ka kaq ditë që vajza ime qan shumë dhe kërkon të ëmën. Veç varfërisë, m’u desh të përballem dhe me këtë problem. Nuk kam se çfarë të bëj. Për hatër të fëmijëve do ta marr përsëri gruan time, në qoftë se ajo pranon. Do ta ha turpin me bukë, do ta varros turpin vetëm për hir të fëmijëve tanë.”/A.XH

101 komente në “Kap gruan në krevat me fqinjin,për hatër të fëmijëve do ta marr përsëri gruan time, në qoftë se ajo pranon”

 1. sajmiri says:

  Per mendimin tim ajo nuk duhet te te marre me sepse ti e ke fajin sepse ke shkuar ne shtepi me heret se ditet tjera,sepse e ke shqetesuar prandaj mos e be me ate gabim te kthehesh heret ne shtepi.

  1. safeti 1 says:

   -“Ka lezet”,ja njeriu mnedje hapur.

   Mire qe e ka kapur,por debili mendon ta haje dhe turpin me buke.

   Jo,o njeri i mire,ske pse ha turpin me buke,Vazhdo te hash buke me kripe,siç ke pas ngrene dhe nderin tend ruaje. Koken mbaje lart,sepse momentin e veshtire e kalove kur te bene syte xixa.

   Tani qe ke ndezur llambat,jeto,dhe mos mendo se çthone bota.
   Sa per femijet,mos e vrit mendjen,kurva e shtepise,si me ty,si pa ty,do beje te njejtin derman.
   Fati i keq i atyre femijeve!

   1. Alb-Germani says:

    Zoterija nga Fieri tregon kultur dhe EMANCIPIM.
    Respekt.
    Kur burri ose gruaja tradhetojne jane nje sere faktoresh qe e mundesojne kete gje.
    Burri dhe gruaja kur martohen eshte si nje kontrate dhe nuk jane prone e njeri-tjetrit.Kur dikush nuk mund te qendroj besnik me e mira eshte qe te prishe martesen.Vetem ne mesjete dhe ne vendet ku zotron islami dhe sharia gruaja duhet vrare po tradhetoi burrin.
    E para tu vrasesh femijve nenen eshte shum e tmershme.
    E dyta me tradhetin bashkshortore gruaja ose burri prishin kontraten e marteses dhe keshtu jane te lire qe te ndahen.
    Kur dikush tradheton per here te pare dhe mund ta falesh,perndryshe zgjidhja me e mire eshte ndarja.
    Ju lutem gazeta TEMA sensibilizoheni kete rast CIVILIZIMI dhe qendrojini afer keteij zoteris me rekomandim per ndihme psikologjike.
    Shoqeria shqiptare akoma nuk eshte ne stadin per te toleruar veprime te tilla.
    Bravo dhe Mirnjohje ketij burri me shpirt te madh dhe llogjike te ftohte
    Burrat qe jane burra nuk vrasin gra,siç nuk e benin kurre malsoret e vertet.
    Ndersa sot veriu i Shqiperise ka degjeneruar.
    Burrat vrasin grate per gjakmarrje,vrasin vajzat pasi i lene shtazena,vrasin motrat kur kane te dashur,vrasin grate per dashnoret.
    Shoqeri kriminelesh .
    Te falesh viktimen,nenen e femijve eshte dinjitoze,ndersa te vrasesh ne nje shoqeri te emancipuar,kur dikush ze dashnor me deshire ne vitin eshte primitivizem.

    1. Disk says:

     Ashtu ee? Ma jep pak adresen, ku rri gruja jote?

     1. elinor says:

      Ik mor taliban i poshter! Ik e kap ndonje dhi!

   2. Pashakoja,Lokja e malcis says:

    Un me burrin tem jena bo moderna.
    Kena ra dakort qysh ne fillim te marteses qe tja bojm qefin vetes me ke te na pelqen shpirti.
    Un per vedi kom nje dashnor,Pashukun qi e kom roje.
    Pashuku ma knaq piken G…..do me thane Gopin.
    Me te e njej veten si Kleopatra me Cezarin.
    E bukun jom,ezmere jom.
    Puçrrat n’ftyr me dalin se jom shum qeflije,komet i kom me lesh se jom dhij e eger.
    …e kom gojen brisk fare dhe se tjerr leshin per kerkond.
    Nji jet kom dhe do boj qef sa te kem munsi me hap komet qi i kam stervit me biçiklet kur punoja ne kooperativ.
    Plasni t’tan prej zilijes.

    1. Ram dogjani says:

     Kush je ti ezmere e omel a bon me dit omelsin

   3. Blerina says:

    sa mir ja paska boo qashtu kom qef me bo edhe une

  2. MONDI says:

   HAHAHAHA … OH CME SHKRIVE O SAJMIR HAHAHAHAHAH

  3. Vlora says:

   edhe po te kthehet heret ne shtepi duhet te shkoje direkt e ti beje gati dushin gruas se eshte e lodhur.

   dhe jo vetem kaq, por duhet te pranoje edhe treshet me komshinjte.

  4. lela says:

   une mendoj qe ky tipi te punoj edhe naten e te vij me grafik ne shpi 🙂

  5. Kosova says:

   O Sajmir te ne ne Kosove eshte nje fjale popullore ,,KUSH QESH PASTAJ E VESH”edhe ti mos qesh se ndoshta edhe tye te ndodh e njejti problem ,por shpreh keqardhje per kete problem qe ka ky person.

   1. voica says:

    E drejte Kosova, shume e drejte.
    Keta “garipat” abuzojne me sinqeritetin e ketij-thjesht se ka dale ne gazete. Jo vetem ajo fjala e urte qe thoni ju, por sa ka nga keta qe flasin ketu qe bejne “te paditurin” per mekatet e bashkeshorte(ë)ve (dmth.nga te dyja palet e kam fjalen)

    1. Kosova says:

     Voica shpresoj qe mos ti ndodhe kjo e keqe Sajmirit.

     Tradhtit ndodhin gjdo kund ne Bote,tradhtia gjithmon ka ekzistuar ekziston dhe do te ekziston ne te ardhmen ,Tradhtia vjen nga nje deshprim apo jo sinqiritet apo jo dashuri apo jo MORAL ne mes te dy paleve pa marr parasysh se ciles gjini i takon mashkullit apo femres,por shpresoj te mos i ndodht askujt se me te verte eshte nje Katastrof per ate familje .

     Per Sallomi Yzberishtit ,

     Te lutem mos i ofendo nenat motrat dhe grat tona ne Kosove,pa marr parasysh komentin e LILIT,te keqen ktheheni me te mire.

  6. lili says:

   ju ne shqipri jeni populli me demokrat ne bot ka memira njerz te shqipris ne greqi e itali qe ishesin grat per lek kurse kutu komentoni per moral po ikni ore skini ftyr ju me komentu po ulne kaptinen se enjejta jugjen tegjithve po ukthyt heret ne shtepi

   1. Sallomi Yzberishtit says:

    Sipas teje more “lili” qi shkrun qepura del se grate qi kane mbet vetem ne Kosov jua keni lane ushtarve te KFORIT.Ato te shkretat ska kush me i kap ne befasi se burrat e tyne shkojne neper bordello dhe knaqin plakat dhe meshkujt ne evrope..Kjo del sipsa tezes tende imorale se s’kam per qellim me fye aspak ato gra burrnesha.
    Prandaj mos llapaqit budallalliqe ktu ne forun,por shiko ne fillim bythe tende.

  7. Mos u merzit o burr, se ke mbi 2/3 e Politikaneve dhe Biznesmeneve, Juristeve dhe Gazetareve, qe i kapin grate shume shpesh dhe i falin per te mos pjestuar pronat e vjedhura e pushtuar popullit fukara. **Zoti eshte i madh dhe ta merr hakun ne familje, biznes, shendet**.

  8. Lindi says:

   Po ti e paske lekun ne shpi mo lale
   Coje Klaren te vendi punes daku
   dhe femijet i rrit,dhe probleme ekonomike nuk ke me.
   Mendoje njehere se nuk te del keq.

  9. iLiri says:

   Komentet me poshte jan nga me te ndryshmet, kurse na jetojm ne irealitet, dhe pergezojm veten si shqiptar me nje krenari te papare, kurse te huajt na njohen me mir, sidomos kur jan ne pyetje femrat shqiptare, sidomos nga shqiperia me vlera te ulta si morale ashtu edhe kombetare.
   Femrat nga shqiperia fare nuk i kushtojn rrendesi tradites se bukur qe kemi pasur, dhe jemi identifikuar ndershekuj si nje popull Besnik trim dhe krenar.
   Femrat nga shqiperia jan nder te parat qe shiten si lavire rrugeve botes nga meshkujt e shqiperis,.
   Femrat nga shqiperia jan te parat qe lidhin martesa me armiqte tane shekullor me serb e sllav te ndryshem, edhe ate e bejne me pelqim te familjes, babai e shet qiken per kater mushka, dhe per 500 euro, a ka me turp se kjo?
   Rasti me larte nuk duhet te shfrytezohet si specifik, sepse keto gjera jan te natyrshme, por qofte femer ose mashkull, kur percaktohet per nje lidhje tjeter gjate marteses, ajo te ishte krejtesishte large vendit ku jetojn dhe veprojn, gje qe dote ishte Shum me pak e dhimbshme dhe nuk dote lente gjurme ne jeten e nje qifti!

 2. ske ci ben says:

  Normalisht nuk ke se cfare ben dhe kjo eshte e vetmja zgjidhje.
  Por interviste nuk e kuptoj pse jep ky tipi!

  1. Martin says:

   Do ta mesosh me vone pse ky jep interviste. Jam i sigurte qe ky ka per tia nxire jeten asaj me shume se c’ia nxiu ajo. Ky qenka i zgjuar apo ndoshta me sakte shejtan budalla.

  2. DREJTESIA says:

   Bravo qenke burre me karakter te forte. Si duket ke marre shembull nga Rama qe fali Meten dhe u bashkuan prape dhe e hengri turpin me buke. Por vetem nje keshille, para se te shkosh ne shtepi ketej e tutje merre ne fillim gruan ne telefon dhe pastaj shko.

  3. per ju ske ci ben says:

   Kemi gazeta te shkelqyera ne……

  4. aqifi says:

   Me siguri mendon: “te pakten te behem njehere ne jete personazh”…

  5. Askushi says:

   Une do te thoja;eshte nje zjidhje(jo e vetmja)sepse Kuqi paske shpetuar paqe ,ka edhe me keq,’hypsi’mund te ta…vriste fare ,e keshtu do humbte gjith ate ‘lluks’ e ‘privilegje’qe ke.
   ‘Nena’ nuk i meritoka femijet,uroj qe i Jati te mos i humbase!

  6. AI says:

   Po e thote publikisht ne menyre qe ta marrin vesh te gjithe te verteten, se perse ai po vepron ne ate menyre (gjithashtu dhe femijet kur te riten)…nuk po verpon sepse eshte budalla por sepse sakfrikon jeten per femijet…nuk do shume mend dhe vendimi i tij eshte vendimi me llogjik i nje babai(ne situate te tille ekonomike)…pas shume e shume historive tragji-komedike qe lexojme dite per dite per Shqiperine me ne fund nje njeri me mend (dhe aq me teper nga fshati) qe te pakten merr vendimin e duhur dhe jo ti bier me sopate dhe te shkatroj jeten e dhjetra njerzve nga mbas. Bravo te pakten kesaj here.

 3. Trust-no1 says:

  E kupton o Mero se ku je katandisur???? ( Gazeta dmth). Po si mund te jepen te tilla lajme me emra, fotografi etj etj? Apo yxhym per lirindje e pune e madhe. Meqe nga politika ska me cfare te thuash mbushim faqet me keto? E turpshme. P.S. Censuroje sic ke filluar te besh se fundmi.

 4. bes says:

  Po e beri prape mos e fal!

 5. Babai i vertete i Dardanit says:

  Me paska ngjare mua ky tipi.

 6. hilleri klinton says:

  une e fala burrin per karriere, ti ke arsye me te forta ta falesh ate plere njeri ; femijet!

  turpin me buke nuk e ha ti por gruaja jote qe s’ka karakter.

  megjithate edhe nese e ndan kjo s’do te thote qe femijet nuk do shihen me nenen, mendo dhe per vehten sepse putana, putane mbetet dhe nuk e harron zakonin e vjeter…

  te lumte per gjakftohtesine dhe llogjiken qe ke treguar ne nje moment kaq te tensionuar!!!!!!!!

  ne fund te dites bej si di vete dhe mos mendo se cfare thone bota sepse bota do flasin do pushojne dhe vazhdojne jeten e tyre.

  me vjen shume keq si per ty dhe femijet.

  behu i forte! dhe vazhdo te ruash gjakftohtesine!

 7. arsen says:

  Cfare te keqe ka ketu?
  Kush tha qe edhe ky ska nje te dashur ?
  Mendoj se ai qethote kete…e ka fjalen per divorcin.
  Eshte shume me mire qe te mos besh divorc dhe te kesh 7-8 gra sipas Kurhanit

 8. LOLA says:

  po mire mo figure qe po ha turpin me buke po me turp eshte te flasesh neper gazeta n q s kete gje e dinin vetem 10 veta tashti e di gjithe shqiperia ti qenke rrote ashtuje

  1. o lola says:

   ka ndonje linje furgonash nga milano per ne shqiperi?nese din diçka thuama te lutem.nuk eshte shaka po nuk po gjej dot ne internet.flm

 9. bbb says:

  E ka kapur gruna ne krevat me komshiun?? E ka nje zgjidhje…Mabja gruan dhe shit krevatin…

 10. Treviso says:

  Ky eshte problem serjoz qe e ka prejardhjen nga keq qeverisja. Nje qeveri e kriminele dhe hajdute e detyron popullin te katandiset si mos me keq. Deri atje sa nuk din se ç’far vendimesh te marri ne situaten me te veshtire qe gjendet. Ai person eshte shume me i larte se qeveritaret qe qeverisin sot vendin dhe pse e shoqja ja ka punuar. Ai eshte krenar se ka dy femijet qe i rrit vete dhe pse femijet kerkojne pranine e nenes ne ate moshe qe jane.

 11. lexuesi says:

  Te ka zene rrota bishtin,nga njera ane,por ajo do dale ne fanare ka rrezik tani,se perpara fshatit e njerzve,aha! Pastaj,ku t’a dish kur e ka filluar sportin dhe me sà trainere eshte stervitur.Me vjen keq per ty e femijet e tu.Ndoshta do beje mire te konsultoheshe me gruan e Vilsonit.

 12. kukudhi says:

  Shum mire shum mire. Keshtu vazhdoni me keto lajme nga gazeta e Kasemit dhe Irfanit. Jane lajme te mira shume. Te nevojshme, te domosdoshme. Po ju ra rasti ndonje dite, shikoni mos mesoni ca behet njeher andej nga galerite e minierave qe disponon Fania dhe qe paguhen dhe gazetaret qe bejne keto lajme, apo dhe ndonje pune te fundit te Fanes te Bashkia e Lulit. Ose e di c’keni? Mos u merrni fare me keto te dytat….vazhdoni zbuloni skandale te tilla, c’rendesi ka ca ndodh ne Albpetrol dogana tatime miniera koncesione, rendesi ka a do e pranoje ky gruan ne shtepi apo jo……ah mjere mjere….

 13. nikola says:

  ti more zoteri per mendimin tim qenke shum i ulet si karakter,per vrasjen qe thua shum mire qe se bere tashti jemi ne demokraci .cdo njeri do te beje ate qe deshiron , me jeten dhe trupin e tije,apo te saj .une di te them vetem kete , ajo qe e beri nje here nuk e ka me te veshtire ta beje dhe1000 here.ti do hash turpin me buke sic thua dhe vete , ajo do ti fusi nje gote vere dhe do te beje me shume se cka bere, dhe do te marri fshatin mbare pastaj.

 14. Kojshia says:

  Brravo
  Tamom rreagim europjan
  Meriton me u fut ne europ para kohe!
  Se ja kalove shqiptarve te tjer

 15. lexuesi says:

  Te ka zene rrota bishtin,nga njera ane,por ajo do dale ne fanare ka rrezik tani,se perpara fshatit e njerzve,aha! Pastaj,ku t’a dish kur e ka filluar sportin dhe me sà trainere eshte stervitur.Me vjen keq per ty e femijet e tu.Ndoshta do beje mire te konsultoheshe me gruan e Vilsonit.Siidoqofte gjithshka varet nga durimi e kurajua juaj.

 16. kerko divorcin ne gjykate, kerko te paguaj ushqimin e femijve, kerko te largohet nga shtepija me sendet dhe pasurine qe asaj i takon , dhe bravo qe ruajte gjakftohtesine ! nuk eshte turpi per ty, po per ate, o njeri !

 17. gjeramadhi says:

  bravo laluci mire bere se nuk u be hataja,lere gruan te beje pak qef , edhe zeni kopil eshte ,alldashi kopil, te gjitha ato gra qe punonin ne zyra shteterore te kohes se Hoxhes kishin dashnore ,pse mbanin krevat neper zyra gjoja per gadishmeri , prandaj ;lale mere gruan ne shtepi dhe kujdesu per te

 18. SHUME e rende ta falesh, kafshen.
  POR femijet dhe familja eshte e shenjte.
  Ajo femer ka lindur katror, dhe eshte veshtire te behet rrumbullak.Turpi eshte i asaj dhe jo i joti.Zgjedhja qe ju beni nuk gjykohet.Gruaja juaj po , do te gjykohet tere jeten nga femijet e saje.Dhe ky eshte denimi me i madhe qe do te marre.

 19. arsyeja says:

  …Ky qenka me i fort se guri. Dhe qenka BURR qe FAL per hater te nje QESHTJE me te madhe se TURPI – per hater te FEMIJEVE.
  Arsyeja pse e bene intervisten eshte se kjo ja lehton sadopak peshen e rend te turpit – dhe ne pergjithesi te asaj cfar ky po kalon tani.
  E NDAN ME TE TJERET.

 20. Liburni says:

  Eshte ngjarje e jashtzakonshme,prandaj..??

 21. shvejk says:

  Nuk eshte mire qe te behen mall per tregun mediatik problemet personale te njerzve, aq me teper kur nuk kane asnje interes per publikun . Ai i shkreti duket qe eshte pak i rrjedhur perderisa flet me mediat per nje problem kaq personal, por ama mediat nuk duhet te perfitojne nga kjo per tu bere me te lexuara. Per mua kjo eshte shkelje e jetes private te nje qyetari,sado i pa afte qofte menderisht ai ka jeten e tij private qe duhet ta rrespektojme te gjithe.

 22. ikandeja says:

  Keto jane vendime personale, por ky lajm per gossip ketu ska vend. Ky zoteria nuk eshte ndonje vip dhe me sa degjoj une, gjysma e popullsise ne shqiperi grate e botes shtyp.

 23. I-lir says:

  Mos u merzit o njeri te kesh veten e femijet mire te tjerat rregullohen. Ja shiko Edvinin ti e beri veten eunuk qe nuk ben dot femije, por jeta dhe hallet e poqen me kalimin e kohes dhe sot i hedh doren ne qafe cunit e ka krushk te pare ne martesat e rimartesat e tij, dhe hic nuk e shikon me sy mosbesues ne se e ka ngjizur vete apo dikush tjeter.

 24. Biznesmen says:

  U pa muhabeti tash!
  S ke ci ban!
  Te pakten punsoje ne nji profesjon ku ajo esht e prirur te ket sukses dhe pare.semafora ka sa t duash rrugve te europs
  Edhe ajo do jet happy,edhe ty do t ngrofet xhepi.

 25. fatmiri says:

  E thoni per ne lalet qe nuk jemi europjane?

 26. qwe says:

  Kjo eshte nje ngjarje personale dhe gazeta gabon si ne publikim edhe ne ngjyrat okulte te sarkazmes. Kur nuk keni mundesi ti ndihmoni lerini njerezit ne hallet e veta.

 27. Askushi says:

  Une do te thoja;eshte nje zjidhje(jo e vetmja)sepse Kuqi paske shpetuar paqe ,ka edhe me keq,’hypsi’mund te ta…vriste fare ,e keshtu do humbte gjith ate ‘lluks’ e ‘privilegje’qe ke.
  ‘Nena’ nuk i meritoka femijet,uroj qe i Jati te mos i humbase!

 28. skerdi says:

  Po mire o byrazer sen nuk eshte fundi i botes pse te tradhetoi gruaja,,, thuaji gruas te te gjej dhe ty ndo1 dashnore si shpagim… beni ndo1 treshe ose katershe bashke me komshiun…

 29. agron says:

  Per mendimin tim, nuk ka faj as gruja, as ti, e ka fajin krevati bashkeshortor, shite te shpetosh….

 30. Daniel says:

  Mire qe e kape,Po pse mbushe lagjen dhe median kur s’je burre?! Po nuk mjafton me kaq po jep dhe interviu, jo po ta vrisja, jo po femijet, e te tjera arsyetime qe te kane vene ne pozite humori. Me mire mos fol,jane kohe te veshtira,do ikesh nga gruaja ,do te kapin nga b—a ne rruge. S’ka ç’te bej dhe Sala,se le Europa.

 31. elio says:

  ke edhe nje zgjidhje tjeter…LERE.. Edhe vajza kur te rritet nuk do te te respektoje..me mire tani..ose beju qilim dhe te te shkele..

 32. Bravo says:

  … po id ojshe femit shum, pra ke bere shum vendim burrnor te lumt.

  Redaksis ju kisha lutur nese keni mundesi me me lidh ne kontakt me ket zotri me plot deshire ju kihsa bere ni supriz ketyre femive qe ta harrojn ket shok e e kan pas !!!

  Pershendetje nga München

 33. nebra says:

  Mire bere qe e fale,pa dashje e ka bere,por kam frike se do te duhet ta falesh perseri,e perseri,e perseri…

 34. agim says:

  iK ORE TRAP,DERR ME PAMJE NJERIU.
  tURP DHE PER JU STAFIN E GAZETES QE E BOTONI,ME KETA ARTIKUJ ULNI AUTORITETIN E GAZETES,PO VAZHDUAT KESHTU SE LEXON NJERI KETE GAZETE

  1. safiu says:

   Agim mos fol kot se ti pervete punon turn I trete!?

 35. gjynah says:

  Besoj se tani e kuptove:beso e kontrollo! Nuk e di si;ndoshta ti do t’a pertypesh,por Klara nuk besoj se e duron dot ata gjendje ku fyerja do t’i rrije mbi koke çdo çast

 36. Adriatik says:

  E ke emrin Artur de nuk e ke ne gjak vrasjen. Po te ishe islamik do kishe vrare gruan, dashborin dhe ndonje fatorino te linjes kshu kot per qejf.

 37. genci says:

  si per katunare qe qenka, goxha emer paska Klara, duhet te ruhesh dhe nga komshinjte tani…se te gjen belaja

 38. Toni says:

  Po mire E fale, ateher c’kekon ne gazet !!

  Mendoj qe sduhet pranuar jeten me nje k… te tille. Nje her te tradhtoi, e fale, tani kupton qe je i dobet dhe do te kesh problem me kafen, do te konsumohet shpejt ne shtepin tende kafeja.

  Merr jeton me femijet , dhe mesoji ata c’eshte edukata dhe morali.

 39. toni montana says:

  qe qenke i lodhur kjo duket nga foto . por te pakten. mos trego nr e tel te gruas. se ujku mjergull kerkon e po ja shtrijne kabllin gruas e nuk do ta njohesh me e nuk do ta kapesh me se nuk do jete me komshiu . e kesaj here klienti do te jete nga veriu

 40. Derdimeni says:

  Kur te kthehet gruaja ne shtepi,ky debile me siguri do ta pyese gruan se si e ndien veten,ne qofte se nuk e kane pyetur gazetaret,se cili eshte me i mire ne seks,ky apo 26 vjecari dhe per permasat e secilit.Kjo do te ishte nje skenar i mire per humoristet qe te benin gjithe popullin qe te gajaset,se eshte merzitur nga politika e perditshme e thashethmeve dhe shpifjeve.Me aktin e faljes ky derdimen i thote gruas,hajde se une te pranoj dhe te lejoj te shkosh jo vetem me ate djalin,por edhe me te tjere qe te vdesesh shume e lumtur.

  1. Esa says:

   @Derdimen, ke shume te drejte u ba gazi i botes, dhe ajo nuk eshte se e beri nje here por kushedi se kur e ka filluar ate zanat,dhe per mendimin personal edhe po ta kete bere qofte edhe nje here une per veten time nuk do ja falja!se kur ben gruaja e martuar dhe me femije po ne qe jemi beqare po u dashka qe te shfrenohemi pa kufij??? ai tregoi gjakeftohtesi ne ato momente qe zor kush e ben… por qe ta marre perseri ne shtepi kete nuk arrij ta kuptoj! vendimi qe te intervistohej publikisht gjithashtu me duket krejt i paarsyeshem sidoqofte me vie keq per te

 41. Baro çorrogjafi says:

  Ky eshte burre ! E gjen gruan tradhetare ne flagrance dhe tash i thote: -Te kam falur,por mos e perserit me !
  Qe nuk e ka vrare, ka bere shume mire, sepse do ta kalonte jeten ne burg,por kjo e dyta , nuk honepset fare.

  1. Esa says:

   Baro, ke shume te drejte! qe nuk e vrau ate rrugaqe beri shume mire, por per kete te dyten as une nuk e kuptoj!

 42. Une nuk di si ta quaj vendimin tend,veq mi pa nja per mi nja e me ule koken mu ba xhakftohet,valla koperdhec dyt i la.edhe nje tka marr er ne qafe i thom ne kendej ne kosove.por ty te uroj lehtesi ne jet.qka mbjell korre.

 43. durrsi says:

  Po lejeni ne paqe ate te shkretin,se nuk po ju bie ne qafe.
  Por te gjithe ju ktu qe e shani,apo ofendoni rastin e ketije fate keqi,grate tuaja te gjithe i ne rregull?
  Ai qe eshte njeri i rregullt,mendon mire sec thote,perpara se ta shprehe ate.
  Prandaj jepini nje sy grave,kur nuk jeni ne shtepi,se mos i vjen dita ndonjerit nga ju ktu.

 44. roma per toma says:

  dy kategori kafshesh shof ne ket forum;1 me brira qe bertasin me te madhe se cfare turpi eshte (domethon se iu djeg kjo histori)dhe 2 .ca zvarranik qe mundohen per te tall pallen me nje njeri te thjeshte qe perderisa shkon ne pune dhe mundohet te mbaje familjen e vet esht i respektuar ne shoqeri .tani ca tipa qe kujtojne qe kan topet e medha dhe qe jetojne cdo dite me lek hua anej ketej dhe kujtojne se jane me te nderuar se ai ,mire esht te shofin se mos i ka ngel gjo ne bulire .shtupa ose tapa esht gjoja me e mire per ta .persa i perket ca femrave qe tallen me ket histori esht per tiu thone se niveli i tyre mund te arrij deri te llampushkat e kuqe dhe jo me andej .

 45. gjergji says:

  O njerëz, kush e di sa është nr i telefonit të kësaj gruas ?

 46. Dada says:

  Kemi pare shume vite me pare nje film meksikan ,titullin e te cilit tani nuk e mbaj mend,por di vetem nje varg te kenges”Aj,Aj,Aj,qesh qe te mos qaj”.Tani ne po qeshim me fakeqesine e ketij njeriu qe nga pamja duket nje burre familjar qe ka vene ne plan te pare mireqenien e familjes se tij,te mbaje gruan histerike si dhe femijet e tij shume te dashur,te cileve u ka kushtuar gjithe jeten e tij.Ai ka punuar dite e nate per te mirerritur femijet,dhe ka menduar se edhe gruaja ndante te njejtat mendime me te,por ajo paska qene histerike,nuk i mjaftonte burri i saj,por donte te shkonte edhe me te tjere per te shuar epshet e saj shtazarake.Ajo nuk duhet te ishte martuar me nje njeri te ndershem ,por te ishte futur ne shtepite publike te Shqiperise,ose te Greqise dhe Italise qe te qetesonte histerine e saj shtazarake.Mos qeshni me ate njeri,se ai po ben sakrificen me te madhe per femijet e tij.Njerez si ai jane te rralle.Ate e bekofte Perendia,kurse ate kurven plake e denofte perendia.Mos u tallni me ate njeri zemergjere dhe viktime e nje kurve.

 47. xeni says:

  Qenke me te vertete njeri i mire dhe shum i sinqerte po ske cfar te besh tjeter tregove ate qe je …no koment se nuk ben me fol e te ofendoj me mir qe te ndodhi mkeshtu se do ngelshe vetem e do i bije me dore

 48. Ish kaleci says:

  Shum nga kopilat e mi jane sot deputet te PD

 49. ajdin says:

  Ky qe e bene per femij I LUMTE.Kur te rriten femijet do e vrasin se do ju thote e EMA me ka nxjerre namin,se une nuk kam bere gje.

 50. nuri says:

  Ky lloj vetetregimi nuk mund te pranohet per mentalitetin shqiptar. Ka dicka jo normale dhe te dyshimte. Por komentet tregojne nivelin e emacipimit te shoqeris tone. Nese eshte e vertete, personi meriton te meshirohet dhe jo te poshterohet. Ketyre qe tallen duhet ti thuash ;- ju rafte ne koken tuaj ta provoni dhe te shihni si do reagoni.

 51. bravo says:

  Ja ky eshte shembull se si behet Rilindja

 52. alban4eva says:

  …”Adriatik — 28 Prill, 2013 në 6:32 pm

  E ke emrin Artur dhe nuk e ke ne gjak vrasjen. Po te ishe islamik do kishe vrare gruan, dashnorin dhe ndonje fatorino te linjes kshu kot per qejf”…

  po, ai e ka emrin Artur dhe nuk e ka ne gjak vrasjen. vetem “islamiket shqiptare” e kane ne gjak vrasjen, qe vrasin fatorinot.. kurse jevgjitet greke kane ne gjak vrasjen e femijeve, grave dhe pleqve, torturat, masakrat dhe shpernguljet.. ia kane dhene provat me camet para pak kohesh..
  ky eshte ndryshimi i “islamikeve” shqiptare dhe i grekeve aziatike..!! nuk duhet nivel i larte zgjuarsie per te kuptuar ndryshimin..!!

 53. edi says:

  po aty ja ka lene nuk i ka marre ndonje gje me vete vetem per perdorim e ka pas jo pervetesim

 54. Ik o derezi mire qe te ndodhi po pse e bere publike ajo grua duhet vrare more priti koken me koster po c’fare halli te femijeve po c’fare te duhet me ajo grua po pse nuk ka gra te tjera te ndershme po ti qenkeshe me keq nga ajo qe dhe do ti lutesh a i mjeri ti digje veri flaken buces le te behet shembull per te gjitha bucet

 55. Lindi says:

  Po ti e paske lekun ne shpi mo lale
  Coje Klaren te vendi punes daku
  dhe femijet i rrit,dhe probleme ekonomike nuk ke me.
  Mendoje njehere se nuk te del keq.

 56. musa says:

  Ngjarja qe i ka ndodhur zotnis eshte e rend por me te rend e beri
  publikimi ne shtyp te rrite me nje te keqe do kish qene ma mire tani
  qe lajmi mori dhene eshte e pa mundur qe te zgjidhet gja zoti i lasht
  ment e koks

 57. ULLIRI says:

  O rrahman kosova po pse mor burr fut feqken aty ku nuk duhet,po pse bene koment aty ku nuk di gje,qka mendon ne kosove eshte me mire,ketu eshte edhe me perdal,po ec e mblidhi kembet e ruaje bythen tende e mos te kape sikleti per te tjere,

 58. ganiu says:

  jetajm n’Demokrraci or taj qi thu tie ,
  sa her e ka kap liria berishin m’krevat ,me janullatosin ,me Grosruck,
  me Daullen, me Podesten , etj etj ,shifeni ci ka bo sums tij berishi sa dhe kurrizi o shtrembrue e liriiiiiiiiiiaa e mori perseri ne shtepi eee

 59. dajti says:

  Te ka lezet shpirti, kur gjen nordike edhe ne mes te shqiptareve. Beji nje flete-hyrje komshiut tani.

 60. O Ullir une kam mirekuptim per ket njeri,secili vendos vete ashtu si din dhe ja merr mendja,por gjith njerzit nuk jan te njejt a!edhe se mbrojta krejt kosoven,se munde te ket dhe me keq ketej nga ne une vetum dhash mendimin tim,mos te djeg ty se nuk te dhash spec djeges qete djegi aq shum.dhe kujdes siq shkruan ate feqk mund ta mbash para hundes sate .

 61. çlirim uça says:

  Ky njeri eshte vertete fisnik.Done te beje sakrifice per femijet e vete dhe te tillet jane pika e burrit.Por, po te ndalemi ne cilesine e komenteve, nuk ke se si te mos brengosesh per nivelin kulturore teper te ulte te shoqerise shqiptare, qe ne vend te te çmojne te nxitin per keqeberje.EDhe une do te mendoja te njejten gje si dhe nje komentues tjeter, i cili kerkon perkrahje per kete burre dhe sigurisht qe kete ndihme do te duhej ta bente edhe redaksia duke ua pre fjalen disa te pashpirtve.

 62. Rakibe says:

  Epo te mertet nje tjeter nuk do ta dinte se si ishte ne kete zanat ndja ju kthye prap te pares.Ky vendim ka dhe disa te mira se gruan e njeh ja di huqet,dashnoret,femijet i ka me te po ashtu dhe plackat e shtepise.Te mare nje tjeter do shpenzime e sa avaze te tjera.Eshte menduar mire qyqari.

 63. Partizani says:

  Kjo eshte paturpesi gazetarie. Te nxjerresh me emer e mbiemer personat e perfshire ne kete tragjio-komedi. Tek e fundit duhet menduar per privacine e femijeve. cfare faji kane ata?

 64. SKENDER BEU I VJETER says:

  MIRE DO BESH O FATKEQ,POR MOS HARO MERI DHE ATIJ KOMSHIUT MIKUN SEPSE ME SA DUKET DO I TRASHET KENAQSIA GRUAS.ME TE VERTET E DASHKE FAMILJEN.NE FUND TE FUNDIT TI JE 45 TANI DHE NESE MARTOHESH PRAPE NUK DO GJEJE VAJZE TE PAPRISHUR PER GRUA ,POR GRUA TE SPROVUAR.MEQENE SE DHE GRUAJA JOTE ESHTE E SPROVUAR TANI KOT TJU HYSH PAZAREVE TE GJESH TJETER,MBAJ ATE PELE QE KE DHE QETSON FEMIJET.POR MOS HARO POROSINE ,MIKUN E KOMSHIUT GJINO.

 65. vezhguesi says:

  More ju komentuesit e me siperm ! qofshi nga trojet shqiptare ne Kosove , ne Shqiperi apo gjetiu ! Keto ndodhi te shemtuara ndodhin kudo ,ku me shume e ku me pak . Kalit po ja hoqe kupreshin nuk din te ndalet . Kapercen gardh me gardh dhe aty ku e gjene me but e me mire ndalet . Ndaj mos ofendoni njeri tjetrin me komente te tilla . Por gjithesesi edhe une po perfshihem me ne fund ne keto gjera qe thuhen e pa dyshim jo te mira . Duhet pyetur se ky 25 vjecari , a mos e ka gje , apo eshte ne fis me Xhelal Meziun e bashkise se Kamzes…

 66. turi says:

  Artur,nuk ke vetem nje are per te punuar, ke dy, keshtu qe bej plan ti punosh te dyja, ndryshe, vjen argati e ta punon aren djerre qe digjet per shat e plug.

 67. Drenicaku says:

  Respekt Respekt edhe pse nuk esht shum let. respekt

 68. Roberta says:

  Zotri, po pse na jepni shpjegime?
  Ju I dini vete hallet dhe problemet tuaja.
  Ne s’jemi askush qe te na takojne keto sqarime kaq te hollesishme.
  Bete sh mire qe nuk bête krim dhe marrezi duke marr jete njerzish.
  Dhe ju admiroj per forcen qe po tregoni duke ripranuar gruan tuaj. Duhet force e madhe per te bere nje gje te tille.
  Ju qoft e shkuar dhe e sheruar plaga e meparshme.

 69. shperthyesi says:

  Lola kshu te kapi dhe ty burri ?

  1. ha ha ha ha a ........ says:

   Lola kur ka probleme gjikonollogjike,shkon ke kanali I XHENERIKUT e hap kamet per vizite,se e punon ate me SEMI AKS.

 70. lali says:

  Nuk je as i pari dhe as i fundit,ca e din e ca se din qe jane kornut.Ti e di por te keshilloj te mos kesh mendime per ta eleminuar ne nje forme tjeter.

 71. endri says:

  Un jam komshi me rrushin ne fjale.Problemi se perse ai e fali qendron keshtu;pasi hyri ne shtepi dhe e gjeti gruan me komshiun duke bere seks,i riu ishte me pistolete dhe pasi i beri nje rreth e detyroi te nos dilte se ndryshe do ta vriste.Pasi mbaroi pune djaloshi u vesh e iu.Gruaja e tij iu versul e i tha,po ti merr tevesel si e le te me perdhunonte ne syrin tend e nuk reagove.Buri nenqeshi dhe i tha :Budallaqe sa here e nxora une kemben nga rrethi e ai nuk me pa.Epo ja paske hedhur iu pergjjigj gruaja dhe keshtu jetojne te lumtur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 81819
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 81819
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 6
      [name] => Kronika
      [slug] => kronika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 6
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 16217
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 6
      [category_count] => 16217
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kronika
      [category_nicename] => kronika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X