Harrojeni Lek Plepin si fenomen në rrjetet sociale, tani është koha e Nard Ndokës | Gazeta Tema
 

Harrojeni Lek Plepin si fenomen në rrjetet sociale, tani është koha e Nard Ndokës

Postuar në: Aktualitet,Kryesore |

nard ndoka

Rrjetet sociale ndonjëherë tregohen të pamëshirshme.

Kur në SHBA plasi humori për aktorin Chuck Norris, ai i ndje keq, por sa më keq të ndjehesh, aq më shumë i bën dëm vetes sepse tallja do thellohet.

E kështu Chuck Norris e pranoi me të qeshur se ishte bërë objekt batutash.

Pak kohë më vonë në Shqipëri, një personazh u shfaq krejt papritur. Një këngëtar riosh, i quajt Lek Plepi, u bë epiqendra e batutave në rrjet.

Por krejt papritur, në rrjetë ka rënë Nard Ndoka, kreu i demokristianëve, për të cilin janë ngritur disa faqe në rrjetet sociale, me batuta në emër të tij.

Duket se si frymëzim ka shërbyer emisioni i Top Channel, Pop Channel.

Ja disa nga batutat pikante, të vendosura në gojën e Nard Ndokës.

 

-Uji i nxehtë është më i nxehtë se uji i ftohtë.

-1000- lekëshi është i barabartë me dy 500- lekësha.

-Në verë bëhet vapë.

-Nuk është mirë kur je keq.

-Gjërat duhet t’i shikojmë në dy këndvështrime, në këndvështrimin e parë dhe në këndvështrimin e dytë.

-Ai që është i varfër, nuk është i pasur.

-Dortmund- Real del 1, X ose 2

-Nuk ka duhanpirës që nuk e pi cigaren.

-Erion Braçe është i shkurtër sepse ai nuk është i gjatë.

-Kur pi shumë alkool, bëhesh tapë.

-Kujdes! Kur mbyll sytë, nuk shikon.

-Dritat e gjata janë më të gjata se dritat e shkurtra.

-Kush fiton gjysmëfinalen, kalon në finale.

-Pirja e cigares shkurton cigaren.

-Njerëzit që festojnë më shumë ditëlindje, jetojnë më shumë.

66 Pergjigje per Harrojeni Lek Plepin si fenomen në rrjetet sociale, tani është koha e Nard Ndokës

 1. razo  --  2 Maj, 2013 në 9:03 pm

  E fundit nga Nard Ndoka pas perfundimit te ndeshjes Barcelona – Bayern: Kete vit kam besim se nje ekip Gjermane do te fitoj finalen e Champion League!

  Përgjigjjuni

  • Malo Gerbi  --  2 Maj, 2013 në 9:11 pm

   Ha ha, e parafundit eshte shume e zgjuar, nuk ben per Nard Ndoken 😉
   “-Pirja e cigares shkurton cigaren”
   http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/welcom-turist-we-spik-berisha.html

   Përgjigjjuni

  • dielli  --  2 Maj, 2013 në 9:13 pm

   Jo. Nga mbreme ndoka thote: kete vit kam besim se nje klub gjerman do jete kampion.

   Përgjigjjuni

   • Melankoniku  --  2 Maj, 2013 në 11:58 pm

    Nard Ndoka ka thene:
    – Bananet mund te perdoren edhe si ushqim.
    – Po te hidhesh nga nje grataçele 100 kateshe, 99 katet e para nuk te ndodh gje.

    Përgjigjjuni

    • juliano  --  3 Maj, 2013 në 2:31 pm

     hahahhaha e madhe kjo,po te shohesh diellin duhet te vesh syzet

     Përgjigjjuni

  • h  --  3 Maj, 2013 në 1:53 pm

   KY idioti kur ishte Minister i shendetsise tha se do ndertonte ne cdo fshat …autoambulance !!!

   Përgjigjjuni

  • Niko  --  3 Maj, 2013 në 1:58 pm

   A ISHTE KY QE E MERRTE RAMA ME VEHTE KUR I DUHEJ, NE TRYEZA ANTIBERISHE? JU BENI TE VDEKURIT ME QESHE…

   Përgjigjjuni

 2. noc loku  --  2 Maj, 2013 në 9:07 pm

  ha ha ha , PROPOZOJE qe nard ndoken ta bejme minister te jashtem, sepse te huajt nuk dine shqip.

  Përgjigjjuni

 3. Che'G  --  2 Maj, 2013 në 9:08 pm

  Dielli shkelqen,sepse eshte diell!!
  Cit.Nard Ndoka(Astrolog).

  Përgjigjjuni

 4. razo  --  2 Maj, 2013 në 9:08 pm

  Ndoka: Kur nuk ha ke uri..

  Përgjigjjuni

 5. qemal lengu  --  2 Maj, 2013 në 9:11 pm

  E paska lene faren PAL VATA.Nardi duhet ta kuptoj qe eshte babaj i tij natyral.Dhe une vrisja mendjen,pse eshte kaqe i zgjuar ky demokristjani:::

  Përgjigjjuni

 6. Krieg  --  2 Maj, 2013 në 9:48 pm

  Sigurisht që të gjithë ju që flisni dhe do të shkruani për Nard Ndokën jeni të arsimuar rendë dhe të qytetëruar bindshëm. Unë nuk dua ta mbroj dhe as sulmoj. Nuk e njoh në jetën e përditshme.
  Doja t’iu thoja vetëm një ndodhi që e ka përjetuar një i afërmi i imi. Kur Ndoka ishte Ministër i Shëndetësisë, i duhet të zgjidhte për të punësuar në QSUT midis një me 5 dhe një me 10. Kjo me 5 kishte mbështetje dhe ndërhyrje nga deputetë dhe jo më pak, por vetë Ben Blushi!
  Në këtë rast Nardi tha se nuk mund të linte pa marrë në QSUT një me 10 dhe të merrte një me 5 dhe ashtu bëri.
  Sigurisht duke paguar gjobën prej 10 mijë euro edhe pse ishte me 10!

  Ps. E dini se edhe Ministria e Shëndetësisë në Itali është vetëm me shkollë të mesme, por nga lista e Berluskonit!

  Përgjigjjuni

  • Lugat  --  3 Maj, 2013 në 3:35 am

   Ej po qeka, burre i mencur shume ky nardi… ue po ta bejme president me mire se jo per gje, po “Nqse Barcelona bente 8 gola, Kulifikohej” hahahahahhahahaha. O pallosh kujton se Berlusconi dhe rraca e tij jane gjeni te lindur??

   Përgjigjjuni

 7. Sokrati  --  2 Maj, 2013 në 9:59 pm

  Kur Nard Ndoka shkoi te ministria e NULizmit (Nokes), dikush e pyeti se ç’eshte nje polic? Nuk e di? tha Nardinoja. Eshte ai, per te cilin ka vetem dy anekdota, ndersa te tjerat (qyfyret) jane te verteta”

  Përgjigjjuni

 8. Fllad  --  2 Maj, 2013 në 9:59 pm

  Kur lind dielli eshte mengjes.

  Përgjigjjuni

 9. Kahoki  --  2 Maj, 2013 në 10:27 pm

  Kush voto per salen
  Merr m qaf mhallen

  Burra iku treni
  Po gerthet ceceni

  Non e bab ti sisha
  O sali berisha

  Permidis pazarit
  Sala si rrot….ari

  Xhozefin topalli
  Qan e qesh manalli

  Lul Bashki Sabrina
  Bythet per vitrina

  Shpella edhe pisha
  Flet Sali Bythqisha

  Përgjigjjuni

 10. Votuesi  --  2 Maj, 2013 në 10:29 pm

  Kur makina difekt duhet riparu difekti

  Përgjigjjuni

 11. cicolino  --  2 Maj, 2013 në 10:49 pm

  Ndoka: Po hëngre spec djeges, te djeg suma kur dh..et!
  Ose, po hengre panxhar te kuq, e ben jashqitjen e kuqe.

  Përgjigjjuni

  • loki  --  2 Maj, 2013 në 11:12 pm

   E FUNDIT:PATATJA MBILLET NE TOKE.NARD NDOKA(AGRONOM).

   Përgjigjjuni

 12. Kumarxhiu  --  2 Maj, 2013 në 11:23 pm

  Asnjehere nuk e kam kuptuar kete Derr Maloku, cfare ben dhe pse eshte akoma ne politike! Te ishte ne kohen e Enverit nuk e vinin me shume se nje polic treni!

  Përgjigjjuni

 13. Ermali  --  2 Maj, 2013 në 11:24 pm

  MBAS 23 DO JETE EDI PERSONAZH MBAS NARDIT

  Përgjigjjuni

  • anticensurë  --  3 Maj, 2013 në 9:56 am

   këtu ke të drejtë

   Përgjigjjuni

 14. Rodrigo  --  2 Maj, 2013 në 11:31 pm

  “Jam i sigurt qe kete vit Serine A do ta fitoje nje skuader italiane” Nard Ndoka (analist futbolli)

  Përgjigjjuni

 15. Arjani  --  2 Maj, 2013 në 11:44 pm

  Nard Ndoka:
  “Mbas te premtes gjithmone vjen e shtuna”.

  Përgjigjjuni

  • trojani  --  3 Maj, 2013 në 11:51 am

   Cs bie e shtuna javes tjeter !!!!me duket e diel…

   Përgjigjjuni

 16. Ermali  --  3 Maj, 2013 në 12:10 am

  DO I PROPOZOJ POSTERA DENOTIVUES QE BASHKE ME NDOKEN TE VAZHDIJNE ME RAMEN KAQ BUDALLIQE SA THOTE ESHTE FIKS

  Përgjigjjuni

 17. Horri i Bulevardit  --  3 Maj, 2013 në 12:26 am

  Kush nuk esht qytetar eshte katunar.
  Kush nuk eshte malsor, eshte shpellar malok.

  Përgjigjjuni

  • anticensurë  --  3 Maj, 2013 në 9:55 am

   “kush nuk është fshatar është katnar”

   Përgjigjjuni

 18. valter  --  3 Maj, 2013 në 1:27 am

  hahahaha, eshte per te qeshur por edhe per te qare qe ne na drejtojne shume si nard injoranti. Nardi mund te jet me i zgjuar nder budallenjt e parlamentit. Mjer ne kush na drejton!

  Përgjigjjuni

 19. BAY AREA Ca.  --  3 Maj, 2013 në 2:49 am

  Nardi sapa e tha, eshte taze: Budallai quhet budalla, se nuk eshte i mencur

  Përgjigjjuni

 20. bbb  --  3 Maj, 2013 në 4:45 am

  Ja disa te tjera nga batutat pikante, të vendosura në gojën e Nard Ndokës.

  gure gure behen 2 gure
  kujdes nga dopia gjashta kur ju mbet perjashta
  qeni qe leh eshte i PSse
  punen e sotme lere per pasneser
  me mire ne pozite me Salen sesa ne opozite me Ed Ramen
  Agush Bushati eshte socialist, Nikolle Lesi specialist
  kali i bardhe i Skenderbeut kishte ngjyre te zeze
  une i festoj Pashket cdo muaj Ramazani

  Përgjigjjuni

 21. Drenicaku  --  3 Maj, 2013 në 7:33 am

  Po ta perkthesh fjalen SaliBerisha i bie KryeHajdut

  Përgjigjjuni

 22. fidel  --  3 Maj, 2013 në 8:43 am

  ju nuk dini bemat e fundit. ndoka nget bicikleten pa perthyer gjunjte.

  Përgjigjjuni

  • anticensurë  --  3 Maj, 2013 në 9:54 am

   bile pa shalë,e ka “kundër rehatisë personale”

   Përgjigjjuni

 23. nardi  --  3 Maj, 2013 në 9:14 am

  ndoka eshte kokrra e injorantit ne politike. nje gomar komplet dhe turp per demokristianet qe e kane nje te tille

  Përgjigjjuni

 24. anticensurë  --  3 Maj, 2013 në 9:21 am

  “kur e ke trupin me shkumë,duhet ta fshish me pashqir”
  nard noka
  dushist i PD

  Përgjigjjuni

 25. anticensurë  --  3 Maj, 2013 në 9:22 am

  “hëna është më e rëndësishme se djelli,ajo ndriçon natën kurse djelli ditën”
  nard noka
  astronom

  Përgjigjjuni

 26. anticensurë  --  3 Maj, 2013 në 9:37 am

  “sala është më i mirë se edi,sala të pagu me ministri kurse edi me vizion”
  nard noka
  politikan

  Përgjigjjuni

 27. anticensurë  --  3 Maj, 2013 në 9:39 am

  “tre herë e preva dhe gjithnjë e shkurtër”
  nard noka
  rrobaqepës

  Përgjigjjuni

  • pa emer  --  3 Maj, 2013 në 11:06 am

   e madhe kjo sa kam qesh…

   Përgjigjjuni

 28. Forca  --  3 Maj, 2013 në 9:57 am

  “Kush ha shume dh.. shume” Nard Noka (Gastroenterolog)

  Përgjigjjuni

 29. Oip  --  3 Maj, 2013 në 10:32 am

  Kush nuk ha mir esht socjalist
  Kush have gjithcka,edhe car n myth,esht demokrat

  Përgjigjjuni

 30. Oip  --  3 Maj, 2013 në 10:33 am

  Kush nuk ha mir esht socjalist
  Kush ha gjithcka,edhe car n myth,esht demokrat

  Përgjigjjuni

 31. Gezimi  --  3 Maj, 2013 në 10:42 am

  Ky duhet te jete politikani me koktul qe ka spektri politik shqiptar. Fundi i fundit me keto ekzemplare asnjehere nuk do ecim perpara. Mbase koha per ndryshimin e madh po vjen. Amin!

  Përgjigjjuni

 32. alban4eva  --  3 Maj, 2013 në 10:48 am

  kur bie shi, toka laget..!! (Nard Ndoka, meteorolog)

  Përgjigjjuni

 33. Zagoriti  --  3 Maj, 2013 në 10:54 am

  Kur te ngrihet do ulet prape…Nard Ndoka seksolog….

  Përgjigjjuni

 34. krasta  --  3 Maj, 2013 në 10:58 am

  ME DOREN E MAJTE LAJ TE DJATHTEN,ME DOREN E DJATHTE BEJ OPIS TE MAJTEN

  Përgjigjjuni

 35. Mjeku  --  3 Maj, 2013 në 11:01 am

  Per idiotin Nard Ndoka Berisha largoi prof. Maks Cikulin nga qeveria.
  Nje ndihmes elektroauto per nje profesor te diplomuar ne Sorbone.

  Dhe thuhet qe shendetesia eshte prioritet.

  Përgjigjjuni

 36. leka  --  3 Maj, 2013 në 11:17 am

  Debili,kurre nuk eshte i zgjuar,por nganjehere mund te “perfitoje“(si nard vocrraku)duke u vetperdorur si mish per top.

  Përgjigjjuni

  • anticensurë  --  3 Maj, 2013 në 12:43 pm

   “më mirë mish për top,se xhepin bosh”
   këtë se ka thënë
   nard noka
   ai njeh vetëm përdorimin

   Përgjigjjuni

 37. Ermali  --  3 Maj, 2013 në 12:12 pm

  RAMA KUR TE HUMBI ZGJEDHJET DO JETE PRAP NE OPOZITE (NARD NDOKA)

  Përgjigjjuni

 38. banija01  --  3 Maj, 2013 në 12:41 pm

  Me Nardin benim sherbim ne vendroje kur ishim ne ushtri,nga qe deshte te fitonte disa cigare me thote: mush me e gjet sa cigare kam ne pakete do ti nap te dhjeta,ne se nuk e gjen do me napesh ti dhjet cigare.

  Përgjigjjuni

 39. xhimi  --  3 Maj, 2013 në 1:44 pm

  e di si tha nard @@ ,?sa vota mer i gjith bashkimi i kualicionit te P,S,,un i mar vetem me sali pallen,,,haaa,haaaa,ky qeka gamor i zgjuar,,,.

  Përgjigjjuni

 40. Vladi  --  3 Maj, 2013 në 1:51 pm

  Nardi eshte ne politike se nuk di te beje gje tjeter. Kjo eshte gjeja me e rendomte ne Shqiperi.

  Përgjigjjuni

 41. mickey mouse  --  3 Maj, 2013 në 2:03 pm

  Ju lumte mendja te gjitheve. Kam qeshur me te madhe.

  Përgjigjjuni

 42. Kola  --  3 Maj, 2013 në 2:16 pm

  Nard Ndoka me banim dhe pune ne Vaun e Dejes si xhenerik ,,deftesen e shkolles se mesme e ka marre dhurate nga Shkolla e mesme e Bushatit pa shkue as nji dite atje.Keshtu ai pa marre te mesmen shkollen e nalte e ka marre ne Shkodër dhe e ka marre dhurate prej Mahir Hotit ish rektor i U.L. Gurakuqi.Gazetaret investigative lè ta verifikojne kete.

  Përgjigjjuni

 43. zefi  --  3 Maj, 2013 në 3:03 pm

  Disa zakone te Nard Ndokes:
  -Para se te haje buke,LAN GOJEN se i behet pis luga!!
  -Pasi kryen nevojen,nuk fshin b….n,por BUZET!!!
  -Per te pare se sa ka ngrene,nuk shikon pjatat ne tavolinen e bukes,por se sa ka bere ne WC!!!
  -Me qe eshte me PROSTATE te semure,poshte pantallonave ka lidhur nje shishe me tub,ne vend te bebelinos!!
  -Para se te takoje Berishen,shkon ne tualet dhjete here,se ka frike mos i derdhet shishja gjate takimit me te!!

  Përgjigjjuni

 44. Lec  --  3 Maj, 2013 në 8:07 pm

  Nard Noken se ka le lokja prej vrime
  Por bullica prej kaptine

  Përgjigjjuni

 45. tomori i beratit.  --  3 Maj, 2013 në 10:13 pm

  Kam qesh me shkenctarin ndoka sa jam dhi.hahahahaha.O nard o koqe GAMORI.

  Përgjigjjuni

 46. toli  --  17 Maj, 2013 në 1:38 pm

  Cim Peka u pyet nga Cani Se kush eshte me inteligjent Muli apo Nardi,dhe Cimi simbas filozofis Nardokiane,u pergjigj Lek Plepi.

  Përgjigjjuni

 47. toli  --  17 Maj, 2013 në 1:44 pm

  Lei Feni mblillte gozhda per Maon Nard Ndoka mblell vota per Salen

  Përgjigjjuni

 48. toli  --  22 Maj, 2013 në 11:47 pm

  Nardi per DeBiazin.Ai din ta lexoje shume mire lojen e kundershtarit ,por pe ta zberthyer duhet te pyesi Vasil Bicin ne Lezhe ose Reiz Cicon tek Tv Klan,pa i ngelur hatri te madhit Yvil Zajmi si perfaqesuesi me i denje

  i zorres se trashe i futbollit shqiptar.

  Përgjigjjuni

 49. goli  --  22 Maj, 2013 në 11:59 pm

  Ora ne cdo vend te rruzullit ben Tik Tak.Nardi orndreqes i papune

  Përgjigjjuni

 50. goli  --  23 Maj, 2013 në 12:05 am

  Uji ftofte eshte ne Vlore,uji nxehte eshte ne parlament e ngrof Jozi.I Juaji Nardi

  Përgjigjjuni

 51. niku  --  9 Korrik, 2013 në 2:00 pm

  nard noka ka deklaruar:Pordha eshte shaka, fenda shamata

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *