Berisha përplaset me Topallin për listën e Shkodrës, i imponon emrat e tij | Gazeta Tema
 

Berisha përplaset me Topallin për listën e Shkodrës, i imponon emrat e tij

Postuar në: Aktualitet,Kryesore,Politika |

berisha_topalliKryetari i PD, Sali Berisha, është përplasur mbrëmjen e djeshme me nënkryetaren Jozefina Topalli në lidhje me listën e propozuar për qarkun e Shkodrës.

Berisha ka arritur të imponojë emrat e tij në listë, duke shmangur propozimet e Jozefina Topallit.

Siç raporton Panorama, fillimisht ishte Topalli që lexoi listën e Shkodrës, duke nisur me emrin e saj dhe duke vazhduar me Arenca Trashanin të dytën dhe më pas me Astrit Bushatin.

Por këtu ka ndërhyrë Berisha duke thënë se ka emra të tjera që duhen diskutuar.

Kryetarja e Kuvendit ka lënë për disa minuta mbledhjen e kryesisë.

Në fund në listë janë futur emrat e Berishës, pasi i dyti në qark është vendosur Helidon Bushati dhe pas tij Voltana Ademi. Lista vazhdon me Nard Ndokën, Gjovalin Bzhetën, Ndue Palucën dhe Bardh Spahinë.

Emrat e Trashanit dhe Bushatit janë shmangur./ep

64 Pergjigje per Berisha përplaset me Topallin për listën e Shkodrës, i imponon emrat e tij

 1. Rilindje  --  7 Maj, 2013 në 9:53 am

  Ashtu ju pafsha, te percare dhe te ndare ne 100 cope. Pas 23 qershorit do katandiseni me keq. Edhe 46 dite ju kane mbetur. Rilindje!

  Përgjigjjuni

  • tani  --  7 Maj, 2013 në 10:28 am

   o tifozi ps…thuaj te iki kafsha njehere pa per rilindjen duhet pritur,mos e ver doren ne zzjarr direkt.kur ta shof me syte e mi qe do punojne do ti besoj.jam shume skeptik per ps.po do ta votoj per te heq salen

   Përgjigjjuni

  • Pilo Lala  --  7 Maj, 2013 në 7:10 pm

   Kur perplasen dy meshkuj apo dy femra ka probleme por nje mashkull sado impotent qe te jete, me nje femer si Xhozi, nuk ndodh gje…, rregullohen.

   Përgjigjjuni

 2. i perndjekuri  --  7 Maj, 2013 në 9:54 am

  E njeh njeri kete Helidon Bushatin ?

  Përgjigjjuni

  • Mjeku  --  7 Maj, 2013 në 10:12 am

   Eshte drejtor aktual i Qendres Spitalore Universitare.

   Përgjigjjuni

  • Bardhi  --  7 Maj, 2013 në 10:38 am

   Po, unë e njoh. Asht djali i Lec Bushatitit, aktorit të mirnjohur shkodranë. Asht djalë i mrekullueshëm. Asht normal se ti nuk e njeh, se ai nuk bërtet, por e ka kokën plot.

   Përgjigjjuni

   • Dean  --  7 Maj, 2013 në 11:00 am

    Kush eshte ky Lec Bushati,a e njeh njeri ket aktor?????????

    Përgjigjjuni

    • jurgen  --  7 Maj, 2013 në 11:32 am

     Eshte nje aktor shume i mire sidomos ne komedi,luan rolin e xhandarit te Koncert ne vitin 36 dhe te prefektit te Historiani dhe kameleoni,dhe ai babai fanatik te Cifti i lumtur etj.

     Përgjigjjuni

     • kujtim  --  7 Maj, 2013 në 11:46 am

      Jo e ke gabim. Lec Bushati ishte nje aktor dramatik. Ka luajtur kryeisht ne teater. Nuk eshte ai qe permendni per rolet tek Koncert ne vitin 1936 apo tek Kameleoni

      Përgjigjjuni

      • jurgen  --  7 Maj, 2013 në 11:58 am

       Po me fal ke shume te drejte e ngaterrova me te madhin Bep Shiroka.

       Përgjigjjuni

     • sajmiri  --  7 Maj, 2013 në 1:43 pm

      Futja kot ti spo e njihke fare,ai qe thu ti eshte Beb Shiroka,flet dhe me siguri.

      Përgjigjjuni

    • mergimtari fvf  --  7 Maj, 2013 në 12:01 pm

     Dean ,Lesh Bushati ngelet aktori me medioker i burimit komtar teatral shkodran e mbareshqiptar .

     Përgjigjjuni

     • Dean  --  7 Maj, 2013 në 12:51 pm

      E kam parasysh tani se kush eshte Lec Bushati pasi e bona Google.
      Ai eshte thjesht 1 aktor mese i rendomte,ndersa komentuesi i mesiperm e pershkruante sikur ai te ishte
      Marlon Brando apo Jack Nicholson.
      Sidoqofte Faleminderit per info.,sikurse edhe komentuesve te tjere qe morren mundiminte me japin 1 pergjigje.
      Gjith te mirat,”mergimtari fvf”.

      Përgjigjjuni

   • ivani i madh  --  7 Maj, 2013 në 11:09 am

    Ate deshirojme dhe ne po mos veje ne parlament dhe trute i le ne shtepi dhe shkon me letren e Berishes ne dore duke mos i ndruar as presien pa piken nuk ja ve dot .Me gjithe ate koha do e tregoje se sa do e kete koken plot se njeriu nuk shekohet nga koka po nga mente. Se koke me te madhe se i biri i Cajupit te Elbasanit nuk e ka QE ESHTE PESHTIRE TA SHIKOSH JO TA DEGJOSH.

    Përgjigjjuni

   • une  --  7 Maj, 2013 në 11:57 am

    Helidoni, nuk eshte djali i Lec Bushatit dhe i ati nuk eshte aktor, por eshte e vertete qe eshte aktualisht drejtor i QSUT-se. Nuk kane qene refugjate as Bardhi as Helidoni. Bardhi ka kryer mjekesi dhe Helidoni ka kryer Marredhenie Nderkombetare ne Itali. Jane te dy te nderuar dhe prania e tyre ne keto lista eshte vetem pozitive.

    Përgjigjjuni

    • rivera  --  7 Maj, 2013 në 12:45 pm

     Une

     1)Cfare lidhje ka midis Marredhenieve Nderkombetare dhe drejtimit te nje Spitali Universitar

     2) Ky djali i Alise a ka punuar ndonje dite si mjek, a ka bere ndonje oeracion dhe a e ka ndonje note me shume se 5 kur ka qene student ?
     Ky do te ishte mire te menaxhonte ndonje dskoteke.

     Per Cfare eshte pozitive pjesemarrja e tyre ne lista ?

     Përgjigjjuni

     • Djathtas Kthehu  --  7 Maj, 2013 në 5:42 pm

      rivera per ty nuk do te ishte pozitive kushdo qe vihet ne listen e PD-se,andaj replika jote eshte kot. Edhe e Jeams Dean-it qe paska pritur te kandidohet cuni i Marlon Brandos! Hahaha sa te mjere qe jeni.

      Përgjigjjuni

  • nuk harroj  --  7 Maj, 2013 në 10:58 am

   E cfare rendesie ka kush e njeh e kush jo!Rendesi ka qe e njeh shpellari…

   Përgjigjjuni

  • Pilo Lala  --  7 Maj, 2013 në 10:51 pm

   Ky e ka emrin Shkodran, ja dha pergjigjen Xhozit flake per flake ne Parlament.

   Përgjigjjuni

 3. dajti  --  7 Maj, 2013 në 9:55 am

  Po mer po, tani qe e dhjeu Rama me listat e tij te ndyra doni te barazonin dhe Beron ju. Bero i vendos vete dhe asnje nuk i ben gek-mek kurse Rama mori dashnorin e tij ne Vlore

  Përgjigjjuni

  • Dean  --  7 Maj, 2013 në 10:20 am

   T’i befte berua grate e fisit dhe ty bashke me to,pasi duket se ti qeke kokrra e injorrantit.

   Përgjigjjuni

 4. Besa  --  7 Maj, 2013 në 9:56 am

  Erdhiii Kocccooooooooooooo do ngelni pa rrogaaaaaa

  Përgjigjjuni

 5. Marko Boçari  --  7 Maj, 2013 në 9:59 am

  hajt moj xhele se keme hik dhe ti per LESH….te shun kot gojoret dhe freskoret qe i bone tripojanit

  Përgjigjjuni

 6. Piramida  --  7 Maj, 2013 në 9:59 am

  E moj sorre e zeze. Po ta fut Lul Basha me lezet. Dhe ai e di shume mire anatomine e futjes. Kur qeni leh me shume se sa e urdheron i zoti, dicka nuk eshte mire dhe mos u cudit qe Sala do te fuse ne karantine. Pulave qe kendojne si gjela i keputet koka se sjellin ters. Uthulla e forte gerruen enen e vet.

  Përgjigjjuni

 7. berti  --  7 Maj, 2013 në 10:11 am

  Topalli nuk ben dot me teper se cka bere,sepse CD qe ka ne dore Berisha per te ja mbyll gojen asaj.

  Përgjigjjuni

 8. Vlonjati 1  --  7 Maj, 2013 në 10:13 am

  Pergjigje te perndjekurit:
  – E njeh njeri kete Helidon Bushatin ?
  – E njeh mik, e njeh. E njeh Shkelzeni.

  Përgjigjjuni

  • i perndjekuri  --  7 Maj, 2013 në 10:29 am

   Boll e njihkan :(

   Përgjigjjuni

 9. anticensurë  --  7 Maj, 2013 në 10:21 am

  “Berisha ka arritur të imponojë emrat e tij në listë, duke shmangur propozimet e Jozefina Topallit.”
  kishte dikush mendim tjetër??
  ai aprovon vetëm vetveten!!
  nuk ka njeri në krahun e tij që mund të bëjë një gjë që ai nuk e ka në mëndje!nuk mund të bëhet gjë tejtër veçse ajo që ai do!!
  futeni në mënd o njerëz!një i çm¨ndur paranojak dhe sociopat nuk mund të pranojë mencvim të ndryshëm nga i tij!!ai mund të pranojë vetëm aprovimin e vendimeve të të tij nga të tjerët asgjë tjetër!!

  Përgjigjjuni

 10. Elzir BUSHATI  --  7 Maj, 2013 në 10:30 am

  ELIDON BUSHATI rrjedhe nga nji familje fisnike , familje e persekutuar nga regjimi cnjerzore komuniste , ka mbaruar studimet ne FIRENCE , Intelektual Qytetare ,nder per Shkodren qe te jete deputet e saje , e ka dhe ne tradite , para komunizmit , pjestare te familjes se tij ishin DEPUTET .

  Përgjigjjuni

  • Dean  --  7 Maj, 2013 në 12:13 pm

   ”…pjestar te familjes se tij ishin DEPUTET”??????????
   Dhe sipas teje kjo do te thote se ai duhet me doemos te jet deputet????????
   D.m.th.,kjo i bie qe ne gjith jeten tone te kemi deputet pinjollet e atyre qe kan qen Deputet?????
   Ti qenke i pabesushe mer lal.Kesaj i thon te mburresh me Topet e axhes.

   Përgjigjjuni

  • elinor  --  7 Maj, 2013 në 1:49 pm

   O Elzir o dru me pre! Si mundesh me qene edhe deputet ne kohe te monizmit por edhe i persekutum njekohesisht??

   Përgjigjjuni

   • anticensurë  --  7 Maj, 2013 në 5:26 pm

    “para komunizmit , pjestare te familjes se tij ishin DEPUTET .”

    Përgjigjjuni

  • Shkodran  --  27 Qershor, 2013 në 1:07 am

   e njifke mir, aq mir sa as emnin s’din me ja shkru… universitetin e ka maru ne Padova mor djal edhe ka ken gjithmon maniak edhe lepires per me ba karrier… e ma ça po shof paska lpi bajagi… 😉

   Përgjigjjuni

 11. Deda  --  7 Maj, 2013 në 10:43 am

  Te gjithe juve qe gezoheni per Kocon dhe gjellen qe gatoi Rama me ate ju uroj qe pasi te voijne keta ne pushte te rrini gjashte muaj poa rroga 😀 😀

  Përgjigjjuni

 12. desi  --  7 Maj, 2013 në 10:59 am

  Cfare u be me Benet becin, apo u tremb Berisha nga vila qe doli??Apo ka frike se po i del se eshte ngusht i lidhun me te???Me kunatin???Me vajzen???Mos hap lakna!!!Apo ishte emri Jozit dhe nuk i eci??Po te pakten ata e njohim se del perdite ne TV keta tjeret jana anonim

  Përgjigjjuni

 13. lashcami  --  7 Maj, 2013 në 11:27 am

  Me duket se Jozi aht tuj hik per lesh.Po ja fut Lulja pak nga pak por pa e marr vesh.Pellit kot ne parlament ti se krahu i Lulkes po fuqizohet dita-dites

  Përgjigjjuni

 14. rivera  --  7 Maj, 2013 në 11:31 am

  Elidoni, djali i Lec Bushatit para Bardh Spahise, djalit te Ali Spahise!!

  Por te dy nje kallep jane. Kane qene refugjate per me shume se 10 vjet ne Itali dhe thone qe kane bere shkolla atje, Elidoni per pune sociale dhe Bardhi per gjoja mjekesi. Elidoni eshte me serioz, Bardhi eshte me i lehte dhe qe ka fobi vetem punen.

  Hajde merre vesh. Njerin e perkrah Sala dhe tjetrin Xhozi.

  Te dy jane deficient. Nard Ndoka eshte me i vlefshem.

  Përgjigjjuni

 15. Elzir BUSHATI  --  7 Maj, 2013 në 12:05 pm

  Eldon Bushati nuk behet fjale per djalin e aktorit te mirenjohur LEC BUSHATI , por per djalin e Skender Bushatit ( Fusha) dhe nip Qukesh , te perndjekur nga regjimi cnjerzore komuniste ,mbaru studimet ne Firence sot drejtori i spitale ne TIRANE .

  Përgjigjjuni

 16. alban4eva  --  7 Maj, 2013 në 12:07 pm

  hengshin kokat e njeri tjetrit.. si Zhellefina si S-halè shurra, jane kermat qe duhen qeruar nga ky vend…!!!

  Përgjigjjuni

 17. lili  --  7 Maj, 2013 në 12:14 pm

  ah ah Rivera! Nard ndoka ma i vlefshem? Atehere kjo tregon se cfare niveli paskemi arritur!

  Përgjigjjuni

 18. loshi  --  7 Maj, 2013 në 12:18 pm

  Jozi kerkoji doktorrit pse ka kandiduar Irena Prognin te 8 ne qarkun e Elbasanit kur ajo me 2006 eshte arrestuar ne USA per vjedhje

  Përgjigjjuni

 19. shkodrani  --  7 Maj, 2013 në 12:40 pm

  te shpresojme te mos munden me vjedh ma shume se 2-3 deputete ne shkoder.

  Turp e faqja zeze – fshatari injorant Nard Ndoka me perfaqesu qytetin e shkodres ne parlament.

  uroj qe PS te beje histori ne Shkoder dhe ta thyeje TABU-NE se Shkodra voton vetem injorantet pasi nuk eshte e vertete.

  Po te numerohen votat sic duhet PS do ta thyeje kete TABU edhe ne Shkoder

  Përgjigjjuni

 20. Shkodrani  --  7 Maj, 2013 në 12:54 pm

  Po kyt bzheten, a e njeh kush????

  Përgjigjjuni

  • mehill  --  18 Gusht, 2014 në 12:02 am

   Bzheta??mos ma ka marr ndonje ushtar shoku isar…

   Përgjigjjuni

 21. Parrucjani  --  7 Maj, 2013 në 1:28 pm

  Me kafshe si tom doshi dhe pulin sterkai , mendojne ish komunstat te mashtojne shkodren .

  Përgjigjjuni

 22. Fundi i Topallit  --  7 Maj, 2013 në 1:29 pm

  Berisha ka ndjere qe Topalli po behet nga dita ne dite me e forte.
  Nuk do te lejoje te beje gabimin qe beri me Topin,qe Topalli te krijoje minigrup brenda PD-se.
  Ne projekt Topalli eshte e eleminuar,mbase do jete ceshtje kohe.

  Përgjigjjuni

 23. sajmiri  --  7 Maj, 2013 në 1:48 pm

  Topalli ka te drejte nese rebelohet, pavarsisht se saliu eshte sali shkodren nuk e njeh me shume se jozefina, te sillen ne shkoder njerez anonim nuk eshte aspak e mire e sidomos jabanxhij,qe nuk jetojne ne shkoder,me kete kam mendimin qe do te kete shume rrjedhje shkodra ne vota,dhe kjo ngelet per ta pare me 23 qershor.

  Përgjigjjuni

 24. Miranda  --  7 Maj, 2013 në 1:51 pm

  Helidon Bushati eshte djali i Skender Bushatit Fusha ,njerez qe i bejne nder Shkodres familjen e nderuar te persekutuar politike e te internuar .per koncidence shkodran dhe me te njejtin emer eshte edhea Helidon Bushati eshte djali i aktorin Lec Bushati

  Përgjigjjuni

  • shkodrani  --  7 Maj, 2013 në 3:44 pm

   Miranda@
   Nuk po na bahet shume vone a asht i biri i Lecit apo Skenderit.Na thuaj naj gja ma teper cfare kontributi kane dhane per Shkodren keto emrat e rinj qe po vijne dhe ato te vjetrit qe iken…..!

   Përgjigjjuni

   • Miranda  --  7 Maj, 2013 në 4:15 pm

    Shkodrani une nuk e di cfare kontributi kane dhene emrat e rinj Helidono apo Voltana por jane njerez te mire me integritet jeten partiake nuj ja di se smerrem me politike por me thuaj ti shkodran….se cfare kontributi ka dhene Astriti tesh 16 vjet ne politike apo Arenca tesh 8 vjet…Skam asgje kunder tyre por as keto se kan marre me tapi

    Përgjigjjuni

 25. frodi  --  7 Maj, 2013 në 2:13 pm

  cdo kush ka intereesat e vet personal edhe do donte me te pershtatshmin per liste per kandidat per tte financuar fushaten elektorale te njerit apo te tjetrit edhe kjo gje nga kjo PD ndodh gjithmon…

  Përgjigjjuni

 26. dreri  --  7 Maj, 2013 në 2:17 pm

  Ka fillur manushaqja te ngrej zeri zoti sali … me sa duket do vendin tend ne parti se besoj se edhe ajo e di qe vendi do rilindi mbas 23 #qershorit …

  Përgjigjjuni

 27. Goni  --  7 Maj, 2013 në 2:25 pm

  Horrat dhe Horret bashkepunojne me njeri tjeterin per te bere horrlleqe, por pastaj si gjithmone keta qe perfaqesojne kategorine e llumit te shoqerise zihen per te eliminuar njeri tjetrin.

  Zihen spiunet kriminele te rregjimit te komunizmit me pseudonimet e tyre te zgjedhura ne kohen kur u rekrutuan per te bere krime kunder njerezve te ndershem: Penicilina me Dezinjatoren. Jane gjiriz e shkuar gjirizit, maskarenj e shkuar maskarenjve, funderrina e shkuar funderrinave, kriminele e shkuar krimineleve.

  Përgjigjjuni

 28. Nikolon Kola  --  7 Maj, 2013 në 4:08 pm

  I marrshi te keqen Helidonit se eshte zotni, artist dhe bir artistit.
  Ka me kene artist i vertete edhe ne parlament.
  Ai asht katolik i vendosur dhe ka per te percjelle kulturen e vertete kristiane ne parlament.
  Urime Helidon!God bless you

  Përgjigjjuni

  • Shkodran  --  27 Qershor, 2013 në 1:14 am

   ke ngatrru adres mor pyk, nuk asht djali i Lecit e vllau i Benetit po djali i Skenderit mor karapitik

   Përgjigjjuni

 29. X Man  --  7 Maj, 2013 në 5:21 pm

  Hahhaahahha Koco Kokdhima?!!!! PUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUP. Rilindja e Hajdin Sejdis!

  Përgjigjjuni

 30. dallas  --  7 Maj, 2013 në 6:35 pm

  Shkodranet jane te mire,megjithate dicka u mungon.

  Përgjigjjuni

 31. A  --  7 Maj, 2013 në 7:53 pm

  Meqenese po flitet per Shkodren, eshte turp per Shkodren qe ne krye te listes te PD-se eshte agjentja dhe bashkepunetorja e sigurimit me pseudonimin “desinjatorja” ZHELEFENA TOPALLI. Lista eshte e dobet, e mbushur me katundare dhe me maloke.
  Do te thuash pse ne liste nuk ka asnje nga shtresa e ish pronareve dhe ish te perndjekurve politik. Nuk ka sepse kjo shtrese qe jane nje pjese e qytetarise te Shkodres jane amorf, pa gjak, pa nerv, kane njezet vjet qe i lepijne bythen komunistit mashtruesit SALI BERISHA. I genjen para cdo zgjedhje elektorale do t’ju kthej pronat dhe demshperblimet dhe ato si “debila” si “qen te rrahur” i besojne nga “halli” si frikacake qe jane.
  I vetmi qe doli burre dhe ja perplasi ne turi, ka qene deputeti i legjislatures se kaluar i nderuari dhe i respektuari GILMAN BAKALLI, me te cilin SALI BERISHE SHKERLLATA, nuk pati asnje kunder sulm sic di ai, sepse nuk ishte i dalur nga stanit i tij. Kaq te paskrupullt u treguan, njekohsisht edhe idjota, sa ne qendren e votimit ku votonte GILMAN BAKALLI i kishin ndrruar edhe voten e vet dhe doli me zero vota.
  Prandaj keto s’jane zgjedhje as te lira dhe as demokratike, kur votohet edhe per debilin tjeter ndihmes elektroaut NARD NDOKA. Kjo eshte elita politike e Shqiperise.

  Përgjigjjuni

 32. Kumarxhiu  --  7 Maj, 2013 në 8:12 pm

  Na hapet barkun kur komentoni qe ka qene i persekutuar, vjen nga familje e shkelqyer dhe e perndjekur! Na e varni dekoraten e perndjekjes ne gjoks dhe mburreni me te , njesoj sic benin ca ne kohen e komunizmit kur thoshin se kam pasur kete apo ate partizan dhe me kete supozohej automatikisht se ishin njerez te persosur.
  Te persekutuar si spiuni Ali Spahia, qe ishte kirurg dhe i vdiq pacienti ne salle te operacionit sepse i la gersheret ne bark? Shumica e te persekutuarve atehere dergoheshin ne bujqesi, ndertim apo miniera si denim sepse kapeshin duke vjedhur, si hajdute ordinere, ose per ceshtje morali dhe na dalin sot te persekutuar!
  Edhe nje gje: nje 30 vjecar qe ka jetuar 10+ vjet ne perendim nuk kthehet me ne Shqiperine katrahure qe eshte sot se eshte patriot, kthehet qe te beje para, kane idhull politikanet e rinj tip Olldashi dhe Meta qe kane vene pasuri te madhe me politike.

  Përgjigjjuni

 33. Koz Dynjaja  --  7 Maj, 2013 në 8:18 pm

  – Nikolino ! nuk eshte Helidoni qe njeh ti ,i Lec Bushatit , por eshte Helidon Skender Bushati ,dhe ketu dikush ben debate te kota qe ne titull te artikullit nga Tema , Helidon Skender Bushati jane miq me familjen e Jozefines ,Skender Bushati babaj i ketij ka qene nje nga muslimanet qe bejne pjese ne Partine Demokristiane , nga themeluesit e deges se Shkodres per kete parti.Po keshtu edhe Bardh Spahija djali i Alise qe ne 96 ka kembengulur qe te behet deputete Jozefina . keshtu lerini debatet po nuk jeni te djathte ,merruni me anen tuaj.kaq

  Përgjigjjuni

 34. FAIKONICA  --  7 Maj, 2013 në 9:13 pm

  Mos i ngatrroni me dashje dy personat me te njajtin emer!!

  Përgjigjjuni

 35. ministria embrojtjes  --  7 Maj, 2013 në 9:20 pm

  ore Koz Dynjaja, Helidon Bushati eshte ne liste per deputet jo se eshter sternip i major Faik Qukut, as se i jati eshte mik me Jozefinen. Ai u vu ne liste, sepse si drejtor i remdesishemneministrine e mbrojtjes arriti te shtjere ne dore dokumenta te rendesishme per trafik armesh te Sklezenberishes dhe Imam Bajalldise me cetnike sewrbe si Gospodine Cernogorac i firmes CPR Impex apo Zoran Damjanovic i firmes Montenegro Defense Industries. Te tilla dokumenta e bejne Helidonin te privilegjuarnjelloj si derdimenin Aldo bumci me dokumentat e Gerdecit, qe inkriminonin Shkelzenin.

  Përgjigjjuni

 36. BILO  --  8 Maj, 2013 në 12:49 am

  Do behet pishman Jozefina por do jete shume vone duke mbeshtur shume fort nj komuniste te garantuar dhe te pandreqeshem.

  Përgjigjjuni

 37. robert  --  22 Shtator, 2013 në 2:30 am

  Koment mund te perdoreni keto etiketa

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *