TemA TV/ Berisha në Kuçovë: Rama ka kandiduar njerëz të sapodalë nga burgu (VIDEO) | Gazeta Tema
 

TemA TV/ Berisha në Kuçovë: Rama ka kandiduar njerëz të sapodalë nga burgu (VIDEO)

Postuar në: Aktualitet,Kryesore,Politika,Tema TV |

berisha ne fierKryeministri Sali Berisha prezantoi kandidatët e qarkut të Beratit në një takim elektoral në qytetin e Kuçovës.

Sërish kryeministri deklaroi se është një fyerje që të krahasosh rilindësit me ekipin që po prezanton Rama.

Ai shtoi se Rama ka kandiduar njerëz që sapo kanë dalë nga burgu.

“Do i kërkoj zotit Rama: Mos i fyej qytetarët shqiptarë, mos i fyej qytetarët e Beratit, Kuçovës, Vlorës, Gjirokastrës, Korçës, Elbasanit, Tiranës, Shkodrës, të Lushnjes, Fierit, Kukësit, Peshkopisë, Kosovës, Tetovës, Ulqinit, Malit Zi, diasporës, kudo që janë. Ke ngritur në autobusin mavi një bandë dhe e krahason atë me rilindësit, shenjtorët e mendimit tonë kombëtar.

Kë do t’i paraqesësh ti qytetarëve të Beratit, Fidelin për Babë Dudë Karbunarën?!

Mos i lëndo shqiptarët. Çfarë e lidh Kokëdhimën me Naim Frashërin. Çfarë e lidh Tom Doshin me Filip Shirokën, Ndre Mjedën.

Zoti Rama, këtë e bën ti, këtë emërtim të këtyre shokëve, mund ta bësh vetëm ti për shkak të trashëgimisë tënde.

Etërit tuaj e urrenin Rilindjen. Është e freskët në memorien tonë kur morën revolucionin kundër rilindësve tanë, ndërsa ti i krahason me Fidel Yllin, Tom Doshin, Koço Kokëdhimën, Arben Ndokën, i sapodalë nga burgjet për krimet e tij.

Zotëria me rilindje nënkupton rilindjen e bllokut hoxhist, rilindjen e etërve të tij, por ajo është një e shkuar që nuk kthehet më. 23 qershori do jetë Vaterlo e tyre. Ju ftoj të shkojmë shumicë dhe fitimtarë në zgjedhjet e 23 qershorit”, tha Berisha.

Kreu i ekzekutivit theksoi se reformat e mazhorancës kanë funksionuar pasi ulën taksat, shmangën krizën që preku Evropën, si dhe rritën pagat dhe pensionet.

“Ne kemi ndërtuar qindra kilometra rrugë me vendimin se ku të jetoni të keni rrugë të mira. Ndërtuam dhe rindërtuam 78 shkolla. Ia dolëm të rrisnim rrogat edhe pensionet. Mësuesja që merrte 150 mijë lekë, merr tani 400 mijë lekë. Jo një, por rreth 20 rroga më shumë se ç’merrte në vitin 2005. Sot fermeri shqiptar, që merrte pak vite më parë 3400 lekë, merr tani rreth 8 mijë lekë, 13 pensione me shume se ç’merrte 6 vjet më parë. Reformat tona kanë funksionuar dhe funksionojë ne ulëm taksat, morëm 4 miliardë dollarë investime. Ne bëmë të mundur të punësohen në 4 vitet e fundit mbi 200 mijë vetë.

Ne ulëm taksat, jo se themi ne, por se e thotë KE, FMN, e thotë BB. Shqipëria është i vetmi vend që pati ulje të papunësisë dhe rritje të punësimit.

4 vitet që vijnë do të cxlirojmë biznesin nga cxdo taksë për prodhimin e tyre.

Kemi vendosur që fermerëve tanë t’u kompensojmë me para në dorë akcizës e naftës, TVSH e gjithë makinerive dhe inputeve dhe çdo gjë që përdorin për serat e tyre”, premtoi Berisha./ep

54 Pergjigje per TemA TV/ Berisha në Kuçovë: Rama ka kandiduar njerëz të sapodalë nga burgu (VIDEO)

 1. LINI  --  29 Maj, 2013 në 8:32 pm

  SALI BERISHA KRIMINELI ME I MADH NE SHQIPERI, DUHET LARGUAR NGA PUSHTETI ME 23 QERSHOR PER TE MIREN E VENDIT!

  Përgjigjjuni

  • ore  --  29 Maj, 2013 në 8:40 pm

   ore saliii ke deshtuuu ke deshtuuuu nuk te do me populli

   Përgjigjjuni

   • ENI  --  29 Maj, 2013 në 8:47 pm

    zoti sali ta jep vete pergjigjen z.Doshi… ja ku e ke >>> http://www.youtube.com/watch?v=nK2gjsGtNzc

    Përgjigjjuni

    • serena  --  29 Maj, 2013 në 9:02 pm

     O i semure mendor, me halucinacione qe sheh gjera gjithandej qe s’i sheh asnje!
     O sali, ik ore se je bere gjysh merru me pleqerine tende, lere ramen e PS se cfaredo gjeje qe te thuash ti s’e shmang dot fitoren e PS.

     Përgjigjjuni

     • Tonini  --  30 Maj, 2013 në 11:27 am

      Sali Berisha ma ka ngopur shpirtin me shpjegimin e vet te Rilindjes. sikur ka folur mendimet e mija. per cfare rilindje flasin keta njerez? Rilindasit e vertete kane krijuar nje epoke historike duke punuar deri ne vetmohim per shqiperine, per rilindjen ekonomike, polike, kulturore dhe te cdo drejtimi te jetes se shqiptareve.
      Ku fillon rilindja e Edvin Rames, tek cilat vlera bazohet???!!!
      kush jane njerezit, demek rilindasit e Rames?! nje tufe hajdutesh dhe njerezish qe e mendojne profesionin e deputetit si rrugen per tu bere miljardere ne pak vjet.

      Përgjigjjuni

    • rosi  --  29 Maj, 2013 në 9:03 pm

     Ne listat e PS jane futur njerez qe kane nje vizion te qarte per te ardhmen. PS ka marre ne gjirin e saj njerez qe i kane sjelle nje fryme te re partise.

     Përgjigjjuni

    • Selman  --  29 Maj, 2013 në 9:43 pm

     Doshi i ha mutin Saliut. Paska gjet nji intelektual perballe dhe paska bo cubin. T’ja perserise Doktorrit se atje ne parlamnt do ta kete pas dates 23 qershor. Kushdo qe te fitoje. Ky do jete fjalori i kuvendit ketej e tutje. Se kishte 1 tom dosh. Pas dates 23 qershor do jene 31 si ai. Le ta tregojne atje trimerine. Kur tu prishen pazaret sigurisht se politika ka marre fund ne ket vend.

     Përgjigjjuni

    • Po Saliun ku e pe te kjo video mo ENI?  --  29 Maj, 2013 në 9:51 pm

     O ENI! Po ku ishte saliu ktu moj? Kush te tha qe esht Saliu te kjo video? S’ka Sali aty mor xhan. Ka nje prej intelektualeve dhe politikaneve me standart qe Saliu e largoi se i prishte planet e tija te pas 23 qershorit. Sqarohu nje here. He xhan. Lexo dhe shtypin se mbase pas dates 23 kupton dhe ti.

     Përgjigjjuni

   • asim  --  29 Maj, 2013 në 8:48 pm

    More Sali cili eshte programi yt per 4 vitet ne vazhdim. Cfare reformash do te ndermarresh. Sepse deri me tani kemi degjaur vetem akuza ndaj opozites.

    Përgjigjjuni

   • noldi  --  29 Maj, 2013 në 8:53 pm

    Saliu flet per clirim te biznesit pasi ja ka marre frymen per 8 vjet. Pasi e ka rrjepur mire e mire te gjithe biznesin tani del dhe thote qe do te heqe taksat. Cfare taksash do te heqe sepse kjo eshte strategji e PS.

    Përgjigjjuni

   • robi  --  29 Maj, 2013 në 8:53 pm

    ne listat e PS nuk ka te dal nga burgu jo por ne listat e tua po, pervec se ne listat e tua ne postet e tua jane te gjithe kriminel dema, ky qe plagosi sot,paloka , olldashi, e ministra te tjere plot qe nuk jane ne ndekje dhe nga interpoli keshtuqe ti nuk ke si te flasesh per kete pjese se je vet i zhytur kok e kembe.

    Përgjigjjuni

   • Renis  --  29 Maj, 2013 në 8:59 pm

    Gjyshi part-time paska dale perseri qe te akuzoje Ramen. Ti ben mire qe te shikosh listat e tua qe ta kane zaptuar komunistat.

    Përgjigjjuni

  • KUCOVA  --  29 Maj, 2013 në 8:43 pm

   Githe Berati dhe fshatrat verdalle Kucoves ishin sot ne Kucove,te ardhur me zor qe te mbushnin sheshin.
   Sali Berisha<Kucova nuk te ka dashur kurre se eshte qyteti me intelektual ne Shqiperi,injoranca nuk pelqehet ne kete qytet,prandaj vota jone dihet o pinok kriminel!

   Përgjigjjuni

  • Kristina  --  29 Maj, 2013 në 9:16 pm

   kete gje bejne kriminelet,te vrasin dhe akuzojne te tjeret,madje jane dhe gati te betohen ne gjyq per te deshmuar sepse ata kete bejne,kete dine te bejne me mire.Sali berisha nuk eshte vecse nje kriminel nje i paudhe qe shqiptaret paten fatin e keq ta kene per kryeminister
   Ne 23 qershor kjo merr fund dhe nis rruga e ndritur e rilindjes

   Përgjigjjuni

  • Banderas  --  29 Maj, 2013 në 9:48 pm

   O Sal Brisha!
   Ti ose ke RRJEDHUR FARE,ose je nje GJARPER ME HELMIN ME TE FORTE NE BOTE!!! Tani po luan edhe rolin e budallait:
   Duke e njohur mire nivelin militantist te elektoratit tend,u ben atyre LOJRA FJALESH duke i konfonduar RILINDASIT e 1900-tes me RILINDJEN E TANISHME ,qe OPOZITA DO t’I BEJE SJHQIPERISE PASI TI E VDIQE DHE E VARROSE 7 PASHE NEN DHE!!!
   Ke 23 vjet qe e ke VARROSUR SHQIPERINE,O KRIMINEL SERB!!!
   E shkaterrove ekonomine,arsimin,shendetesine,minierat, tokat bujqesore,PYJET,KULLOTAT,ULLISHTET,VRESHTAT etj,etj!!!
   Ti shkaterrove UNITETIN E POPULLIT DUKE I PERCARE SHQIPTARET DERI NE URREJTJE NDAJ NJERI TJETRIT SI KURRE NDONJEHERE!!!
   Ti shkaterrove dhe grabite MONUMENTET E KULTURES TONE MIJRA VJECARE per te bere realitet IDENE SERBE SE “SHQIPTARET NUK DINE TE BEJNE SHTET”!!!
   Ti ke VRARE 26 vete ne Gerdec,4 protestues paqesore ne BULEVARD me duar ne xhepa et,etj,etj!!!
   KJO ESHTE SHQIPERIA,QE TI I KE NGULUR THIKEN ME HELM NE ZEMER,POR QE OPOZITA DO TA RILINDE PERSERI!!!
   Kete RILINDJE kerkojme,o TRADHETAR I NDYRE DHE ANTI SHQIPTARI ME I RREZIKSHEM I TE GJITHE KOHRAVE E JO TE BEJME KRAHASIMIN ME NAIM FRASHERIN etj!!!
   Ti edhe ne kete rast tregon FYTYREN TENDE prej PERCARESI DHE PERDHOSESI TE NJEREZVE TE SHQUAR TE KETIJ KOMBI!!!
   Ti nuk ke njohur per 23 vjet LUFTEN E LAVDISHME NACIONAL-CLIRIMTARE,DHE QELLIMISHT NUK PRANON 29 NENTORIN SI DATE CLIRIMI,SEPSE E MBAN VETEN NE ANEN E BASHKEPUNTOREVE TE FASHIZMIT!!!
   MALLKUAR QOFSH PER JETE,O TRADHETAR serb!!!

   Përgjigjjuni

  • feniks  --  29 Maj, 2013 në 10:04 pm

   Po ti,o PLEHRE ke kandiduar njerez,qe duhet te ishin KALBUR NE BURG per vite e vite te tera me pare duke filluar nga ty!!!

   Përgjigjjuni

  • Pilo Lala  --  29 Maj, 2013 në 10:53 pm

   E kishte jelekun antiplumb ky?

   Përgjigjjuni

 2. besnik  --  29 Maj, 2013 në 8:33 pm

  Ndersa ti ke futur ne listat e tua njerez qe i kane duart e lyera me gjakun e shqipetareve.

  Përgjigjjuni

 3. si statuja e enverit do te perfundosh  --  29 Maj, 2013 në 8:38 pm

  reeeeeeeeeee si nuk ka nje njeri qe te flasi fjale te mira per kete karragjozin

  Përgjigjjuni

 4. erion_emigranti  --  29 Maj, 2013 në 8:40 pm

  ik mo legen se kucova vetem 10 vota ka per te dhene…

  Përgjigjjuni

 5. koli  --  29 Maj, 2013 në 8:41 pm

  o ky ma heq mendjen ore i ka ngel ora ke autobusi dhe ke rama , thuaj mo popullit pse ke rrenuar shqiperin , leket ku i cu qe eshte arka bosh o hajdut lere ramen ti se rilindje do kete

  Përgjigjjuni

 6. klaus  --  29 Maj, 2013 në 8:42 pm

  Shqiptaret po i fyen e ofendon cdo dite ti Kreyminister neikje qe i trajton si skllever, duke i mare me dhune neper mitingjet e tua.

  Përgjigjjuni

 7. TRE LIGJET -RAMA DHE SKLLAVET E TIJ  --  29 Maj, 2013 në 8:42 pm

  hahaha OR MERO PERSE NUK E JEP DEKLARATEN E MOORIT TANI CE THOTE SE KQZ DUHET TE PLOTESOHET POR EDHE NESE MBETE ME 4 DO TE JETE FUNKCIONAL DHE I PRANUAR KJO ESHTE NJE SHUPLAKE DERRKUCIT RAMA

  Përgjigjjuni

 8. REI  --  29 Maj, 2013 në 8:43 pm

  Po ti zotrote ke ke kandiduar miqt e Shkelzenit, dhe tradhtaret e PS qe papritur u bene PD-ista? E kur ke goje e flet dhe ti per drejtesi.

  Përgjigjjuni

 9. pori  --  29 Maj, 2013 në 8:43 pm

  po mor po , harrove mediun ti bashke me tet bir qe vrau 26 veta e plagosi mijera te tjeter ne gerdec e ti pa te keq i dhe amnisti dhe e faleeeee, ik ore plehre e legen burre ste vjen zor

  Përgjigjjuni

 10. agimi  --  29 Maj, 2013 në 8:44 pm

  po Rama kete liste vuri. se vetem ata e mbeshtesnin dhe askush tjeter. ata qe i dolen kunder rama i nxori nga partia. dhe tani pretendon te fitoj zgjedhjet me listen e zeze qe krijoi. dhe Berisha ka te drejte qe e komenton kete. kjo eshte e verteta per kete palo kryetar qe kemi ne partine tone qe tashme u kthye mavi vetem ne saje te ketij kryetari te cmendur. kurre populli nuk mund te votoje njerez si keta qe thote Berisha. me vjen keq qe si ish simpatizant i se majtes se dikurshme, te flas tani kunder se majtes. por jam i bindur se si une ka dhe shume te tjere. dhe vota ime kalon automatikisht per Berishen se realisht ka bere pune per kete vend, sado qe gabime mund te kete kjo qeveri. dhe jam i bindur qe PD do te fitoje sepse vertete e meriton, se me nje kryetar si ky do te marrim vetem humbje dhe asgje me shume.

  Përgjigjjuni

 11. herta  --  29 Maj, 2013 në 8:44 pm

  saliiii lere autobusin mavi dhe ramen po gjej vend e futu ne 23 qershor se do perfundosh keq fare o ditezi, cdo gje qe ti thua eshte mashtrim

  Përgjigjjuni

 12. blini  --  29 Maj, 2013 në 8:46 pm

  Sali Barisha asht “Hero Kombetar”. Ai, me fitoren e 23 Qershorit 2013, do te hyje ne Librin “GINES”: Tre mandate radhazi. Plaçi nga marazi! Ha-ha-ha…

  Përgjigjjuni

 13. reni  --  29 Maj, 2013 në 8:47 pm

  po ti shiko listat e tua ore qe ke fut tradhetar ne lista e njerz mafioz e vrases, pastaj mitingjet e tua ngado ke shkuar kane deshuar or tiii, kucova e tregoj qe e do rilindjen

  Përgjigjjuni

 14. tani  --  29 Maj, 2013 në 9:01 pm

  ato qe e dine dhe e shofin ndryshimin ,jane qytetaret ,sepse edi rama nuk shef dote nga autobusi mavi ,ose me sakte nuk do ta pranoje ,nje gje te tille,pra mohon realitetin.

  Përgjigjjuni

 15. Titi  --  29 Maj, 2013 në 9:02 pm

  Per nje gje ka te drejte!!!!! Per ate qe thote qe sapo ka dale nga burgu( per Arben Noken e ka fjalen) por Ai ne fund te fundit ka bere burg per ate qe ka bere dhe tani eshte njeri i lire si te gjithe te tjeret dhe ka te drejte te kandidoje. O saliiii as me thua ti a ishte ARBEN NDOKA qe me Qeverine tende ishte drejtor i ndertimeve te shqiperise dhe ti su ndieve???? Ti o Saliiiii po kandidon njerez qe duhet te shkojne ne burg e jo ne parlament

  Përgjigjjuni

 16. Mirushi  --  29 Maj, 2013 në 9:06 pm

  Shikojeni Salen http://www.youtube.com/watch?v=NbRz4QZWtPY

  Përgjigjjuni

 17. merita  --  29 Maj, 2013 në 9:08 pm

  po eterit e tij ai nuk i rilind dote ,eshte smund te rilind veten e tij pa lere te rilind te tjeret.

  Përgjigjjuni

 18. nora  --  29 Maj, 2013 në 9:12 pm

  premtimet i mbajti ,vendi po zhvillohet ,ndryshimin po e verejne te gjithe,keshtu qe te gjithe toke perpara me partine demokratike.

  Përgjigjjuni

 19. tomori i beratit  --  29 Maj, 2013 në 9:15 pm

  Ahahahaha.Shan sala deputete e ps per beratin qe jane te gjithe Intelektual.Po saliu ke ka kandiduar.pollon qe peshtyn dhe lepin maliq lefterin qe eshte me posht se nje trap.veli astritin qe ka bler diploma false dhe eshte kryehajdut.O sali vrasesi ike o plaku mere ike.

  Përgjigjjuni

 20. bersi  --  29 Maj, 2013 në 9:18 pm

  shqiperia ka nje buxhet te vogel duke u krahasu me vendet e europes por te mos harrojme se kjo qeveri e ka realizuar shpenzimet e saj ne sektoret me jetik,dihet qe akoma ka per tu bere ,por edhe ato do bohen ,keshtu qe i vetmi qe na sjell shprese eshte ai ,berisha .

  Përgjigjjuni

 21. Pashtriku  --  29 Maj, 2013 në 9:22 pm

  berisha ka bere shume per neve prandja edhe ne kemi detyrim ndaj tij ,vetes qe projektet me te mira te behen realitet,qe ne te zhvillohemi dhe vendi te ece perpara.

  Përgjigjjuni

 22. Sume Gruda  --  29 Maj, 2013 në 9:24 pm

  Z. Berisha ti nuk je nuk vjen nga familja, si Tom Doshi, familja
  e Tom Doshit u pushkatue dhe persekutuar ishte nje familje e gjere
  dhe shume e pasur u cingvestruan cdo gje dhe u shpallen “KULAK” te gjithe ata qiten luftar kunder turkut dhe malit te zi.
  Ne Malin e Kolajve, Kelmend, Shkoder me rrethe jane te njftur per pasuri dhe patriotizem. Ty nuk te dihet perardhja jote vetem baba te ka thanun se jeni te ardhur nga krahinat e Jemenit.

  Përgjigjjuni

 23. goni  --  29 Maj, 2013 në 9:28 pm

  kucova si kurre me pare do te votoje pd. sepse me vite te tera kemi votuar per ps dhe nuk kemi pare asgje si rezultat. na premtuan shume gjera dhe ne fund nuk na dhane asgje. na premtuan vende pune, na premtuan rruge,na premtuan shkolla dhe mbetem vetem premtime dhe asgje me shume. tani nuk kemi pse te votojme me ps sepse punen po e ben tjeter kush, premtimet po i mban tjeter kush. dhe endrrat tona po i realizon tjeter kush. keshtu qe si kurre me pare ne kucove do te kete nje fitore te padiskutueshme per pd sepse po ben vertete pune. PERPARA PD FITORE SALI BERISHA.

  Përgjigjjuni

 24. gjergji  --  29 Maj, 2013 në 9:37 pm

  ndryshimi eshte i dukshem,po e prekim te gjithe,ska njeri qe nuk eshte pjese e ndryshimit ,kudo punohet me seriozitet qe tja dalin mbane ,keshtu qe jemi ne rrugen e duhur ,perpara.

  Përgjigjjuni

 25. samanta  --  29 Maj, 2013 në 9:41 pm

  energjitika ka njohur nje suksese per sa i perket privatizimeve te hec-eve ,kjo tregon qe puna eshte bere mire,me shume te ardhura per buxhetin,me shume investime,turizmi ka njohur zhvillim ne saje te rrugeve ne cdo vend bregdetare,uje te pijshem dhe drita 24 ore.ky eshte ndryshimi qe ka sjelle me shume pune,me shume leke per bizneset,ky eshte zhvillimi.

  Përgjigjjuni

 26. R.Kolmaku -Bologna!  --  29 Maj, 2013 në 9:41 pm

  Sali i kie bre keq fjalimat!Duhet me tregu shka bane ti per Kucoven?Kurrgja!Ke premtu autostraden i bane naften!Kucova nuk po shko dot n’lushje?Ke me hup se kurrherit nuk kena fitu!Ke vra bre e duhet me fol per nji kto gjona?Kush bani Gerdecin?21 janarin?I ke ba ti,bre e nuk po fol!Fol bre ene tuj thane: Votoni mu!Kom me ba Gerdec n’Kucove nse nuk po jepni voten!Kurrkush s’ka me protestu n’bulevarde t’shqipnise se kam kallashin e antiplumbin q’mbro!…Thuju:votoni derra shqiptar se derr(berr)asht dhe llagapi im!Nuk ke me fitu!Mbrapa…mbrapa,meje…tane me u hudh n’Dri!

  Përgjigjjuni

 27. agim  --  29 Maj, 2013 në 9:53 pm

  mjaft me shpifjet u merzitem . me mire shiko kandidaurat e tua qe ke kandiduar mbetjet e PS

  Përgjigjjuni

 28. marius  --  29 Maj, 2013 në 9:58 pm

  vendi ka sfida te reja,sepse ne duam te ecim me perpara,vendit i duhen njerez me kualitet,qe dijne te marrin vendime ne kohen e duhur,arkitekti me i mire eshte qeverisja demokratike ,partia demokratike dhe sali berisha,perpara

  Përgjigjjuni

 29. albanesi  --  29 Maj, 2013 në 10:40 pm

  Ed Rama e Ilir Meta:

  a do ti kujtoni ketij palles krimet e tij apo si e keni kete pune?

  o varkar sa kriminele ke mbrojte ti – ja disa:

  – gardistet qe qelluan me urdhrin tend ne 21 janar
  – shikasit qe vrane shqiptarin e maqedonise
  – djalin tend pronarin e punishtes se Gerdecit
  – gocen e varkarit qe kerkon 3 milion euro per licence
  – vitin 97
  – grushtin e shtetit ne 1998
  etj etj

  keto or ti palle jane kriminelet dhe ngjarjet kriminale qe ke dore ti.

  Përgjigjjuni

 30. Rroku i Druve  --  29 Maj, 2013 në 10:53 pm

  @agimi

  Iu kerkoj ndjese lexuesve te nderuar, po do t’i thosha @agimit te… pjerdhsha ne voten e ne zhgenjimin tend. Me hoqe mallin e “Njeriut me top”, njeri prej spurdhjakeve te plakut Mere: u zhgenjeva Tosun aga, u zhgenjeva dhe vu lotet. Ne fakt ke nevoje per “mbiemrin” tim, sipas keshilles se farmacistit te legjes sime: tri ne dite pas buke!

  Përgjigjjuni

 31. beso  --  29 Maj, 2013 në 11:15 pm

  Kuçova asnjehere nuk ka votuar PD,eshte fakt i pakundershtueshem.Kuçova eshte bastion i majte,jo sepse PS ka bere ndonje gje per kete qytet,por sepse ky qytet eshte i majte natyralisht.Kuçova e 1936,ajo e demonstrates se pare te vertete kunder dhunes policore ne ndeshjen Naftetari-Dinamo,e harruar nga qeverite mercenare qe shkrine nje qytet te tere industrial,perseri ka dinjitetin te votoje avenirin e majte.Ik sali berisha,ço oriz dhe fasule elektorale ne viset e tua,se ne Kuçove e ke harxhuar frymen dhe psallmen kot.

  Përgjigjjuni

 32. tironci  --  30 Maj, 2013 në 12:10 am

  sala eshte pjerdh krejt
  vec burgu mbas 23 qershorit e rregullon kete ndyresire kete diktator me emrin sali

  Përgjigjjuni

 33. papi  --  30 Maj, 2013 në 9:43 am

  nuk e kam pere ndonjehere popullin e kucoves te marrin pjese kaq shume per pd .pd nuk ka fituar kurre ne kucove dhe ne mitingjet e saliut nuk ka marre pjese por kete radhe ps me duket se do falimentoje

  Përgjigjjuni

 34. kadeti bigler  --  30 Maj, 2013 në 9:53 am

  Ore plak i poshter si nuk ke turp qe permend rilindasit e shquar or tradhetar i kombit shqiptar Ti ke nderuar ata qe kan shitur shqiperine esat toptanin ahmet zogun ndero dhe veten tende me mareveshjen e fshehte per dhurimin e detit greqis or kelysh serbi te zente mallkimi i shqiptareve qe i ke katandisur per buken e gojes vafsh ne fer ti dhe familia jote biologjike 1000 HER MALLKIM per ty sali kerma

  Përgjigjjuni

 35. poshte kerma berisha!  --  30 Maj, 2013 në 11:17 am

  Thirrja jone:Poshte armiqte e demokracise,Saliut sikurse causheskut!

  Përgjigjjuni

 36. ARUSHA  --  30 Maj, 2013 në 12:02 pm

  ti e ke kthy kucoven dhe gjith shqiperine dhe shqiptaret ne burgun e spacit ku uji eshte me mut dhe radioaktivitet dhe ttoka e helmume e prodhimet jane kanceroze dhe ilacet e shendetsia e drejtesia te skadume ore tunxh qe po i shkakton popullit e dhe kancerin e syve tu dal ti ne televizor!

  Përgjigjjuni

 37. B. Rapi  --  30 Maj, 2013 në 2:00 pm

  SALIU ME RAPORT MJEKESOR DUHET IZOLUAR.

  saliu sa vjen e behet me paranojak(frikaman), kjo sepse naten fle ne qeli prej intrigave qe ka kryer.Para se te beje kryemekat te ri,duhet ta ndihmojme me vizite te detyruar mjekesore.

  Përgjigjjuni

 38. albano  --  30 Maj, 2013 në 2:05 pm

  oh zot kush eshte ai qe do votoje per edi ramen , edi nuk ishte ne gjendje te komandonte tironen e la ne faqe te zeze mendonte vetem per vet i mbushi xhepat me djersen e popullit pastaj a e pate cfare kulture ka kur nje jounalist i bene nje pyetje ai i thote mbylle se do ta kap veshin dhe na boni me turp ne europe ne strasburg duke u zi si debile kam pa budallenj por si ky kisha kohe pa pare ;;ai nuk di me drejtu veten e tije , salut a tous

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *