TemA TV/ Topalli: Tom Doshin e Ramën do i rrahim me votë më 23 qershor (VIDEO) | Gazeta Tema
 

TemA TV/ Topalli: Tom Doshin e Ramën do i rrahim me votë më 23 qershor (VIDEO)

Postuar në: Aktualitet,Kryesore,Tema TV |

joziE pranishme gjatë ditës së sotme në Bushat të Shkodrës, kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, i është përgjigjur akuzave të kryesocialistit Edi Rama dhe deputetit të kësaj zone, Tom Doshi.

Topalli ka thënë se qytetarët e Shkodrës do i rrahin me votë Doshin dhe Ramën dhe do i japin PD-së tetë deputetë në këtë qark.

Rama dhe Doshët thonë se të rreh Jozefina, por ju do t’i rrihni me votën tuaj në 23 qershor dhe në Shkodër do të marrim tetë mandate”, tha Topalli gjatë fjalës së saj.

Ndërkohë, ajo ka akuzuar Ramën për atë që e cilësoi “heshtje mortore”, pas miratimit të tre ligjeve të ashtuquajtura të integrimit./b.l

101 Pergjigje per TemA TV/ Topalli: Tom Doshin e Ramën do i rrahim me votë më 23 qershor (VIDEO)

 1. LINI  --  3 Qershor, 2013 në 2:46 pm

  KOT LODHENI ME SHKODREN SE KA ZGJEDHUR TE CLIROHET NGA PERMBYTJET E TE KETE RILINDJE.

  Përgjigjjuni

  • fredi  --  3 Qershor, 2013 në 2:51 pm

   qarku i shkodres do te ndeshkoj ty me 23 qershor jo ato persona qe kane vizjon per shqiperine edhe per vete shkodren … se me ty vetem permbytje kane pas…

   Përgjigjjuni

   • Petrit Marku  --  3 Qershor, 2013 në 2:59 pm

    Une deri ne keto zgjedhje kam votuar Partine Demokratike por nuk do ta votoj me sepse kjo parti nuk i mbajti premtimet qe ka bere ne 2005 dhe 2009, pastaj Saliu ka sjelle ne parti 3 mbeturina si Asllani, Kadeli dhe Islami qe deri dje kane akuzuar Sali Berishen, une me 23 qershor do te votoj Partine Socialiste sepse eshte e vetmja parti qe na jep shprese per nje te ardhme me te mire!

    Përgjigjjuni

    • Genti  --  3 Qershor, 2013 në 3:25 pm

     Me keto premtime bosha qe po ben PD jo vetem qe sdo fitoje zgjedhjet e 23 qeshorit por ka mundesi qe te humbase edhe bastionet e veta.

     Përgjigjjuni

     • Ramy  --  3 Qershor, 2013 në 3:38 pm

      Genti, si thua ti , me lehte eshte kte krijosh 250 mije vende pune APO 300 mije?? tash gjeje kush thote se do krojoje 300 mije

      Përgjigjjuni

      • e/  --  3 Qershor, 2013 në 4:30 pm

       Burrat nuk merren me legene apo legena!
       Si kjo shoqja koperativiste apo ky kafsha ketu poshte.
       Po Jozo, nuk ngjitet mali me ulerima idioteske si keto te tuat, dhe kete here e keni te gjithe rrugen malore!
       Se vendi eshte tejlodhur me ju dhe mezi po pret Rilindjen!

       Përgjigjjuni

      • Tarrasi  --  3 Qershor, 2013 në 5:19 pm

       Kini kujdes cuna se po ju futi Topalli ne mes te shaleve ju ben mysibet … lene mos e pyet ma

       Përgjigjjuni

     • flaka  --  3 Qershor, 2013 në 4:33 pm

      Palo femer qe nuk merr vesh se cfare thua e as se cfare mendon. Te ka hedh trut e gomarit Sali Berisha dhe tani rri e ben biu biu kot. Ti je bibe dhe nuk ka burre a grua ne Shkoder qe te voton me.

      Përgjigjjuni

    • Ergi  --  3 Qershor, 2013 në 3:49 pm

     Ne demokratet jemi te zhgenjyer nga listat e saliut. Se hoqi themeliesa te pd,se dhe futi ne loste tradhtaret e kampit tjeter.or vota per ps.ne nuk eshte zgjidhja. Nuk me duket ajo zgjidhja. Thjeshte s.duhet te votojme per dogjanin kacin kadellin dhe aleatet e korruptuar qe hyne ne lista pd,je

     Përgjigjjuni

   • MIRI  --  3 Qershor, 2013 në 3:00 pm

    Nuk e kuptoj si ka ftyre kjo qeveri te kerkoj madatine e trete kur ne keto 8 vite pushtet e ka derguar vendin drejt rrenimit dhe nuk ka bere asgje te mire per vendin perkundrazi ka punuar kunder interesave te vendit!

    Përgjigjjuni

    • Ramy  --  3 Qershor, 2013 në 3:44 pm

     Doshit do t’i japin nje dru te mire shkodranet me 23 qershore sa qe nuk do mund te vie ne vete me

     Përgjigjjuni

   • Berta  --  3 Qershor, 2013 në 3:00 pm

    TE VETMIT QE DO RRIFEN ME 23 QERSHOR ESHTE PARTIA DEMOKRATIKE ME

    TY NE KRYE. SHKODRA NUK MASHTROHET DOT ME NGA MASHTRIME E TUA

    ELEKTORALE KUR E KENI LENE KETE QYTET NE PIKE TE HALLIT.

    Përgjigjjuni

   • NORA  --  3 Qershor, 2013 në 3:01 pm

    Kjo qeveri duhet larguar sa me pare sepse po e shkaterron vendin dhe nese nuk e largojme do te vazhdoje ta shkaterroje vendin per kte duhet ta ndalojme, dhe e vetmja menyre eshte te votojme kunder tij!

    Përgjigjjuni

   • STEFANO  --  3 Qershor, 2013 në 3:01 pm

    Ka ardhur koha qe Sali Berisha te largohet nga pushteti sepse po e rrenon vendin, populli shqiptare duhet te mendoje mire para se te votoje me 23 qershor duhet te mendoj te keqijat qe na ka bere Saliu ne gjithe keto vite!

    Përgjigjjuni

   • TIK TIK  --  3 Qershor, 2013 në 3:03 pm

    Sali Berishes nuk ja harrojme 21 janarin, nje dite e paharrueshme per te gjithe shqiptaret sepse humben jeten 4 qytetare te pafajshem te cilet ishin ne ate proteste per te kerkuar te drejtat e tyre. Te gjithe po presim drejtesi, dhe drejtesi do te kete mbas 23 qershorit!

    Përgjigjjuni

   • daku  --  3 Qershor, 2013 në 3:04 pm

    po cdo rrihni ju moj xhozi se ju nuk ju do me njeri ne shkoder jeni strukur dhe keni frike te dilni ne publik shkodranet jua kane fshire emrin sepse edhe ju i late ne mjerim si te gjithe shqiperine

    Përgjigjjuni

   • shkodra  --  3 Qershor, 2013 në 3:05 pm

    8 deputet ta harroni te merrni ne shkoderr ju o zonja kryetare

    shkodra do ti bashkohet pjeses s rilindjes edhe pse ti e ke shum te veshtire ta pranosh …..

    kshu qe dont worry just be happy

    Përgjigjjuni

   • RINA  --  3 Qershor, 2013 në 3:05 pm

    Populli Shqiptar duhet te jete i bashkuar kunder te keqes qe ka vetem nje emer qe eshte Sali Berisha, duhet te jete i bashkuar me shume se asnjehere tjeter qe ta largojme me 23 qershor

    Përgjigjjuni

   • Alma  --  3 Qershor, 2013 në 3:05 pm

    Hahha kto kane filluar te kopjojne shemtuar edhe batuat e socialisteve!

    Jo mi Zhelefina jo, se me vote do rriheni ju nga i gjithe populli shqitar!

    Përgjigjjuni

   • ela  --  3 Qershor, 2013 në 3:05 pm

    jozefine shiko mendo per luften qe do ti beni berishes pasi te mundet ne 23 qershor dhe mos u merrni fare me PS se skeni asnje shanc per te fituar madje do keni humbjen me spektakolare qe keni pasur ndonjehere.

    Përgjigjjuni

   • danieli  --  3 Qershor, 2013 në 3:07 pm

    po shkodra nuk ju voton me ju o ndyrsirat e PD se e keni katandisur shkodren si mos me keq e keni lene ne mjerim ekonomik dhe shkoni aty vetem per fushat por shkodranet jane te zgjuar dhe nuk i hane me mashtrimet tuaja

    Përgjigjjuni

   • Berti  --  3 Qershor, 2013 në 3:08 pm

    Po ti dhe partia jote moj zonje nuk keni per te mare asnj vote sepse ti i ke zhenjyer ata njerez sepse nuk je interesuar per ata per muaj me radhe qe ata ngelen ne permbytje ndaj dhe boll shkove per fushate nderkohe qeas ke ditur tja dish per ata njerez.

    Përgjigjjuni

   • tani  --  3 Qershor, 2013 në 3:11 pm

    Tom Doshi ka bere per shkodren ate qe ju nuk e bete dote ne 22 vjet dhe per kete arsye e do populli i shkodres por ju kete nuk e dini sepse ju nuk vini ndonjehere ne shkoder ashtu sic vjen Tom Doshi por vini vetem per te rrembyer ndonje vote diten e zgjedhjeve

    Përgjigjjuni

   • fino alla fine  --  3 Qershor, 2013 në 3:16 pm

    Mos u merzit se ja erdhi 23 qershori dhe komuniteti i Bushatit,Shkodres e i gjithe Shqiperise do ju rrahin ju e Saliun me vota kunder.Boll me nuk shtyhet keshtu,po shkojme drejt humneres,rrezikojme falimentin si shtet.E vetmja shprese eshte Rilindja.

    Përgjigjjuni

   • gjyshja  --  3 Qershor, 2013 në 3:19 pm

    Askush nuk perkrah me regjimin Salist populli eshte tejet i revoltuar nga kjo qeveri.Ti Jozefine bashke me Saliun tend e keni raktisur me kohe Shkodren e Bushatin,me kot u kerkon vota Bushatasve e Shkodranëve ato nuk ju votojne ju.E vetmja rruge per ta eshte Rilindja.

    Përgjigjjuni

   • Klenda  --  3 Qershor, 2013 në 3:33 pm

    Shkodra edhe me dhune sduhet tia jape voten nje krimineli si Tom Doshi qe ka vrare e ka shitur kokaine ne gjithe europen dhe kur e pa qe interpoli ja kishte vene syrin, i kerkoi Rames ta bente deputet, pra me imunitet.

    Përgjigjjuni

   • fabiani  --  3 Qershor, 2013 në 3:34 pm

    nje kryetare kuvendi qe flet me kete gjuhe vetem ne shqiperi ndodh

    shkodranet me 23 qershor do votojn per nje shkoderr te rilindur si fotot e marubit edhe jo me posterat e tua te shemtut …

    Përgjigjjuni

   • fredii  --  3 Qershor, 2013 në 3:36 pm

    si mund te te votoj ty kjo shkoderr me kete fjalor qe perdor ti o zonja kryetare dashte zoti qe me 23 qershor popullli mos tju votoj ju edhe te kuptoj se ca i duhet shqiperse…me pak fjale rilindje ..

    Përgjigjjuni

    • Martin  --  3 Qershor, 2013 në 6:39 pm

     Po cfare rilindje thua ore ti?! Permend njerezit me te shquar te letrave shqipe dhe pastaj shkon e thua qe rilindja do vije. Me ke do vije rilindja, me Tom Doshin apo Paulin Sterkajn?! Mos te duken te nje niveli me Fishten, Mjeden, Migjenin apo Koliqin? E pabesueshme sesi mendoni keshtu. E kuptoj shume mire nese sdo me votu PD, por smund te kuptoj vazhdimin qe te votosh per Tom Doshin! Ky duhet me mesu me shkrujt se akoma nuk di

     Përgjigjjuni

   • MeleshpaleshhajdeXhozisitakesh  --  3 Qershor, 2013 në 6:10 pm

    Xhozi,po te kapi Tom Doshi do ta bej me keq se ta beri Azemi,prandaj hap syte…

    Përgjigjjuni

  • I Pacipte  --  3 Qershor, 2013 në 2:52 pm

   Ti zonja topalla, rri urte se e di shume mire qe ato tre ligjet mund te ishin votuar me perpara por deshet ta shtynit qe te thoni shikoni sesa punon qeveria, kur dihet se qeveria beri nje m… per integrimin per ne BE, te mos flase per mosarritjet e ministrise te Integrimit.

   Përgjigjjuni

   • herta  --  3 Qershor, 2013 në 2:59 pm

    jozefin shkodra te ka besuar perher ty e te tjereve po se keni shperblyer asnjeher ate besim me pune konkrete kshuqe mos kerkoni me vote se epoka e permbytjeve dhe pa pik turpi i thoni dhe si venecia ka marre fund.

    Përgjigjjuni

   • Iris  --  3 Qershor, 2013 në 2:59 pm

    TI JE TURP PER POLITIKEN SHQIPTARE DHE FIGUREN E GRUAS NE TE.

    FLET PER DHUNE DHE RRAFJE NE CDO MOMENT.

    PO POPULLI ESHTE I LODHUR ME KETO FJALET TUAJA.

    E KE PERMBYTUR SHKODREN TRE HERE DHE SHKON ME PAFYTYRESIN ME TE

    MADHE PER TE KERKUAR NJE RIVOTIM TE TYRE.

    SHKODRA DO BEJE RILINDJEN E PARA DUKE VOTUAR PER TE MAJTEN

    ME SHUME SE KURRE.

    Përgjigjjuni

   • Dritani  --  3 Qershor, 2013 në 3:01 pm

    PO kjo budallaqia e di qe bushati eshte permbytur 3 here gjate kohes se “regjimit Berishian”??? Se po shkon ne Bushat sikur eshte PD ne opozite.

    Përgjigjjuni

   • edi  --  3 Qershor, 2013 në 3:09 pm

    Ne cilen shkoder do merrni vota ju moj zonja Jozefine ne ate qe e keni permbytur pese vite rresht?? apo ne ate qe keni tete vite qe i premtoni dhe asgje nuk mbani??? nuk ju do me shkodra Jozefine se juve nuk ju do me e gjithe Shqiperia

    Përgjigjjuni

   • Tani  --  3 Qershor, 2013 në 4:28 pm

    @I Pacipte,vertete te pacipte jeni shumica derrmuese e komentuesve ketu.3 ligjet i votoj tani drogaxhiu sepse keshtu si juve edhe atij i rraf mendja kur ti ket mbush hundet se do e fitoj garen e 3 ligjet i duhen pastaj. Ju i beni qjefin njeri tjetrit duke menduar se Shqiperia eshte 20 apo 30 komentues te Temes X 10 nofka. Jo jo hiqne nga mendja fitoren jo se Saliu eshte perfekt por se Shqiptaret s’kan tjetere alternativ.

    Përgjigjjuni

  • Kunder Saliut  --  3 Qershor, 2013 në 2:52 pm

   K
   U
   N
   D
   E
   R

   S
   A
   L
   I
   U
   T

   Si mund te harrojme se kjo qeveri:

   – Rriti varferine;

   – Rrii papunsine;

   – Rriti korrupsionin;

   – Rriti borxhin publik

   – Rriti krimin;

   – Shiti pasurite e vendit;

   NE KETE QEVERI DO TA NDESHKOJME ME VOTE MASIVE KUNDER ME 23 QERSHOR!

   Përgjigjjuni

   • Klajdi  --  3 Qershor, 2013 në 3:02 pm

    Sot me shume se kurre e gjithe Shqiperia e di se cfare lloj njerezisht jeni ju dhe cfare interesash perfaqeson partia demokratike.

    nderkohe qe ju shtoni pasurine, njerezit shtojen kredite, shtojen borxhet shtojne veshtiresite e jeteses shtojne shqetesimet.

    Shkodra do votoje per Rilindjen sepse Rama dhe Socialistet e kane treguar se pertej interesave personal, ata dine te punojn dhe e kane
    Shqiperine prioritet.

    Përgjigjjuni

  • Altin Pjetri  --  3 Qershor, 2013 në 2:53 pm

   I gjithe populli shqiptar eshte me i bashkuar se kurre me nje qellim te vetem qe te ndryshoje Shqiperine, te shpetoje vendin nga qelbesirat e po tallen me kete popull, me 23 qershor te gjithe te bashkuar qe te votojme Partine Socialiste per nje te ardhme me te mire.

   Përgjigjjuni

   • LIDA  --  3 Qershor, 2013 në 2:57 pm

    Statistikat flasin qarte, kjo qeveri ka falimentuar ne keto dy mandate qe qeverisi, kjo qeveri duhet larguar sa me pare sepse po e dergon vendin drejt rrenimit!

    Përgjigjjuni

   • Jana  --  3 Qershor, 2013 në 3:03 pm

    ka arritur nje moment ne politiken shqiptare ku bastionet e pd

    po shperbehen dhe nuk jane me mbeshtetes te zjarrte.

    PD i la ne pik te hallit dhe nuk u shqetesua per Shkodren gjate

    ketyre viteve.

    Andaj dhe Shkodranet nuk do ti mbeshtesin me vote dhe ne vend te Rames dhe Tom Doshit, shuplaken do e haj Xhozi me Burishen.

    Përgjigjjuni

  • ANDY  --  3 Qershor, 2013 në 2:54 pm

   Duhet ndryshim per shqiperine dhe e vetmja parti qe mund ta sjelle kete ndryshim eshte Partia Socialiste e cila me programin e saj do te RILINDE vendin.

   Përgjigjjuni

   • MANDA  --  3 Qershor, 2013 në 2:56 pm

    116) Para se te votoje Partine Demokratike populli Shqiptar duhet te mendoje mire sepse kjo parti na ka derguar drejt rrenimit dhe ne duhet ta ndeshkojme me vote.

    Përgjigjjuni

  • Adi  --  3 Qershor, 2013 në 2:54 pm

   Nje pyetje flash nga “TV Bushati” per znj. Topalli: “Kur pritet permbytja e rredhes per fshatin bushat? Apo eshte shtyre per mbas zgjedhjeve!”

   Përgjigjjuni

  • TIKU  --  3 Qershor, 2013 në 2:55 pm

   I gjithe populli shqiptar nese don nje te ardhme me te mire duhet te votoje Partine Socialiste qe eshte e vetmja parti qe ka nje program aq te detajuar sic eshte ai i Partise Socialiste.

   Përgjigjjuni

  • fjordi  --  3 Qershor, 2013 në 2:59 pm

   eshte per te ardhur keq se nga kush qeverisena momentalisht nga disa persona qe sot jane bere shum qesharak sepse nuk keni ca te jepni me edhe fillloni te tregoni pralla me mbret si plaku qe kemi ne krye te qeverise ….

   Përgjigjjuni

  • arben gega  --  3 Qershor, 2013 në 2:59 pm

   Nga frika cfare Nuk thone ti po e thua sikur do te rrifenii.

   CFARE KENI BER JU PER SHQIPERIN QE SHQIPETARET TE KEN BESIMI TU JAPIN VOTENN..

   8 VJET VETEM KENI VJEDHUR.. dhe nuk keni ber asgje per shiqiperine..
   dhe Kjo esht ne favor te Edi ramer dhe tom doshit..
   dhe populli ka besim te plot per EDI RAMEN
   DHE Gripi rilindja

   Përgjigjjuni

  • Alan  --  3 Qershor, 2013 në 3:01 pm

   Topallin e ka kapur frika dhe ka filluar nga kercenimet qe dhe lepuri ka filluar qe te qeshe.

   U eshte futur lepuri ne bark ketyre te PD.

   Përgjigjjuni

  • Sidorela  --  3 Qershor, 2013 në 3:03 pm

   Flit Josefine se e vetmja gje qe di te besh eshte te flasesh Shkodra permbytet dhe ti e para nuk shkon ta shikosh njehere dhe tani shkon pa pik turpi dhe kerkon vota. Nuk te votojne me as ty dhe as Sliun.

   Përgjigjjuni

  • e pafyre  --  3 Qershor, 2013 në 3:09 pm

   branda 8 vitesh e permbysni shkodren 5 here nuk jepni demshperblim per ato edhe sot kerkoni qe shkodra tju votoj sikur nuk shkon kshu mos u beni kaq te pa ftyre ….

   Përgjigjjuni

  • gertjan  --  3 Qershor, 2013 në 3:14 pm

   O Zhozi lodhesh kot se e gjithe Shkodra u lodh nga permbytjet tuaja,me 23 qrshor do votoje Rilindjen,do e flake tej kete qeverisje tuajen e cila po e çon Shkodren e tere Shqiperine drejt rrenimit.

   Përgjigjjuni

  • buffon  --  3 Qershor, 2013 në 3:23 pm

   Shkodra e Bushati do ju japin nje mesim te mire kete 23 qershor Topalli,askush nuk beson me ne denglat e tua e te Saliut.Nuk duron me ky popull te neprkembet nga qeverisja juaj mizerabel,kerkon rotacion,duhet rotacion ne menyre qe vendi te nise rrugen e zhvillimit.Ju po e lini kete vend ne kolaps total.

   Përgjigjjuni

  • dritaniii  --  3 Qershor, 2013 në 3:31 pm

   shkodra eshte per rilindje doni ju sdoni ju edhe ju sdoni ta besoni ….
   rilidnje

   edhe per shkodren

   me 23 qershor 😀

   Përgjigjjuni

  • Guarin  --  3 Qershor, 2013 në 3:33 pm

   Kur degjon Josefinen te flase ne kete menyre eshte vertete nje ndjenje sekelldie nje njeri qe nuk ka bere asgje per Shkodren dhe pretendon te mare vota eshte vertete nje paradoks. Me cfare premtimi shkon atje zonja kryetar qe do i permbyse dhe me shume gjate 4 viteve te ardhshme.

   Përgjigjjuni

  • Ben Chicago  --  3 Qershor, 2013 në 3:42 pm

   thjesht buçe

   Përgjigjjuni

  • Laguna  --  3 Qershor, 2013 në 3:50 pm

   tomit edhe rames eshte gjynah ti permendesh emrin ti moj zonja injorante si ste vjen turp qe flet keshtu ne syte e femijeve tuaj ,duhet te mendosh me mend ne koke sigurisht padiskutim eshte e pafalshme ajo qe ti ke bere me vjen vertet keq per ty zonja kryekatunare e mhalles je vertet per te ardhur keq si se kupton te shkreten qe me mire do te beje rolin e perkujdesjes per femijet sesa per te llomotitur kot se koti

   Përgjigjjuni

  • Pilo Lala  --  3 Qershor, 2013 në 3:55 pm

   Kesaj ja paska n bere kacurrin mal, me te “rrahurat”.
   I kujtohet gjithmone, dhe ka qef ta perserise ne publik.

   Përgjigjjuni

  • the islamic republic of sali shurra  --  3 Qershor, 2013 në 6:44 pm

   jebemti majci i sestre sali islamik hale Berisha fuck kurva jozefina islamike

   Përgjigjjuni

 2. Selman  --  3 Qershor, 2013 në 2:47 pm

  Ore si shume po e provokojne Tom Doshin kta. Edhe ridvan bodja thosh ne korce Doshi Kodoshi. Si ta kene hallin?

  Përgjigjjuni

  • ergi  --  3 Qershor, 2013 në 2:58 pm

   ndaj shkodranet do i thone jo sali ebrishes do i thone jo politikes mjerane dhe varfanjake te tij do i thone jo alternatives se tij genejshtare

   Përgjigjjuni

 3. MERR NJE BRISK DHE RRUAJA RAMES MIRE  --  3 Qershor, 2013 në 2:48 pm

  BERBERE DO TE BOHESH MBAS 23QERSHORIT DO VISH DHE DO NA RRUASH NGA POSHTE TE GJITHEVE DHE LESHIN BOJE TRIKE

  Përgjigjjuni

 4. Liu Berat  --  3 Qershor, 2013 në 2:50 pm

  Zhozi sa ma ke ba ducken moj ta marrsha, ke pas kene zonje e rande dhe po e tille mbete, nje pyetje kam, cplan dhe cmenon per Lulushen??? Te beri dalje kete here, mire ta beri se do i permendje leshin dhe lesh po te ben dhe ty ducken.

  Përgjigjjuni

 5. Argita  --  3 Qershor, 2013 në 2:52 pm

  PSE SVAJTE NE SHKODER KUR U PERMBYT PO SHKON TANI PER VOTA ,DO TA JAPI PERGJIGJEN SHKODRA NE 23 QERSHOR DO IKESH PER LESH

  Përgjigjjuni

 6. Ermali  --  3 Qershor, 2013 në 2:53 pm

  TOM DOSHI ESHTE INJORANT KONTRABANDIST NORMAL QE SHKODRA DO VOTOJE PD ME KET BANDIT QE KA VEN RAMA

  Përgjigjjuni

 7. mario  --  3 Qershor, 2013 në 2:55 pm

  kjo eshte mese e vertete, Shkodra do e tregoje se e don vendin e saj dhe se kerkon ta coje drejt rruges se Europes, me 23 qershor na pret nje fitore e madhe dhe mandati i trete eshte i sigurte.

  Përgjigjjuni

 8. maksi  --  3 Qershor, 2013 në 2:55 pm

  Topalli sdo perdori dhune ksaj rradh ? apo zonja ska bere ndonje here dhune se ka shume e kulturume , maksimumi te qiste prej zhelesh , po pale ca do bohet me pa qe jan duke humbur dhe pse eshte e sigurt qe do humbi Zhozi me staf , Ushtria do sulmoj njerez

  Përgjigjjuni

  • enisi  --  3 Qershor, 2013 në 3:07 pm

   Topalli kujto se e dun ne shkoder, ka harru naqja qe asht permyt ifije shkodra keto vite , kujto se do votojn me njat far ftyreqe vetem mashtron dhe permyt tan shkodren , jena tu fol me vedi qe sa here bi shi i lutemi zotit mos na permysi

   Përgjigjjuni

 9. O.R  --  3 Qershor, 2013 në 2:57 pm

  Rilindje per Shkodren! I ka zen aq shume frika te zinjt e Pd sa spo din ca thon. Do ju zej haku popullit o te mjer, se i lat pa shpi e pa katandi. e tani doni ti genjeni melug bosh

  Përgjigjjuni

 10. fitore  --  3 Qershor, 2013 në 2:57 pm

  mandati i tre dhe fitorja eshte vetem nje hap larg, te gjithe bashke per nje jete me te mire dhe per antaresim ne BE.

  Përgjigjjuni

 11. jo korrupsion  --  3 Qershor, 2013 në 3:00 pm

  SAliu eshte pengesa e ketij vendi. Eshte regresi vete. Ai plak me antiplumb do marre fund me 23 qershor, eshte nje i mbaruar qe e di mire qe eshte i humbur, por akoma se pranon. E jep populli me 23 qershor..

  Përgjigjjuni

 12. vrasje me vote  --  3 Qershor, 2013 në 3:08 pm

  .Se cka bere saliu e dine te gjithe: RRENIM

  Rama premton, saliu ka marre rruget dhe shan, si nje plak i cmendur shan rrugeve e thur ne vete disa superlativa per rrenimin qe ka mbjellur. Kjo e fyen dhe me tej popullin, i cili me 23 qershor do e vrasi saliun politikisht

  Përgjigjjuni

 13. Baro çorrogjafi  --  3 Qershor, 2013 në 3:10 pm

  Nuk e imagjinoj se me ç’fytyre znj. Topalli shkon ne zonen e nenshkodres te permbytur, nuk shkoi atehere kur duhet te shkonte, nuk jane demshperblyer fshataret e ketyre zonave dhe tani ju tregon atyre mbroçkulla . A do t’i hane keta banore mbroçkullat e saj ?

  Përgjigjjuni

 14. al  --  3 Qershor, 2013 në 3:13 pm

  ermal kam qef ,qe keta qe thua tja thuash ne sy tom doshit. burri flet gjithmone perball. ne bllok komentohet, dhe jo te ofendohet. sa eshte i padenuar nga gjykata ,toma eshte nje qytetar i rregullt,pra ne baze te ligjit. por ti si militant, nuk perdor trurin por koken e vogel si gjithmone,pale je dhe bisnesmen.

  Përgjigjjuni

 15. Astriti  --  3 Qershor, 2013 në 3:20 pm

  Shkodra do jete surpriz kete vit. ktu do jemi. nuk ma ha mendja te jen aq matuf e fodull sa ta han sapunin per djath.. besoj se kte here do din te ndeshkojne pergjegjesit e katastrofes dhe fatkeqsis qe ju ra per pjese. Rilindje

  Përgjigjjuni

 16. fredi  --  3 Qershor, 2013 në 3:29 pm

  pprrallla me mbret shkodra e ka nda mendjen qe me 23 qershor do i japi partise socjaliste 6 deputet realiteti per ju eshte shum i hidhur sa do qe ju nuk mund ta pranoni po edhe shkodra me 23 qershor do jete per rilindje

  Përgjigjjuni

 17. Ermali  --  3 Qershor, 2013 në 3:42 pm

  ME PLAS TRAPI TE TOMA IA KAM THEN TE SHPIA NE TIRANE TE PAZARI ORDINER ESHTE ESHTE TURP QE PERFAQESON SHKODREN NJE NIVEL SI AI DHE STERKAJ

  Përgjigjjuni

 18. bombastic  --  3 Qershor, 2013 në 4:23 pm

  Ashtu esht e nderuar Topalla gjithcka qe flet flet sakt Ejo si tjert rrugaq ter diten merren me shpifje urretje etj..

  Përgjigjjuni

 19. Cyf Tuli,Hotel Rozafa  --  3 Qershor, 2013 në 4:32 pm

  Perse me e votu ket Jozefinen?Pse asht shkodrane? E kena votu si fis i madh ne Shkoder, pa dijt mire se asht ish sigurimse me pseudonim Dizinjatorja!Qe ka pasun lidhje me Rragamin q’e merrte nga fshati ne biciklete,perpara e kom pa vet,por asht personale, ka kene ene e bukun n’at kohe e nuk po na duhet, or burra shkote a nuk po shkote n’Zall T,Kirit me njat t’njohunin e saj Paruca…Jena rrejt per poret e damshperblimet q’nuk mundet kush me i llogarit,ani se Balto Gjuraj kerko me na mush menien se tana jone marri t’jozefines,por duhet per prefekten!…Jam i bind mos me votu tane na,PD!Duhet me Rilind Shkodra,ani se Rama me gjak shkodran prej gjyshes,e ka t’veshtire nga cka ba Saliu!…Kurrkush nuk duhet me besu n’Shkoder mren se me fitu 8 deputetlla PD,asht fitu demokracia,asht e kunderta duhet mundesisht mos me fitu kurrgja PD!Boll na kane shkerdhy si n’Zall t’Kirit komunistat e Saliut,dje Jozefinen!Asht koha me Rilind Shkodra!Nesen asht teper vone!

  Përgjigjjuni

 20. kostandini  --  3 Qershor, 2013 në 4:36 pm

  Gaboheni znj.e fisit te nderuar Cobaj.E pa besueshme per ju por RILINDJA kete here do te filloje nga Shkodra loce .Nuk i hane me shkodranet mbrockullat e tua.Boll rrene.Djepi i kultures ,humorrit, batutave plot kripe,shkodra e kenges dhe e ahengut qytetar ,djepi i futbollit dhe i gjithckaje te mire te ketij qyteti do tu a jape jo vetem juve por gjithe politikes shqiptare mesimin me te madh te historise .Ju nuk keni per te marre asnje mandat se zullumi ju eshte trashur shume dhe kur trashet ai keputet.Rilindja shqiptare kesaj here do te vije edhe nga zeri i At Gjergj,Fishtes ,Zef Pellumbit,,Ndre Mjedes,Migjenit,vojo Kushit, Heronjve te Vigut,nga fisi i Sabah Bizit,Zheges,Ragamit,Tano Banushit,nga fisi juaj,,Bushatet ,Pojat ,Shyq Alushit,Xhahysajt , Gogajt,Piranjet,Vukatanajt,Bazhdaret .Tan shkodra ka me ju fundos per padrejtesite qe i keni bere shpura juaj.Dhe kjo do te beje qe edhe ju te Rilindni

  Përgjigjjuni

 21. Davini  --  3 Qershor, 2013 në 4:41 pm

  Sa do te deshironin Sala dhe Jozi qe t’a kthenin kohen prapa…. Per nje arsye te vetme: qe ti thsoshin nje PO te madhe kerkeses se Tomes per t’u bere pjese e listes se tyre.
  Dhe dicka per kete Ermalin; sa do te deshiroje ti vete qe te ishe aq trim per t’ia thene Tomes ne sy, ate qe shpreh ketu…
  Ketu eshte e lehte te jesh trim.

  Përgjigjjuni

 22. Denisi  --  3 Qershor, 2013 në 4:59 pm

  TE RANE PENDET MI ZUSKE??

  Përgjigjjuni

 23. lavirja e kuvendit  --  3 Qershor, 2013 në 5:09 pm

  Nje mut te madh ke per te marre Xhozi. Ke 8 vjet qe i vjedh, i permbyt e i mashtron shkodranet. Ne hale te gomereve do te shkosh megjithe plakun Mere e Tosun Baçin.

  Përgjigjjuni

 24. Ermali  --  3 Qershor, 2013 në 5:20 pm

  PO PO RILINDJE ME TOM DOSHIN DHE PAULIN STERKAJ DO KETE SHKODRA DO JETE RILINDJE E KONTRABANDES TREGETIS SE ARMEVE DHE DROGES

  Përgjigjjuni

  • Ergi  --  4 Qershor, 2013 në 7:02 am

   Nejse. ermali qeka bind qe do kete ndryshim. Se po flet me “do te kete…….” Ja u bind dhe Ermali qe nuk fitojet me nivelin e tom doshit qe ka ne lista doktorri, dmth me idrizin mediun dogjanin kadellin dhe kastriotin e te fortet e tjere te rinj. Kjo eshte e rendesishme. Populli nuk fiton. As ermali

   Përgjigjjuni

 25. Fred  --  3 Qershor, 2013 në 5:20 pm

  Oh sa me pelqejne keto skenat sado-mazo

  Përgjigjjuni

 26. tata  --  3 Qershor, 2013 në 5:28 pm

  lodheni kot ju komunisteat jeni te mbaruR QYSH NE VITIN 1990 NUK VINI ME NE PUSHTET NUK E HARRON KY POPULL BUKEN E MISRIT DHE TOLLONIN PRA PO ERDHI EDVINI NE PUSHTET PREGATITUNI PER TOLLONIN DHE REPREZALJET QE DOTE BEJE AI ESHTE NJE DIKTATOR DHE KRIMINEL E SHIKONI SI THOTE DOTI ANULLOJ TE GJITHA KUR TE VIJE NE PUSHTET ESHTE MJAFT I RREZIKSHEM KY PERSON PRA KINI KUJDES STRONG

  Përgjigjjuni

  • MEMEDHETARI  --  3 Qershor, 2013 në 6:47 pm

   Kujdes,mor tate,se Zhozefines i shkojne mornica kur ti perdor fjalen “miser”…
   Megjithese kerkon te duket trimereshe dhe do dale ne “duel” me Tomin e Edin…
   Dhe Ermali do t`i ngreje kenge:
   “Zhelefina kallamboqe
   U plake e dore s`hoqe,
   Me Tom Doshin u perpoqe,
   Ti me p… – ai me lo..
   C`u shkermoqe,c`u shkermoqe…”

   Përgjigjjuni

 27. lori  --  3 Qershor, 2013 në 5:56 pm

  po “heshtje mortore” do te mbaje,se po te kishte qene per deshiren e tij nuk do ti kishte votuar ndonjehre.po ca te besh qe ja kerkon fushata ,e nuk e len ambicia te beje cdo gje me deshire.

  Përgjigjjuni

 28. Bossi  --  3 Qershor, 2013 në 6:07 pm

  Kjo Dranija,mas zgjedhjeve do perfundoj manaxhere kupleraje
  Dhe dritat e kuqe te bordellos do i kthej ne blu
  Por do humbi klientat kshtu

  Përgjigjjuni

 29. Stef Staku  --  3 Qershor, 2013 në 6:33 pm

  ANALIZE : Ajo Doris Pack ka hupe si shurra e pules.
  Nuk po vjen me ba fushate elektorale kesaj ralle. Gjynah me hupe ajo fare bukurijet. E ka pa se Sala po shetit me anti – plumb e i ka frika me duket.

  Përgjigjjuni

 30. Ermali  --  3 Qershor, 2013 në 6:40 pm

  TI DAVINI LEJE CA JU DUKET I FORTE TOMA JU ANDEJ NGA KOPLIKU BAJZA NUK E RRUN NJERI TOCIN NE TIRANE PER KET LOQE

  Përgjigjjuni

 31. dezinjatorja  --  3 Qershor, 2013 në 6:42 pm

  po tmos e kishe pseudonimin “Dezinjatorja” eh kushedi edhe mund ta merrje ndonje vote.
  Spiunat/et i urren çdo rregjim

  Përgjigjjuni

 32. sigurimi i dizenjatores  --  3 Qershor, 2013 në 7:27 pm

  Ishte e mire dhe kishte eksperience ne marredhenjet e informacioneve me goje Jozefina.Si e perdorte gojen o Zot une qe e kam provuar.Sa kohera te bukura qe ishin.Besoj se nuk e ka harruar zanatin e gojores.

  Përgjigjjuni

 33. ANA  --  3 Qershor, 2013 në 8:18 pm

  NE SHKODER DO MERREN ME SHUME SE 8 MANDATE SEPSE ATY KU NUK KA RIVALITET TE MADH KA DHE NJE FITORE TE MADHE. DHE KESHTU DO TE NDODHI DHE ME SHKODREN. ME NJEREZ SI DOSHI, KOCO, META DHE RAMA NUK MUND TE KETE KURRE FITORE DHE KETE E DIME TE GJITHE DHE PRANDAJ JOZEFINA KA TE DREJTE. FITORJA E PARTISE DEMOKRATIKE DO TE JETE E ARTE ME 23 QERSHOR PER TI TREGUAR RAMES SE DUHET TE MESOJ TE BEJ POLITIKE DHE PASTAJ TE KANDIDOJE PER KRYEMINISTER.

  Përgjigjjuni

 34. Teta  --  3 Qershor, 2013 në 8:34 pm

  Per ANA
  Me fal per shprehjen po ju dhjefsha fitoren e arte, mbytuni 4 here ne vit e gezoni fitoren.Ju shkodranet mbani Jozefinen dhe lagunen si Venecia dhe jeni ne rregull, ska cju duhet se kush di te beje pulitike.Vrituni edhe me njeri tjetrin e ngujohuni neper kulla, kjo eshte mrekullia qe kerkoni.

  Përgjigjjuni

 35. luke  --  3 Qershor, 2013 në 8:46 pm

  Ti do rrahur me shkop, po jo shkop i zakonshem. Prandaj ben keshtu kjo dreq se nuk e ka qelluar njer fort me shkop qysh kur eshte bere kryetare parlamenti se bie ne sy dreqi.

  Përgjigjjuni

 36. tOnuzi  --  3 Qershor, 2013 në 9:14 pm

  U plak ndyresira.

  Përgjigjjuni

 37. SHKARRAVINA  --  3 Qershor, 2013 në 9:28 pm

  TI NE QOFTESE I VRET SI KE VRA ME 2 PRILL SE PER ME I MUJT KETE HERE TI KANE VRA MAFIOZAT E BARDHAJVE MOJ LYPSARE

  Përgjigjjuni

 38. arjanita  --  3 Qershor, 2013 në 9:34 pm

  Lidheni se ka ike per lesh.
  Mbylljani gojen e mos leni me lehe.
  I prish pune PD ma shume se i ka prishe deri tash.
  Zonja e hekurt doli ashtu si asht.Zonje me falni e
  pjerdhur.
  Shkodra nuk ka duru zgjedhen e kurrkujt jo ma me
  duru poshtnimet e tuaja e te shtazeve qe te rrethojne.

  Përgjigjjuni

 39. Guli  --  3 Qershor, 2013 në 10:07 pm

  Vrasjet e 2 Prillit kane dale ne shesh ju lutem shqipetare, ta largojme kete qeveri ta largojme dizenjatoren, ky rshte pseudonimi i zonjës Jozefin,të cilen sigurimi i shtetit e nxorri me vize ne Itali ne vitin 1987.Ju lutem nuk mundemi te votojme per Kostriot Islamin ne demokratet.

  Përgjigjjuni

 40. j  --  4 Qershor, 2013 në 9:19 am

  Si ka mundesi more njerez qe mund te vije rilindja me Ilir Meten .Ky kafshe politike njollosi PD ne te gjitha ministrite qe drejtoj, tani do fundos PS. se eshte person qe flet me perqindje. Foli me perqindje me Berishen dhe e mori,do flase me perqindje me Ramen dhe do i marre,me nje ndryshim te madh se tani do rrise pjacen ,pretendime te tjera tani.Ja ngeci Berisha kete felliqesire Edi Rames dhe ky e hengri dhe do ta vuaj kete pisllek,kete arome te keqe qe ben pis gjthandej nga shkon.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *