Ndërmarrja e Ujësjellësit monton flamujt e PD-së, policia i shoqëron (FOTO) | Gazeta Tema
 

Ndërmarrja e Ujësjellësit monton flamujt e PD-së, policia i shoqëron (FOTO)

Postuar në: Aktualitet,Kryesore,Politika |

Pavarësisht se kryeministri premtonte disa javë më parë se administrata nuk do të përfshihej në fushatë, askush në fakt nuk e mendonte se kjo gjë do të ndodhte. Dhe, këtë e vërtetojnë më së miri këto foto, ku punonjësit e ujësjellësit montojnë flamujt e PD-së për mitingun e radhës së Berishës në Kombinat. Dhe, për më tepër, prapa tyre ndodhen edhe dy punonjës policie, për t’u siguruar që flamujt do të vihen dhe nuk do të ketë probleme. Denoncimi vjen nga deputeti socialist Saimir Tahiri.

“Ndërmarrja e Ujësjellësit monton flamuj shtyllave, ndërsa Policia e Shtetit i shoqëron nga pas.

Meqë sot vjen Saliu në Kombinat, shteti vërsulet para të bëjë gati takimin. Targa e makinës së Ujësjellësit – TR 7182 A.

Targa e makinës private me brenda 2 punonjës policie të veshur me uniformë – TR 3806 R (në foto duket mbrapa makina gri dhe mënga e policit që ka nxjerrë dorën për fresk)

Telefonova shefin e komisariatit të Kombinatit për ta pyetur si ka mundësi që punonjës policie shoqërojnë varjen e flamujve nëpër shtylla. Përgjigja: Policia e Shtetit garanton mbarëvajtjen e çdo aktiviteti publik.

Përgjigje sikleti, tamam siç i takon një pushteti të degraduar, që nuk ka me asnjë pikë dallimi nga biznesi privat.

Parti- shtet, që dhe njerëzit i skllavëron me hallet e tyre.

E gjithë kjo, që Saliu të bërtasë PërPara në lagjen që ka persekutuar më shumë nga të gjitha në këto 8 vjet, Kombinatin”, shprehet deputeti socialist./b.l

flamujt

85 Pergjigje per Ndërmarrja e Ujësjellësit monton flamujt e PD-së, policia i shoqëron (FOTO)

 1. Azemi  --  6 Qershor, 2013 në 3:36 pm

  SALI SERBI KA PERFUNDUR. SALI QEBESIRA I KA HUMBUR ZGHJEDHJET E 23 QESHORIT. SALI SERBI ESHTE KANCERI I SHQIPERISE.

  Përgjigjjuni

  • turi  --  6 Qershor, 2013 në 3:42 pm

   KY ESHTE NJE SHTET POLICOR QE PO VENDOSET NGA SALI BERISHA, FASHIZEM1!!!

   Përgjigjjuni

   • ANDREA  --  6 Qershor, 2013 në 3:53 pm

    Me 23 qershor kjo qeveri duhet ndeshkuar me vote sepse nuk ka rruge tjeter se edhe kater vite te tjera me kete qeveri jane shume se po e mori prape Saliu vendin e mori lumi!

    Përgjigjjuni

    • dorjeta  --  6 Qershor, 2013 në 4:22 pm

     raste te pafundme te shfrytezimit te administrates per qellime politike.
     Saliu s’i ka vene noj here ne rresht keshtu punonjesit e ujesjellesit kur behej fjale per te rregulluar problemet me ujesjellesin kur njerezit vuajne per uje te pishem, nderkohe qe per qellime elektorale i ve roje edhe policet qe te sigurohet se fushata shkon sic duhet.
     Por do ta largojme qelbesiren me 23 qershor.

     Përgjigjjuni

     • Poli  --  6 Qershor, 2013 në 7:58 pm

      Saliu ka persekutuar cfare thoni mor? kush e kishte bashkine e tiranes per 11 vjet apo saliu e kishte dhe ate

      Përgjigjjuni

     • Toni I.  --  7 Qershor, 2013 në 11:00 am

      Kujdes o puntorèt e Lulit vockèrr se bieni poshtè, kujdes amon se
      del nomi pastaj qè vdiq tu vendos Flamujt e PD dmth Sali llapès.
      hhaaaaa……………………….

      Përgjigjjuni

    • SONILA  --  6 Qershor, 2013 në 4:23 pm

     KJO ESHTE DIKTATURA BERISHIANE QE DUHET TE LARGOJME ME 23 QERSHOR, TE GJITHE DUHET T JEMI TE BASHKAUR QE TA LARGOJME KETE DIKTATURE!

     Përgjigjjuni

    • Katragjyshi me Antiplumb  --  6 Qershor, 2013 në 4:25 pm

     Katragjyshi me antiplumb do te marre ndeshkimin e popullit edhe per keto shfrytezime qe po i ben fondeve publike nuk arrin ta kuptoj ky njeri i trashe qe po e zhyt veten cdo dit e me keq ne llumin e humbjes?

     Përgjigjjuni

    • D12  --  6 Qershor, 2013 në 4:27 pm

     te gjitheketa punetor militant duhet te denohen te gjithe nuk eshte normale qe leket tona (te popullit) te shkojne per te paguar rroga militantesh. pas 23qershorit te gjithe do te marrin denimin e merituar

     Përgjigjjuni

    • fjori  --  6 Qershor, 2013 në 4:27 pm

     Policia ne vend qe te merret e te shoqeroje kriminelet, merret me fushate. Kjo eshte policia e shtetit qe ka krijuar sali berisha, prandaj jemi katandisur si mos me keq me kete numer te frikshem krimesh cdo dite, se policia angazhohet te ruaje militantet e te beje fushate jo te kape kriminelet.
     Rilindje edhe per policine pas 23 qershorit.

     Përgjigjjuni

    • Arlind  --  6 Qershor, 2013 në 4:29 pm

     Nje tjter prove qe Saliu po perdor administraten publike per fushaten e tij elektorale.

     Kjo eshte nje prove e pakundershtueshme qe administrata publike eshte e dhunuar dhe qe shfrytezohet kaq shume nga pushteti ik i korruptuar.

     Duhet Rilindje.

     Përgjigjjuni

    • Sami  --  6 Qershor, 2013 në 4:42 pm

     Kjo eshte komplet ne kundershtim me ligjin sepse administrata shteterore nuk duhet te perfshihet ne punet e partive.

     Ajo duhet te lihet jashte ndikimeve politike por ky eshte Luli qe eshte pjelle e Saliu dhe ai do ti sherbeje Saliut deri ne vdekje.

     Përgjigjjuni

   • raqi  --  6 Qershor, 2013 në 3:53 pm

    BASHKIMI I TERE VOTAVE TEK PARTIA SOCIALISTE KRIJON MUNDESINE E LARGIMIT NE MENYRE IMEDIATE TE SALI BERISHES!!!

    Përgjigjjuni

   • Enriku  --  6 Qershor, 2013 në 3:54 pm

    Or zoteri, ska mundesi qe te jete e verte. Kryemashtruesi i shqiperiese tha vete se nuk do perdoren ndermarrjet shteterore. Me siguri do kete genjyer si gjithmone.

    Përgjigjjuni

   • Rigersi  --  6 Qershor, 2013 në 3:55 pm

    Ja ku e kemi shtetin tone qe punon per xhaxhin e ri, punon per xhaxhin berisha. Edhe ndermarrjet ne kohen e enverit nuk punonin me kaq zell.

    Përgjigjjuni

   • Taulanti  --  6 Qershor, 2013 në 3:57 pm

    Bjeri sale se ke fillu me i bi bukur, bjeri se mban ky popull, bjeri sa te kesh mundesi se pas 23 qeshorit me gisht ne goje do mbetesh.

    Përgjigjjuni

   • GAURINA  --  6 Qershor, 2013 në 3:58 pm

    .boll me me te njejtat fytyra.sala e kishte pushtetin populli e zgjodhi e

    perseri populli do ta heqi sepse ka kohe qe po tregon qe nuk eshte me i

    afte per ta qeverisur kete vend.23 qershori eshte afer.

    Nuk kan cfare te bejn vendosin flamur Ne vend se tua Japi Njerzve ne Nevojj

    KY ESHT SALI BERISHA QE DI VETEM TE NA SHKATERROO..

    KEMI 8 VJET QE VETEM PO VUAJM NGA KY NJERI QE NA KA KA HEDHUR NE GERMIN kU NUK NGEM DOT KOKEN ESHT KOHA E RILINJDEEEEEEEEEEEEE

    Un besoj Ke Edi rama Kur ishte edi rama Ne bashki Tirana Ndryshoj dhe tani esht Nje nga vendet me Mbi 1miljone banore a esht kjo tiran qe la zoti edi ramaa

    Un VOTOJ PER 29 PER RILINJDE PER EDI RAMEN PER SHPERSAT E MIA PER TE DREJTAT E MIE PER JETEN TIME ……

    Un them rilinjde dhe Mbesonniiiiiiiii

    Përgjigjjuni

   • Nuk votoj kurre nr 44  --  6 Qershor, 2013 në 4:06 pm

    Varferia ne kulm, papunsia ka arritur shifra te larta, borxhi publik ka kaluar 60% (shifer shume e larte), varferia ka arritur ne kulm, korrupsioni ka arritur shifra te larta, si mund ta votojme Saliun kur e shte ai qe e ka derguar vendin ne kete gjendje?! NUK DO TA VOTOJME KURRE RRENIMIN

    Përgjigjjuni

    • orgi  --  6 Qershor, 2013 në 4:20 pm

     ky hajdut qe kerkon perseri voten e popullit duke vjedhur taksat e popullit duhet ta kuptoj nje here e mire se shqiptaret nuk jane lope qe mund ti mjelesh sa te duash dhe pastaj mbasi i ka shfrytezuar deri ne maksimum te vesh ne fushat duke premtuar cdo gje te mundshme dhe pastaj mos te besh asgje

     Përgjigjjuni

   • besnik  --  6 Qershor, 2013 në 4:10 pm

    Ky eshte nje veprim antikushtetues qe perdoret administrata publike per te bere punet e partise.

    Shfrytezim i postit dhe shperdrim i tij.

    Kjo eshte qeveria Berisha.

    Përgjigjjuni

   • tmi  --  6 Qershor, 2013 në 4:12 pm

    ja pra kjo eshte qeveria e saliut shfrytezon mjetet qe paguhen nga taksapaguesit per fushaten e saj ky eshte shembulli se si nuk duhet te funksionoj shteti

    Përgjigjjuni

   • dani  --  6 Qershor, 2013 në 4:14 pm

    maskaralleku i saliut arrin deri ne kete pike sa te perdori leket e te gjithe shqiptareve per te vendosur flamujt e PD kjo nuk duhet te lejohet dhe duhet te ndeshkohet me vote masive me 23 qershor

    Përgjigjjuni

   • Pandi  --  6 Qershor, 2013 në 4:19 pm

    Administrate ne sherbim te partise si ne komunizem. Edhe pasta guxojne e thone qe sala eshte antikomunist.

    Përgjigjjuni

  • turi  --  6 Qershor, 2013 në 3:42 pm

   KY ESHTE NJE SHTET POLICOR QE PO VENDOSET NGA SALI BERISHA, FASHIZEM!!! TE GJITEH DUHET TA NDESHKOJME ME VOTE PLEBISHITARE NE 23 QERSHOR!

   Përgjigjjuni

   • Dean  --  6 Qershor, 2013 në 3:54 pm

    Po pra,kesaj i thone: Policia asht me ne…….lol

    Përgjigjjuni

  • kolina  --  6 Qershor, 2013 në 4:03 pm

   turp turp se kuptoj mor si mund ta bejne kete , pse fusin ne mes policin saliu eshte nje hajvan qe do ti vi fundi me 23 qershor

   Përgjigjjuni

  • mario  --  6 Qershor, 2013 në 4:10 pm

   Policia e Shtetit garanton mbarëvajtjen e çdo aktiviteti publik. ky nuk eshte aktivitet publik por politik o derra sju vjen turp sji vjen jeni bere te gjithe si te cmendur nuk mbahet pushteti me zor harroje
   sali

   Përgjigjjuni

  • limoni  --  6 Qershor, 2013 në 4:16 pm

   berisha ne 8 vite ka shenur tragjedi dhe afera te medha korrupsioni dhe mos zbatimi te ligjit dhe kete kur e ben ai populli do ta bej e do ta bej, te shporret se ka zhgenjyer kedo , ai nuk ka me vend ketu , ai nuk meriton me asgje

   Përgjigjjuni

  • doni  --  6 Qershor, 2013 në 4:22 pm

   po normale kto jane gjera qe priten nga Berisha!! seshte se eshte dicka qe se ka bere dhe vitet e tjera…premtimet e tij jane boshe…tashme asnje nuk i beson me…
   Administrata,policia dhe cdo institucion tjeter po perdoret nga Berisha per fushate!!
   Ka kohe deri me 23 qershor te perdore pushtetin qe i ka dhene vetes se pas kesaj date eshte vota e shqiptarit ajo qe do e rrezoje nga piedestali ku ka vene veten!!

   Përgjigjjuni

  • nelson  --  6 Qershor, 2013 në 4:25 pm

   vetem te bashkuar do te mund ta largojme saliun ndaj te bashkohemi si kurre ndonjehere me te forte se kurre per ti dhene voten edi rames dhe partise socialiste , vetem bashke mund ta zhdukim ate

   Përgjigjjuni

  • Anastasia sill  --  6 Qershor, 2013 në 4:28 pm

   Nuk e di me sa ftyre del para popullit ky saliu qe vetem mashtron dhe kerceno.
   .

   Duke then se ne 8 vitet e ti te qeverisjes ai ka ber per Per popullin Ku ne te vertet Nuk ka ber asnje gje vetem e ka vjedhur dhe e ka shkaterrua duke e cuar Ne katastrofe..

   cfare ka ber sali qe te ket ber basha Esht sikur te jet salibash dhe Nuk kan naj ndryshim Njeri me hajdut se tjt nxenesi Me Mesuesin

   nuk e di cfare i ka mbet peng sali berishe pa ber Me ndo Nje gje me te keqia se keta qa ka ber NUk e di se si ka heq antiplumin gjysh esht Ber i rrezikshemm

   Esht Koha ti themi stop NJe njeriu qe din vetem te vjedhe dhe na ka shkaterruar

   forca rilinjdeeeeeeeeeeeeeeeeeee

   Përgjigjjuni

  • poni  --  6 Qershor, 2013 në 4:29 pm

   keto jane shenjat e para qe saliu e ka kapur paniku i humbjes , dhe po mundohet te vjedh e te bej korrupsion , po njerzit e kane kuptuar qe duhet te zbatohet ligji qe gjerat te shkojne mire , zoti rama do te fitoni ne menyre te padiskutueshme

   Përgjigjjuni

  • jonida  --  6 Qershor, 2013 në 4:29 pm

   e kush i beson me fjalet qe thote Berisha aq me pak tani gjate fushates..eshte mesuar te mashtroje dhe ende vazhdon ta beje…
   Eshte turp qe mban kombesine shqiptare! eshte turp per kete vend!

   Përgjigjjuni

  • marsi  --  6 Qershor, 2013 në 4:32 pm

   sali nuk mbahet pusheti me zor e me indsekenime te turpshe e kercenimet te ndyra qe ben ti, nuk te lejojme kete gje do ti denoncojme te gjitha rastet sepse ty po te vjen fundi populi po ta sheh fytyren e vertet

   Përgjigjjuni

  • Kleopatra SELL  --  6 Qershor, 2013 në 4:33 pm

   hahahah sales ka filluar ti duket edhe rama si vetja.ka filluar te kete halucinacione e i duken tgjithe njerezit sikur duan te pengojne zgjedhjet.

   oh more sali qe nuk zure njehere mend

   Gjysen e shqiperis e kan fisi berisha kete gje beri salui bregdetin Vete dhe gjysen e deti e ka greqia tani merret Me flamuj qe NUK KAN NJERIZT BUK TE HAN DHE jO TE VENDOSIN FLAMUJ EH more gjysh sa i rrjedhur je

   ZGJOHU NGA ENDRA QE JE SE KE NGEL NE ENDERR DHE me 23 qeshore nuk do te ket me njerz qe do te votojn per ty se NUK KE BER PER SHQIPERIN QE DHE NJERZIT TE VOTOJN PER TYYY ESHT KOHA TE KEMI RILNJDE DHE ME EDI RAMEN NE KREY DUKE VOTUAR PER 29

   Përgjigjjuni

  • mandi  --  6 Qershor, 2013 në 4:35 pm

   Ky eshte shteti qe jetojme ne…shteti qe ende ne 2013 ka nje diktator ne krye..shteti ku administrata eshte e detyruar te dale ne mitingje ndryshe humbet vendin e punes,shteti ku policia ne vend qe te ruaj rendin merret me fushaten e Pd-s…
   Kto jane standartet me te cilat ne ja kemi kaluar dhe Gjermanise !!!

   kjo eshte situata ne te cilin ka katandisur Berisha shtetin shqiptar….

   Përgjigjjuni

  • the islamic republic of sali lulzime berisha  --  6 Qershor, 2013 në 8:01 pm

   SALI SHPELLA KA NXJERRE MALOKERINE ANALFABETET TURQIT E TIJ NEPER RRUGE TE VENDOSE FLAMUJTE E PARTISE SE PEDERASTEVEN TE TIJ IKE PLAKU I SHEMTUAR MERE IKE TE ERDHI VDEKJA MORE I GJORE NE PIDH TE SATEME KE PER TE PERFUNDUAR NE KANAL SI QENE KE PER TE NGORDHUR

   Përgjigjjuni

  • FORWARD - OBAMA  --  6 Qershor, 2013 në 8:22 pm

   Ja, ky eshte zhvillimi Perpara!
   http://imazheshqip.blogspot.com/2013/06/pd.html

   Përgjigjjuni

 2. Azemi  --  6 Qershor, 2013 në 3:37 pm

  SALI SERBI KA PERFUNDUR. SALI QEBESIRA I KA HUMBUR ZGHJEDHJET E 23 QESHORIT. SALI SERBI ESHTE KANCERI I SHQIPERISE…

  Përgjigjjuni

 3. albanesi  --  6 Qershor, 2013 në 3:38 pm

  Saimir,

  mbani shenim dhe zoti ju ndeshkofte nese keta rob te ndyre bejne pune te tjera – drejtori duhet te paguaj rrogat e punetoreve sot jo taksat e qytetareve!!!

  Përgjigjjuni

 4. au  --  6 Qershor, 2013 në 3:46 pm

  Per kete thon qe servili nuk di te punoje ,se ben pune te tjera dhe nuk kap hajdutet, e nuk na japin uje 24 ore.Ke uji kemi edhe nje taks tjeter..

  Përgjigjjuni

 5. KLARA  --  6 Qershor, 2013 në 3:46 pm

  Po si jo cdo punonjes i shteti ne sulm se jemi kohe fushate, po nuk e deshe vendin e punes kundershto. Por askush nuk kundershton se i hiqet kafshata e bukes.

  Përgjigjjuni

 6. Horri i Bulevardit  --  6 Qershor, 2013 në 3:47 pm

  Shqiptare, kini kujdes kur pini uje se mos ja u bejne edhe ujin me solucione me ngjyre blu dhe ju helmojne.

  Përgjigjjuni

 7. tanja  --  6 Qershor, 2013 në 3:47 pm

  Mos shko te cvesh flamuret e PD dhe e shikon veten ne mes te karter rrugeve neser.

  Përgjigjjuni

 8. ska rendesi  --  6 Qershor, 2013 në 3:47 pm

  ca jna keta militantet e pd qe vendosin flamuj,apo punonjsit e ndermarjes ujsjelles kanalizime.

  Përgjigjjuni

 9. rei  --  6 Qershor, 2013 në 3:48 pm

  Ja ky eshte pushteti qe perdor administraten per fushate, e pastaj thote qe ata vijne vete….e kush e beson qe ata vijne vet, realiteti dihet se cili eshte ..shantazhi me vendin e punes.

  Përgjigjjuni

 10. dea  --  6 Qershor, 2013 në 3:49 pm

  Te gjithe ata qe jane duke lidhur flamuret atje ne shtylle me 23 Qershor do te votojn Skuadren e Rilindjes, ne menyre qe te mos vazhdojne te perdoren akoma nga shteti..Rilindje

  Përgjigjjuni

 11. ARSI  --  6 Qershor, 2013 në 3:51 pm

  Duhet me shume dinjitet per punonjesit e administrates, duhet Rilindje per ti dhene vendin qe i takon cdo punonjesi te shtetit dhe jo ti perdoresh per fushate sic i perdor pushteti ne Ikje.Rilindje

  Përgjigjjuni

 12. fidel  --  6 Qershor, 2013 në 3:54 pm

  Si te mbrojme pjeserisht voten.
  Nese dikush ju kercenon per voten ose kerkon tua bleje, mund te veproni keshtu:
  1) Nese u kerkojne qe te fotografoni fleten e votimit, beni nje foto me voten ne kuadratin qe ata duan.
  Pastaj vendosni kryqe edhe ne disa kuti te tjera. Keshtu vota juaj do te anullohet.
  2) Nese u japin nje flete te plotesuar e u kerkojne ate qe do te merrni ne vendin e votimit bosh. Perseri vendosni ne fleten qe u kane dhene disa kryqe ne disa kuti. Keshtu vota juaj do te anullohet, dhe i dergoni fleten bosh pucistave.

  Kush deshiron mund te shkruaje edhe dicka ne fleten e votimit. Psh. se cila parti e kercenoi apo e pagoi, dhe e detyroi qe te anullonte voten.

  Përgjigjjuni

 13. tanja  --  6 Qershor, 2013 në 3:55 pm

  Duhet Rilindje nje ore e me pare, per ti dhene shqiptareve mundesin te punojne pa patur frike se ne kohe fushate do te perdoren per qellime politike ne kembim te vendit te punes..Rilindje

  Përgjigjjuni

 14. arbenita  --  6 Qershor, 2013 në 3:57 pm

  Rilindje per shqiperin qe shqiptaret meritojn…Rilindje per shqiperin europinae….Rilindje per me shume punesim…..sepse kjo eshte e vetmja rruge e zhvillimit te ketij vendi.

  Përgjigjjuni

 15. AGRON DENYSHAJ  --  6 Qershor, 2013 në 4:01 pm

  vetem Ne koh te saliut ndodhin te tilla gjer vetem Ne koh te salut Njerzit ecin ne rruge me frikk
  \

  Gjyshi i dashur Ik e lere shqiperin te jetoje e lere dhe Mos te jet Nen presjon dhe duhet te ket liren e dhe popullsin e drejtesis

  Përgjigjjuni

 16. klaus  --  6 Qershor, 2013 në 4:06 pm

  Per ta Rilindur shqiperin duhet mebeshtetja dhe kontributi i gjithsecilit prej nesh..ndaj me 23 Qershor hidhe voten tende per PS dhe beje ate dite diten Histoike per shqiptaret.

  Përgjigjjuni

 17. desara  --  6 Qershor, 2013 në 4:07 pm

  Do ta Rilindim shqiperin per tu ofruar qytetareve tane nje shqiperi qe ata meritojn dhe jo pushtet per te vjedhur shqiptaret…Rilidnje per me shume zhvillim ekonomik, per me shume punesim per te rinjt.

  Përgjigjjuni

 18. cama  --  6 Qershor, 2013 në 4:11 pm

  po ky berisha ndryshe flet dhe ndryshe ben sepse ai nuk di gje tjeter perpos se te uzurpoj dhe te kapi cdo institucion dhe ta shenderroj ate ne sherbime familjare si dhe ne seli partije per t i sherbyer mire intersave te tij. shqiptaret duhet te votojne kunder nje modeli te tille qeverises

  Përgjigjjuni

 19. brukli  --  6 Qershor, 2013 në 4:17 pm

  Me 23 Qershor cdo qytetare i zakonshem i ketij vendi voton partin Socialiste per ti dhene jete programit te saj dinjitoz dhe per ti hapur rruge integrimit europian te vendit….Qe administrata te mos perdoret me per fushate voto numrin 29.

  Përgjigjjuni

 20. pegi  --  6 Qershor, 2013 në 4:18 pm

  Me 23 Qershor une votoj Rilindjen per ti kthyer dinjitetin e neperkembur punonjesve te administrates qe sot pushteti i nxjerr me zor neper mitingje dhe i detyron te vene flamujt e PD neper shtylla…..Rilindje

  Përgjigjjuni

 21. Nardi  --  6 Qershor, 2013 në 4:18 pm

  SAliu shfrytezn kedo dhe kudo per kete fushate ,nuk po kursen asgje ,asnjelloj institucioni ,asnje administrat e punonjes ,madje as maturantet dhe femijet,I ka dale situata jashte kontrollit

  Përgjigjjuni

 22. ceni  --  6 Qershor, 2013 në 4:20 pm

  KJo ehste shkelje e paster e ligjit dhe nuke shte hera e pare qe behen gjera te tilla,Madje Berisha tashme ka treguar se nuk e ka per gje fare te shkel ligje pasi ai thjesht nuk i njeh ato.NJe njeri qe nuk njeh ligjet e shtetit qe ai vete drejton nuk ka asnje lidhje me me shtetin por duhet te largohet menjeher

  Përgjigjjuni

 23. Keda  --  6 Qershor, 2013 në 4:21 pm

  Saliu qe te fitoje keto zgjedhje eshte i gatshem ti shesi shpirtin edhe djallit ,por as ai spoja kerkon dicka te tille se duket qe eshte i marre fund

  Përgjigjjuni

 24. korina  --  6 Qershor, 2013 në 4:22 pm

  Rilindje per cdo institucion, Rilindje per me shume vende pune , per me shume mireqenie ekonomike, per me pak taksa dhe me shume rritje rrogash…per me shume dinjitet per punonjesit e shtetit, qe nga me i ulti e deri te me i larti.

  Përgjigjjuni

 25. KLARA  --  6 Qershor, 2013 në 4:23 pm

  Do ta Rilindim shqiperin, sepse rotacizmi eshte jetik pitesh deshtime qe ka njohur ky pushtet ne ikje…demokracia eshte rotacizem dhe kete Berisha duhet takuptoje njehere e mire..eshte koha ta lesh karrigen e pushteti dhe te shkosh te punosh gjysh, mjaft e shkaterrove dhe vodhe shqiperin.

  Përgjigjjuni

 26. Meri  --  6 Qershor, 2013 në 4:23 pm

  Por edhe ne mes te dites ,edhe ne pikun e trafikut ,ku rrjeshta te tere makinash presin qe te vihen flamuret e PD njeher pastaj te hapet rruga qe te ein makinat ,Duket qe kesaj qeveria i ka ardhur fundi se po e tepron ne cdo gje

  Përgjigjjuni

 27. ylli  --  6 Qershor, 2013 në 4:24 pm

  Shtet i rrenuar i marre fund ,me te punesua rnjerez injorante qe nuk dijne te ngrejne zein per asgje por e lejne veten te shfrytezohen ne maksimum,PO nuk foli populli ky hstet ne te njejten menyre do te vazhdoje ti shfrytezoj

  Përgjigjjuni

 28. UJORI  --  6 Qershor, 2013 në 4:25 pm

  Uori
  Ne kombinat Berisha nuk ka se cfare tu thote banoreve,pasi ata nuk kane uje rruge kane vuajtur nje erresire te tmershme.
  Se gjithmone me 23 qershor kombinati do te jete ndeshkimi i Berishes

  Përgjigjjuni

 29. Beta  --  6 Qershor, 2013 në 4:26 pm

  Saliu harron qe kjo nuk ehste gare Flamurash ,por do t ebente mire qe ne vend te flamureve te vendoste flete nga programi i tij i ardhshem ,por meqe ka treguar qe eshte i paafte per te hartuar nje program ,e ka pare te arsyeshme te vari Flamura

  Përgjigjjuni

 30. remo  --  6 Qershor, 2013 në 4:29 pm

  remo
  Ndermarrja e ujesjellesit ne kontrollin e Bashes ,e cila eshte kthyer ne folene e punesimit te nje numri shume te madh militantesh,ne vend qe tu siguroje uje banoreve te Kombinatit ,u siguron flmaujt e qevrise ne ikje

  Përgjigjjuni

 31. John adam smithd  --  6 Qershor, 2013 në 4:31 pm

  John adam smithd
  Berisha eshte mesuar te genjeje,sepse normalisht nuk duhet te kishte sy e faqe tu dilte para zgjedhesve pasi ka njemije e nje premtime te pambajtura

  Përgjigjjuni

 32. ujku  --  6 Qershor, 2013 në 4:34 pm

  po ky njeri e ka te veten co gje ministrin, kryeministrine, gjykatat, presidentin pra eshte cdo gje e barabarte me berishen sepse tegjitha i ka shten ne dore . nuk e kuptoj dot sesi nje njeri me pak mend ne krye mund ta qoje neper mend te votoje per kete . nuk ka popull ne evrope qe do te votonte per nje njeri si Berisha i cili eshte diiktator dhe mbi te gjitha vrases. kush voton nje vrases eshte bashkfajtore me vrasesin

  Përgjigjjuni

 33. JUSTI  --  6 Qershor, 2013 në 4:36 pm

  O SAJMIR NDOSHT JAN POLIC BURGU SE NUK KA KUPTIM NE NJE MAKINE FIAT BRAVO PORTOBAGAZH KAFE TE JETE MAKIE POLICIE E RENDIT,NUK KA KUPTIM,I VETMI KUPTIM NE KETE FOTO ESHTE RRUMPALLA QE KRIJON QEVERIA NEPER FUSHATA ELEKTORALE ME NJE FJALE NUK KA SHTET SHTETEROR POR SHTET PRIVAT

  Përgjigjjuni

 34. Klaus de  --  6 Qershor, 2013 në 4:41 pm

  Klaus De
  Policia ne kupolen e te ciles ndodhen njerez qe nuk kane pothuajse asgje te perbashket me te eshte bere vegel ne fushaten e partise demokratike duke harruar misionin e saje mbrojtja e rendit

  Përgjigjjuni

 35. erka  --  6 Qershor, 2013 në 4:42 pm

  Askush nukd do te guxoi te abuzoi me pushtetin pas 23 Qershorit me ardhjen e partis Socialiste ne pushtet.Nuk do te perdoret asnje punonjes i shtetit per qellime elektorale..Rilindje

  Përgjigjjuni

 36. Argita  --  6 Qershor, 2013 në 4:47 pm

  Jane perpelitjet e fundit

  Përgjigjjuni

 37. Lindi  --  6 Qershor, 2013 në 5:06 pm

  Turp per kete qeveri qe kemi, a ka me skandal se ky???? Edhe sa do duroj ky popull keshtu????

  Përgjigjjuni

 38. cukunidha  --  6 Qershor, 2013 në 5:17 pm

  KETA PUNONJES MONTOJNE FLAMUJT NE SHTYLLA SE I KA URDHERUAR DREJTORI. POR
  NE GJIROKASTER , DITEN QE ERDHI BERISHA, DREJTORI I DREJTORISE SE BUJQESISE GJIROKASTER, TRANSPORTONTE NE KURRIZ MATERIALET E TRIBUNES QE DO MONTOHESH KU DO TE FLISTE SALIU. PUNONJESIT E NDIQNIN NGA MBRAPA DUKE BERTITUR : YYSHSH EC DHE PAK, DERI TEK VENDI QE I SHPINTE.
  KETA JANE DREJTORET E SALIUT DERI NE 23 QERSHOR.
  KJO ESHTE ADMINISTRATA QE NDERTOI DHE I SHERBEU OBORRIT TE SALIUT.

  Përgjigjjuni

 39. Kruja  --  6 Qershor, 2013 në 5:25 pm

  Ha ha ha… fantastike, keta nuk njohin turp dhe personalitet. Kur ti shohin niperit e tyre pas nje brezi do t’ju nxjerrin gjuhen.

  C’fare ‘administrate’… ku me je o Qazim Mullet, te kemi rene ne qafe kot.

  Përgjigjjuni

 40. voto 29  --  6 Qershor, 2013 në 6:17 pm

  O njerez, fare thjesht e zgjidhim kete poshtersi qe po na behet: VOTO 29

  Përgjigjjuni

 41. demir  --  6 Qershor, 2013 në 6:44 pm

  problemi eshte thjeshte kushe eshte drejtoriiuje sjellsit kush eshte komisari i policise perpara prekurorit me 23 qershor.

  Përgjigjjuni

 42. XHAXHI BEHARI ME CIZME DHE QELLOTA  --  6 Qershor, 2013 në 7:00 pm

  E KUPTONI PER CFARE E PERDOR POLICINE E SHTETIT SALIU ME JOZEFINEN , POLICIA SHQIPETARE DREJTOHET NGA KRIMINELE , CFARE KRIMESH DO ZBULOJE KUR TE GJITHA KRIMET I KRYEJNE VETE NGA KRYEMINISTRI SALI BERISHA DHE I GJITHE STAFI I INSTITUCIONEVE , CDO INSTITUCION ESHTE I PARALIZUAR , MILIARDA DOLLARE TE GRABITURA NGA FAMILJA E SALI BERISHES DHE KRIMINELET E TIJ CFARE PRET ME POPULLI NGA KY , MURDERS

  Përgjigjjuni

 43. shiaksi  --  6 Qershor, 2013 në 7:20 pm

  Me23qershor Rama do ti nxjerri ne pencion keta njerez

  Përgjigjjuni

 44. dea  --  6 Qershor, 2013 në 8:39 pm

  E nga ta vertetojme ne qe keto jane te ujesjellesit ?

  Pse mos jete mashtrimi rradhes elektoral.

  A e dini qe ne bashkite te qeverisura nga socialistat eshte vene kusht qe mbas ores 4 punonjesit te merren me listat

  Përgjigjjuni

 45. edi.bg  --  6 Qershor, 2013 në 9:13 pm

  kush ishte ai gangster ktu qe shante kualicionin PS-LSI? te dal tani e tem shpjegoj se si do I fitonte RRAMA kto zgjedhje me dy hajdut te ktij lloji perballe????? kush??

  Përgjigjjuni

 46. xeni  --  6 Qershor, 2013 në 9:47 pm

  Ja c’bejne kriminelat e Shqiperise ne vend qe te tregojne urtesi e maturi ne prag te zhgjedhjeve vazhdojne e luajne me nervat e njerezve te mire e te ndershem ehhhsi nuk u be nje here ky shtet!!!!!!!!

  Përgjigjjuni

 47. albrecht  --  6 Qershor, 2013 në 11:35 pm

  Nuk po lene rruge e rrugice te Tiranes pa e ndyre me banderolat e PD-se.
  Nuk eshte pare ndonjehere nje dhune ndaj hapsires se perbashket si kjo qe po shihet ne kete fushate elektorale. Ne cdo shtylle e cdo peme kane vendosur posterat e PD-se. Fajtori kryesor per kete situate eshte ky kryetar bashkie pa vizion qe edhe vet ka dale ne fushate per PD e po mbush rrugicat e kryeqytetit me asfalt elektoral.

  Përgjigjjuni

 48. era  --  7 Qershor, 2013 në 2:43 am

  Mbas 23 qershorit ka me i heq flamuret si i dhim sala…le ti hipi siper dhe ti qaj me oiiiii.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *