Pornostarja shqiptare e 18-ta në listën e 100 më të mirave në botë | Gazeta Tema
 

Pornostarja shqiptare e 18-ta në listën e 100 më të mirave në botë

Postuar në: Lifestyle |

b11Pornostarja Breanne Benson është shqiptarja e vetme që njihet në industrinë e filmave për të rritur, por ajo ka arritur të ngjitet në majat e kësaj industrie. Revista amerikane Complwx e ka renditur 29-vjeçaren në vendin e 18-të në listën e njëqind porno-yjeve më të mira në botë.

Breanne, e cila ka lindur në Tiranë, ka studiuar psikologji dhe seksualitetin njerëzor, ndërsa në vitin 2003 ka filluar karrierën pornografike. Ajo e ka nisur karrierën e saj duke bërë fotografi erotike, ndërsa në vitin 2004 nisi me skenat seksuale me femra. Prej vitit 2009 ajo xhiron skena pornografike edhe me meshkuj.

Për performancat në filmat e saj, Breanne është nominuar për çmime të ndryshme në evenimentet e industrisë pornografike, si skena më e mirë seksuale me dy femra, pastaj me tri femra, skena më e mirë grupore, performanca femërore e vitit, skena më e mirë me seks oral etj,thekson “KN”.  P.K

 

84 Pergjigje per Pornostarja shqiptare e 18-ta në listën e 100 më të mirave në botë

 1. aqifi  --  6 Qershor, 2013 në 11:24 am

  Propozoj qe kesaj vajzes t’i jepet titulli “Nderi i Kombit”…

  Përgjigjjuni

  • as  --  6 Qershor, 2013 në 11:33 am

   Normal se me eksportet e bollshme qe kemi patur keto 20 vjet, do te vinte dita te kishim edhe ne nje pornostare qe arrin majat e … botes!

   Përgjigjjuni

   • ka mundesi  --  6 Qershor, 2013 në 6:13 pm

    Une mendoj qe kesaj goce ti japim Nr.44!

    E meriton se ka kontribu edhe kjo per demokracine!

    Përgjigjjuni

    • kulla bjeshkve  --  6 Qershor, 2013 në 7:30 pm

     He me te lumt te pusit,,keshtu vazhdo,,,gjyshi per vitin tjeter te do ne vend te 3-4,,,tja kalojme moldaveve dhe ruseve qe te ndihemi krenar dhe te lumtur qe jemi shqiptar.

     Përgjigjjuni

     • Sallomi Yzberishtit  --  6 Qershor, 2013 në 8:46 pm

      Kjo e meriton me gjith men te dekorohet nga Jati Nishanxhiu,se kjo ka e ka ndertu autostraden e Kombit dhe te Arbniz bashke dhe te marra se bashku ka asfaltu ma shume rruge se Berisha kto 8 vite ne pushtet.

      Përgjigjjuni

   • KURVARI  --  6 Qershor, 2013 në 10:34 pm

    Cfare keni qe jeni bere burra llafazane. Ajo ate rruge ka zgjedhur dhe te pakten eshte koshiente dhe e ben publike. Te pakten punon per vete dhe jo ne semafor per ndonje tutor. Te shkretes i ka qellu zogu i zi kengetar dhe kaq.Jo per gje po e kemi dhe ketu ne Amerike, ndoshta e takojme ndonje dite

    Përgjigjjuni

  • HAMSHORI  --  6 Qershor, 2013 në 11:38 am

   Edhe une jam dakort, se me KETE Ne Amerika na i heq Vizat fare.

   Përgjigjjuni

  • Sali=Geddaf  --  6 Qershor, 2013 në 11:59 am

   Kesaj i duhej ofruar nje vend i sigurte ne listat per deputet!

   Përgjigjjuni

  • ismail islami  --  6 Qershor, 2013 në 12:30 pm

   Qifo
   Jam shume dakord me propozimin tend, por me nje kusht:
   Nishani para se ti jape kete titull te beje nje mustaqore me kete cupe.
   Perpara, me dafllak ne tabaka.
   per me teper shihni :

   Përgjigjjuni

  • VOTONI PER KARTOREN  --  6 Qershor, 2013 në 1:41 pm

   ME SIGURI KJO KARTORE DO TA LINTE SALEN SHUME MBRAPA PRANDAJ THEM TA VOTOJME

   Përgjigjjuni

  • artiles  --  6 Qershor, 2013 në 2:24 pm

   Propozoj qe per nder te saj, edhe vendi ku vendoset dekorata te ndryshoje; me nje fjale te mos ja vene dekoraten ne gjoks, por ne ….

   Përgjigjjuni

  • Dean  --  6 Qershor, 2013 në 4:22 pm

   S’e dim,o aqif,a i ka telefonue BACA per suksesin,apo jo???????

   Përgjigjjuni

  • Hoxhe Irfani  --  6 Qershor, 2013 në 5:06 pm

   Dhe thone pastaj qe Hoxhe Irfani ka faj qe shan.

   Përgjigjjuni

  • andi  --  6 Qershor, 2013 në 5:43 pm

   Kete ka pase para sysh Hoxha nga Kosova qe ka fole ne xhami. Ai e paska dite para se te shkruaj kjo Gazete. Hoxha paska edhe fakte.

   Përgjigjjuni

  • Sa'li  --  6 Qershor, 2013 në 6:26 pm

   Ket ciken do e marrim ne PD
   http://imazheshqip.blogspot.com/2013/06/pd.html

   Përgjigjjuni

  • doni  --  6 Qershor, 2013 në 8:26 pm

   hahhhahhahhahahah……….. duhet ti’a dorezoje presidenti direkt pas atij te cocciante-s……se dhe kjo figure na mungon per zgjedhje…..

   Përgjigjjuni

 2. egla  --  6 Qershor, 2013 në 11:27 am

  ahah edhe un kshu mendoj ti jepet ky titull :)

  Përgjigjjuni

 3. qytetar  --  6 Qershor, 2013 në 11:29 am

  Ja keto lloj suksesesh na duhen .Bravo e perpara per fitore te metejshme ne kete fushe!!!

  Përgjigjjuni

 4. gallata  --  6 Qershor, 2013 në 11:44 am

  Eh, erdhi dita qe te mburremi me kurvat !-Hajde buçe leshohuni ,çlirojini hormonet bushterore ne komente ,ju erdhi dita !-Kush s’eshte dakord me pikpamjet bushterore …eshte semure,eshte demode, eshte…çdo gje qe vendosin buçet.

  Përgjigjjuni

  • tani  --  6 Qershor, 2013 në 7:10 pm

   e po boll jemi mburrur me gomeret si puna jote….. me fal me qent si puna jote!

   Përgjigjjuni

 5. Andreas  --  6 Qershor, 2013 në 11:47 am

  Kete duhet te perdore Zhozi per fushate.

  Përgjigjjuni

  • ismail islami  --  6 Qershor, 2013 në 9:40 pm

   sado qe te lidhete kjo, xhozi eshte e para ne liste

   Përgjigjjuni

 6. shperthyesi  --  6 Qershor, 2013 në 11:57 am

  me ate hunde qe paska ajo…me mire sakrifikohem me lolen&elonen…

  Përgjigjjuni

 7. LOLA  --  6 Qershor, 2013 në 11:58 am

  hahahahhahahhaahha po me mire kjo qe ka dale hapur se sa ca “yje” shqiptare qe nuk lane hu pa thyer dhe bejne sikur skane pare hajdar me sy

  Përgjigjjuni

  • shperthyesi  --  6 Qershor, 2013 në 2:03 pm

   po pra , si Elona prsh… :)

   Përgjigjjuni

  • Tarrasi  --  6 Qershor, 2013 në 2:58 pm

   Po ti Lola te kush ben pjes ke ato te hapurat apo ato te mbyllurat?

   Përgjigjjuni

   • Pallelarti  --  6 Qershor, 2013 në 4:06 pm

    hahahahahahahaaa

    Përgjigjjuni

 8. Blini  --  6 Qershor, 2013 në 12:07 pm

  Hej ti a pac “HALLALL” qumshtin e nenes…
  Ja zbardhe faqen Shqiperise
  Ja zbardhe faqen Tirones…

  Hallall, ti jo vetem qe jua din kimetin hallateve por ti din qe ti zberthesh ato edhe ne pjese kryesore…kjo eshte shkenca…
  Te propozoj per Kryetare te Parlamentit te ardheshem shqiptar.

  Përgjigjjuni

  • radari  --  6 Qershor, 2013 në 10:47 pm

   shume e informuar elona bravo . ste shpeton gje nga syri

   Përgjigjjuni

 9. Toni I.  --  6 Qershor, 2013 në 12:11 pm

  Cica t’ mdhaia vithèt tè vogla ka lezet çuna.

  Përgjigjjuni

 10. rilindje  --  6 Qershor, 2013 në 12:24 pm

  Mot me kismet vendin e pare.

  Përgjigjjuni

 11. Obergruppenfuhrer  --  6 Qershor, 2013 në 12:38 pm

  Shume e talentuar eshte kjo. I duhet dhene nje cmim Oskar.

  Përgjigjjuni

 12. Blini  --  6 Qershor, 2013 në 12:52 pm

  Flm Elona per infformacionin.
  Tani po! Paska pasur te drejte goca me zogun si trondafil. Po shoh njonin tu ja ba me stilin e qenit,..

  Përgjigjjuni

 13. Mr. Delvina  --  6 Qershor, 2013 në 1:00 pm

  Po me kafshe e ben kjo
  nese po duhet ta provoje nje here derrin dhe gomarin ose sali berishen

  Përgjigjjuni

 14. xhaferri  --  6 Qershor, 2013 në 1:03 pm

  Ate ka faj hoxha ere.

  Përgjigjjuni

 15. TAHIPI  --  6 Qershor, 2013 në 1:12 pm

  Ja dhe mesjetaret ,e mxoren fytyren e tyre,po cte keqe ka ,asaj ashtu i pelqen,apo asaj ipelqen e ju u dhembeset,,aktoret e hollivudit nuk jan kurva ,,apo elbete ato jam me lishenc dhe amerikane qe i levdoni.sa mellef keni per kombin tuaj .injoranca nuk ka brire ja keshtu demostrohet si puna juaj,mbetet ju si buce jo ajo.

  Përgjigjjuni

 16. Korcari1  --  6 Qershor, 2013 në 1:25 pm

  O Sale si te ka shpetuar pa e thirur ne miting kete yll.Merre se ja vlen se ju ngre vlerat dhe moralin.

  Përgjigjjuni

 17. Malsori  --  6 Qershor, 2013 në 1:29 pm

  Eu hallall te qofte se u ke tregu se shqiptaret jane te veqante per sex,
  po shiko gjeje edhe nje mashkull e ngritja namin

  Përgjigjjuni

 18. fakedemocracy  --  6 Qershor, 2013 në 1:36 pm

  ky lajm eshte kot dhe jo real.e para qe ka fituar titullin eshte jozefina topalli,e ndjekur nga sllobodanka e sali qen serbit,pastaj vjen argita,mesila doda dhe gruaja e shkerdhen berishes.jane te gjitha nje burdello kurvash dhe laviresh.pornografia nuk eshte me turp se te te qeverisin nje komunist spiun serb.

  Përgjigjjuni

 19. alban4eva  --  6 Qershor, 2013 në 1:44 pm

  kjo duhet te hyje urgjentisht kandidate te partia e S-haleut..!! dhe te dale te beje komentet ne vend te Laurreshes..!!! 😉

  Përgjigjjuni

  • wendy  --  6 Qershor, 2013 në 2:06 pm

   Ca gallate t’ja zeje vendin Laureshes,se ajo se leshon kollaj.Atehere do shofim “film” me dy aktoret me te mira ne bote..LOL

   Përgjigjjuni

   • elona  --  6 Qershor, 2013 në 2:59 pm

    Ku e leshon Lauresha moj?Ata jane si familje shushunja.Baba vet nga hajdut pulash u be i persekutuar.Mamin e ka pas me fame qe ne ate kohe.Vete …s’ka nevoje per llafe.
    Une do doja ti shifja duke u zene per lesh koke me njera-tjetren keto.

    Përgjigjjuni

  • njoni  --  6 Qershor, 2013 në 2:08 pm

   Une them ta cojme me Spartak Ngjelen.

   Përgjigjjuni

 20. wendy  --  6 Qershor, 2013 në 2:02 pm

  C’ja fusin kot ,shqiptarja e vetme..Po Bleona ,apo ajo nuk quhet se eshte dhe kengetare..?? Aq me mire e kompletume.

  Përgjigjjuni

 21. bbb  --  6 Qershor, 2013 në 2:09 pm

  Une ve bast se eshte kandidate per deputete tek Parti e Ngjeles

  Përgjigjjuni

 22. ikandeja  --  6 Qershor, 2013 në 2:22 pm

  Ka akoma shume “pune” per te bere kjo vajze qe te arrije majat..

  Përgjigjjuni

 23. lu  --  6 Qershor, 2013 në 2:28 pm

  JAM KURESHTAR TE DI, KU I KANE DALE NE FILLIM KALLOT,NE GJUHE APO atje(ne hije).

  Përgjigjjuni

 24. beni  --  6 Qershor, 2013 në 2:39 pm

  prit tani kur ti telefonoi edhe kesaj sala

  Përgjigjjuni

 25. Emigranti_Uk  --  6 Qershor, 2013 në 3:00 pm

  Kjo eshte nje rritje e PD dhe Sali Millosheviqit

  Përgjigjjuni

 26. djaloshi  --  6 Qershor, 2013 në 3:04 pm

  Rastesisht prej nje mikut tim ne Zvicer e kam takuar kete vajze,ishte nje vajze e mrekullueshme dhe me nje karakter te forte dhe te admirueshem.Ishte nje vajze e cilter me nje buzeqeshje te embel. I bera nje pyetje se si e ndjente veten qe pjesa me e madhe e paragjykonit?Buzeqeshi,per mua nuk ka asnje problem dhe i respektoje te gjithe shqiptare kudo qe jane.Ndjehem krenare qe jam nje shqiptare.Kam kaluar disa ore me te vertete te bukura.I them te gjitheve respekt per ate vajze.Nese do te keni mundesi ta takoni do te krijoni me njehere mendime te vecanta per ate vajze,ashtu si une.

  Përgjigjjuni

  • bbb  --  6 Qershor, 2013 në 4:11 pm

   Ke ndonje numer telefoni?

   Përgjigjjuni

  • Llapa  --  6 Qershor, 2013 në 7:42 pm

   Nuk e di sa Shqiptare eshte se ka emigruar ne Italy qe 9-10 vjec, dhe edukaten seksuale e ka marre atje si emigrante. por si goce eshte shume e mire e mua me ka pelqyer mjaft si njeri mbi te gjitha. Se cben me trupin e saj eshte puna e saj keshtu qe as mos u truperoni e as mos u mburrni patriotikisht. Shqiptaret ka thene se i eviton per shkak te paragjykimeve ndonese thote qe eshte Shqiptare.
   I dhonte zoti shendet e fat.

   Përgjigjjuni

 27. zeta R.  --  6 Qershor, 2013 në 3:21 pm

  o djaloshi shporru ore kjo mund te jet qdo gje tjeter vetem shqiptare jo kurren e kurres

  Përgjigjjuni

  • tani  --  6 Qershor, 2013 në 7:15 pm

   o zetor me fal zeta R! po kush je ti mor imbecil te gjykosh se si ndihet e nga eshte njeri apo tjetri……….. rrace injorantesh!
   P.S meso te shkruash shqip shkruhet e thuhet “çdo” jo “qdo”. maloke te pagdhendur!

   Përgjigjjuni

 28. LOLA  --  6 Qershor, 2013 në 3:22 pm

  djaloshi
  mire e the po kujt i thua se nuk shikojne ato virgjereshat keta qe ta fusin sa krahu kot nuk i thoni ruaju nga i urti dhe mos e caj koken nga vajzat e shkathta

  Përgjigjjuni

 29. besoj  --  6 Qershor, 2013 në 3:25 pm

  Besoj do ta therrese sala kete per ndihme ne fushate.

  Përgjigjjuni

 30. realist  --  6 Qershor, 2013 në 4:03 pm

  Ne fakt i ka mungue shqiptarve edhe nji pornostar, se e kena pase mangut nji ne Wikipedia, por mâ e bukura asht se vjen dikund afer Nane Terezes ne liste!

  Albania, di tutto, di più.

  Përgjigjjuni

 31. fieraku4u  --  6 Qershor, 2013 në 4:08 pm

  PO SHUME BUKUR…VERTET ESHTE DICKA PER TU KRENUAR ME KETE VAJZE NGA SHQIPERIA. A JENI NE RREGULL NGA MENDJA O NJEREZ APO JO.

  HIQINI KETO BUDALLIQE NGA GAZETAT…KRENOHEMI ME DIKE QE HA SALLAM NGA MENGJESI NE DARKE.

  Përgjigjjuni

  • realist  --  6 Qershor, 2013 në 4:36 pm

   Jo more, fierak, se jena mbledhe ketu tue ja kja hallin te shkretes, se po na e xen edhe kte ajo smundja e Michael Douglas-it, te shkreten, e po i duhet me ndej pa punue mandej……

   Përgjigjjuni

 32. wendy  --  6 Qershor, 2013 në 4:44 pm

  @ realist
  E kan vene afer se dhe kjo “bamiresi” ben…hahaha
  Ndoshta vitin tjeter fiton vendin e pare,dhe atehere na nderon fare.

  Përgjigjjuni

  • realist  --  6 Qershor, 2013 në 5:00 pm

   E vetmja bamiresi qe ban kjo “delja”, asht bamiresija ndaj llogarise se vet ne banke, Wendy! Po doli ne vendin e pare na me-ndero-s krejt mandej e te lumte na per te…

   Përgjigjjuni

 33. djaloshi  --  6 Qershor, 2013 në 4:45 pm

  Ti qe me thua shporru me me edukate se une nuk ofendova njeri.Do ju tregoj nje histori,ma ka treguar nje miku im nga Maqedonia,kuptohet shqiptar,i ka ndodhur atij.Kisha nje te dashur ishte me te vertete e bukur,por nuk mendoja se do te martohesha me ate,ishte e virgjer dhe pas disa vitesh u ndame miqesisht.Pas disa vitesh morra vesh se do te martohej,mu be qejfi,por cdodhi naten e pare te marteses behet seksi dhe kur e gjejne te virgjer nxjerrin carcafin si flamur dhe miku qe u martua ngriti flamurin,mbeta i habitur me tha kujt ti bespja flamurit apo mikut tim ne pantallona.Nuk po zgjatem me kush eshte i zgjuar e kupton.

  Përgjigjjuni

 34. zeta R.  --  6 Qershor, 2013 në 5:18 pm

  O djaloshi nuk desha te ofendoj askend po as ty, erdhe fjala ashtu e rastit,te me fal,por te mbetet krenarija ne kete kurve qe i tregon pidhin tere dynjas nuk di a ka perulje me te madhe per shqiptare, por thash kjo munde te jete qdo gje tjeter,por SHQIPETARE KUURRR.

  Përgjigjjuni

 35. djaloshi  --  6 Qershor, 2013 në 5:27 pm

  I nderuar zeta.R une nuk kam thene ne asnje rrjesht qe ne duhet te krenohemi me te,por kam thene se nuk duhet ta paragjykojme ose me sakte ta gjykojme per ate qe ben,Ajo e ka zgjedhur vete rrugen e saj dhe nuk ka pyetur asnje per vendimin e saj.Te uroj nje mbremje te kendeshme.Me respekt djaloshi.

  Përgjigjjuni

 36. klienti  --  6 Qershor, 2013 në 6:13 pm

  Sa e ke tarifen kjo mjeshtrja?

  Përgjigjjuni

 37. sauku  --  6 Qershor, 2013 në 6:58 pm

  Une mendoj se ajo i perket Rilindjes me punen e madhe qe ka bere!

  Përgjigjjuni

 38. tani  --  6 Qershor, 2013 në 7:39 pm

  te vjen per te vjelle kur lexon komentet dhe e kupton sa vite drite mbrapa eshte shoqeria shqiptare……..
  se cfare karrierre zgjedh ajo nuk ka te drejte askush ta gjykoje……… ashtu si elhaida, qe ka dhunti, nga natyra, te kendoje dhe ka zgjedhur ta perdore ate dhunti ashtu dhe breanne benson ka dhuntine (trupin e bukur, mungesen e kompleksiteteve, etc etc) te performoje skena erotike dhe ka zgjedhur ta perdore kete dhunti per te bere para……… e ngrena, streha dhe seksi jane nevojat baze te njeriut se ashtu e ka dhene natyra, apo Zoti. nqs dikush e perdor per te bere para cfare i duhet te tjereve? apo tipike shqiptare……. une shof punen tate, ti sheh punen time e te gjithe shohim punet e njeri-tjetrit! aq me teper, disa zetor (zeta R) te guxojne ti mohojne nacionalitetin se gjoja i vikerka turp se eshte shqiptare? shqiptareve t’i vije turp qe nuk paguajne taksat po vjedhin njeri-tjetrin, t’i vije turp qe rrine si zara neper kafene e qendra bixhozi e nuk punojne, t’i vije turp qe nuk paguajne dritat, t’i vije turp qe nuk kane normat me elementare te bashkejeteses ne komunitet, t’i vije turp qe merren me trafik femrash e droge, t’i vije turp qe nuk dine te votojne po mbajne ne pushtet nje tufe gomeresh dhe hajdutesh qe nuk bejne fushate po zihen si grate e liga ………etj etj etj e kur te kene lare gjithe mekatet e tyre prape askush nuk e ka te drejten te paragjykoje, e shpresoj te mos kene as “nevojne jetike” per te paragjykuar se ndoshta do jemi bere dhe ne njerez e do na kete ikur bishti.

  shpresoj qe redaksia ta publikoje kete koment!

  Përgjigjjuni

 39. E verteta  --  6 Qershor, 2013 në 7:43 pm

  Hej mos flisni kot sepse ajo nuk eshte e vetme ne ate zanat.

  Edhe motra e TAHIPIT edhe motra e Djaloshit kane te njejtin profesion, biles keta dy debilat ndjehen dhe krenare. Zoti qe s’va zhduk faren, fare e keqe, fare qeni…

  Përgjigjjuni

  • tani  --  6 Qershor, 2013 në 8:03 pm

   “……..fare e keqe, fare qeni…” – tha buca

   Përgjigjjuni

 40. wendy  --  6 Qershor, 2013 në 7:46 pm

  @ sauku
  Une mendoj qe se shpejti baca Sale do e uroje mjeshtren per venin qe ka arrit ,dhe se shpejti do e kemi debutete, ndoshta dhe ne TR….mos u merzit se vjen dhe andej nga nahija juj per fushate.

  Përgjigjjuni

 41. E verteta  --  6 Qershor, 2013 në 8:21 pm

  Me fal se paskesh harruar dhe motren tende, gabim kujtese

  Përgjigjjuni

  • tani  --  6 Qershor, 2013 në 8:31 pm

   jam cun i vetem po me gjithe qejf i jap pune dhe i propozoj te futen ne kete industri mamit, motres e gjithe femrave te fisit tat! nje rruge e dy pune……. emancipojme femrat e fisit tat dhe e zhdukim faren tende,
   ‘fare e keqe”! si thua, te pelqen?!?!

   Përgjigjjuni

 42. djaloshi  --  6 Qershor, 2013 në 9:06 pm

  O e verteta nuk po te them asnje fjale qe te ofendoj,sepse je i share dhe i ofenduar qe kur ke lindur.Dy fjale kam prapa kompj.te gjithe jemi trima,nese do me njihje kush jam ato qe ke thene per mua do ti fusje nga prapa te gjitha dhe do te me kerkoje te falur.

  Përgjigjjuni

 43. zeta R.  --  6 Qershor, 2013 në 10:11 pm

  O Tani zetor eshte traktor me goma e zetor eshte traktor me dhembzor,ne komentin tend xhen nje kallaballek gabime,me komentet e tua nuk me behesh aq i kthellet ne koke,sa i perket gabimeve ne drejtshkrim gabimet jan pjes e jetes dhe ne te arhmen do behen permirsime ne shkrim dhe gjuhen e standardeve.

  Përgjigjjuni

  • tani  --  6 Qershor, 2013 në 11:23 pm

   rrofsh per shpjegimin se do me kishe lene te vdisja injorant. shyqyr qe te paskemi…….. sa per kthjelltesine time as mos u mundo ta kuptosh se zetoret nuk mbahen per elegance…….. mendimi e kam fjalen.

   Përgjigjjuni

  • tani  --  7 Qershor, 2013 në 4:39 am

   rrofsh o zetor, me fal zeta R qe me shpjegove dhe iluminove se c’eshte zetori se do me kishe lene te vdisja injorant! te them zetor se dukesh po aq i trashe dhe pa finese kur shkruan, aq me teper kur te vikerka turp qe ajo eshte shqiptare, nderkohe qe i bie me dore kur shef filmat e saj. ec babe shif punen tate se nuk ia nxorri namin e keq shqiptareve profesioni i saj. hapi njecike nje cike syte e mendjen se i ben mire evolucionit, (ishallah po te iken dhe bishti).

   Përgjigjjuni

 44. shvejk  --  6 Qershor, 2013 në 10:16 pm

  Forca goce , vitin tjeter te kapesh vendin e 17 , tja kalosh edhe Kac Islamit.

  Përgjigjjuni

 45. E verteta  --  6 Qershor, 2013 në 11:07 pm

  Ne qoftse je qun i vetem te pakten nje nene te ka lindur, apo jo. Kur je kaq liberal perse nuk aktivizon nenen tende atje ne porno qe mesa duket e paskeni ne gjak si familje…
  Mos ma kopjo fjalen fare e keqe se ajo ishte per ty…
  Ti qenke nje monster e vertete…zoti to hubet faren ishalla, megjithese drjet finishit qenke…

  Përgjigjjuni

  • tani  --  7 Qershor, 2013 në 4:33 am

   te gjitheve nje nene na ka bere, perfshire dhe Breanna Benson dhe ty. nuk ka te beje fare me faktin qe ti percmon dhe paragjykon dike aq me teper qe, rrezik masturbohesh me imazhet e filmat e saj. shprehjen “fare e keqe” nuk po ta kopjon njeri. po ta citoj sic e ke thene zotrote. apo nuk i kupton shenjat e pikesimit dhe rregullat e sintakses….? ne fakt dukesh se as shqip nuk dikerke te shprehesh e shkruash! mbetsh me shendet robo e Zoti te dhashte dy pare mend se nuk ia vlen me humb kohen me ty!

   Përgjigjjuni

 46. TAHIPI  --  6 Qershor, 2013 në 11:37 pm

  djaloshi ..lere mos u merr me ate lloj plehre,sja vlen.klm

  Përgjigjjuni

 47. radari  --  7 Qershor, 2013 në 12:06 am

  saliu i telefonoi per urime

  Përgjigjjuni

 48. Heron  --  7 Qershor, 2013 në 6:01 am

  Pusi saj hesapi saj! Nje pyetje per cupen; Sa e ke oren?

  Përgjigjjuni

 49. andi  --  7 Qershor, 2013 në 9:46 am

  ashtu te lumte!!! JE KRENARIA E ATDHEUT!!! ne ate te voglen e saj, ploteson edhe kjo standartet evropiane!!!

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *