#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTO/ Ja kush është e dashura e re e Shkëlzen Berishës

Prej kohësh përflitet lidhja e Shkëlzen Berishës, djalit të kryeministrit, me Miss Albanian 2009, Armina Mevlani.

Gazeta Shekulli shkruan se tanimë nuk ka dyshim se Shkëlzeni është ndarë nga e shoqja e tij, Sadija dhe është hedhur në krahët e Arminës, bukuroshes 22- vjeçare. Vajza e gazetarit Arben Mevlani i ka rrëmbyer zemrën 34- vjeçarit, duke bërë që të ndahej nga e shoqja 44- vjeçare, me të cilën ka dy fëmijë.

Vetë Armina nuk e ka mohuar lidhjen e saj me Shkëlzenin, por duke folur për Shekullin, ajo thotë se nuk do të komentojë këtë çështje.

Partnerja e re e Shkëlzenit është një vit më e vogël se binjaket e Sadije Berishës, fryt i një marrëdhënie të mëparshme të saj./ep

1

2

3

5

4

6

7

8

9

118 komente në “FOTO/ Ja kush është e dashura e re e Shkëlzen Berishës”

 1. dada says:

  Nje 22 vjecare me nje 34. vjecare me 2 femije Shkelzeni ekstreme nje mbi 10 vjete tani nje me nen 12 vjete. turp per vajzen 22 vjece.

   1. Valbona says:

    shkelzeni eshte cun i ri shume i realizuar dhe nje lidhje ku gruaja eshte 8 vjet me e madhe vetem ne Hollywood. me vjen shume keq per Sadijen se ne fund te fundit eshte femer por jam e sigurt qe edhe ajo thelle ne shpirt e ndiente qe kjo histori nuk mund te funksiononte.
    megjithate nuk e mendoj se kjo goca eshte shkaku i ndarjes, ndoshta eshte thjesht preteksi. edhe kjo sme duket ne lartesine e Xenit.

    1. Mirgena says:

     cpaskan qene shqiptaret per thashetheme, te paret.
     asnje nuk i sheh llumrat ne shtepi te vet, por tek tjetri e shohin me lupe.
     po te kishim me shume mendjen tek puna e te shkolla, ndoshta do beheshim njerez e do krahasoheshim me boten. por jo ne mendjen tek pune e tjetrit e kemi.
     nje gje me ben cudi, po te ishte vellai juaj, do donit te martohej me nje grua 8 vjet me te madhe??? nuk them dot as se Xeni ka bere mire as se ka bere keq. jo per gje por sme intereson? cdo njeri ka jetene vet dhe ben zgjedhjet e veta. nuk eshte as i pari e as i fundit qe dashurohet, martohet dhe ndahet. shikoni o njerez me shume punet tuaja se po ju mbyt thashethemi dhe varferia shpirterore.

     1. Tirona says:

      opa Migena, gjyshmen e pasurise te shqiptarve qe ka vjell familja po e fsheh nusja e pare andej nga ka shku , ndersa nusja e dyte do te fshehi gjyshmen tjeter.

      1. GR says:

       Nusja e pare ka leke vete .I jati eshte 1 biznesmen i madh andej .Po te mos ishte i fuqishem nuk ia conte djalin per ta fshehur tek ai .Po ky tregon sa mendjengushte eshte .

      2. raimondi says:

       Kjo qenka shume seksi –Duket si movi star

       Bravo Shkelzen !

       Po mire si vajti gomari dhe mori nje me femije dhe me te madhe se vetja
       , apo e donte per stervitje ?

     2. GR says:

      Nqs je puritane , nuk do komentoje edhe ti .Po te ishte vellai im , nuk do me pelqente qe te marohej me nje me te madhe por , ama nuk do ti flisja me me goje , po te linte ate per nje tjeter me te re .Fundja ta mbante te dashur dhe jo te bente edhe 2 femije , dhe te priste te “dashurohej” .As mua nuk me intereson , por keta e hapin si pune mode pastaj dhe fillojne te gjithe te lejne grate per keto “zockat” e reja.Mqs na pyet , si na duket sikur vellai…. , Si do te te duket ty sikur :Babai yt te lere mamin tend per 1 me te re , apo burri (nqs ke ) te te lere mbas 10 vitesh martese dhe me 2 femije , per 1 me te re .Nuk dua te hap diskutime dhe debate personale , dua te diskutojme fenomenin ne rritje .Nuk eshte e vetmja qe percan familje , ndaj ky fenomen duhet denuar nga opinioni publik .
      Shpresoj te kuptohemi

     3. roland says:

      mirgena, cuni i halldupit me miss????? nejse, sapo ta marre vesh cuni i halldupit se nuk e ka moter ose kushurire ka per ta lon.

     4. altin says:

      po morali i familjes ku eshte ketu?
      çirret perdite Berisha dhe ndjekesit e tij per moralin e familjes se Rames? apo jo?
      jo jo
      me thoni ju mue se nuk jam ka e kuptue 🙁

      nuk ka pasur argument tjeter sulmi perveçse sulme personale ndaj Edi Rames

      nuk sulmohet tjetri ne jeten personale.
      nuk vlen as per fushate elektorale se ja si te kthehet ne bumerang.

      1. Joni says:

       Po he bre i ke rene ne te. Ku eshte morali i familjes qe Saliu na e permend cdo dite duke share jo vetem Edi Ramen por dhe shume te tjere deri dhe te ish prokurorja Ina Rama…He bre ku eshte ky burre malesie te na tregoje zakonet dhe kanunin e shqiptareve te “ndershem”….pffff

     5. per migenen says:

      si do te vinte o migena te lere babi jot mamin tat per nji nuse me te re???..eeeeeee???se mbase dhe atij eshte merzit gruja,,???

     6. A.p.S.-Madona prej Sauku says:

      Sipas te dhanave qi mi tregon pastrusja e Argites,po ju diftoj arsyjen e vertet se pse Sadija asht nda per Zenit dhe osht largu prej Shqipnije.
      Ardhja ne 2004 ne Shqipni Fazlliçit si i dergumi i Republikanve te Bushit kishte dy misjone kryesore,–e para,.. perfitim-pasurimi sa ma shum prej investimeve te huaja dhe privatizimeve —e dyta,.. pajtimi i Berishes me djalin e tij plang-prishs qi u martu me kushrinen e tij Sadijen.
      Faslliçi u bo shok me Zenin dheme Bashen dhe kunatin tij Erionin.
      Ai si nji xhentellmen diti ti boj per vedi tre grat e bukra te partnerve te tij debila.
      Pra Fazlliç pasi u pasurue ne krah te Berishes duke vjedhun miliona se bashku me Firmen Bektel,arriti dhe futi ne dore dhe nusen e djalit te tij per ti patun sa me shume ndikim ne kete familje te degjenerume.Dihet se Sadijes i bije sevdaja kollaj ne burrat e rinj,..osht si puna ime ne ket pike 😉
      Pra Sadija braktisi Zenin per Fazlliçin,kjo asht tan e verteta,dhe jo se Zeni paska ra ne dashni me Mine Mevlanin.
      Minja e shkret asht vetem nji alibi per me mulue horlliqet e tre hajvanave.
      Lil-sumes,Erjon-qoftes dhe Zen-palluqes.
      Komedija qi ka me shkrujt i madhi Pllum Kulla ka me u titullu njikshtu “Tre lolot shqiptare dhe Fazlliçi qi kujdeset per grat e tyne”

      1. DuaPune says:

       E modhe fare kjo qe ke shkrujt Aishe. Keto torre-sumkapucat kshu e kane, ja lejne grate te huajve qe t’ua mbajne “lart”….

      2. Dean says:

       Qyqja,mi Aishe,po pse ti thua se Fazlliqi na i paska pallu grate e elites Shqiptare?????
       Tu thafte goja mi Aishe,se na e bone gjakun uj na e bone.Po BACA dhe familja e tij njifen per nershmeri,mi Aishe.

       1. A.p.S (KATHERINA DIE GROSSE)Madona prej Sauku says:

        Dean shpirti jem,se te due fort,..
        por kur burrat merren me pulitik ene me bis-thnes,grat i pallon shoferi,ose partneri,ne ket rast Fazlliqi,.. qi bon nji pune ene dy rruge…ene mush xhepin ene zmraz koqet 😉 🙂
        Baca ka vesh jelekun antiplum,se ja kan bo bejat nje kater ane.
        Serbet dun me e vra,amerikanet po,greknit po,trapojanet po…Te tan kan frike se po erdhi Edi ne pushtet,ka me jua nxjerr te tana gjonat qi ky agjent ka bo per te shkatarru Shqipnin.
        Ika te vesh kmishen e najloti se du me shku me fjet gjum..
        Zaken e kom turni i trete ene kom me ja lon dritaren hapun T.L.
        Hej jom e nershme un,..e boj vetem per sevap,;) dhe vetem ne menyr imagjinare..
        kiss Deanushi jem

        1. Dean says:

         Hahaaaaa….a,mi Aishe.Shum fort ma bone qejfin kur the se m’don shum……lol.
         T.L-ja s’para merret shume me politik.Edhe 1 here i shkreti kur boni 1 koment,para 1 muaji,ju turren te majte e te djathte dhe s’lan gjo pa i then….hahhaaaaaaa.U tmerru T.L-ja.Qysh prej asaj dite e gjen vetm ke Rubrika e Femnave seksi dhe ke Sporti.Jam dhi tu qesh ate dite kur e sulmuan T.L-ne….hahaaaaaaa….Eshte i modh T.L
         Ndersa sa per Bacen,ai ka rrjedh prej kohesh,por problemi eshte se e shkalloj edhe 1 komb te tere ne cmendurin e vet.
         Shum ma theve zemren qysh kur ke fillu me e tradhtu Zaken tat te dashur,po ti je e rritur vet dhe e din se ca je tu bo……lol
         Gjith te mirat,plako.

      3. adoleshenti-FRANCE says:

       o Katherine-Ajshe tu boft dita 1000

       ke ajo pika qe tpelqejn meshkujt me gjak qe i vlo si grosha kur zi ske faj… grat dun hyzmet jo lolo si kto qe e kan menjen ke paret

       Zeni do me rikompensu vitet qe ka cu dom me Sadijen

       Katherine a te hec shkeslliku se kam fiksim me shku para altarit me Angela Martinin

       1. A.p.S (KATHERINA DIE GROSSE)Madona prej Sauku says:

        Lene Angjeln se osht me fushat elektorale ene e ka dergue Podesta me fitu nonji pare…,po shif nonji grue te martume,si puna e Sadijes.
        Shoqja jeme Madona e ka than bukur,djemt e rinj nuk din si ta bojn,POR ta boj gjith naten.
        M’ndigjo mu ke me ra si daci ne Bakllav ene do me bosh 1000 duhaja.
        se ene mson ,ene pallon,ene s’frenon 😉
        Qyqja jom bo Nimfomane e papame 🙂
        Ene ec voto,mos na le te presim ene 4 vite qi tja heqim antiplumin Salushit.

        1. adoleshenti-FRANCE says:

         o katherine duhet me ardh dhe un me antiplum se salushi na vrau me njoni tjetrin dhe tashi punet kan shku keq
         me 23 do jem ka Cote d’Azur me ca shoqe tu u relaksu
         po ma bone Arminen do vij se me 24 Zeni do jet me nji dhom me Zanin e Vlores tu lujt ngriva shkriva
         foli Armines se filloi me ma ngrejt … (moralin) me
         per Barom hajm Bakllaven e Sadijes se ja kam ble librin e gatimit

         katherine tpuq pa e bo xheloz ate kodoshin tat se mbo me qesh

     7. N. Shabani says:

      Mirgena po te mos ishte Shkelzeni djali i Berishes ketu une nuk shikoj asgje te keqe, cdo njeri e ben jeten private sic do vet por meqe Shkelzeni eshte djali i kryeministrit qe ka arritur deri aty sa u eshte futur ne krevat kundershtareve te tij politik duke ju share nga grate edhe nga ana morale atehere edhe ne kemi te drejte te diskutojme per Shkelzenin qe i nderron si mbreti grate. Sali Berisha Mirgena ka arritur deri aty sa i ka quajtur grate shqiptare kurva panvaresisht se ne nuk kemi sistem drejtesie. Ai duhet futur ne burg qe ofendon nje popull te tere, kurse ne nuk paskemi te drejte te themi dy llafe. Nuk eshte e ndershem ajo lidhje qe ka bere Shkelzeni se eshte nje lidhje interesi per para dhe nje shfrytezim posti, shiheni kur ti beje deklarate paramartesore per te mbrojtur pasurine e tij.

    2. GR says:

     Ne cfare aspektesh eshte i realizuar , apo fakti qe eshte i biri i te jatit e ben ate te realizuar ???? “Sadijen se ne fund te fundit eshte femer por jam e sigurt qe edhe ajo thelle ne shpirt e ndiente qe kjo histori nuk mund te funksiononte” -po pra , prandaj i beri 2 femije ajo , se e dinte qe do ndahej ???????????????hajde llogjike hajde .

    3. Atdhetari says:

     Po se faktikisht me qene ne lartesine e nje krimineli duhet me pas maru shkollen ne Oxford.

    4. Meri says:

     Po normal qe nuk eshte ne “lartesine e Xenit”, ku ka si ai aq debil sa eshte, e kush ta harrije ate?
     Kete vajzen s’e njoh fare, as si miss s’e mbaja mend. Ajo qe i denoj kesaj vajze eshte pse te lidhet me nje burre te martuar, pra pse te hyje ne mes te nje familjeje. Sa per diferencen e moshes ajo i di vete punet e saj. Natyrisht i di vete punet e saj dhe ne zgjedhjen qe ben, pra kur zgjedh “XENIN” e Saliut dhe te Lirise dhe vellain e “GITES”. Pse perzjen jeten e saj me ate te vrasesve. Varet sa e thelle apo e ceket do jete ne te vertete kjo vajze, e do shohim si do veje lidhja e tyre, sa do mbaje vlaga e dashurise. E nese kjo vlage eshte e lidhur me parate, s’ka per te mbaruar kurre se kane vjedhur aq sa te mbajne dhe niper e mbesa jo veten e tyre.
     Ne kete histori me vjen ca keq per Arben Mevlanin, te cilin e njoh vetem nga ekrani.
     “C’te ben femija s’ta ben as perendia… Krushqi me SALIUN? Pu, pu, pu, pu……” (Pallati 176 versioni me SALI, megjithese djali i Jovan Bregut nuk hyn ketu fare)
     Kush e njeh ate vajze, mire eshte t’i flase e ta binde te dale nga llumi ku eshte futur. Nuk mund te besoj qe ajo vajze e re te pajtohet me vrasesin e dhe shkaterruesin e nje fshati te tere, pervec qe eshte dhe debil.

  1. kb says:

   @DADA…pse turp oj zoje? Keta qe shkojne me te vjeter, pastaj Zoti i shperblen e ua jep nje me te re (te ri)…Ky e ka fatin e vecante…Lere ti qe duket i shemtuar….Mire e mbare do te ishte te dashurohesh ne nje bashkemoshatar…Por, ja qe, nuk varet nga ne dashuria…Dada, me profesoin ti i ushqen femijet e huaj…Pse nuk i keqyr punet t’ua?! Dhe, dashurine tende qe nuk e ke…?

  2. Ben Chicago says:

   lum baba arbeni

  3. Dean says:

   Eshte sa per show,qe Xen topefishkuri te duket si kaposh me fare,Por e verteta eshte se jane ”dashuru” me kontrate,keshtu qe te mos thon njerzia se Xeni i babit eshte pederast.

   1. franceska says:

    @Dean..
    loooooooooooooooooool

  4. emy says:

   KJO ESHTE DEBILEEEEEEEEEEEE, TRU BOSH NJESOJ SI ZENI VETEM SE AI ESHTE DHE SHPIRT’ZI KJO ESHTE TOTALISHT RRASE GURI NGA MENDJA.

  5. Pilo Lala says:

   Pse nuk tregoni edhe ndonje foto te asaj plakes ne Suedi?
   Kur u be ky debili me dashnore?

  6. Çimi, shoku i Melaminit says:

   Alooooooo Çimi jam…doktor.
   Hajt per gezime doktor.
   Vetem Zeni do ta mbledhi ty doktor me duket…
   Alooooooo Çimi jam…doktor, uo te kam… uo s’te kam…

  7. hakmarrja says:

   gjynah do mbetet vejushe

  8. salikar turkoshak mahmut qenef berisha says:

   BOOOOOOO BO MOJ E GJORE SHUME SHPEJT DO NGELESH E VE::::QE ARRITE E MORE KELYSHIN ISLAMIK TE SALI ERDOGAN TURKOSHAK BERISHES SHKERDHENI I SALI SHURRES E KA PLUMBIN MBRAPA BYTHES MO CUPKE

 2. tanushi says:

  e shemtut te zoti qenka

 3. myzeqari says:

  O Zeno kur ta maresh ne Shqiperi na i qit dhe neve noj note. Dakorteeee

 4. xhimi says:

  talleni ju??? keta u bene 6 muaj bashke….hajde gazetari hajde…

  1. elona says:

   Po ca 6 muaj,8 muaj kam une qe e them ne forum,po admini e publikon kur i do qejfi.Madje jetojne bashke te pallati te liqeni qe ka Xenushka.
   Tani ka plas peshku dhe tani e publikojne.

 5. Mato Gruda says:

  Dashuri platonike ky i biri tetos…1 here e mori 11 vjet me te madhe tani e mori 11 me te vogel…hahahahh…Kjo goca e Benit qenka trupi yll mend fyell…Race kurvash

 6. kali kuq e ka nji huq says:

  si i thone llafit,hallall ta boft Zoti!
  ..po te pakten ti kishe mbajt dhe sadijen!

  1. anticensurë says:

   se ma dot se i ha gjeli qyrret pastaj!!

   1. kali kuq e ka nji huq says:

    hahahaha..”gjeli”!!!

 7. Quni i babit duhet ti shfrytezoj ditet e fundit te pushtetit,kesaj rdhe qenka kujtuar per veten e tij por edhe tani me nje turp qe edhe po te ishte rritur ne jetimore do te ishte turp ta bente kete gje,te ndahet nga gruaja me te cilen ka dy femije e te lidhet me nje vajze vetem pse paska qene miss kjo sduhet falur perkundrazi duhet shprehur keqardhje dhe gjynah per z.Sadije sepse dikur kur djemt e lidereve benin kshtu nuk u falej,e priste gjykimi sipas Kanunit,por edhe kjo missi si duket spaska as familje as karakter,ndryshe sdo e ndante nje nene nga burreci dhe ti ze vendin,sidoqofte sduhet ta heqe nga mendja se sdo i ndodhe edhe kesaj njesoj pas 10 apo 15 vjetesh,kur do linde femije dhe kur sdo kete bukurine dhe paturpesine qe ka sot,sidoqofte keto pisllaqe mund ti beje vetem nje xen berisha sepse ka babin kryemret te Shqiperise,e beri edhe putini ne rusi edhe ai me nje miss e per mua qe te dy jane hiq me pak se PIS.

  1. orinda says:

   Te lumte, Pergjigje e shkelqyer…

 8. dada says:

  KJo vajze ka prezantuar kengen magjike me edeh ueb tahshe pse kjo paska ndrehyre Zeni i Liries.

 9. qazimi says:

  Te lumte shkelzen, qeka alamet femre :))))

 10. HAson Spata says:

  Epo ku u bo dhe shelzeni kurvar c,pret prej arijve qe rrine ne mal.

 11. eli-tiv says:

  …nuk ka nevoje te konfirmohet ndarja me sadien…si myslyman praktikant mund te marri disa gra…familja e saliut eshte familje injorante e anadollake….vajza te reja pa pretendime ka plot..sidomos ne nje vend te varfer…

 12. Sortiri says:

  Urime Shkëlzen!
  Paske zgjedhur të dashur të bukur. Kësaj here s’qenke mashtruar.
  “kush është i zoti, mos i shkoftë huq moti”.

 13. AGON says:

  O zeni, se mos ju krijohet ndonje mosperputhje karakteri pas 23 -it vlla.
  Me terezi se ti e di si jane keto pune.Eshte duke u rritur edhe cuni i Edit.Eshte bere goxha djale.
  Po pavarsisht kesaj, te lumte pushka te lumte 🙂
  Puna mbare e me krahe te lehta!

 14. Gazetart 639 says:

  E shiti pajdhin ne shtet edhe kjo e bukra!
  Po te kishte gjet nanji mashkull tamam e jo kte butakun e sal malokar hajdar shpellkafsheri!
  Apo……ka pare ne kte mes…..

 15. ALBATROS says:

  I LUMTE BRAVO KA LEZET ME VAJZA TE REJA MISH I NJOME DADA NUK NDJEHET MIRE DHE E SHAN SE ESHTE NDONJE PLAKE QE DEL JASHTE LOJE

 16. incesti says:

  NUK ESHTE NDONJE TJETER KUSHERIRE EE? KA NDONJE QE TJA THOTE SANDER MAFISHES QE NUK LIHEN ME BARRE KUSHERIAT! SE KESAJ I THONE QE NIPI TE TE PALLOJE VAJZEN, TE TA LERI ME BARRE E TI FUSI DY SHQELMA BYTHEVE PER NJE TJETER KUSHERIRE. OOOOOOOOOOOOOOOOOO TRAP! THIRRI MENDJES ,NUK QIHET KUSHERRIRA, AS MOTRA! OPO TE GJITHA JU BERISHAJT DO TI BENI! NE FUND SE KE KEQ ,SA TE TI QINE TE TJERET ME MIRE FUTJA VETE, PO TE LUTEM ARGITEN MOS E LER ME BARRE!SE E SHOF UNE NUK TE SHPETON DOT NGA DUART AJO. JENI NJECIK MALOKE AMA:PATE BERLUSKONIN DHE DESHET TA IMITONI,PO KUR SJE KURVAR JE SHKELZEN, QE E BEN SALIUN TE FLASE ME VETE: OPO MI QIU TE GJITHA :MBESAT,VAJZEN ,GERDECARET O I MJERI UNE I MJERI, U QAVA KOT NGA RAMA!TANI ME TAKON TE RRIS NIPAT QE DJALI MI KA PJELLE ME MBESAT! HAPU DHE!

  1. Tani says:

   @Incest Injorance e papare:((( Turperohu per nivelin njerezore qe se paske fare:(((

 17. paparaci says:

  Jepi forca Armina,

  Me ate qe natyra ta ka vene perpara…HYXHYM PER PARA…keshtu e do koha dhe mosha jote dixhitale.

  Paparaci

 18. dada says:

  ALBATROS , une jam shume e re dhe nje burre si ZENI nuk e marre 12 vjete me te madhe dhe me dy femije ( i kane rene baterite).

  1. elona says:

   ai duket qe ne surrat qe nuk ka fare testosteron.

 19. vetem 5 minuta says:

  Kjo qenka per miss sytjenat e lagura Ne plazh do kombinonte shume me edvinin ,kjo topless ,ai brekeless

 20. daku says:

  Do martojme Malon.

 21. elti says:

  sadija qenka me e bukur se kjo..

  1. Andia says:

   Te lumteb Elti qenke djale me shije!
   Ku kjo e ku Sadija! Kjo eshte shume vulgare dhe me sa kemi pare ne opinion dhe debile fare!

   1. elti says:

    po normal dhe ne moshen qe ka ja kalon ,llogarite ne moshen e ksaj…plus mos harro se ka bere 4lindje dhe prap eshte goxha femer ndersa kjo sdi me lidh dy llafe

 22. leonardi antwerpen says:

  hallall ta bofte Zoti tashi paske ra ne pppp
  çudi sales nuk i ka ec fort me femra

 23. ajaza says:

  Berisha u martua atehere kur luftohesh me force korrupsioni femijet e tij u martuan kur babai ne pushtet nuk e lufton korrupsionin dhe eshte perkrahes i flakte i tij ska si shpjegohet ndryshe ah kjo paraja e shkrete cfare ben sot ne kete sistem tejet te korruptuar pra bem baba te te ngjaje babaifiton pare mes karrikes i biri i fiton mes grave,nuk ka si shpjegohet ndryshe.

 24. lleshi says:

  Paska mar xeni nje nuse te re dhe per vete dhe per ne.

 25. liu says:

  Pytja eshte se kujt i ngjan mamit apo babit Shkel i zenit ???

 26. Vlora says:

  le te dale berisha dhe te shaje famijet e gjithe shqiptareve nga cu permban pragu.

  gili-vilit, brenda familjes se vet ja kane eresuar shikimin

 27. ivani i madh says:

  Po kur ky pedua i Berishes te shkoje pashekurave kjo misi ku do shkoje apo tek bab Beni me mullar.Se ce di kjo se jeta eshte si neper filma dhe e ben si do ti a une .Vjen nje kohe ne jeten reale jep llogari kete sja ka mesuar mire babi Ben kesaj cupzes se tij.

 28. ajaza says:

  Rrojme ne ditet e fundit te korrupsionit Berishian,ky u martua me Lirine ne nje kohe kur regjimi nuk lejonte korrupsionin por ky me ardjen ne pushtet e beri moto te tij korrupsionin,i biri u martua dhe u edukua nga i jati me korrupsionin dhe kryesishte ate familjare por me nje ndryshim se korrupsioni i tij lidhet me grate mete medhe ne moshe dhe dhe me te vogla ne moshenjehere 12 vjet me te madhe dhe me gjith vica dhe tani vete me nje mete vogel 12 vjece me gjithe vica(po ja dhane) deri dje familje e madhe 6 fryme sot me 2 fryme por pyes nga ka ngjare ky se nga i trashegoi keto gene ka nje pike pyetje ketu por fjala e vjetr e popullit thote ;bem baba te te ngjaje.sepse edukaten ky e ka marre ne familje te korruptuar se dardha nen dardhe do te bjere sigurishte.

  1. Era says:

   Ne se e atakoni Z.Berisha si kundershtar ju respektoj mendimin megjithese nuk mendoj si ju!
   Por per familjen e tij nuk mund te flisni sepse kush eshte Tirons dhe nuk eshte i ardhur kohet e fundit ne Tirane e njeh si model referimi familjen e tij!
   Te dy kane qene prinder e familjare te shkelqyer!!!

   1. roland says:

    un nuk jam tironc, dhe per kete i them zotit falemnderit cdo dite. sa per ju tironcit esht turp ti referoheni nje halldupi gjytyrym si shembull familjar. …ju tironcit na e bot ene fisnik!?!? tashi e keni per detyre ti ndrroni t’folmen ene t’hecmen. po kokes se madhe te saliut ca do i boni, se ju tironcit jeni kaptinvegjel.

    1. Guri i Tirones says:

     Hik ere pirdhu, legen.Ene ti lutesh zotit gjith jeten ske per tu bo naihere tironc se tironcit nuk jane jegena si pune jote. Sa per ate fisnik qe permend, kete titull e japin legenat si puna jote qe fatkqesisht e kan at mundsi. Lene,lene po na boke ene si tironc me tfolmen tate. Tironc i prune nga Enveri. Xhins halabakash

 29. GR says:

  NRM , jo cdokush mund te bleje rroba, canta , aksesor firmato dhe te mos e kete babin biznesmen apo politikan .Mgjths kjo paskerkesh punuar vete qe e vogel , llogarisim edhe honoraret e ndryshme , por nuk justifikohen ato shpenzime .Le te mendojme edhe per gjithe ato suksese , cila kompani si ne bote dhe ne Shqiperi te punesoka 19 vjec dhe per me teper te bekerka “drejtoresh” , vetem 2 duhet te jene ne te gjithe boten ,e para kjo revista Harmony dhe Ministria e Jashtme apo e Mbrojtjes ( me ndihmoni me percaktimin e sakte )?!!!!!!???? .Dhe per me teper nje reviste mode , apo shtyp i shkruar , ku vete tregu nuk te lejon te tilla gjera .Gjthsesi , cdokush eshte i lire te doje , martohet , ndahet , rimartohet , por shm i zoterise ne shkrim nuk eshte i duhuri dhe aq me pak per tu ndjekur .Edhe gjyshet e vdekura , u jane permendur deputeteve te opozites ne te ashtu quajturin “Parlament” per pune morale , si ka mundesi qe SB , nuk sheh moralin e familjes se vet dhe eshte e habitshme , si nuk ia kane permendur kurre (nuk mendoj se thjesht nuk kane pasur cte thone ) .
  Goca dhe burra te martuar , ju lutem mos ndiqni te tille shembuj .

 30. Ela says:

  O njerez po mjaft u moret me te tjeret! Ju sikur keni halle te medha! Sidoqofte nuk mund te le pa thene se nqs eshte e vertete jam e sigurt qe i humburi eshte Shkelzeni!
  Kush ka patur fatin ta njohe kete ZONJE e di mire kete!
  Te tjeret qe nuk e njohin te mbyllin gojen e te shohin punet e veta!
  Ajo nuk eshte per gjynah se eshte nje grua e realizuar dhe nje nene e perkushtuar si rralle kush!
  Ne qofte e vertete eshte Shkelzeni qe ka humbur nje thesar!

 31. arber says:

  Do te me vinte shume keq nqse kjo vajze do te perfundonte me djalin e Berishes.

  vajza ka dy prinder te mrekullushem dhe duhet ta mendoje mire se ku do te futet. Ne nje familje gjarperinjsh?

  Pervec kesaj ajo duhet te mendoje mire per pasardhesit e saj se kujt do ti ngjajne, cfar genesh do te marrin e shume gjera te tjera.

  Armina deri tani ka qene vajze e zgjuar, nuk duhet te bjere ne kete kurth, pasi me vone do te pendohet shume.

 32. Ari says:

  Jam dakort me Elen, nuk duhet rendur pas çdo femre te bukur qe te del perpara. nese eshte e vertete Zeni tregoi se eshte çun i papjekur.

 33. mendimi lire says:

  Ngelen te gjithe duke lene grate dhe duke bashkejetuar me femra showgirl, po si nuk po marrim vesh qe sikur njera te kete profesion ekonomiste, mjeke, inxhiniere, por te gjitha nga ato te revistave…tani qellimi eshte vetem imazhi…kete e pashe ne prezantimin e kenges magjike, nje nul, e merzitshme ne skene , pa llafollogji, pa shkathtesi, pra e pa zonja.

 34. LEA says:

  KJO CINGIJA ESHTE NJE FIS ME RAJMONDA BULKUN TRUTULEN

  1. Demo says:

   Ne fotografin e trete paska dale si dashnorja E Papes Aleksander I Borxhia me origjin spanjolle I njohur per kurvelliqet e tij dhe qe quhet turpi I kishes katolike. 1492-1503

   1. erla says:

    hahaha demo ku e gjete krahasimin me dashnoren e papes 500 vjet para …sa te lashte e bere

  2. Hello says:

   Ja paska bo monda ketij kete me sa duket 😉

 35. genti says:

  e shkreta ,nuk e di se ce pret nga vjehri dhe kunata,te dy te pa skrupuj

 36. shqiponja says:

  TIP RUSPIE DUKET NE FOTO!

 37. durresi says:

  O NJEREZ, SA SHPEJT QE I BINI KARREMIT QE HEDH SALA. SHPRESOJ QE EDHE MERO BAZE MOS TE JETE “VIKTIME” E KETYRE BUDALLLEQEVE QE SHPIK SALA (OSE “SHERBETORET” E TIJ)ER TE BERE PUBBLICITET DHE PER TI HEQUR MENDJEN NJEREZVE NGA PROBLEMET E VERTETA TE JETES DHE DEMOKRACISE

 38. Zhozi kellira says:

  E paska peshkuar kjo zuska “vogel” Peshkun e Liris. Cfare familje e felliqur qe paskan qene keta Berishajt!!! Sadija ishte gruaja e kushuririt te Peshkut te Liris, kishte dy kalamaj 20 vjecare dhe ndau burrin me u martu me kushuririn e burrit!!! Hajde familje hajde. Kurse Sali bajga del dhe flet per familjet e te tjereve. Me fat kjo zuska vogel, do haj nje pjese te mire te pareve qe beri Peshku i Liris ne Gerdec dhe atyre milionave te tjera qe na ka vjedhur ne shqipove. Nenemadhja Sadije do thoshte: punen e ben kali, tagjine e ha gormari.

 39. erla says:

  hahaha demo ku e gjete krahasimin me dashnoren e papes 500 vjet para …sa te lashte e bere

 40. maloku i pagdhendur says:

  Ore tema cfare ju nis une jane perla, por ju nje pjese nuk i botoni ose mos te them 90 per qind te tyre.

  Kesaj rradhe fare shkurt: ” kjo Missi qe shkon per interes do shkoj per lesh aq shpejt sa nuk jua merr mendja. Kur ta shofi qe koreanoveriorit nuk i punon fare do ti thahet dhe lengu. Po e kapi shpejt do i iki nga duart, por jo si shpetoi ky mortja nga Sadija, se dhe ate e kishte shume. Kjo duhet te jete fushe fare nga mendja qe nga menyra si pozon”.

  1. Tani says:

   O maloku ja ke kapur ti zenit ndojhere,meqe je aq i sigurt.

 41. alby says:

  te kish majt Sadijen per saliun te pakten se sala eshte msu me e ferku.Sa t’hik nuk ka kush me ja ferku se majlinda,mersilda,ledjana,ajo vroma kengetare e kompani nuk kane me interes.Do i thahet fare t’shkretit

 42. bombastic says:

  Skeni tjera pun vetem me thashetme merrni 😉 Ju do te plakeni tuj bajt gajlen dikujt tjeter 😉 duhet te ju vjen turp

 43. Vari karet Sales says:

  Ate kurven Shkelzenin e kam pasur ne Skärholm, qendra e azylanteve ne vitin 1997. Kur e ndjeu friken e refuzimit te kerkeses per azyl kerkoi qe te shfrytezoi Sadijen per te bere letrat per te qendruar ne Suedi si bashkshorti i Sadijes duke qene se ajo ishte nenshtetese suedeze. Ky veprim u miratua edhe nga Sala por Shkelzeni eshte pis ne karakter dhe i morri ne qafe edhe ato dy femijte qe beri me qellimin qe vetem te rrinte ne Suedi si prove per zyren e migracionit qe e kishte seriozisht me Sadijen. E njoh kurven e Saliut dhembe e dhemballe

 44. shodrani says:

  hahahhahahahahah i qajn hallin kalorsit hahahaahahahaahhaahaha urime ciftit

 45. shaleperpjeta says:

  emire,e mire,por teper e qire.

 46. tironci says:

  ore car boni kshtu, or daje ka ene viagra sot ka ec shkenca para, shqipen e ka bo baba sali me moderna,masnej ene po sja boni dot qejfin e nimojn shoqnia,

 47. dritani says:

  A thua do të pijë më shampanjë ne familjen komunisto-muslimane?!….

 48. jozefona says:

  lum baba ça pô mer para zgjedhjeve i duhet per mis vuçidoli malokari

  1. Demo says:

   Po more zotni. Sala ka rene dakord. Me ate gjoks qe ka ajo, kur te jete ne pragun e vdekjes do ta thresi qe tja fusi thumbin e Cices ne goje qe Sala te thithi qumshtin e fresket te lopes se re per te shtuar dhe ca dite me shume ashtu si bente Papa Innocent. Gote me qumesht nuk pranojme por vetem ate nga Cica e nuses se re. Amen.

 49. Dea says:

  E kam ndjekur njehere zonjen Sadije Berisha ne nje emision te pasdites ku promovonte librin e saj te embelsirave.Me ka lene nje mbrese te thelle thjeshtesia dhe humanizmi i kesaj gruaje e cila mbushte syte me lote pas intervistave te dhena nga grate e sherbimit te viles qeveritare ne durres.Me pelqeu menyra elegante e te paraqiturit,bukuria e saj e pa njollosur nga makeup-i rende,sjellja e saj gati gati e trembur para kamerave.Tek sa shihja kete femer mendoja per te gjitha ato modele qe na serviren cdo dite mbuluar me firma dhe diamante,te cilat u shtojne lluksin por jo permbajtjen e as provincialitetin qe as gjithe diamantet e kesaj bote nuk do mbulonin dot…Mendoja per te gjitha ato Monikat qe hyne ne shtepine tone cdo dite me arrogance dhe pa hijeshi,qe pozojne para kamerave dhe ekspozojne ato qe burrat e tyre “u dhurojne”per ti mbajtur te qeta.Nje here thjeter e kam pare serisht kete zonje ne panairin e librit,serisht ne tere thjeshtesine e saj,ne mes te tjereve ajo shkelqente…jo nga guret dhe as nga firmat por nga buzeqeshja e embel qe i dhuronte cdo bleresi,pa i mohuar nje autograf apo nje foto kujtim.Nje grua gjithnje pas kamerave,larg publicitetit apo fames se reflektuar nga burri i fuqishem.Ajo nuk kishte nevoje per kete se ndriconte e tera vete.Ne se ky lajm eshte i vertete,i shpreh ngushullimet e mia te sinqerta djalit te kryeministrit qe midis ketyre 2 modeleve femerore,mund te kete zgjedhur kete lart…modelen e rradhes,cupelinen e rastit!Por une nuk e besoj kete lajm dhe mendoj qe shume shpejt do te pergenjeshtrohet nga i interesuari.Familja eshte gjeja me e shtrenjte,turp kush e prek dhe tenton ta zhysi ne balten nga e cila vjen…cdo aludim ne fjaline e fundit eshte totalisht e qellimshme per kete 22 vjecaren lart!!!

  1. Dean says:

   S’ka askush problem me Sadijen.
   Te gjithe qe jane ketu po komentojne kunder atij topefishkurit,Zen birishes dhe babes se tij te shkerdhym.
   Ndersa sa per Sadijen,ajo qofte e lumtur kudo qe te jete.

 50. deni says:

  Te martohesh, te ndahesh nuk esht hera e pare qe ndodh

  Eshte fare normale

  Edhe ta besh kete 3 – 4 here

  Ama te dhunosh femrat eshte ANORMALE

  kshu qe kush e ka perdorur kete lajm per fushate ja ka fut kot.

  Eshte jeta personale e le te beje cte dete.

 51. REA says:

  @ DEA

  NA MALLENJNGJEVE TI DEA ME PERSHKRIMIN QE I BERE SHADIJES, E CILA BUZEQESHTE SI ENGJELL SEPSE GJITH LLUKSIN IA PAGUANIM NE TAksapaguesit budallenj shqiptare.a mos hapi ndonje fondacion bamiresie kjo gruja me emrin shadije? a mos beri ndonje bamiresi per jetimet, pleqte apo te semuret? botoi recetat e veta dhe te milices , gjyshes se zenit.zgjohuni o gra e burra shqiptare se po paguani edhe kacidhen e fundit qe te qeshe e buzeqeshe familja nga vicidoli

  1. Ardita says:

   Eshte vete bobe prandaj mos u mallengje! Nuk ka nevoje per parate e Shkelzenit!
   Duhet te mallengjehesh si grua e si nene e te denosh mostra te tilla qe shkaterrojne familje!

 52. albani says:

  Mesa lexoj, shume nga komentet nuk kane asnje lidhje me ate cka ka ndodhur ne te vertete.

  Shkelqeni, eshte nje mysliman i devotshem (besimtar hipokrit, i rreme, sepse nje besimtar i vertete nuk vjedh, nuk mashtron, nuk vret, nuk merret me pune te pista, etj.), dhe si mysliman atij i lejohen me shume se tri gra, gjithmone sipas Kuranit. Pra, eshte e vertete se Sadija eshte larguar nga Shqiperia bashke me kater femijet e saj (2 X 2), por ajo ligjerisht vazhdon te jete gruaja e Shkelqenit.

 53. tOnuzi says:

  I shikoni ndyresirat qe jane bere dhe behen ? Kjo eshte faqja e zeze e atyre qe majmen ne kurrizin tone.Jam i lumtur, kur coj dicka per te ngrene ne darke ne shtepi , dhe 1000 here faleminderit te zotit te dyqanit ,ku firmos!

 54. S H K O D R A N I says:

  Si ne harem. Vajza te reja.Te bukura. Nuk ka rendesi numri as edukata. Rendesi kan pasuria qe e ka vjellur. Mund ti kete edhe 100 vjete. Keshtu veprojne sulltanet.

 55. REA says:

  mos ia qani hallin Sadijes se ate me femijet e mban me paret tona familja vucidolse tribale e brishes. qani hallin per gra te mjera ketu ne shqipni qe kur divorcohen mbeten ne mes 4 rrugeve.pune e madhe se deshirat e embla te shadijes u kembyen ne deshira te tharta.

  1. Elda says:

   O Rea po ti qenke burre! Nuk besoj se je femer e grua se nuk do te flisje keshtu!
   Ajo ka deshira te embla se ka perreth vetes kater engjej njerin me te embel se tjetri!
   Ne se je femer(gje qe nuk e besoj) mos u befsh kurre nene o shtrige!

 56. Boll says:

  Sa ma ka vetllen si Skender Gjinushi!!!

 57. bbb says:

  Arben Mevlani :

  “…krushqi me Sali Berishen….??? Pupupupupuuuuu

 58. Mia says:

  E shoh qe jeni te gjithe te painformuar. Keta te dy kane me shume se nje vit bashke. Dhe me e bukura eshte se Arminen e conte mami i saj , Moza, ( qe dikush e quante dhe te ndershme) vete me makinen e saj te Zeni. Sigurisht shkembim eksperience. Kjo ka dy prinder palaco sepse moralisht nuk do tia lejonin vajzes te bente nje gje te tille dhe jo ta shtynin vete. Eshte pikerisht kjo arsyeja qe cifti u nda. Se kur Armina u lidh me Zenin e gjeni menjehere, sepse ajo hapi nje blog me emrin e saj ku reklamon te gjitha veshjet e firmave me te shtrenjta te blera me parate tuaja. A i sheh ndokush keto femra se si pasurohen dhe kush eshte burimi i te ardhurave te tyre? Nuk ma merr mendja qe ka ndonje si prinderit e saj “te nderuar” qe te mendojne qe sa e zonje eshte kjo vajze per te blere shtepi te re, per ta mobiluar me cdo gje super te shtrenjte, per te harxhuar dhjetra mijera euro per cdo rruge jashte!

 59. hajriu says:

  sa shume e dashkan sadijen arabet, i therret gjaku te gjithe e, edhe ju kusherinj si shkelzeni e keni o maloke

 60. hajriu says:

  pune malokesh me fe byrazeresh

 61. LEA says:

  kokemadhe ,trupeshk

 62. REA says:

  @ ELDA

  ELDA HISTERIKE, PSE KALON NE MALLKIME MI GRUBURRE?
  DESHIRAT E EMBLA , TITULLI I LIBRIT TE SHADIJES, U KTHYEN NE TE THARTA POR NE sHQIPNI GRATE E SHKRETA , PA MBESHTETJE PO PINE HELMIN PER DITE NDERSA sHADIJA ME SHOQE E KANE NE TEREZI MOTRA SE I MBAN FAMILJA QE QESH E NA PERQESH PER DITE.Le te haje narden dhe Shadija por te tjerat pine zeherin.
  SA PER DIJENI , UNE JAM NENE DHE GJYSHE , PO BURRI NUK MBAHET ME ZOR MI GOC, KUR DO TE IKI , LE TE IKI, s eshte perendi burri,NE DUHET TE LUFTOJME TE BEJME LIGJE NE FAVOR TONIN JO TE MBAJME BURRAT ME ZOR.

  nE KETEW KENDVESHTRIM, MENDOJ SE sADIJA SI MYSLIMANE SUEDEZE, E KA KUPTU MIRE zENIN DHE MJAFTON QE LLOGARIA BANKARE TE MBUSHET PLOT E PERPLOT.PO EDHE ARMINA , GOC E RE, E DON KULETEN PLOT, PRANDAJ o eLDA, FUTJU PUNES QE TE PASUROJME familjen e malokut nga tropoja.Jepi forca, histerike sherbetore

 63. LEA says:

  O Elona, shiko te mbrosh veten goce pa Familja e ka nje vend ne Beograd ku do transferohet se shpejti

 64. tironci says:

  Hej Boll.
  Ti shikosh ate vetllen poshte e di cfare te ndodh apo, te bje pushim zemre or daj. Kjo ka me e thy zenin e sales ne mes e kur ta shofesh neper vicidol ka me es me shkop si bin laden ne afganistan.
  Sikur te ishte njof kjo mo para me salen do ishte mo mire se do ja kishte mor erzin ene e kish heq qafe shpejt, do kishin shpetu shqipria e shqiptaret.

 65. vanessa says:

  hhahahahaaaa qysh more memar shoqen tjeter ncnccncn adin se ti ki shku en XHEHNEM ty allahu kamet qu en lule hahah me sok aty ede raki te NxeHta hahaha zmzzmz iblisi ika thon me bo qeshtut se aja mae mire qe asht kakakakaakak edhe aja kame shku en XHEHNEM hahah shejtani me shejtanen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82152
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82152
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34805
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34805
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 24845
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 24845
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X