Joana e BB6 del topless: Së shpejti filloj punë si pedagoge (FOTO) | Gazeta Tema
 

Joana e BB6 del topless: Së shpejti filloj punë si pedagoge (FOTO)

Postuar në: Aktualitet,Kryesore,Sociale |

Është një nga vajzat më të kërkuara të faqeve rozë.

Joana Gjuzi, vajza 26 vjeçare, pjesëmarrëse e edicionit të gjashtë të Big Brother, është nga të paktat që diti t’i mbijetojë tregut.

Aq sa e gjykuar brenda shtëpisë, po aq e kërkuar dhe e vlerësuar nga publiku jashtë.

Famën e fituar, vajza simpatike di ta menaxhojë më së miri, duke treguar përherë nga vetja e së fundmi duke na lënë pa fjalë me fotot e saj.

Edhe pse vera sivjet duket disi e freskët, kjo nuk e ka penguar Joanën që ta shijojë atë në maksimum.

Madje ka përfituar nga koha për të na dhuruar disa foto super të nxehta, topless dhe me rroba banjo.

Thuhet se shumë shpejt ajo do të nisë punë si pedagoge në një universitet privat.

Ofertat për punë kanë qenë të shumta pas daljes së saj nga Big Brother, e tashmë do të na duhet që të mësohemi me imazhin e saj si një zysh, veç imazhit të vajzës çapkëne që me lojën e saj arriti të mbante pezull një publikë të tërë.

Joana ka mbaruar studimet për farmaci dhe si pedagoge do të japë mësim po në fushën e saj.

joana 1

joana 2

joana 3

joana 4

joana 5

joana 6

joana

64 Pergjigje per Joana e BB6 del topless: Së shpejti filloj punë si pedagoge (FOTO)

 1. Besmiri  --  13 Korrik, 2013 në 10:00 am

  E harroi Janin me duket…..

  Përgjigjjuni

  • Meni gjyshja e Joanes  --  13 Korrik, 2013 në 12:27 pm

   O tu beftë gjyshja ty , kshu të dua , se edhe gjyshja në moshen tënde ,ka prerë shumë metra stofë

   Përgjigjjuni

   • op-ed  --  13 Korrik, 2013 në 8:44 pm

    Kjo mund te jete pedagoge shume e talentuar ne lenden e karologjise…

    Përgjigjjuni

 2. liri a vdekje  --  13 Korrik, 2013 në 10:03 am

  po cfar lende di te jape kjo mer jahu

  Përgjigjjuni

  • Tironci Lugano  --  13 Korrik, 2013 në 10:22 am

   Per Biollogji.

   Përgjigjjuni

   • voica  --  13 Korrik, 2013 në 8:31 pm

    Te Universiteti i Çilit do filloje pune, tek fakulteti i farmaceutikes do jape praktiken, laboratoret. C’bejne ne laborator? -praktike venie prezervative qe shiten ne farmaci si dhe pregatitjen e lubrifikanteve dhe pomadave te ndryshme.

    Përgjigjjuni

  • Dean  --  13 Korrik, 2013 në 10:30 am

   Seksologji Lidhje te qendrueshme ne Dashuri.
   Jane lende te reja.

   Përgjigjjuni

   • Tironci Lugano  --  13 Korrik, 2013 në 11:00 am

    Seksollogjia akoma nuk eshte aprovuar nga Ministria e Arsimit si lende.bile bile meqe ra llafi Ministria thote qe akoma ska kerkese nga baza per ekte lende te re kaq te nevojeshme per kohen
    pershnetje

    Përgjigjjuni

    • Dean  --  13 Korrik, 2013 në 11:17 am

     Thone se qeveria e re e ka ne program Seksologjine.
     Me te degjuar e kam,s’jam fort i sigurt,megjithate Johana eshte profesoreshe ne Lidje Afatgjata ne Dashuri…lol
     Pershendetje edhe ty,T.L.

     Përgjigjjuni

     • beso  --  13 Korrik, 2013 në 12:52 pm

      ka lende te posaçme,farmakologe me dyer te hapura.U pati puna,edhe per nja 20 vjet s’do blere me ilaçe ne Shqiperi,se i meson kjo t’i bejne me b..the.

      Përgjigjjuni

     • Tironci  --  13 Korrik, 2013 në 1:02 pm

      eshte nje lende e re qe eshte miratuar. quhet PALLOLLOGJI

      Përgjigjjuni

     • NjeQytetarOptimist  --  13 Korrik, 2013 në 2:37 pm

      Po eshte e vertete Dean..Kane zgjedhur Laura Vorpsin per te drejtuar ate program dhe I ka premtuar dhe kesaj..

      Përgjigjjuni

    • Wendy  --  13 Korrik, 2013 në 6:36 pm

     Te leka pa fjale me gjithe mend te keto foto. Femer pa pike yndyre.
     Medet brezi i ri, po ngeli mesimdhenja ne dore te kesaj.

     Përgjigjjuni

   • vlora 1  --  13 Korrik, 2013 në 3:21 pm

    Kjo eshte pedagoge e K…rit

    Përgjigjjuni

  • indrit  --  13 Korrik, 2013 në 10:51 am

   kjo mund te japi lenden e kamasutres..

   Përgjigjjuni

  • Ruzhdi  --  13 Korrik, 2013 në 3:17 pm

   seksologjin!!??

   Përgjigjjuni

  • The king  --  13 Korrik, 2013 në 7:47 pm

   Seksollogji……

   Përgjigjjuni

 3. Xha Barka  --  13 Korrik, 2013 në 10:04 am

  Pedagoge sume besoj se do filloj!

  Përgjigjjuni

 4. disk  --  13 Korrik, 2013 në 10:18 am

  Muhabet baxhellash..ytt kurvicke muti

  Përgjigjjuni

 5. Gezimi  --  13 Korrik, 2013 në 10:47 am

  Cuditerisht e kerkokan shume Universitete private! Merret lehte me mend se cfare niveli kane keto shkolla qe e punesojne. Thjeshte reklama qe i ben ajo trupit te saj, tregon me se miri ku kemi perfunduar. Qeveria e re, krahas detyrave shume te medha e te renda qe ka per te zgjidhur, te skanoje dhe keto palo shkolla, qe jane kthyer ne fabrika qe prodhojne diploma, te cilat nuk e di se kujt i vlejne.

  Përgjigjjuni

 6. jovan  --  13 Korrik, 2013 në 10:49 am

  JOANA NUK DUA TE GJYKOJ..POR MUNDOHU QE MOS TI JAPESH VEHTES ME SHUM SA C,JE…NUK EDI SI TE DUKET VEHTJA POR JE FEMER ME PAK YNDYR..EH ZOTI KA PUNUAR PAK SEKONDA ME TE BER..ME VJEN KEQ POR ZOTI U LODH ME RIKEN DUKE E GATUAR YLL E TY TE LA MBAZDORE.

  Përgjigjjuni

 7. dajti  --  13 Korrik, 2013 në 11:00 am

  O te mjere, e merrni seriozisht kete budallaqen kur thote: Me kerkojne universitetet??!!!! Sa fyej qe jeni, kjo ka mashtru nga fillimi deri ne fund more derdimene

  Përgjigjjuni

 8. dajti  --  13 Korrik, 2013 në 11:02 am

  O Jaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii hahahah oj loqeeeee femerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  Përgjigjjuni

 9. Berti  --  13 Korrik, 2013 në 11:20 am

  Femer mashtruse tipike, thote vetem brockulla nga mengjesi deri ne darke. Pa pike karakteri dhe asnje pike respekti per veten nje cop fycke qe se ka shoqen

  Përgjigjjuni

 10. Daku  --  13 Korrik, 2013 në 11:33 am

  Oooooooooo Janiiiiiiiiiiiiiiiiiii oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ooooooooooooooo Anaidiiiiiiiiiiiiiiiiii oiiiiiiiiiiiiii po kjo eshte bluza Janiiiiiiiiiiiiittttttttttttttttttt

  Përgjigjjuni

 11. leon  --  13 Korrik, 2013 në 11:45 am

  car femre o kjo …as kembe nuk ka..te veshesh plaken time me bikini is hkojne cunat e ri mbrapa..kesaj as qente si ikin…

  Përgjigjjuni

 12. shperthyesi  --  13 Korrik, 2013 në 11:55 am

  mos flisni kot, se per nje shperthim te vogel 5 minutsh nuk o keq.

  Përgjigjjuni

 13. dritani  --  13 Korrik, 2013 në 12:21 pm

  Foto te shemtuara.
  Manekin i deshtuar. Fotograf i deshtuar. Reviste e deshtuar.
  Rrjedhoje e nje qelliimi te deshtuar…

  Përgjigjjuni

 14. astrit  --  13 Korrik, 2013 në 12:30 pm

  Po mesimin ne universitet toples do ta jape kjo. Mendoj se nuk i shkon nje gazete serioze te merret me nje pornodebile.

  Përgjigjjuni

 15. dumdum  --  13 Korrik, 2013 në 12:43 pm

  Ahahaha shko ndërro fytyrën njëherë!
  Po dha kjo mësim në fakultet, unë dua të jem president i Amerikës.

  Përgjigjjuni

 16. jani  --  13 Korrik, 2013 në 1:16 pm

  sa lek ka mare kjo per keto foo te shpifura

  Përgjigjjuni

 17. jani  --  13 Korrik, 2013 në 1:18 pm

  FOTO E 2 YYYYYYYYYYYY TE EKSITON OOOOOOOOOOO

  Përgjigjjuni

 18. Zef Kallami  --  13 Korrik, 2013 në 1:27 pm

  Hjde lajme hajde.
  Ju flitni per nji zysht te nxehet e teper seksi.Ne nji kohe qe kjo ka lindur me te meta.Me duar te kryqezuara.Une nuk di se si ka mujt me shkrue qe ka marre profesionin e farmacistes.Pse keshtu do veje ne shkolle me duar te kryqezuara para nexenesve.
  Hajt,Suksese.

  Përgjigjjuni

 19. ivani i madh  --  13 Korrik, 2013 në 1:41 pm

  Kjo vetem ne ndonje bordello mund te behet petagoge se ka fituer eksperience ne bordellot e Athines ku bente stazhin .TEMA PAK PO MERESH ME PROSTITUTET POLITIKE PO TANI KE FILLUAR TE MERESH DHE ME PROSTITUTAT E SEKSIT se keto kishte mangut problemet e popullit. Johana jipte makinen me qera dhe jepte veten neper hotelet e Athines vetem qe te mirete kepucet qe i pelqenin.

  Përgjigjjuni

 20. deti  --  13 Korrik, 2013 në 1:46 pm

  ka prespektive per kryeministre…….edhe pse eshte si bretkoce

  Përgjigjjuni

 21. minus  --  13 Korrik, 2013 në 1:46 pm

  mire ajo qe eshte debile, po cne ky shkrim qe do te na beje dhe ne budallenje…
  Ne ka femer me karagjoze ne te gjithe BB kjo eshte bashke me gazetarin qe duhet te jete nje prosti …

  Përgjigjjuni

 22. Horri i Bulevardit  --  13 Korrik, 2013 në 1:57 pm

  Kjo pedagoge? ne vendet e zhvilluara kur ndonje pedagoge ka dale ne internet me foto jashte karakterit te nje mesuesi, pushohet direkt nga puna, ne qofte se vet nuk iken.

  Përgjigjjuni

 23. santiago  --  13 Korrik, 2013 në 2:00 pm

  FJO DO JAPI AGRO KULTURE ,DO FLASI VETEM PER KASTRAVECIN

  Përgjigjjuni

 24. alban4eva  --  13 Korrik, 2013 në 2:05 pm

  po normale, ne Albanistan pedagoge behen baxhellat ordinere, si Greta dhe Ciljeta me shoqe.. po nuk nxore bythet dhe shalet sheshit, nuk ben perpara ne Shqypni..!!

  Përgjigjjuni

 25. xhepeto  --  13 Korrik, 2013 në 2:09 pm

  shume shpifsire, na prishet fundjaven.

  Përgjigjjuni

 26. julius  --  13 Korrik, 2013 në 2:31 pm

  Ky eshte kulmi! eshte fyese per inteligjencen tone si njerez qe kurva te tilla te jene pedaleshe (goge)!

  Përgjigjjuni

 27. Bisniku  --  13 Korrik, 2013 në 3:25 pm

  O te keqen te trapit tend moj ….Jepi por fundin nuk po e gjen dote Mana su qe ka ikur qysh ne 92 – ne gerqi duke qeruar koka peshku ,aq shum sa po ti bashkosh me njeri tjetrin rrethojne greqine bile per te mbritur deri ne Ballesh qe eshte dhe vendlindja jote thirri per ndihme dy kunatat e saj kurse ty te ka ngelur per detyre ta cosh stafeten deri ne Tirane .
  Te fala nga Yp xhixhi.

  Përgjigjjuni

 28. TOPLESS dhe NUDIZEM  --  13 Korrik, 2013 në 3:45 pm

  Dergo urgjent nje Curriculum Vitae per Ekipin Topeless te Rilindjes.

  Te paraqitet gama e kompletuar e fotove te tua te bukura Topless,
  Te paraqiten gjithashtu edhe fotot e Dashnoreve te tu Topeless.

  Ne muajin shtator veç punes qe do filloni si Pedagoge Universiteti,
  Dashnoret e tu do ti pranojme ne ekipin e Basketbollit “Rilindja”.
  Vete ju do punoni Keshilltare e Pare per fotot e Kryeministrit Topless.

  Rrofshin Specialistet Topless me dhe pa CV te Universiteteve Shqiptare!

  Përgjigjjuni

 29. emigrantja  --  13 Korrik, 2013 në 4:17 pm

  Femra e bukur dallohet qe ne mengjes ,ajo kur zgjohej nga gjumi ta cpifte atje ne bb6.Kurse sjellja e saj eshte e neveritshme,deri sa ekziston nje gje e tille edhe komenti duhet sepse ja vlen ta thuash fort qe AJO ESHTE MODELI ME I KEQ i nje vajze.Eshte e pa pranueshme, eshte e rendomte fare, degjenerate.Medet kujt i ka zene deren.

  Përgjigjjuni

 30. Topfest Albania  --  13 Korrik, 2013 në 4:35 pm

  Pedagogen e re topless qe do te filloj pune ne Shtator,
  Qeverine e re Socialiste qe do te filloj pune ne Shtator,

  I pershendesim me melodine e bukur:
  “Takohemi ne Shtator”

  Përgjigjjuni

 31. hugo  --  13 Korrik, 2013 në 4:46 pm

  SEKSIOLOGE E DHUNESHME

  Përgjigjjuni

 32. tyty  --  13 Korrik, 2013 në 4:51 pm

  ????

  Përgjigjjuni

 33. plaku  --  13 Korrik, 2013 në 4:55 pm

  Une degjova se kjo vajze do te zevendesoje Vorpsin. Kjo vajze do behet zedhenesja e re e PD-se. Thone se, zyra e PD qe, merret me relacjonet publike ka vendosur qe lajmet e pD ( me qellim qe ti ndjekin me shume qejflinjte si Puna ime ) te jepen nga kjo vajze topless sepse, Vorpsin nuk e le burri te dali topless.

  Përgjigjjuni

 34. vlora  --  13 Korrik, 2013 në 5:05 pm

  eshte me pleqeri te parakoheshme

  Përgjigjjuni

 35. Jani  --  13 Korrik, 2013 në 5:16 pm

  Fotot e Rilindasit Rama Nudist ose Topless,

  me duken me te bukura se:

  Fotot e Joanes Topless.

  Pershendetje nga Elladha,
  Ishdashnor i Joanes,
  Jani

  Përgjigjjuni

  • DUKA  --  13 Korrik, 2013 në 9:16 pm

   o janke
   Pse ti e ke pare zotin Rama kur vinte shpesh ne greqi,
   Dhe takonte shokun e tij Agapite qirje papandreous ??

   Apo po na flet per fotot nudiste te Edi Rames ne plazh ??

   Përgjigjjuni

 36. shefi i katedres  --  13 Korrik, 2013 në 5:39 pm

  U t’u befsha sutjana dhe breçka,moj!

  Përgjigjjuni

 37. Snajperi  --  13 Korrik, 2013 në 6:24 pm

  LENDEN E BORDELLIZMIT DO JAPE NE SHKOLLE KJO, PASTAJ THEMI NE PSE JANE DEBILA KETA NJEREZIT QE MBAROJNE SHKOLLAT SOT QE FUTEN DRYN DHE DALIN LLOZA NGA SHKOLLAT, PO CFARE PRET KUR PEDAGOGE DO KESH SUPER BAXHELLAT SI KJO PROSTITUTA PA LICENCE MESIPER, JASHTE SHTETIT TE VESH NJE MESUESE TE TILLE NE SHKOLLE ME KETE TE KALUAR DHE HISTORI SI KJO BUDALLAQJA E MESIPERME, ASNJE NUK TE MERR NE SHKOLLE SE I PRISHET REPUTACIONI SHKOLLES,SHQIPERIA PO IKEN PER PUSH LEPURI AS PER LESH

  Përgjigjjuni

 38. liu  --  13 Korrik, 2013 në 6:31 pm

  tere djemte ne klase do zene bangat e fundit e do i bjene me dore ajde profesore ajde

  Përgjigjjuni

 39. TOPLESS dhe NUDIZEM  --  13 Korrik, 2013 në 7:08 pm

  Pse kerceni perpjete te gjithe ju komentuesit ?

  Joana eshte duke vazhduar traditen topeless.
  Domethene edhe Topless, edhe Pedagoge.

  E.Rama me pare jo vetem ka dale Foto Topless,
  E.Rama me pare ja ka kaluar edhe Joanes se BB6,
  E.Rama me pare ka bere madje edhe Foto Nudiste.

  E.Rama me pare ka qene edhe Pedagog Universiteti.
  E.Rama me pare ka qene edhe Minister i Kultures,
  E.Rama aktualisht do te behet edhe Kryeminister.

  Shenim:
  Sapo e mbarova vepren time te fundit:
  Pikturen me Ngjyra te Joanes Topless.

  Përgjigjjuni

  • shqiptar i varfër  --  13 Korrik, 2013 në 7:42 pm

   ZOTI PIKTOR!
   Po pas 4 vjetesh,
   Si keni menduar ta na pikturoni:
   TE VESHUR ??
   apo keshtu siç jemi deri tani,
   TOPLESS ??

   Përgjigjjuni

   • TOPLESS dhe NUDIZEM  --  13 Korrik, 2013 në 8:04 pm

    Si te deshironi ju zoti shqiptar i varfer.
    Ashtu siç jeni deri tani TOPLESS ose do te bej TE VESHUR.

    Meqense kam me qindra kemisha edhe me ngjyra te ndryshme,
    Njeren prej tyre si “socialist” qe jam do te ta fal ty.

    Shenim:
    Si i ushqyer keq qe ti shqiptar i varfer ke qene brez pas brezi dhe ne çdo regjim,
    Kemisha ime e gjate do t´ju sherbej njekohesisht edhe ne vend te kemishes edhe ne vend te fustanelles.
    Edhe keshtu te veshur me kemishe e fustanelle dhe duke kercyer, do te bej nje piktur te bukur qe te mbetesh i mahnitur.

    Përgjigjjuni

 40. Qivaro Brumbulli  --  13 Korrik, 2013 në 8:15 pm

  Heu, car i bo Hajdar Asllon Mullohasanit kjo!

  Përgjigjjuni

 41. beni  --  13 Korrik, 2013 në 8:23 pm

  pedagoge sexi?

  Përgjigjjuni

 42. besi  --  13 Korrik, 2013 në 8:50 pm

  bythe paska sa te duash

  Përgjigjjuni

 43. ARUSHA  --  13 Korrik, 2013 në 9:16 pm

  lloj lloj monstrash bohen petagoge ne Shqypni

  Përgjigjjuni

 44. Jemi Zota (Islami & Krishterimi jane kunder barazise gjinore)  --  13 Korrik, 2013 në 9:27 pm

  Do mbeshtjellin librat studentet me keto fotot e saj dhe do shkojne ne klase.

  Nje keshile: here tjeter, kur te perkulet topless, supin e majte ta mbaj pak me lart, pasi krijon nje sens simetrie me agreabel. 😉

  goxha shembull per studentet goxha shembull…. pike e zez

  Përgjigjjuni

 45. HAMSHORI  --  14 Korrik, 2013 në 2:35 am

  Puna e Johanes do jete qe tja u mbaj drejt kur studentet te bejne shurren, se o anku pastruesja ke pronari Cili, studentet e bejne shurren jashte vendit te caktuar dhe kan caktu Johanen tja u mbaj hajdarin drejt.

  Përgjigjjuni

 46. diana  --  16 Korrik, 2013 në 5:30 pm

  Kjo eshte nje antireklame per shkollen qe e ka zgjedhur.. Eh sa Joana do te lindin pas ketaj

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *