#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTOT/ Një shqiptare do të bëhet e famshme me një video porno

Ajo u bë pjesë e mediave rozë në Perëndim kur u lidh me të shoqin e Kim Kardashian.

Quhet Myla Sinanaj dhe është shqiptarja që pretendon të pushtojë botën me një video porno.

Lidhja e saj me sportistin Krist Humphries nuk zgjati shumë, por Myla duket se e ka kuptuar se si bëhesh e famshme.

Ajo thotë se “ndoshta nuk jam si Kim Kardashian, por ajo ishte e zgjuar dhe seksi”.

“Ajo bëri një video porno dhe fitoi miliona. Më pas bëri edhe një reality show”.

Dhe kështu Myla ka bërë një video porno dhe ajo ka nisur të përhapet në rrjet.

Madje Myla, gjatë kohës që bën videon porno, në ekranin e televizorit në dhomë shfaqet video e Kimit.

Dhe mediat rozë në SHBA thonë se video është edhe më e nxehtë se ajo e Kim Kardashian./ep

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

49 komente në “FOTOT/ Një shqiptare do të bëhet e famshme me një video porno”

 1. Yeti says:

  Ktu ja hodhem, na ndriti faqja

  1. Dean says:

   Vallahi,na nderoj.
   I Rrofte Ilir Metes qe nuk la strap pa shit dhe korrupsion pa bo,vetem me fitu ca miliona euro.
   Vajza i fut 1 te pallue,dhe bo miliona.Imagjino sikur meta te kish bo 1 video te tille duke u pallue me Bacen,se sa Lek do kish bo dhe pa u vra asnjeri.

  1. N Shabani says:

   Zoti na ruajt vajzat dhe djemte se ka ardhur e pramja thoshte vjerra ime!!!!!!!!

  2. askushi says:

   Prisni kur te ngrefet dhe ky yni tani,dhe me nje dore muhabet ta preke ne ‘seder’e ti thote:-Po c’na bere moj kardashianija jone, na bere nishan,me keq se c’ishim!!

 2. BERISHA DHE BASHA LARGOHU BECAUSE I WANT ALBANIA FREE. says:

  C’mendon LOLA?

 3. PETANIKU says:

  Shikoni kur ta therresi baca ne gjirin e PeDe, per me rregullue imazhin qi ka ra pertok.
  http://imazheshqip.blogspot.com/2013/04/i-love-you.html

 4. ramizi says:

  Tashti po je ne rrugen e duhur. Vetem keshtu nje kurve mund tja kaloje nje karakurve.

 5. Doktor Celuliti says:

  I ziu mashkull, qe ka bere ate porno me ty, i eshte dashur nje ore per te gjetur vrimen, se ishte mbuluar nga dhjami!

 6. Doktor Celuliti says:

  Topat e Balikut ke per te marre ne fund. Dollaret shikoje ne enderr!

 7. LOLA says:

  Uaaaaauuuuu hahahahaaaa zot na mbaj mendjen e kokes ppptttuuu fare e keqe se dhe ti mungoje shemtire

 8. po says:

  Na hapet barkun me kete lajm. E peshtire ! Me vjen per te vjelle per faktin qe eshte shqiptare.

 9. elona says:

  Hahaha…me kete fytyren te foto e 3 nga fundi,na hapi barkun.Vetem sexy qe nuk duket.

  1. inspektori says:

   Pse ça ka kjo mos te duket seksi apo…….futja kot se po e perdorin kete fjale vend e pa vend. Shifja cicat sa i ka, pse ça kujton se duan meshkujt, po ne tul duam, tul te moderuar normal jo te derdhur. Mila bishe qenka po lerini broçkullat. Kjo eshte per aspektin fizik, se per ate moral po e leme fare s’po diskutojme hahahahah……..Ndersa disa hipokrite ketu qe bejne gjoja “si te peshtirosur” nga Mila, po te kishin mundesi do t’ja kishin lepire me qejfin me te madh hahahahah…..

   1. Slayer says:

    Jam dakort me Ty.

   2. elona says:

    Nuk e vura fare ne liste aspektin moral dhe as me intereson.Per aspektin fizik; nuk e shava,thjeshte te foto 3 nga fundi thashe,duket shume kot,s’eshte as aktore e mire porno,nuk di te shtiret e te beje fytyre sexy,horny apo ku di une cfare.Duket komplet bastarde.
    Qe do ja kercisnin te gjithe nga njehere as nuk e ve ne dyshim.

 10. DuaPune says:

  Prisni njeher te shohim videon pastaj te gjykojme. Edhe bythderret kane lezetin e tyre.

  1. korcari says:

   vENDOS ADRESEN VIVID.COM EDHE SHIKOJE.TUNG

 11. Zeni says:

  Ajo mendon se eshte shqiptare per te pergojuar shqiptaret neper bote.Ajo nuk mund te jete shqiptare,ajo eshte pjelle e serbomalazezeve,domethene me sperme te huaj.Shqiptaret nuk jane aq te pacipa.Vertete shume shqiptare i jane futur rruges se prostitucionit,por kete e bejne per shkaqe ekonomike dhe jo per fame.Turp te kete ajo pjelle e djallit dhe e erresires.Ate nuk e ndan asgje nga bota e kafsheve.Vetem kafshet dalin lakuriq.Edhe njerezit e lashte e vinin perpara nga nje gjethe fiku sepse kishin turp.

  1. tini says:

   o lere se ti zen na ke mbush mendjen. dil njeher darkave nga blloku e shikoj shqiptaret. jane vene ne gare gocat kush nxier bythen e gjoksin me shume e kush duket me sexy. pika mu ne familje qe kane. shikon babai cupen vllai motren burri gruan gjysem nudo e sia ndien hic. para per ne BE.te gjithe pranohen nga standartet ekonomike dhe demokratike ne do na pranojne nga kurvelleku.

  2. ylli i shamunaqes says:

   kurse ti je pasardhes i pellazgeve, ilireve, arberesheve, arnauteve krenare qe e ndriten me te gjitha, qe jeton ne vendin me plehranjos dhe me te shemtuar te Evropes

  3. albatros says:

   NE DISA INTERVISTA TE GAZETAVE ME PROSTITUTAT DOLI SE SHUMICA DERRMUESE E FEMRAVE SHQIPTARE QE PUNOJNE PROSTITUTA KUR U INTERVISTUAN DEKLARUAN QE NUK E BEJNE PER BUKEN E GOJES POR QE TE BEHEN TE PASURA DHE TE BEJNE NJE JETE MONDANE OSE SE PIJNE DROGE DHE BEJNE LEKE PER TE BLERE DROGEN, KETO PALLAVRAT E TUA I MORI LUMI, NJE GAZETAR I BBC NE NJE EMISION THA KUSR ISHA NE TIRANE E KUPTOVA PSE NUK KISHTE LIGJ PER PROSTITUCIONIN SEPSE NGADO QE HODHA SYTE VETEM VETEM VAJZA TE VESHURA SI PROSTITUTA PASHE

 12. Patllakja says:

  per mu osht derr gjoksi, dhe jo gjoks derre!
  qeka tamom si dashnorja ime.

 13. ari says:

  Kjo qe thot tini eshte shume e vertete, shikon goca na 15 vjece e dalin xhiro zere me brek, dhe keta baballar nuke i shikojne

 14. turkofagos mavria says:

  I lumte qe ngriti flamurin

 15. ramy net says:

  Lanet lanet.
  Tubestrafullah. Erdhi xheneti.
  Allah allah

 16. tarrasi says:

  Duket si nga Dibra megjithate prape me e mire se Kim eshte.

  Gjynah njerzit qe i bejne publicitet ketyre njerzve.

  Dhe ky koment eshte shume.

 17. motra e Rita Sahatçiut me baba tjeter says:

  Shkuuu xhore bunkeresh

 18. analist says:

  Kadare shkruan ne Kronike ne gur kur erdhi nje hierark fashist me emrit Muti:
  Grate te mehalla: Pupupu, duhet te dalim ne rruge e te bertasim Rrofte Muti,nuk ka bere vaki…
  Sot ne demokraci duhet te kerthasim: Rrofte kurveria,na rrofshin prostitutat,ambasadoret tona me te mira rrugeve e bordeleve te botes.
  Jane eksporti yne me i famshem dhe me me vlere!

 19. Vlora says:

  Eksportet Shqiptare jane rritur goxha kohet e fundit, sidomos ato te Ku…..vave. An Albanian money making nude reality show. There is something to proud of, for our country and our Albanian female citizens around the world.

  O zot, po perse ky vend duhet qe te behet i famshem ne bote per drogen, krimin dhe kur….vat?????? Po kaq te pafte paskemi qene ne si popull??

 20. Muhameti says:

  Ku je komandante Enveri e mbyti Demokracia popullin shqipetare e shktrroj fare e hodji ne plera.

 21. SalHajdarDemokratia says:

  Ksaj shqiptares se zhvillume duhet me i dhon dekoraten “nderi i kombit” presidenti,
  e jo shko Bujar nishani dhe ja jep dekoraten per her te dyt malcis madhe.
  Jepja individit mer qe po e nxjerr emnin e shqiptarit neper bot,
  Po bohena te njoftun tash
  Po na nderojn vashat tona me pajdh dykrenor, tamom si shqipja e flamurit

 22. beso says:

  po provon te beje ndonje karriere.Kimi ia doli,tere Amerika e quan putane,po tere Amerika e sheh ne TV.Per mendimin tim,bota eshte e bukur se eshte e larmishme.Kush ben karriere me zgjuarsi,kush me miqesi,kush me veglat e natyres e kush jeton hallet e tij te perditshme;kete te fundit nuk e hiperbolizojne mediat dhe TV komerciale,se njeriu i zakonshem dhe i ndershem nuk duhet absolutisht te trumbetohet si shembull frymezimi.Per mendimin tim TemA mire do ishte te mos e bente publik kete lajm.Kjo eshte zgjedhje personale.

  1. Zoti Lam ti ben me hile says:

   beso, po te perfundosh ne youporn apo vivid.com, nuk esht me zgjedhje personale…gazetat ne fund te fundit me kto lajm hecin perpara dhe shyqyr qe jan se sot nuk do e njifnim Mylen….;) :p

 23. Zef Kallami says:

  Duke filluar numrimin e fotove nga fundi e treta.Tregon gjithe afshin e shpirtit shperthyes:
  “Bace u krye”.

 24. Berti says:

  Kjo quhet Fatmire Sinanaj edhe eshte nga Gjilani i Kosoves…

 25. albatros says:

  PO FEMRAT SHQIPTARE PASI I MBUSHEN RRUGET E EVROPES DHE BOTES ME KURVA DHE PROSTITUTA TANI JANE BERE PORN STAR, FEMRA SHQIPTARE VETEM ME VAGINE BEHET E FAMSHMESE PER ASGJE TJETER NUK ESHTE, DERI DJE AKUZUAN MESHKUJT QE I CONIN ME FORCE PER PROSTITUTA POR ME VONE DOLI QE ME DESHIRE KANE IK TE GJITHA TE PUNONIN

  1. Zoti Lam ti ben me hile says:

   koment perfekt i joti albatros…
   komshijet tona ishin gati te lenin burrat dhe fmit vetem e vetem te vinin knej per me *punu* …. hale te ndyra qe shtiren si te ndershme…

 26. LOLA says:

  Ti albatros mos ja fut kodra pas bregut apo je nga ata dhe ti qe nxirrnin femrat shqiptare me force ne rruge mos u mundo te fshehesh mmmmm me shurre se shume femra shqiptare nga viti 97 deri 2000 jane futur me zor ne rruge nga frika dhe pasiguria qe kishte ne vendin Tone si ste vjen turp dhe thua qe kane ngritur kembet me deshiren e tyre ka dhe nga ata trima dhe gangestera qe i nxorren ne rruge me zor dhe tashti i kane nuse krahu nga il lexo se cfare eshte bere ne keto vite dhe pastaj futja si kau peles

 27. shqiptar says:

  a ka familje kjo nene babe vella kushurinj qe ben video te tilla.nuk e di po te ishte njeriu im e kisha vrare mund te me thoni edhe malok po jam nga jugu edhe per keta njerez duhet kanuni.
  po e di ti moj karakurve se ke vrare nene babe familje e cdo gje.
  si do ti thuash femijes tend kur te shkoje ne shkolle edhe shoket ta tallin me videon e mamit.shume pornostare jane penduar per nje gje te tille edhe ti shumica kane perfendura ne alkol droge.
  lum ai vella e moter qe te shikon videon i kenaqe.

 28. net says:

  He mira si mendon? une jam i kamur dhe kam nje fizik pert te patur zili! me kthe xhevap. Uroj te jesh me e bukur se kjo.

 29. rb says:

  Une e di qe njeriu punon me koke se krijon ide, projekte, hap horizonte te reja per shoqerine qe te ece perpara. Punon me dore se si punetor i kualifikuar, pasionant i nje pune mund te nxjerre mallra me vlere. Punon me kembe se mund te jete nje sportist i talentuar, mund te sakrifikoje duke u pergatitur me vite, dite per dite e behet kampion kombetar, Europe a bote.
  Por nuk kam degjuar se mund te punohet edhe me kete zanatin qe ka zgjedhur kjo shqiptarja. Eshte poshtrim. Nuk ka djerse e lodhje truri, dore e kembe. Shkurt, duhet braktisur kjo praktike. Nuk mund te punohet me b…! Turp!
  Mirpo tek ne rinia eshte larguar kaq shume nga puna me koke, dore e kembe sa askujt nuk ia merr mendja. Do vije nje dite qe do ta vuaj atdheu kur t’ i vije radha ketij brezi per ta marre shtetin, atdheun ne dore. Rini qejfesh. Vetem qejfe pa fund. Shkruajne tek dera e shkolles se: “Jeta e shkolla osh (jo eshte) qef!”. Çudi! Çudi per t’ u çuditur!
  Disko, pabe, kazino pa fund… Vini re fjalorin e varfer te ketij brezi. Gjithesej dine 17 fjale. 15 prej tyre fjale te ndyra, madje vajzat me fjalor me te ndyre se djemte. Cigare. Vajzat me shume. Tani tymosin edhe rruges duke ecur. Celularet ne perdorim 24 ore. Shihni kur ecin, perplasen me shtyllat e pemet. Nje lemeri e vertete. Mjere e ardhmja e vendit.
  Diploma te blera. Mendje bosh. Kerkojne dhe pune duke te tundur para fytyres diplomen e grabitur ne universitete te tipit Çili me pagesa, si puna e atij italianit qe as kish qene ndonjehere ne Shqiperi pa le te dinte gjuhen tone te bukur dhe kish marre diplome.
  Perfundimisht: kam degjuar se njeriu mund te punoje me koke (tru), me dore se mund te jesh nje punetor i mire ne artizanat, ne ndertim, me kembe se mund te jesh nje sportist pasionant e jep rezultate te larta, por nuk duhet punuar me ate qe ka vendosur kjo qe paraqitet ne fotografi erotike. Une nuk e di se ç’ pune do beje kjo pas 15-20 vjetesh?…

 30. TOTILA NUMERO UNO,,NUMBER ONE !! - i vertete . DIREKT PRENOST. says:

  Kreni kollo devojcice
  Ja ti volni ljubicice .
  Nga mbiemri mua kjo vajza me duket se eshte nga rrethinat shqiptare te CRNE GORES ,ose nga PLAVE-GUCIA ,ose nga TUZI .
  Ka lindur ne U.S.A 1987 ,kohe kur Shqiperia edhe pse kishte vdekur VERUA ,ishte shtet i izoluar .
  Per te qene te sinqerte ,perpos se cfare moralizojne nje pjese e vellezerve tane te nje gjaku ,jashte kufijve shteterore ,Shoqeria si KOSOVARE edhe shqiptaret ne Maqedoni apo ne Mal te ZI ,KANE qene shume me te civilizuar se ne brenda kufijve .
  Bile po te shikoje programet e RTB heret ne vitet ’70 ishin me te pacensuruara se kanalet italiane .
  Pastaj ka ndikuar dhe hapja me boten ,me lirine qe u dha MARESHALLI TITO ,gjthe ish -Jugosllavise ,por qe me se shumti EMIGRACIONI u shftytezua nga shqiptaret .
  Ne fakt KJO MYLA ( shume vajza ketu kane kete emer ,apo kete emer perkedheles dhe qe me se shumti vijne nga krahinat e Malit te ZI .
  Une nuk e shikoj me habi kete rast te kesaj vajze ,mu per shkakun se kjo del hapur ,kur te tjera e bejne me te kamufluar .
  Kjo e thye akullin ,por mos te habitemi ne se tek KOSOVA -FILMI ,mund te shohim dhe skena me super -hot se sa kjo .
  Po ashtu kjo vajze jep dhe nje “SHEMBULL te SHKELQYER ” ,qe pse jo t’a ndjekin dhe disa femra ne Shqiperi dhe te na japin me shume filma PURO PORNO .
  Degjenerimi po arrin ne shifra super te frikeshme . Nuk kane faj keto ZABRA se i kerkon tregu ,kerkon larmi ,kerkon me shume KURVERI .
  Bota kete zhaner e ka te tejkaluar dhe bota edhe pse super e degjeneruar ,tani kerkon SKENA PORNO me EXTREME .
  IT’S OUR TURN from NOW ON .
  Let test it !!!

 31. preng sherri says:

  thjesht per te shprehur dicka,nuk eshte as polemike e as ironi,por kam verejtur me kohe qe Myla Siananj,Adelina Ismailaj,Shkendije Mujaj,Sali Berisha,Ciljeta Xhilaga,Bleona Qerreti,i bashkon pak a shume e njejta origjine krahinore dhe fetare,eshte thjesht rastesi apo eshte dicka me shume?!

 32. Endri says:

  “Konkurron “me nje talente tjeter nga Tirana qe quhet Benson(me duket)

 33. georges says:

  Qejfi dhe deshira per seks eshte nderkombetare nuk njeh krahina,
  Ka than nji gru prej puke kari shijo pas buke!
  Ka than nji gru n’Ulqin pushka te vret kari te qin!
  Ka then enje grua ne kurveelesh kari te ben kurve pa lesh!
  Ka thene nje grua ne vlore, karit mos i bjer me dore!
  Kane thene grate ne kete bote, pa kar nuk rrojme dot!

 34. miri suedi says:

  ke neru veten tate ne rralle te pare, miqt e tu kudo qe ndodhen,familjen tate qe e bere me emer.shnet me krah te lehta dhe ball te forte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82415
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82415
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34835
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34835
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Sociale
      [slug] => sociale
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 6895
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 6895
      [category_description] => 
      [cat_name] => Sociale
      [category_nicename] => sociale
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X