Martohet sot në Pezë,Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha | Gazeta Tema
 

Martohet sot në Pezë,Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha

Postuar në: Lifestyle |

klajda-gjoshaHerën e fundit që e pamë ishte krah Ramës në përgatitjen e qeverisë së re, në të cilën ajo do të jetë Ministrja e Integrimit.

Një moment i mirë në karrierën e saj, i cili duket se ka përkuar në mënyrë perfekte me një tjetër gëzim në jetën personale të Klajda Gjoshës, e cila sot vendosë t’i jap fund beqarisë dhe të martohet me njeriun, me të cilin ka plot 15 vjet që është e dashuruar.

Gjithçka është gati për ceremoninë madhështore, e cila nga burime konfidenciale kemi mësuar se do të bëhet në Pezë, pikërisht në atë që nga banorët njihet si vila e Dash Pezës e që tani është bërë lokal. Ndërkohë për gjithë kolegët e LSI-së Klajda ka rezervuar një koktail tek Rogner ditën e enjte, në të cilin nuk kanë munguar kolegët e ftuar, por ka munguar Iliri dhe Monika, të cilët nuk kanë mundur të jenë të pranishëm për shkak se kanë qenë jashtë shtetit.

Gjithçka ka kaluar perfekt gjatë mbrëmjes të së enjtes, ku miq e kolegë i kanë uruar ministres së re, jetë të lumtur me njeriun e zemrës,thekson Shqiptarja.com.  P.K

22 Pergjigje per Martohet sot në Pezë,Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha

 1. gjergji  --  31 Gusht, 2013 në 12:20 pm

  Shpresojme qe mqrtesa te jete nje ogur i mire per qeverisje..

  Përgjigjjuni

  • toni  --  31 Gusht, 2013 në 1:05 pm

   Kujt po i rruhet o tema se ca po ben kjo ne jeten private,apo mos e keni me ndonje kuptim tjeter faktin qe lsi-stat po martohen te lokali i dash b.ythes?

   Përgjigjjuni

  • balzac  --  31 Gusht, 2013 në 2:08 pm

   @gjergji,
   Sintaksa juaj paraqitet shume e shkujdesur?!

   Përgjigjjuni

 2. x  --  31 Gusht, 2013 në 12:26 pm

  Edhen ne kemi nje Ministre integrimi ne Baden würtemberg qe ne i themi ndryshe Ministre per turqit. lol

  Përgjigjjuni

 3. gomisti  --  31 Gusht, 2013 në 1:43 pm

  urime urime

  i duruari i fituari thot poplli. i uruari priti 15 vjet ne opozite. disa burra o i duan grate ministre o smartohen fare

  tani e ndritem integrimin. shpresat i kishim te beqarja ti prishte nendjen ndonje plakushi nga brukseli

  Përgjigjjuni

 4. sali kari  --  31 Gusht, 2013 në 3:47 pm

  Nga mrapa mire duket

  Përgjigjjuni

 5. Horri i Bulevardit  --  31 Gusht, 2013 në 3:55 pm

  Ishalla ska kunat, se kunati te ben gjemen, kunati i shokut Xhemal, u be kunati i shokut Lulzim, kunati i shoqes Majlinde, kunati i shokut Sali, kunati i shokut Shkelzen.
  Sikur ta kene ditur humoristet e Shkodres, ne vitet 80-ta, se kuneterit do i benin gjemen shoqerise.

  Përgjigjjuni

 6. Gjeralb  --  31 Gusht, 2013 në 4:33 pm

  Te trashegohet! Me nje mandat per Kandidat te Shqiperise ne Bashkimin Europian!

  Përgjigjjuni

 7. Sebastian  --  31 Gusht, 2013 në 4:35 pm

  cope sapuni
  ose djathi feta

  Përgjigjjuni

 8. dajti i vertete  --  31 Gusht, 2013 në 5:31 pm

  Urime ciftit! gjene e mire nuk e le njeri

  Përgjigjjuni

 9. tol francezi it  --  31 Gusht, 2013 në 5:54 pm

  po me ke martohet kjo ,me lul shalngjiturin

  Përgjigjjuni

 10. prof.doc.idiot.ramy  --  31 Gusht, 2013 në 6:41 pm

  Sot pallohet zyrtarisht kjo mbas 15 vjet dashuri?????
  Hahahaha

  Përgjigjjuni

 11. Boing777  --  31 Gusht, 2013 në 8:06 pm

  o balzak,,po thuaj dicka vet qe te buron nga zemra mor burr lej taksat dhe sintaksat,,apo po kalon dhimbje per ikjen e idhullit juaj saliovic berishovici,po sa shum e doni ju kosovaret mor burr po mos leni mas dore damir fazllicin se e ka mik shpije ai baca juaj ,,hap mendjen dhe syt o balzak se jeton ne perendim mor burr lenja komunistin dhe agjentin e tradhtarin sali te dekopozohet ashtu si e meriton,,,

  Përgjigjjuni

  • Wendy-B  --  1 Shtator, 2013 në 7:21 am

   Qeke kthy nga fluturimi@ Boing777 :). Me duket se e ke keqkuptu balzakun kete here. Ske faj se jo gjithmone eshte liber i lexushem. Kam pershtypjen se thjesht ka dashur te thote qe puna e karriera , nuk ka lidhje me jeten private. Po po e le me kaq se mbase po ja fus dhe une kodra mbas bregut. Mbase ka dashur te thote dicka tjeter ne menyren e tij enigmatike.
   Ciftit i uroj gjithe te mirat e trashegime. Me ne fund nje lajm i mire, mbas gjithe atyre me divorce e vrasje per motive ordinere.

   Përgjigjjuni

 12. tironci  --  31 Gusht, 2013 në 9:54 pm

  me trashegime

  Përgjigjjuni

 13. mara  --  1 Shtator, 2013 në 1:21 pm

  te trashegohen

  Përgjigjjuni

 14. Boing777  --  1 Shtator, 2013 në 6:04 pm

  wendy-a,-b,po jam kthyer ne baz si gjithje pa fat sa u bera gati te kaloj ca dit ne det,,dhe deti u terbu shkoi 7 bufon,,plazhi jo puna jo sketina jo se jo,,i takon te jem i denuari i shekullit,,nejse kthemi ne tem. nuk jam keqkuptuar fare me balzakun lexoja me lart c,pergjigje i kthen gjergjit..moj moter mos dysho jan nga grupi i semur i kosovareve qe jan armiq te edit se nuk esht musliman duan te vdesin me sali bucen ,,jan te pa gdhendur moj ti goce kta ti cosh ne siri te vllezrit e vet kta jan aksident qe jan ne perendim..o zot se nuk gdhenden kurr jan bo si terbuar se i ka humb ai oktapodi i dekomozuar plaku pjerdhur.

  Përgjigjjuni

 15. Wendy-B  --  1 Shtator, 2013 në 6:55 pm

  Mos u merzit Boing777. Keshtu e ka jeta, nje here termo, nje her terpo. ( e kom then si ija ime…hahaha).. Mbase s’te ecen te skedinat, po Amin te kanarinat thuj. Here tjeter kur te kesh ndonje bast te rendesishem me pyt mua, se kam fat te bixhozi. Po fitove 20% mi jep mua …hahaha, po humbe , gje qe sme ka bo vaki, po ti jap ty.

  Përgjigjjuni

 16. Rai  --  2 Shtator, 2013 në 12:59 am

  Nuk ka gjete vend tjeter kjo Lady, por tek Baba Lymi. Sa per sy dhe faqe, ta bente ceremonine ne Tirane, ne Durres, ne Dubai.Vellon e porosite mavi, se mos besh gabim te bardhe.Jo cupe!Te kemi te Partise tani.Me shendet dhe te vafte mbare ministria,se per martese, dihet.

  Përgjigjjuni

 17. TOTILA NUMERO UNO,,NUMBER ONE !! - i vertete . DIREKT PRENOST.  --  2 Shtator, 2013 në 5:30 am

  Balzaku ,mua me duket tejet i moderuar dhe me sa kam lexuar ,nuk eshte nga ata qe e kane idhull SALIUN sepse e dhe ata qe e kane idhull SALIUN ne nuk mund ti shajme se kjo ne fund te fundit eshte zgjedhje personale .
  Bile BALZAKU kurre nuk del nga korrniza e normalitetit .
  Ne te tjeret si sanguine qe jemi kalojme sa nen por e dhe mbi rruge .
  Por kam mendimin ,BALZAK se disa nga ne duke mos perjashtuar edhe mua bejme gabime sintaksore edhe morfollogjike por kjo ,tek mua te pakten vjen nga nxitimi ,por edhe per personinne fjale do te kisha po te njejtin mendim .
  Faleminderit per mirkuptimin .

  Përgjigjjuni

 18. lani  --  2 Shtator, 2013 në 7:46 am

  Duken komunistet e thekur, ne Peze te vila e bab Myslymit me 7 gra, nuk i ndahet shpirti nga e kaluara……

  Përgjigjjuni

 19. muzapopullore  --  2 Shtator, 2013 në 2:39 pm

  Kjo biba ka punuar dy vjet e gjysem ne MTKRS me minister Pangon si shefe tek Agjensia e Turizmit. Thua te mos kete patur fare mberthecka. Duhet pyetur Pango ose gjithkush te heshte pergjithmone

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *