#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

“Xhihadi i seksit”/ A ekziston vërtet diçka e tillë? Prova tronditëse nga Siria

xhihadiGra të ndryshme nga Tunizia po udhëtojnë drejt Sirisë për të bërë seks me luftëtarët islamikë në të ashtuquajturin “xhihadi seksual”.

Një ministër i qeverisë tuniziane u tha anëtarëve të parlamentit të këtij vendi se gratë shkojnë në Siri për të bërë seks me 20, 30 deri në 100 burra, përpara se të kthehen shtatzënë në Tunizi.

Ministri i Brendshëm, Lutfi ben Jeddou nuk e përcaktoi megjithatë numrin e grave që janë kthyer shtatzëna pas ‘xhihadit seksual’.

“Pas marrëdhënieve seksuale që i bëjnë në emër të ‘jihad al- nikah’ (lufta e shenjtë seksuale), ato kthehen shtatzëna në vendin tonë,” tha ai.

Disa salafistë myslimanë të linjës së ashpër e pranojnë seksin jashtëmartesor në kuadër të ‘luftës së shenjtë seksuale’.

France24 raporton se janë qindra gra që shkojnë në një ‘betejë’ të tillë.

Jeddou megjithatë tha se që kur mori detyrën në mars, ka parandaluar rreth 6 mijë të rinj që të shkojnë në Siri.

Në internet ka nisur të qarkullojë edhe videoja e një vajze 17 vjeç, Rahmah, e cila u zhduk nga shtëpia, por më vonë u mësua se kishte shkuar në Siri për të kryer xhihadin seksual.

Prindërit e saj thonë se asaj i kanë bërë lavazh truri.

Po ashtu në internet qarkullon një thirrje nga një sheik, që kërkon nga gratë myslimane që të angazhohen në xhihadin seksual.

Gazetat në Tunizi raportojnë për rastin e një burri të ri, që divorcoi të shoqen dhe të dy u nisën për në Siri një muaj më parë. Ai deklaroi se do e lejonte atë që të angazhohej në xhihad seksual me muxhahedinët./ep

99 komente në ““Xhihadi i seksit”/ A ekziston vërtet diçka e tillë? Prova tronditëse nga Siria”

 1. gert says:

  Femijet e ketyre grave lindin jetime, pa babe e vetem me nena e pastaj perfundojne me sulme vetevrasese neper Europe e neper bote! Hajde arseyetim, hajde! Gruaja qenka prone e perbashket ne islam, si puna e komunizmit.

  1. KK says:

   Ky lajmi me ngjan me ato fjalen qe thuheshin gjate luftes partizane per vajzat qe dilnin malit. Qellimi, i njejte:baltosja

   1. info1 says:

    sakte,

    nuk ka asnje baze ne islam nje gje e tille dhe nuk eshte aspak e vertet.

    keto jan trillime mediatike dhe dihet kush i ben…

    1. gert says:

     Trillime mediatiake?? Hahahahahahahahahahah. Po ku e njifni islamin, ju o shqiptaret myslimane, mbas 50 vjetesh ateizem?? Islamin e njofin vendet myslimane te Afrikes veriore edhe te Lindjes se Mesme. Permes veprave te ktyre myslimaneve “safi” po e njofim ne te tjeret se kush eshte islami. VEPRAT flasin vete.

    2. NIKU says:

     @info1, ooo kurve arabie Lajmi origjinal eshte dhene nga mediat arabe e konkretisht nga ajo me e famshmja e “Botes Arabe”, Al Arabiya keshtu qe nuk ka vend qe kurvat myslymane si ti e te tjere si puna jote, te mbuloni mutin me shurre sa here del ne drite e verteta e felliqur e fese suaj te ndyre!!!!!! OOOOO RRACE E QELBUR DEBILI, LAJMI ESHTE REAL DHE I VERTET!!!! Lexoje lajmin dhe mos harro te dergosh kurvat muslumane te familjes tende te shkerdhehen: http://english.alarabiya.net/en/variety/2013/09/20/Tunisia-says-sexual-jihadist-girls-returned-home-from-Syria-pregnant.html
     “Al Arabiya: A number of Tunisian girls who had travelled to Syria to perform “sexual jihad” there have returned back home pregnant, Tunisian Interior Minister Lotfi Bin Jeddo said on Thursday.
     The Tunisian girls “are (sexually) swapped between 20, 30, and 100 rebels and they come back bearing the fruit of sexual contacts in the name of sexual jihad and we are silent doing nothing and standing idle,” the non-partisan minister said during an address to the National Constituent Assembly.Bin Jeddo said the interior ministry has banned 6,000 Tunisians from travelling to Syria since March 2013 and arrested 86 individuals suspected of forming “networks” that send Tunisian youth for “jihad” to Syria. The minister hit back at human rights groups criticizing the government’s decision to ban suspected “jihadists” from travel. Most of those slapped with travel bans were less than 35 years old, he said.”

     1. Bujar Chollaku says:

      NIKU TY DHE GJITHE TE TJEREVE QE NENCMONI FENE ISLAME GRATE JU PJELLSHIN KAFSHE SHTEPIAKO DHASHTE ZOTI !!!! Pasi qe se pari nuk informoheni ajo far al arabia apo kush e eka dhene lajmin a eshte i vertete apo dikush aty ka trilluar, ciftit kokes tende qe nencmon bashkekombesin e vet vetem e vetem se i perket besimit tjeter !!
      Nenen grate dhe gjithcka qe ke te gjinise F ti shkerdhefshin kaafshet dhe ata priftat pedofille !!!!!!

      1. Tiranasi me gjasme says:

       EJ PERPARA SE TE FLASESH SHIKO SE KOMENTI I NIKUT KA TE DREJTE.

     2. Beni says:

      Niku ????? ndegjo mirë fundi i fundit me i paster eshte seksi vullnetar em xhihadistet sesa pedofilat neepr kishat katolike qe abuzojn femijet anemban botes more pederast ??

     3. Honka says:

      Ti nuk di gje per fene islame prandaj shko bashke me jezus krishtin ten e qiju ne byth bashke me hebrenjte cifutet dmth

   2. ALpini says:

    Ngjason me bashkine e Edi Rames.
    Mimi Kodheli ka qen si biçim kujdestareje,si nje fare eunukeje mbasi pamja saj ngjason me nje gardiane lesbike.

  2. armand says:

   Keto jane heroinat e verteta te luftes nen flamurin e allahut.Bravo ju qofte se ja u mbajne te ngritur xhihadisteve.E kam fjalen per moralin.

   1. ardi says:

    Armand pse nuk shkon dhe ti pra atje ? Sa me shume qe mesoj per kete FE aq me shume me vjen te vjell. MIZERJE.

    1. Armand says:

     Ky eshte konkluzioni qe ke nxjerr nga komenti im? Thjesht kam tallur menderen o Ardì.Kesaj zonjes me poshte qe ze ne goje motrat dhe nenat tona i them se po’ humbet nje rast te mire per te ngritur lart moralin e nja 100 xhihadisteve.

  3. shpresa says:

   turp te keni qe I beni nje krahesim te tille .
   sic duket ne komunizem o te keni patur nenen a gjyshen te perdale ose tani ne kete demokraci do te keni motren
   turp per keto komente

  4. xeni says:

   Mos e ngaterro fare me komunizmin mor vella. Eshte krejt tjeter gje.Nuk e di sa vjeç je, po pyet nje here si trajtoheshin grate ne kohen e komunizmit.Eshte turp te vesh shenjen e barazimit midis ketyre kafsheve dhe asaj kohe.Ajo kohe i dha te drijta te barabarta gruas me burrin dhe nuk e beri prone te burrit.Mos fol pallavra.

   1. gert says:

    Komunizem do te thote e perbashket apo nuk ja ke idene sistemit komunist. Nuk kishte PRONE PRIVATE, vetem te perbashket. Krahasimin e kam bere se ka pase raste qe edhe grate i kane pase te perbashketa, dikush-dikush……………

  5. ermir says:

   kto jane dokrrat e islamofobise dhe orientalizmit,dhe injorantet e “ndriçuar” me zor presin supen e tyre.Ne I slam ndryshe nga prostitucioni,degjenerimi shoqerise perendimore seksi jasht marteses eshte nder mekatet me tmdha,e kto kurvlliqe qe shpifen ktej nuk i perkasin islamit.jetimet pa bab i njeh perendimi i krishter se andej snjehet kuptimi fjales

  6. d says:

   Ouuu?
   Pse ato gra qe prostituojne me kryq ne qafe rrugeve te amsterdamit, jane grate ne krishterim? 😛

 2. UAU…. FANTASTIKE. KESHTU I SHTOJNE PJELLAT KETA MASKARENJ DUKE PERDORUR FENE QE SKA LIDHJE FARE ME NDYRESITE PERVERSE QE KANE NE TRU. FEJA ISLAME KA PERVERTUAR DERI NE EKSTREM, TE ISHTE MUHAMEDI GJALLE DO U KISHTE SHPALLUR KETYRE MASKARENJVE LUFTE TE SHENJTE PER TI SHFAROSUR NGA FAQJA E DHERIT, DO I KISHTE TREDHUR DHE VRARE. ME VJEN NDOT THJESHT KUR E LEXOJ LERE ME TA IMAGJINOJ.
  KESHTU ESHTE KUR FEJA DOMINON MBI ARSYEN, PIRDHEN NJEREZIT NGA TRUTE.

  1. shqiptari says:

   Cdo te thote Albanistan? Po GreQIstan ka?

  2. juli says:

   KE SHUME TE DREJTE DHE PASTAJ THONE QE KA DIGJENERUAR EUROPA APO AMERIKA KUR KETA PERVERSE JANE ME TE DIGJENERUARIT E PLANETIT DHE RRACA ME E QELBUR PA TRU QE KAM PARE

 3. Prof.dr.Sali Gërdalla says:

  Ata që furnizojnë me armë luftëtarët islamikë në Siri, duhet tani t’i furnizojnë dhe me përzevativa… Ofertë: një kallashnikov + një pako përzevetiva falas…Ç’gallatë…!!!

 4. ylli rks says:

  Keta hoxhallaret tane, le ti qojn grat, ndoshta Zoti ja pranon xhenetin familjarisht?!

  1. Drni says:

   Jo, jo vetëm gratë! jeni të sigurtë se në mesin e tyre nuk ka homo? Pra duhet edhe vetë hoxhallarët të kontribuonë në këtë çështje.

   1. qytetari says:

    Drni , Homot i ka mbledhue kisha s ´ka mbetur kembe prej tyre!

 5. DUMBABEN says:

  Po nga kosova ,shqiperia ,dhe maqedonia kur do nisen

 6. sync says:

  Shkurt ,nisen ne emer te pallimit te shenjte ,nuk ka fund cirku me keta

 7. laraska says:

  Hajde angazhim hajde ! Shiko si futet feja ne sherbim te luftes dhe stimulon budallejt te shkojn te len kockat ! Po mir a nuk na thoni me apo pa mandile shkojn atje ! Trajnimin ju a bejn hamshoret hoxhallar neper xhamia apo si ! Po atje ne Siri neper xhamia mbarsen qe te marin edhe bekimin apo si ? Hajde bordello hajde !Hajde moral fetar hajde dhe ju vjen keq pastaj tju shash fen …Kta femij qe lindin si do i quajn !
  “KopiloSirioxhihadista”???

 8. 1111 says:

  weeeeeeeeeee muslimanet keshtu noooooooooo non e vero hahahahaha

 9. opinion nga zvicra. says:

  eshte shume e vertet qka shkruan GAZETA TEMA se edhe une kame par me dhjetra emisione ne TV FRANCE,TV ZVICER,e TV EVROPIANE e GAZETAT e TYRE se SEXI e DHUNIMET te pa numerta e shume mijra Vajza e Gra me vet DESHIRE po bejshine SEX per deshire e per PARA.edhe ne luften e LIBISE mjekrroshat SALAFIST kishin ber KERDI ma shume beteja SEXI sesa LUFTE.por edhe ne liri e jeten e perditshme femrat myslimane ne evrope e bote kudo qe gjinden jane LAVIRET KURVAT me te ndhaja.nuk jame i vetmi ne zvicer e evrope,por ka afro 2.5 million shqiptar ne evrope e bote nga kosova shqiprija e hapsira shqiptare,pa i llogaritur ARBERESHET e shqiptaret e shpergulur ne turqi,dhe te gjithe e DIJME e i NJOFIM se vetem ne GJENEVE-ZVICER jane afro 2-3 mije ARABKA MYSLIMANE te REJA krejte PUTA-LAVIRE te martuar me PLEQ e BURRA ZVICERAN,e sa ka ne krejt zvicren,a ne FRANCE vetem PARIS,MARSEJE,LYON, bejne BIZNIS SEXI ARABKAT.ka qe ska shqiptar qe nuk ka pas nje apo ma shume FEMRA ARABE ne KREVAT.

 10. alban4eva says:

  ..”Disa salafistë myslimanë të linjës së ashpër e pranojnë seksin jashtëmartesor në kuadër të ‘luftës së shenjtë seksuale”…

  ja pra fytyra e vertete e islamit. hipokrizi 24-karateshe..!! dihet qe ne cdo fe eshte e ndaluar marredhenia seksuale jashte-martesore, sidomos ne islam, ku te fluturon koka per gjera te tilla.

  dhe ja tani, ne emer te allahut u lejokan kafsheri te tilla. dhe te vjen per te vjelle pastaj kur degjon islamiket te cirren per “madheshtine” dhe “pastertine” e kesaj feje..!!

  po keta talebanet tane qe kane shkuar per te luftuar atje, a i kane marre grate me vete qe ti ndajne me “vellezerit” e tyre kafsherore?? ua lejon kurani kete gje?

  yyyyyyyyyttt, kafshe te ndyra islamike..!!

 11. sheikhabdollah says:

  Ohhhh e paska me lesh .Po më fryyyheettt…

 12. Ramon says:

  Imitimi i GJERMANEVE NE LUFTE 2 BOTERORE per krijimin e races arjane,keta do krijojne racen talebane.

 13. gert says:

  Nje video interesante ne anglisht se si “funksionon” xhihadi islamik neper bote:

  1. gert says:

   http: //www.youtube.com/watch?v=ERou_Q5l9Gw

 14. Hoxha n. 1 says:

  Asgje s eshte e vertete, vajzat myslimane nuk bejne keto pune te keqija, ato e ruajne nderin, keto shpifje te jahudijve, mos i besoni kurre.

  1. Wendy-B says:

   haahahahaha @hoxha1
   po pra shume te ndershme e “serioze”zoti hoxhe.Jam kurioze, a e heqin burka-n kur bejne ” dashuri” ,apo e mbajne se kane “turp” ????????

   1. net says:

    @Wendy-B Po si nuk te vjen turp.Laj gojen ti femer e padukat,kur flet per grat muslimane.Se ju ateistet si puna jote e cuat kete bote ne degjenerim,po allahu do ua gjeje edhe ty edhe femrave si puna jote vendin.

    1. Wendy-B says:

     @net
     Te kam len Allahun qe me ofendon. Hahaha

    2. Burri says:

     Fillove ti kopjaci i net te shkruash?

    3. L.FC says:

     Po ky jihadi seksual nuk eshte degjenerim?Apo e ka than Allahu jot qe me ba sekz me 100 ushtare shkon ne xhenet.Mbas ktij lajmi do vershojne vullnetaret per ne lufte.Net shko edhe ti se do gjesh zog me ferexhe.

  2. remimuki says:

   hoxhe efendi,me keqardhje me duhet qe te them se te gjitha keto jane te verteta.jame deshmitar se eshte e vertete.isha ne stamboll dhe me veshet e mi kame ndigju nga disa shqiptar te stambollit qe kane qene atje dhe nga zhgnjimi kane lane luften dhe jane kethy.
   mos i mbroni te keqijat ju lutem,perkundrazi duhet ti luftoni pa mar parasysh se ndodhin mes muslimaneve.

  3. agoni says:

   Nuk mbulohet turpi me genjeshtra Or hoxhe gjitha keto jan te verteta do te vertetohet kjo mor hoxhe,do te bindesh edhe vet duke i faleminderueteknikes dhe shkences

  4. Fuck islam says:

   Hoxhe ruaj njerzit e tu se bota islame paska degjeneru.Kshu do fitojne kunder Assadit e perendimit kta, duke u pallu me 20,30, 100 burra.Kam propozim qe krahas vezhguesve te OKB ne Siri te nisen edhe vezhguesit e Youporn.

   1. Ripjellje says:

    Ha ha ha haaaa shumë e fortë kjo. Bravo!

   2. edison says:

    propozim i drejte 😀

 15. Gjirokastriti. says:

  Ne islam eshte e ndaluar rreptesisht lidhjet jashte martesote, virgjeria gjithashtu. Ne islam martesa eshte gjysma e besimit.
  Mos i besoni keto budallalleqe.

 16. Xhihai u thote ‘keshtu ka thon’ zoti! Hitleri e beri ne emer te races arjane, keta e bejne ne emer te allahut, eh, tredhja e truve eshte me e rrezikeshmia.
  Se pari, kopilat ku do i cojne? Te Xhihadi! Dihet cfare bejne me keta femije qe i tredhin nga trute e shpirti si ma do!! I bejne perbindesha, ne emer te allahut.
  (v.o Kete e bejne gjithe fete, por jo keshtu me fushate te hapur)
  Se dyti pse qeka raca e demave siriane per kete pune? Alibi qe ben koperturen e skemes?

  Ja si pillen perbindeshat qe bejne terrorizimin e popujve, miq.
  Dheeeee, deeeeelet pijne nji kafe e bejme sehir!

 17. Beni venezia says:

  Po keta femrat tuniziane ketu ne itali kur dalin xhiro mbeshtillen me badanija e cercaf si vec syte lene pa mbulu,e atje po na komtriboken me seks.
  kesaj i thone:HIDH GURIN E FSHEH (PI….)DOREN.

 18. Petro furrtari says:

  Ne fshatin tonë këtyre zuskave u thonë kurva ose baxhella

 19. Wendy-B says:

  Me pak fjale , jo vetem fe “paqesore” por promovon edhe prostitucionin. Kafshe me fytyra njeriu.

 20. tahipi says:

  goxha rreklame per te rekrutuar me shume xhihadiste, shiko kur te shperngulet gjithe myslimania e shqiperise ne siri per tu shperblyer me “virgjeresha”

  1. Wendy-B says:

   O tahip, me myslymane mund ti ndihmojme, po me virgjeresha…. Si zor ai muhabet. Pastaj i kena ndihmu, kane lene kockat aty edhe myslyman shqiptar.Po ata jane te lumtur, nuk dun keto virgjereshat me burka, po ato qe i ka premtu profeti pedofil.

   1. leonardi antwerpen says:

    Wendy-B
    Ne çmoshe e ke bere per here te pare
    dmth ne emer te atit frymese se shejte.
    Fjala eshte per ritualet kishtare.

    1. leonard qepeni says:

     Po ty ,kur ta ka hipur mushka per here te pare

    2. Wendy-B says:

     Cfare kam bere per here te pare???? E ke fjalen kur jam pagezu??? Nuk jam katolike, kristiane po.
     Nejse po luj pak, se e kuptoj pyetjen tende. ..;), po perse doni ta dini valle….hahahahaha

 21. monitor says:

  Po hoxha irfan ,c,mendim ka per kete mrekulli ta allahut ,foli per ndershmerine para disa muajsh

 22. PLUMBIJU says:

  edhe nexhmija ja mbajti te ngritur ramiizit gjate luftes N.C.L

 23. turkofagos says:

  Inshallah do filloje lufta ne allvanistan qe tna dergojne edhe ketu femra arape.
  Inshallah

 24. ish bajrami tani simoni. says:

  q,eshte ISLAMI dhe FEJA- vetem nje IDE SEXI e BIZNSI i mesjetes,ku per tu POPULLARIZUAR e ber pris e dominuar nje populle eshte dashure qe te formohet shpiket nje RRENE MASHTRIM dhe nga kushte nga 2 DIKTATORE e KRIMINEL te asaje kohe si MUHAMETI e ALIU,ose ndryshe thene po te ishte para 1400 viteve S.MILLOSHEVICI,dhe qdo hape POLITIK ta lidhte me nje FE.psh FEJA X e lejone krimin sepse kshtu ka thene ZOTI-ALLAHU pa thene askunde ZOTIkto fjale.dhe ALIU e MUHAMETI kane ber te njeten mashrim me populle te gjysum te EGER dhe i kane BESUAR,a kane qene KRIMINELAT me te ndhenje,por edhe ne ato kohra ka pas njerz te menqur nga VET NATYRA dhe i kane kundershtuar duke i ditur se kushe jane dhe qfar kriminelash jane.bilite qe 6-7 hoxhollar kane thene edhe ne TV si XHABIR HAMITI,por edhe TURKU NAIM TERRNAVA se MUHAMETIN e kane gjuajtur edhe me GURE e e sende tjera.pra qe ne fillim u kane i NJOFTUR si PEDOFIL KRIMINEL qe DHUOJKE edhe vajza te mitura 7 vjeqare si AJSHEN qe e martoje ne moshen 9 te vjeqare.por sekreti se me kalimin e kohes gjeneratat e para qe kane njoftur MUHAMETIN e qe e kane gjuajtur me gure kane vdekur ATA NJERZE-GJENERATA dhe pastaje gjeneratat e vona jane MASHTRUAR e MANIPULUAR nga njerz hoxhollar si MUHAMET SEXI dhe i MODIKIFUAR e TRASNSFORMUAR KURANET dhe duke e ber si PROFET,qka njerzit tani besojne ne kurane te shkruar nga mashtruesit.pra po ti ngjallshum nga VARRI njerzit para 1400 viteve kishin treguar te VERTETEN se MUHAMETI e ALIU kane qene vetem KRIMINEL dhe kane SUNDUAR gjithmon me ane te FORCES se SHPATAVE.pro po te ishte privitimizmi e SLLOBODAN MILLOSHEVICI para 1400 viteve dhe ti SHRUAJKE QELLIMISHTE disa LIBRA FETAR sot kishin besuar ne PROFETIN MILLOSHEVIC.friga nga FATMTAZMAT eshte QMENDURI.

  1. Bazarhesap says:

   Ti po te duash behu Monika me shume vrima .
   Zoti ta shtofte inatin!!!

  2. toni aligega says:

   koment i sakte, realitet per shekullin XXI

 25. agoni says:

  Ruana zot nga kso Fekaliesh qe njollosin edhe Islamin.Me keso islami na ushqejne hoxhallaret si puna hoxhe Shefket Krasniqi Irfan Sadiku e Fuat Ramiqi ish oficeri I jugosllavis turp

 26. S H K O R A N I says:

  Sa fati pati Egjyti qe e mori ne dore Gjenerali Sisi se kishim pare sqene te ngjajeshme ne nje shtet gadi 100 milion. Sa fat patem he humbi Sali Berisha, se me sy qorr ishim duke shkua asaj rruge.

  1. Bazarhesap says:

   Te dishe se cfar Po flitshe mund te hysha ne argumentim me Ty,Po te diskutoj me nje njeri qe nuk e ka idene si fuksionon demokracia parlamentare,injoroj veten

   1. edison says:

    e ce doni ju demokracine parlamentare? – ju keni monarki absolute dhe sheriat

    1. Bazarhesap says:

     Ne zbatuam regullat e lojes qe I vute ju(ateistet) dhe fituam 5 zgjedhje njera pas tjetres,2/3 e popullit egjipjan votuan parti Islamiste,Kurse ju bête grusht shteti dhe e quani demokraci kurse bota ju quajti Hipokrit!!!
     MB nuk ishin kur ne fuqi sa fituan zgjedhjet presidenciale,parlamenti u anullua nga Prokurori I pergjithshem I vendosur nga Mubarak,pra pa parlament presidenti ishte pa fuqi sic deshte ushtria qeveri koti qe ata te beshin si donin.
     p.s Mendo Sikur mbas nje viti opozita te bej grusht shteti ne Shqiperi.

 27. Hoxha n. 1 says:

  E thashe edhe me siper, gocat myslimone nuk shkojne ne front te luftes per ato turpe, shkojne vetem te ndihmojne te plagosurit, me gjymtyre te thyera, te ushqejne jetimet, kesi punesh, tashi mund te kete ndonje zuske, por jo ato shifra. Mos e genjeni lehte, Allahu qofte me ju.

  1. NIKU says:

   @Hoxha n.1, ooo kurve arabie, idiotsine dhe budallallikun e keni ne gen ju! Lajmi origjinal eshte dhene nga mediat arabe e konkretisht nga ajo me e famshmja e “Botes Arabe”, asaj Al Arabiya keshtu qe nuk ka vend qe kurvat myslymane si ti e te tjere si puna jote, te mbuloni mutin me shurre sa here del ne drite e verteta e felliqur e fese suaj te ndyre!!!!!! OOOOO RRACE E QELBUR DEBILI, LAJMI ESHTE REAL DHE I VERTET!!!! Lexoje lajmin dhe mos harro te dergosh kurvat muslumane te familjes tende te shkerdhehen: http://english.alarabiya.net/en/variety/2013/09/20/Tunisia-says-sexual-jihadist-girls-returned-home-from-Syria-pregnant.html
   “Al Arabiya: A number of Tunisian girls who had travelled to Syria to perform “sexual jihad” there have returned back home pregnant, Tunisian Interior Minister Lotfi Bin Jeddo said on Thursday.
   The Tunisian girls “are (sexually) swapped between 20, 30, and 100 rebels and they come back bearing the fruit of sexual contacts in the name of sexual jihad and we are silent doing nothing and standing idle,” the non-partisan minister said during an address to the National Constituent Assembly.Bin Jeddo said the interior ministry has banned 6,000 Tunisians from travelling to Syria since March 2013 and arrested 86 individuals suspected of forming “networks” that send Tunisian youth for “jihad” to Syria. The minister hit back at human rights groups criticizing the government’s decision to ban suspected “jihadists” from travel. Most of those slapped with travel bans were less than 35 years old, he said.”

 28. Paska dal pi…i me kile ne shitje .eee atje qenka qef vetm po smore ndonje koqe plumbi.

 29. Bazarhesap says:

  Paskan dal nga kafazi te gjithe papagallat koke bosh.Eshte thirja e dirigjendit (Tema) qe organizon kete korr banal te semaforve te Italise Dhe Greqise etj etj.
  Prap ju kujtoj fjalen e urte shifni oborin tuaj pastaj te tjerve

  1. info1 says:

   qarte, ke te drejte o vlla, po gazeta tema kjo eshte, me 100 fytyra…

 30. mirel drejtesia says:

  te gjitha jane prall,budallalleqe dhe genjeshtra !

 31. Fuck islam says:

  Tani e kuptuam pse nuk mbaron lufta ne Siri.Rebelet paskan shku per turizem seksual, jo per te rrzu Asssadin.Bravo, kshu do triumfoje jihasdi islam, duke u ba jihad seksual.Jepja edhe nje teke Tunizines per inat ne USA,pastaj edhe nje teke per inat te …..

 32. tironci says:

  Po qeka mire me shku ne siri se u knoqke me pidh arabije.
  Me duket se prandaj kan shku atje ata te kosoves se qeka pidhi ne mes.
  Shif mbs ca kohesh kur te bohen jevgjit ne arabi trima.

  1. dije jevga says:

   Te keqen nona birooo…po ato jevgat e tunizise s’kane me gop o xhan …e kane bo dollap oj non..shif noi gaxhije qe ke vurdall neper lagje,
   ate boj tina.

 33. Dibrani says:

  SHPIFJE SHPIFJE SHPIFJE …….per ti njollosur femrat e ndershme muslimane dhe per te njollosur muxhahidet.
  NUK EKSISTON ASKUND KJO GJE NE ISLAM.
  Perendimi do ti beje Edhe muslimanet mish me ere sikur jane rospiat e perendimit qe e vetmja gje qe dine te bejne mire eshte SE BEJN SEKS TE PAPARE dhe i nderrojn meshkujt njeri pas tjetrit.

  1. NIKU says:

   @dibran majmun aziatik, per çfare shpifje flet mor idiot injorant??!! Lajmi origjinal eshte dhene nga nje nga mediat me te medha dhe te famshme te “Botes Arabe”, asaj Al Arabiya keshtu qe nuk ka vend qe deshtaket myslymanet si ti e te tjere si puna jote, te thoni slloganin tuaj te mesuar permendsh “mashtrim i cifuteve, i perendimit etj” sa here del ne drite e verteta e felliqur e fese suaj te ndyre!!!! Ptuhhhh rrace e qelbur debili, shko lexoje lajmin dhe mos harro te dergosh kurvat muslumane te familjes tende te shkerdhehen: http://english.alarabiya.net/en/variety/2013/09/20/Tunisia-says-sexual-jihadist-girls-returned-home-from-Syria-pregnant.html

   “Al Arabiya: A number of Tunisian girls who had travelled to Syria to perform “sexual jihad” there have returned back home pregnant, Tunisian Interior Minister Lotfi Bin Jeddo said on Thursday.
   The Tunisian girls “are (sexually) swapped between 20, 30, and 100 rebels and they come back bearing the fruit of sexual contacts in the name of sexual jihad and we are silent doing nothing and standing idle,” the non-partisan minister said during an address to the National Constituent Assembly.Bin Jeddo said the interior ministry has banned 6,000 Tunisians from travelling to Syria since March 2013 and arrested 86 individuals suspected of forming “networks” that send Tunisian youth for “jihad” to Syria. The minister hit back at human rights groups criticizing the government’s decision to ban suspected “jihadists” from travel. Most of those slapped with travel bans were less than 35 years old, he said.”

   1. Burri says:

    Al arabiya nuk eshte zoteruese e dijeve islame por vetem se nje media e kontrolluar nga cifutet te cilet kontrollojn 99% te medias ne bote dhe ku te cilet jan te afte qe edhe nenen time plake ta fusin ne ate liste te vajzave muslimane qe paskan shkuar atje per sex…
    Se nuk ka mbetur mundesi tjeter pa duhet te shkohet atje per sex?
    —-
    Ne asnje ligj apo tradite islamike nuk ekziston nje gomarllek i till dhe as nuk veprohet.
    —-
    Ne suren Nur 24 ajeti 4 dhe 13 thuhet;

    Edhe ata të cilët bëjnë shpifje për gratë e ndershme dhe nuk sjellin katër dëshmitarë, t’i rrahni ata me nga tetëdhjetë të rëna dhe atyre mos ua pranoni dëshminë më kurrë. Të tillët janë të pabesueshëm.
    13. Përse ata nuk i sollën katër dëshmitarë për këtë? E derisa nuk sollën dëshmitarë, ata pra te All-llahu janë mu gënjeshtarët.

 34. telefoni says:

  u pu pu pu muslimanet shperthyen burgen dhe percen dhe perpara ne sulm ne emer te allahut…..
  xhihadistet u lodhen ,nje dufek kunder ASADIT nje dufek nga motrat muslimanet….ki quhet xhihadoseks ose seksxhihadist….aman aman c’na gjeti ….u prish dynjaja…

 35. demokrat says:

  Nuk duhet te ngaterrohet FSA me Al Nusren. Revolucionaret siraine qe luftojne ne dhe per atdheun e tyre kane nje tjeter moral. A- Nusra dhe organizimet e tjera xhihadiste jane nje konglomerat duke filluar qe nga fanatiket deri tek te ish te burgosurit e Arabise Saudite, kane nje organizim autonom dhe perderisa vrasin nje femije qe refuzon tu jape mallra pa leke, perdorimi i femrave qe mund te kene vajtur per qellime humanitare nuk perben ndonje habi. Ata qe kane marre persiper organizimin e ketyre formacioneve kane nje formim ushtarak, edhe pse nuk pronohet hapur ata kane patur parasysh nje lufte te gjate ku ushtari ne vijen e frontit ka edhe nevoja fiziologjike te cilat nuk permbushen duke u kthyer nga Meka qofte edhe 10 here ne dite, aq me teper qe duart duhen te jene te pastra per te mos njollosur armet e shenjta.Keta organizatore kane patur parasysh edhe praktiken gjermane ne frontin e lindjes te se ashtuquajturave “trupa shoqeruese”, praktiken japoneze me femrat koreane apo ajdutantet femra qe ishin te atashuara prane cdo oficeri rus me graden kapiten e lart si dhe argumentat qe Stakini i paraqiti Moshe Pijades ne lidhje me perdhunimet masive te ushtareve rus sapo hyn ne territorin gjerman.
  Nga te tere Afrika Veriore, femrat tuniziane jane me te emancipuara kjo edhe per fat te nje pushteti liberal si ai i Ben Ali, dhe modelet tuniziane qe vijne me se shumti nga berberet apo nga kristianet, popullsia indogjene e bardhe, e Tunizise kane nje emer te mire ne Itali dhe Europe, si eshte Afif bashshortja e presidentit te Pirellit, Troncheti di Provera.Organizatoret xhihadiste e kane zgjedhur me sukses prene e tyre te radhes.
  Sa per rastin e femrave shqiptare, e vetmja dashuri platonike ne radhet e udheqehjes se larte te partizaneve shqiptare pati nje fund tragjik, ku Ramize Gjebrea ra pre e cafkave gjakatare te leberve te Zones se Pare Operative.

 36. turkofagos says:

  Pse sja fusin njeri_tjetrit keta salafistet.
  Ta bejne me rradhe kur skane lufte.
  Allahu do ti fali, se po luftojne per te.

 37. Spice Boy says:

  Pas ketij lajmi, do te shkoj edhe un te luftoj ne siri 😀

 38. bledar says:

  Perse kjo gazete nuk ngre si shqtesim nivelin e larte te infektuarve me Hiv, degjenerimin e perhapur kudo, mungesen e arsit tek te rinjte,etj.
  Nese feja islame do te ishte e tille, ata qe do te ofendonin dhe do te mallkoni do te ishin muslimanet, ne fakt kjo sjellje po shifet tek ata qe ju mungon ky element.

 39. Dibrani says:

  Niku
  O klysh kurve…ato mediat e mutit qe me thua ti mua jane gjith ne sherbim te baballareve te tu amerikan. Qe nga al jaeezera e deri e al arabia e gjitha me rradh. . Bile bil fatkeqesia me e madhe qe u vjen muslimaneve eshte se u u vjen e keqja nga te ashtuqujturit me emra musliman ama ato jane me te keqinj se vete amerikanet. Keshtu ore kopil injorant kryqtar mos me trego mua se kuah jane kopilat e pushtetareve e arab e musliman qe punojn per ameriken nat e dit .

 40. Dibrani says:

  Ajo qe desha te them ti Niku kok k… eshte se nje gje e tille nuk lejohet ne asnje lloj menyre.
  Kete e lojojn vetem shiitet e felliqt , qe lejojn martesat e perkohshme.
  Dhe here tjeter Niku perdore trurin me shum majmun i trashe

 41. Dibrani says:

  O Niku
  ti ketyre femrave muslimne nuk u afrohesh dot se ti presin koqet ( Po qe se ke dhe nuk je pederast muti si gjith vellezerit e tu perendimor) . Un ti sjell ku te duash ti , ama duhet te vish o p… motre e te dalesh ne shesh te burrave e te me presesh se ndryshe un tu shk…… nonen motrat e cta kesh.
  MOS HARRO SE SHUM SHPEJT DO U VIJM EDHE JUVE E ATO QE KE TI DO TI BEJ SKLLAVET E MIA SEKSUALE sikur i kan bere muslimanet gjithmon.

  1. Kajolli says:

   Dibrani, gjithsesi ti vazhdo bjeri by…s edhe ca sa te vije radha. Sot per sot ke radhen t’i biesh by..es. Po shkove ne siri, atje do te presin “virgjereshat” e arabise duke i rene kolektivce. Prite kur te dalin video porno nga sexxhihadi ne siri.

  2. gert says:

   Nuk jam NIKU, e as e njof, por ti Dibran i felliqet, gjyse turk e gjyse harap, nuk ke me dale gjalle prej asaj lufte qe po ndjelle. Ne emer te Krishtit, te jap fjalen se ke me shkue me u shker**** shume shpejt me ato 72 virgjereshat lezbike qe te presin me shale te hapuna………

  3. POGRADECI says:

   HAHAHA PO SA MIR JA BERE KETIJ HOMOS O VELLAI IM… PO KETA DUHEN THERUR ME THIKE MOR BURRE, PO KETA SJA KANE IDENE ISLAMIT SE SA I PASTER ESHT5E NGA NDYTESITE QE ATA I PERSHKRUAJNE…

  4. re vet me komt e tuja says:

   LEXO ME KUJDES:
   MOS HARRO SE SHUM SHPEJT DO U VIJM EDHE JUVE E ATO QE KE TI DO TI BEJ SKLLAVET E MIA SEKSUALE sikur i kan bere muslimanet gjithmon.

   ja pra, ca do me shume, ti po e prano dhe vete 🙂 pupupu ca robsh

 42. sync says:

  HAHAHAHAHAH niku@ ,e paske bere per cigare dibranin ,paska komentuar 3 here rresht ,dhe me e keqja eshte se komenton ne emer te muslimaneve .Nuk dua ti fus me shume spica diskutimit por fjalet e tij vertetojne ate qe shume here eshte permendur ketu ne tema, rreth ceshtjeve fetare dhe servilizmit te ketyre tipave qe edhe sot mbas 600 vjet histori ekzistojne akoma

 43. ermir says:

  shikoni motrat kur i çoni te prifti se islami eshte larg ktyre gjerave,apo fmijet se kta prifterinjt e rinj po mbushin youporn me video me fmije,por dhe te rriturit kujdes se ka dhe prifta gay,nxirrni jashtqitje vrer nga goja sa te doni se islamin se ulni dot o fundrrina

 44. Sadiku says:

  @Dibrani..D.m.th. o dibrano i bie qe keto femrat e tua myslymane, po me shale hap ngelkan, s’ju mbyllkan ndonjehere.Ketu ne amerike keto arabet e tua , e hajne ne b*** qe ti shkojne burrit te virgjera. Ti dhe shoket e tu kur i gjeni te “virgjera” krenoheni me “ndershmerine” e tyre.Keto sykoqet me shami gjak ne vetull te marrin. Inshahhah dhe ty nje nuse e tille te bie , po se pate.
  pershendetje nga Sadiku prej Dearbornit

 45. -Mezi prisni te perbaltni gruan islame,qe s’ka asgje te perbashket me degjenerimin dhe thashethemet tuaja.Do beni mire te mos shihni jashte pragut,t’uaj.{kenaqesia e kesaj orgjie te neveriteshme,gezon vetem ata qe jane prodhim i saj.}

 46. POGRADECI says:

  I paster eshte Allahu nga ato cka ata Pabesimtaret i pershkruajne… Allahu i denofte keta njerez qe bejne gibet (PERGOJIM) me nje denim qe nuk ka denuar asnje popull me pare… Amin Amin Amin

  Keshille per cdo Besimtar Musliman qe: te mos plogeshtoheni nga Injoranca e ketyre njerezve te pa Fe, edhe mos harroni qe detyra e atyre njerezve shjetane qe nuk kane argumenta eshte qe te flasin te paverteten ne cdo kohe me bindje te thelle dhe me kokefortesi… Dhe nje gje per ata qe e besojne kete lajme te rreme prej atij Kafirit qe e ka hap: Shikoni familjet tuaja sa ter degjeneruara jane dhe pastaj merruni me Besimtaret e devotshem qe shkojne e japin jeten per kete din… Dhe ato gra qe kthehen me barre ne shtepite e tyre jane grate e Muxhahidave .. Jane te martuara me pake fjale ooo njerez te Paudhee… Allahu ju udhezofte…

 47. e verteta says:

  MORE INJORANT SEC BEJNE TJERET NEPER BOT MOS U ZINI JU KETU NE FORUM SHQIPTAR ME SHQIPTAR CFARDO TE JENI KETU JENI SHQIPTAR DHE RESPEKTONI NJERI TJETRIN CFARDO FEJE QE TE KENI SE GREKET THE SERBET ATE DUAN QE TE NA PERCAJNE PRANDAJ JEMI TKURRUR SI SHTET SE DO ISHIM SHTETI ME I MADH NE BALKAN PO TE KISHIM RESPEKTUAR NJERI TJETRIN.ASNJE NGA NE SESHTE SESHTE AZIATIK OR NDONJE TJETER POR ESHTE SEMUNDJE NE KOKE

 48. envo says:

  tani populli arab qe eshte popull flliqan eshte per kete ska koment, pastaj edhe muslimanet shikoj ne te gjith boten jan ber mos o zot, po mua po me vjen keq per popullin shqiptar. edhe ju kisha keshilluar ketyre muslimaneve shqipetar qe te shkojn te jetojn ne vendet arabe pasi ju pelqejn keto fliqesira.

 49. envo says:

  ne perendim ka boredelle, po keshtu si ne vendet arabe flliqesira bejn bordelle ne emer te fes, po e shikoni se cfar feje eshte kjo tmerr

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82482
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82482
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 12
      [name] => Bota
      [slug] => bota
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 12
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 9039
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 12
      [category_count] => 9039
      [category_description] => 
      [cat_name] => Bota
      [category_nicename] => bota
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34848
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34848
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X