#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

TemA TV/ Kuvendi rrëzon dekretin e Nishanit mes tensioneve. PD bllokon foltoren (VIDEO)

parlamentityani(E PERDITESUAR)- Pavarësisht se opozita ka bërë zhurmuesin dhe bllokoi foltoren e Kuvendit, mazhoranca arriti që të miratojë projektligjet dhe projektvendimet në rendin e ditës.

Kështu, mazhoranca rrëzoi dekretin e presidentit Bujar Nishani për aktin normativ për shtyrjen e hyrjes në fuqi të ligjit për nëpunësin civil.

Kuvendi po ashtu miratoi me votat e mazhorancës vendimin për rikthimin në punë të drejtuesit dhe anëtarëve të Autoritetit të Komunikimeve Elektronike.

Kuvendi u pushtua nga tensioni për çështjen e armëve kimike. Deputetet femra të Partisë Demokratike, të ftuara nga Mesila Doda, bllokuan foltoren e Kuvendit, në shenjë proteste për mospraninë e kryeministrit Edi Rama.

Ish- kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli u bëri thirrje edhe deputeteve të mazhorancës që të afrohen tek foltorja.

“Doni të bëni teatër, bëni pak teatër, asnjë deputet nuk do të kapet prej zhelesh”, tha Meta duke përdorur shprehjen e Topallit që bëri bujë.

Pasi u bë pushimi i parë, sërish opozita këmbënguli që në sallë të ishte kryeministri Edi Rama, ndërsa theksoi se duhet folur vetëm për çështjen e armëve kimike.

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Gramoz Ruçi tha se Sali Berisha po tenton që të mbjellë një ndjenjë anti- amerikanizmi në vend.

“Duke dëgjuar kryetarin në hije të opozitës, i cili futi një frikë, një fantazmë në familjet shqiptare, thashë pse o njeri, edhe këtë civilizim kërkon ta kthesh pas, pse kërkon ta manipulosh, të sillesh në këtë vend tamam si fantazmë. Mos, boll i ke bërë këtij vendi, mos e trash zullumin!

Së dyti, ju garantoj jo vetëm në emrin tim, por në emër të mazhorancës socialiste, në emër të kryeministrit të Shqipërisë se, ne kemi gjithë përgjegjësinë dhe jemi të përgjegjshëm për hapat politikë dhe institucionalë dhe ju garantoj që nuk ka asnjë vendim dhe s’do të ketë asnjë vendim që cenon interesat e çdo qytetari jo më të një kombi të tërë.

E fundit: Nuk do të ketë asnjë vendim që të shtohet tek asnjë shqiptar një ndjenjë antiamerikane që kërkon të mbjellë kryetari hije i opozitës,” tha Ruçi.

Në përgjigje, deputeti Sali Berisha tha se është bërë gati Uzina e Mjekësit për demontim.

“Vendimi për armët kimike është marrë dhe është përfundimtar. Me fjalën e tij, termat që përdori, Rama tregoi se vendimi është i pandryshueshëm. Të njëjtën gjë ju pohoi pak minuta më parë, nënkryetari i PS-së, Erjon Veliaj, dhe tha se unë paskam sjellë muxhahedinë. Të njëjtën gjë dha edhe BBC. Në të njëjtën linjë është edhe urdhri që i ka dhënë Edi Rama, ministres Kodheli për të pastruar Uzinën e Mjekësit, që është vetëm 5 kilometra larg Elbasanit.

Ne kemi dashur të mos e politizojmë, por ju e politizoni. Ideja konkrete është të vijë urgjent në sallën e Kuvendit, të ndërpresë menjëherë vizitën. Ky largim i tij sot, kujton largimin e 14 shtatorit. Ikën kryeministri kur i gjithë populli është në këmbë. E gjithë Shqipëria është në këmbë. Ne presim 24 orë, presim ulur,” tha Berisha./ep

48 komente në “TemA TV/ Kuvendi rrëzon dekretin e Nishanit mes tensioneve. PD bllokon foltoren (VIDEO)”

 1. enofieraku says:

  Edhe me buje te madhe , por u katandise legen o edi bytha, ishe nje zhgenjim per ne , o rrjepacuk muti, harram vota dhe besimi yne o qen bir qeni.

  1. Vlora says:

   Ti shoku ke bere gabim qe ja ke dhene voten PS-se! Nuk ka nevoje PS-ja per vota bythecesh, te cilet harrojne se per cfare votuan ne 23-Qershor. Ne fakt harrojne se ke rrezuan me voten e tyre. Cfare ke ngrene dije ne darke shoku?

   1. enofieraku says:

    ti flora , jo vlora shkruaj per qejfin tend, je shum pak ti te etyrosh te tjeter , per te shprehur opinionin e tyre, sa per darken , po ta the , do te djegi pak , ndaj eshte me mire mos te interesohesh.

    1. Vlora says:

     Po paske qene kokrra e legenit! Po perse voton o njeri, kur nuk ke bythe qe ta mbash?

    2. Ilir Gruda says:

     salihi te ka mesuar…vazhdo ne hijen e kufomes politike,…

   2. Taulant/Tirane says:

    O Vlora,
    enofieraku nuk e ka me ty,as me PS,as me PD,as me Shqiperine,as me Kosoven.
    Thjesht e ka me veten.Eshte I stresuar dhe eshte ne fazen e depresionit te madh…

    1. enofieraku says:

     na henkshi carin si lopa barin si ti florons dhe ti by th q!r tirane

     1. Vlora says:

      E di e di, bythec burre!

      1. raimondi Vlonjati says:

       Po flet shkelqyer Sala ! Askush nuk merte persiper te shkateronte ato 5 arme kimike koti qekishim ne ,
       nderkaq Edushka ne merr persiper armet e tmershme te Asadit

       Skandal i papergjegjeshmeris eshte Edi Rama

       Ju doli boja me ate sharlatanin qe keni en krye te qeverise

       Edhe Meta foli shume bukur

  2. arianita says:

   shi si qeshin keto baxhit e PD… ketyre as nuk i plas fare per armet kimike, po gjeten rastin dhe ja po na dalin si heroinat e shqiptarve..

   kur do mbaroj qe cdo kauz shqitar te mos politozohet!!

   po kur te japi RAMA PERGJIGJEN JO CA DO BENI PASTAJ???

  3. Don says:

   me kete voten tate po qe na e mbushe mendje qe ke votu ps., po thuaj bashke me dekretin ta kishin heq dhe ket mustaqe leshin qe ma pederasta si puna jote.

  4. P D says:

   o eno nga fieri si e ke librin e inventarit te shpise,me te gjalle e me te vdekur

 2. Shqiptari says:

  Sipas shprehjes se Mesila Dodes te gjithe ata qe protestojne sot duhet te varen te palmat…ikni ore faqezinj se na bete gazin botes..pfff fare e keqe

  1. tik says:

   Gazi i botës është ai popull që tërhiqet prej hunde nga të tjerët, Shqiptarët nuk kanë ndërmend t’ia lënë fatin e tyre Amerikës apo Evropës apo Rusisë.

   Një popull që nuk respekton veten, nuk respektohet nga të tjerët.

   Ironikisht, Edi Rama arriti të rilindë shpirtin qytetar, por kundër vetes së tij, ndaj i duhet njohur merita :-).

 3. Pronari says:

  Nxirrni prej zhelesh…alla Jozi

 4. kreta says:

  Ore keta te sliut duhet te qendrojn gjith jeten ne opozit se vetem keshtu nakujtojn dhe na duan.se po te jen ne qeveri o te vrasin o te varin ke palma.po sa te dashur qe jan ber

 5. BESIANA GUSHI says:

  SARIN – DOLLAR-GAZI I ILIR REXHEP METES E EDI KRISTAQ RAMES

  Sarin eshte gaz nervin ose siç quhet ndryshe edhe GB ben pjese ne familjen e organo fosfateve dhe eshte i klasifikuar si një agjent apo armë kimike e shkatërrimit në masë.
  Është zbuluar për herë të parë në fund të vitit 1938 nga shkencëtarët gjermanë të IG Farben gjatë përpjekjeve për të zhvilluar substancave me veprim biocide (vrasese te qenjeve te gjalla).
  Në temperaturë dhome është një lëng i pangjyrë në dukje nga të verdhë-kafe dhe pa erë, jashtëzakonisht i paqëndrueshem. Avujt e Sarin jane pa erë dhe pa ngjyrë.
  Helmimi mund të ndodhë nëpërmjet frymemarrjes dhe nëpërmjet kontaktit të lëkurës. Një përqendrim i mjaftueshëm i avujve është në gjendje të kalojnë lëkurën , duke e bërë te pa efekteshem përdorimin e një maskë gazi .
  Ashtu si agjentët e nervore të tjera, sarin sulmon sistemin nervor te organizmave të gjalla . Simptomat e para të ekspozimit ndaj Sarin janë vështirësi në frymëmarrje dhe tkurrja e pupilave te syve. Vazhdon me një humbje progresive të kontrollit të funksioneve trupore, shpesh sjell të vjella dhe humbje te urinës dhe fekaleve.
  Ne fazat e metejshme te helmimit me kete gaz verifikohet një gjendje komë që çon në mbytje per mungese frymemarrje si rezultat i spazmave konvulsive.
  Një individ i ekspozuar ndaj helmimit me Sarin, edhe pse në sasi jo vdekjeprurëse, mund pesoje dëme të pakthyeshme neurologjike .
  Doza vdekjeprurëse për gëlltitje LD50 në minj është 0.55 mg / kg, për ekspozimin e lëkurës në lepuj është 0,925 mg / kg.
  Sarin është vdekjeprurës edhe në përqëndrime të ulëta, nëse nuk bëhet administrimi në kohë i një antidoti, siç eshte atropina. Megjithatë, terapia antidotale më efektive bazohet në administrimin e substancave të cilat riaktivizojë enzimën “target” ndaj se ciles SARIN-i ka efekt bllokues.

  Atropina është në fakt vetëm një antagonist kolinergik: ajo parandalon efektet e dëmshme të shkaktuara nga vazhdimesia e tepruar e qendrimit të acetilkolinës (një neuro transmetues) në hapësiren sinaptike.
  Sinapsi eshte hapsira ne formen e nje membrane ku perqendrohen per nje kohe te matur ne pak miliseconda te gjithe neuronet qe percjellin mesazhet e trurit drejt gjithe organeve jetesore te trupit (muskujt, zemra, mushkerite, veshkat, stomaku etj).
  Sinapsi ne natyre ka dy forma te shfaqjes se tij elektrike dhe kimike, qe eshte edhe ajo qe karakterizon gjithe qenjet e gjalla mbi vertebrore ( i bejme nje kenaqesi Engjell Agaçit – veterinerit avokat keshilltar te Edi Kristaq Anife Rames – i ashtuquajturi Ritvan Shehu ne blogjet italiane te Papinga-s mbrojtes i flakte i fondamentalizmit musulman).
  Në kushte normale acetilkolini (neuroni qe mbart te dhenat qe vijne nga truri per t’ju percjellur organeve) shkatërrohet menjëherë nga acetilkolinesterasi, një enzimë e pranishme në korrespondencën e synapeve nervore; në këtë mënyrë, ne kushte normale garantohet transmetimin korrekt të impulsit nervor .
  Acetilkolinesterase është enzima “target ” e SARIN-it.
  Ne brendesi te ketij receptori molekular zhvillohet proçesi i eliminimit te acetilkolinës (neuronit qe mbart te dhenat e nisura nga sistemi qendror nervor drejt organeve te trupit).
  Ne rastin e ekspozimit ndaj SARIN-it molekula enzime bllokohet teresisht nga SARIN-i per pasoje bllokohet proçesi natyral i shkaterrimit te neuroneve.
  Eshtë njelloj sikur te mbajme te shtypur pergjithnje nje tast te celularit apo te tastieres se kompjuterit deri sa te shkojme ne bllokimin e tyre. E njejta gje ndodh edhe ne rastin e helmimit me SARIN.
  Megjithate ne rast te nderhyrjes se menjehereshme ( brenda pak minutave – orëve në varësi të sasise dhe konçentrimit te SARIN-it), proçesi normal i enzimes mund të riaktivizohet.
  Si agjentë riaktivues ne përdorim jane disa oximes (obidossima, pralidossima ) që janë të afta , nëse administrohen menjëherë, të riaktivizojne acetilkolinesterasen, duke menjanuar SARIN-in dhe në këtë mënyrë duke e bërë enzimen molekulare përsëri receptor gatshëm fiziologjikisht për të degraduar acetilkolinėn .
  Më 20 mars 1995, SARIN është përdorur për sulm terrorist në metronë e Tokios nga kulti Aum Shinrikyo fetar.
  Në gusht 2013 ajo është përdorur në një sulm me raketë në një periferi të Damaskut , Siri gjatë Luftës Civile te diktatorit Assad kunder popullit sirian.

  1. Vlora says:

   Faleminderit per kursin e Kimio-Biologjise! Ne nuk e dinim qe Sarina paska qene helmuese. Tani qe e mesuam do te themi cdo dite poshte Edi Kristaq Rama dhe rrnofte Sal Ram Berisha.

   Po si nuk ju vjen turp nga vetja juaj njehere.

   Megjithate populli ka nje thenie te bukur: “Nuk jane halle por sebepe, turpin e pacin per vete”.

   1. BESIANA GUSHI says:

    Hej çam i çoles,
    une nuk e bera per ty se per ty te uroj te perdoret Zyklon-B qe te te çoje ne ate bote me kembe ne hava.
    Edhe se kam pak gjak labesh, qelbesira si ti edhe 50 vjet me pare i kam urryer dhe jo vetem une por tere Vlora.
    Kujtoj “shtepine e çamit” ke fabrika e orizit, e izoluar nga tere vlonjatet, e lene aty ne mes te asgjeje si qenet e lebrozur.
    Injorant, pusht, mutor i ndyre, ben mire te hash jashteqitjen tende para se te nderhysh ne komentet e lajmeve kaq te rendesishme per mireqenjen e shqiptareve, jo tenden.
    Per ty vetem Zykol-B ate qe hitleri e perdori per gjysherit tuaj.

    1. Vlora says:

     Cfare te bej se je femer, por e meriton nje sharje vendce. Megjithate, shikoj ato ku…vat qe jane mbledh aty te foltorja e parlamentit, dhe me duket se nje nga ato te shembellen shume. Une nuk jam Cam, po me sa duket kur ngaterron kekun me byrekun, xhevahire te tilla do te nxjerresh nga goja.

 6. ikni more legena haram vota e SHQIPTARVE.

 7. E nxoren karin prej kallcuku ne mejdan kto femnat e PDse?
  Domosdo,sepse kan gjet te tredhur socjalista..
  Po te kishte burra kuvendi kishin perfundu ne ….. gojore kjo mesila &co.

 8. o hason prej uashington va fa nculo…

 9. udhetusi says:

  Qenkan ngjalle plehrat e saliut qe sollen importin e plehrave kancerogjene… fundurina qe jeni pa atdhe dhe vemje kerkojne te hapn panik.. prisni edhe pak ore sesi qen langaraq keni me fut bishtin ne mes te shaleve..

 10. taotao says:

  Ja dhe mother putana e PD me gishtin lart , i duket vetja akoma kreyttari kuvendi. Po ik o plehre serebe bashke me ato kurvat e tjera e beni ndonje nga ato qe thote hasoni nga uashingtoni .

  1. jugori says:

   Protest putanash te PD qe po tu besh analizat e ADN -se te femijve vetem me buemijetart si kan f

 11. beni says:

  opozite kurvash te flliqura

 12. eisa says:

  Po mir mor shoqeri civile qe beni demostrat dhe ne u mbeshtesim po pse e politizoni pse po del opozita me ju pse po u mbeshtet ju .ju that ska ngjyra politike po po del politike .E salo e dini ju qe do remuj dhe pushtet jepiani dhe te ini te sigurt se do i mar dhe nuk do u pyes
  dhe ju ngrohuni ne diell.degjojeni berishen car flet a sesht politike
  Po pse qeveria do te vras popullin po ja shpini sales ujet ne korit
  Ne keshtu jemi mesuar tekemi salen prap ne pushtet te bej gerdece te tiera dhe ne bejm sehir .

 13. ismeti says:

  aaaaaa kto deputetet plehra

 14. Liridon says:

  Kryetari i Parlamentit nuk mundet te permende rregullore,kur populli eshte ne kembe.Me pare duhet te ule popullin e pastaj te flase per rregullore.Nqs nje zheleje i doli nami me te drejte per shprehjen e perdorur,ketij do ti dale edhe nje nam tjeter,si krytari i rregulloreve.
  Ne kemi nje shprehje te urte popullore:”Nje gje qe nuk e fshe as mali,nuk mund ta fsheh nje leter”.

  1. jugori says:

   ti me kete emer liridon duhet te jesh xhihadist kosove se shqiptar ska me kete emer e ju keto regullat e parlamentit i dini mire ju detyronte e detyron serbi te lini me dere hapur se nata eshte e gjate e nuk shtyhet vetem ne ruge

 15. bubani says:

  sala ka hallin se e ka rradhen ne burg vrasesi i 21 janarit ku do me u mbytur o debil

 16. orli says:

  Pse ka njeri qe dyshon se sali fazlliçi nuk eshte antiamerikan?!gaboheni,ai ne 97-en u ka dhene urdher njerzve qe e rrethonin te godasi me antitank ambasaden amerikane por pasi kane pyetur Meron dhe disa te tjere nuk ja kane zbatuar urdherin(Mero ju ka thene se nuk duhet bere se eshte fatkeqesi per kombin shqiptar).

 17. Arti says:

  Po ku ishin kta fare ambientalistesh deri me dje, se saliu ka demontuar lloje lloje armesh kimike asnjeri nuk pyeti se pse vdiqen 23 njerez, po terroristat Iranian pse sala I pranoj ne shqiperi, perse nuk pyeti asnjeri per kte gje? Po ikni ore te mjere shkoni e punoni se nga NATO asgje e keqe nuk iu gjen, por nga salingashet do keni gjithmone gerdec dhe 21 janar, tung

 18. Ermal says:

  NESER TE GJITHE PARA KRYESMINISTRIS PER ARMET KIMIKE DHE PO KA MAR VENDIM TA HEDHIM RAMEN LEGENIN

  1. Vlora says:

   Dole prape ti? Nuk te kishim pare qe para zgjedhjeve, kur dilje me dy gishtat perpjete te Tema. Qenkan mbledh kori i by….irave bashke perseri, me sebepin e Armeve Kimike per tu bere fresk atyre qe i zbythi vota e Popullit.

 19. ben says:

  Po degjojme shume dijetare e shkencetare qe pa pritur dolen nga gropa e M, dhe po bejne ekspertin e gjithanshem, duke harruar cfare ushqimesh po hame perdite cfare ajri po thithim perdite, qe ne fakt eshte nje realitet i tmerrshem, sesa ai hipotetikut te gazit sirian. fakti eshte se qeveria apo Rama beri nje autogol per kete punen e gazit qe nuk do te harrohet kollaj, te pakten jo nga partneret tane strategjgik, ssic tashme i ka ermertuar vet K/Ministri. nese do qe zgjedhur rruga e informimit insitucional, President, Parlamanet, Parti Politike, Shoqeri Civile, te cileve do u qe shpjeguar me qetesi dhe ne detaje, se bashku me partnerin strategjik, se cfare do te ndodhe, duke e etiketuar nen siglen Sekret Shteteror, asgje nga ajo qe po ndodh sot, nuk do te ndodhte. Dhe gomari e di, qe shqiperia ne kete mes nuk luan asnje rol, perfitimi perpos monetar do ishte dhe kredo personale politike per ate qe heq vallen (Ramen). fatkeqesisht, kete nuk e kuptoi, shqiptaret nuk jane dele, e treguan me 23 Qershor, ku votuan kunder sjelljes arrogante te S. Berishes & CO e qe po kundershtojne po sot kete sjellje nga Rama. tani eshte shume vone, e vetmja rruge do qe mos pranimi i tyre.

 20. tik says:

  Gramozi nuk po e kap situatën, nuk pjerdh njeri për Salën se shumica e atyre që protestojnë e duan në burg Saliun, por tani dëmi është bërë dhe Edi ti thotë jo faleminderit Amerikës se ndryshe e mori lumi miqësinë dhe qeverinë.

  Nga paska ngelur Shqipëria aleat i vetëm i Amerikës në mesdhe kështu? Po shko o Ruç se janë me dhjetëra mijëra varret e ushtarëve Amerikanë që çliruan Europën, http://en.wikipedia.org/wiki/File:Cimetiere_americain_Colleville-sur-Mer.jpg

  Rama bën mirë të tërhiqet nga kjo gafë arrogante e tij!!!

 21. shiaksi says:

  kapini perzejini perjasht ata ose ato,qe prishin seancat e kuvendit

 22. Sefedin Aga. says:

  O gramox ruci pse i bie gjate o njeri , me fjal te kota , thuaj jo e jemi te gjithe te qete e jeta vazhdon si me perpara.

 23. DEBATIKU says:

  Komentues dhe ju o popull…..
  Kujdes, mos besoni tek SALI-SERBI E LUL-FASLLICI..
  KY ESHTE SKENAR I KURDISUR NGA AGJENTURA RUSO-SERBE…MOS BESONI,MOS U PERDORNI NGA KRYEAGJENTURORI SALISERBI..
  ASNJE KOMENT MOS POLITIZOHET…
  SALISERBI SOLLI NE VITIN 2010 ARMET KIMIKE TE SERBISE NE FSHEHTESI….DHE SOT AKUZON…
  POPULLI KERKON ARRESTIMIN E SALISERBIT QE SHITI SHQIPERINE…
  ARRESTONI SE DO SHIHNI USHTRINE AGJENTURORE ME LULA TOPPALLE ALLDELE E GJITHE KOOPERATIVA AGJENTURORE SERBE…
  NUK TE BESON POPULLI O SALI SERBI,IK,IK…BOLL SE E HELMOVE TI ME VEPRAT TUAJA ,GOJEN E PISET…KE Q

 24. santiago says:

  ME MIRE ARMET KIMIKE SE SALIUN NE SHQIPERI

 25. DEBATIKU says:

  Komentues dhe ju o popull…..
  Kujdes, mos besoni tek SALI-SERBI E LUL-FASLLICI..
  KY ESHTE SKENAR I KURDISUR NGA AGJENTURA RUSO-SERBE…MOS BESONI,MOS U PERDORNI NGA KRYEAGJENTURORI SALISERBI..
  ASNJE KOMENT MOS POLITIZOHET…
  SALISERBI SOLLI NE VITIN 2010 ARMET KIMIKE TE SERBISE NE FSHEHTESI….DHE SOT AKUZON…
  POPULLI KERKON ARRESTIMIN E SALISERBIT QE SHITI SHQIPERINE…
  ARRESTONI SE DO SHIHNI USHTRINE AGJENTURORE ME LULA TOPPALLE ALLDELE E GJITHE KOOPERATIVA AGJENTURORE SERBE…
  NUK TE BESON POPULLI O SALI SERBI,IK,IK…BOLL SE E HELMOVE TI ME VEPRAT TUAJA ,GOJEN E PISET…KE QE NE VITIN 1997 QE NGRIN BUZEQESHJEN NE BUZE SHQIPTAREVE….KE VESHUR NANAT SHQIPTARE ME SHAMI ZEZA NE KOKE ,SEPSE JUA KE VRARE DJEMT O SERB,SALI KRIMINELI…NE BURG

 26. besi says:

  I kemi inat ti japim hakun.Me mungesen e pjesshme te transparences nga qeveria ketyre ju dha shansi qe te kompensojne 20-30 % te indinjates popullore per keqqeverisjen 8 vjecare, me kete aksion. Nuk duhet tu jepet me ky shans ne te ardhmen. Aq me shume qe kjo indinjate do vi duke u ftohur sa me shume konsumohet pushteti aktual. Fati vjen per mendjet e pergatitura. Tani duhet rekuperuar “terreni” i humbur.

 27. sot says:

  Sa i buzeqeshur ai lart! I eshte zotuar vetes qe do beje rolin e Jezusit, populist dhe gjithcka ne te miren e popullit.

 28. Hajdari says:

  Shikoni shqiptare cfar lloj kurva potanash debilesh na kan drejtuar per shum vite, shikoni rezultatet e kriminelit Salomut.

 29. 100 vjet shtet says:

  Talluni me foltoren talluni, se nuk eshte Xhelefina qe tju kape per zhelesh e tju nxjerre jashta.
  Me sa duket ne foto, per kete ide po flet me hajdutin Like Meta.

 30. prenge sherri says:

  ky eshte parlamenti i leshit keto qajne nate e dite per popullin cjane keto budallalleqe mor plera se lat nam kerkoni cdo gje me kulture tolerance qeka shume e veshtire opozita per ju nuk duroni dot por mos harroni se 8 vjet qe ishit ne pushtet ketij populi i bete shume deme mos flisni ne emer te popullit ju felliqesira ju nuk perfaqesoni sovranin por pasurimin tuaj ne kurriz te ketij populli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82084
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82084
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34798
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34798
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 24815
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 24815
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X