#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Sinanaj: Për shpërthimin ndaj Kollozit mora 7500 euro nga Andon Mëhilli

shperthimJulian Sinanaj ka pranuar autorësinë e shpërthimit në banesën e Ardian Kollozit. Ai tha se ka marrë 7500 euro për këtë shpërthim. Paratë ja ka paguar Andon Mëhilli, por porositësi ka qenë dikush tjetër.

“Për shpërthimin në banesën e Kollozit mora 7500 euro. Porosia për shpërthimin në banesën e Kollozit u bë nga Andon Mëhilli, i cili njihej edhe me emrin tjetër Erjon Mëhilli. Por Mëhilli ishte ndërmjetës, dhe nuk e mësova porositësin për Kollozin. Porosia për Kollozin ishte që të mos dëmtohej asnjë nga familjarët. Shpërthimi në banesën e Kollozit u bë më 1 Qershor, ora 02:00, ndërsa jam kthyer një ditë pas shpërthimit pranë banesës së Kollozit”, ka thënë Sinanaj.

Kjo pohohet nga burime të prokurorisë për “A1 Report”.

Julian Sinanaj në dëshminë e tij në polici shfaq pendesë për vrasjen e biznesmenit vlonjat Agron Çela, që sipas tij e ka qëlluar në prani të fëmijëve.

“Jam penduar vetëm për vrasjen e biznesmenit vlonjat Agron Çela. E qëllova në prani të fëmijëve të tij”, thotë Sinanaj.

14 komente në “Sinanaj: Për shpërthimin ndaj Kollozit mora 7500 euro nga Andon Mëhilli”

 1. Pelasgian says:

  nuk e di se cfare monstre je ….po te me japesh gjithe leket e botes se kurre nuk do ta kisha vra 1 person qe nuk me ka borxh …ti nuk meriton as ferrin ! Se di ku e ke vendin o ALIEN VDEKJEPRURES !

  1. jane genjeshtra. saliu e ka paguar kete per te marre pergjegjesite e qe te mos zbulohet qe ato shperthime i ka bere vete saliu. mos i besoni. ju lutem zoti tahir, zbulojeni kete mashtrim te saliut. 😛

   1. koha says:

    Ke te drejte o 1 miliom qelbesire,me Saliun ishte gruaja dhe motra jote bashke qe i lepinin rrocken

    1. te isha i martuar dhe te kisha moter dy gjera nuk do beja kurre. te replikoja me qelbesira dhe te beja arbitrin. kenaqesia ime eshte qe ti ke moter. te tjerat i merr me mend vete.

    2. PISHA FLAMUR says:

     O1 Popull i mjerë shifni gjuhën që përdor një simpatizant i saliut të kuptojmë se ne jemi të pushtuar nga shpellarë mprovincialë xhunglash që të vjen turp ti lexosh. Mos i dshkruani në medja këta fëlliqësira. Sot nuk është më e pa njohur se Sërbët angjentit të tzre i kanë dhenë detzrë të shbëjo Shqipërsë, Degjenerimi moral është hallka e parë e shbërjes së një kombi

 2. fieraku4u says:

  CFARE KAFSHE JE MOR MUT NJERI…VRET DIKE NE SYTE E FEMIJVE.

  TI JE PER NE LITAR…

 3. Lela says:

  NJERIU eshte kapitali me i çmuar.
  Sot edhe njerzit kane nje çmim ?
  Ku po shkojme ,? kjo eshte demokracia .

 4. viqi says:

  Po tërë ata hasëm që ka bërë?Lëre burgun po këta që dashur të vrasë dhe ka vrarë nuk besoj se do t’ia lënë.Në mos atë familjen po se po.Mundësisht ditën për diell dhe në ndonjë sheh kryesor jo si puna e këtij që vriste si urith.

 5. tik says:

  Këtij ti merret në mbrojtje familja por ky vetë nuk duhet të dalë nga burgu.

 6. DANI says:

  KUSH FSHIHET PAS KETIJ KILLERI ….???????????????

 7. cohu ENVER HOXHA nga vari te shikosh se na kan dal ca rota k…i

 8. Lipe Gremi says:

  A nuk ju duken Sinanaj dhe të tjerë si ushtarë të mafies që është ulur këmbëkryq.Për vjejle gjobash apo shërbime të tjera ata bëjnë detyrën që u është dhënë. Është detyrë e organeve te specializuara të zbulojnë dhe luftojnë krimin.k

 9. shqiptar says:

  CILET FSHIHEN PAS ?????
  pas Ekzekutorit ?????

 10. Julian Metushi says:

  gjika te gjej vend te fuse koken!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82152
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82152
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 6
      [name] => Kronika
      [slug] => kronika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 6
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 16255
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 6
      [category_count] => 16255
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kronika
      [category_nicename] => kronika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X