#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

VIDEO/ Momenti tronditës kur rrufeja lë të vdekur 25-vjeçaren

turistKjo video është filmuar në plazhin e Sao Paolus në Brazil.

Taline Campos po shëtiste në breg kur u godit nga rrufeja.

Ajo u filmua rastësisht nga një tjetër kalimtar.

25-vjeçarja ngeli e vdekur në vend.

2 komente në “VIDEO/ Momenti tronditës kur rrufeja lë të vdekur 25-vjeçaren”

 1. VK says:

  Pse genjeni, ajo nuk vdiq ne vend, eshte ne spital ne gjendje te rende.

 2. enter"" says:

  Hey gazetare idiote, personi arriti ti mbijetonte goditjes se rrufese e jo sic shkruani ju qe vdiq.

  Lexoni corriere della sera dhe do e kuptoni pse keni shkruar idiotesi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82458
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82458
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22662
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22662
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X