#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Foto dhe Video / 32 vite më pas, dëbora shtron edhe në Tiranë

fot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Debora nis te zbardhe edhe Tiranen. Ne keto minuta te mbremjes kane nisur reshje te dendura debore, te cilat kane filluar te ngjisin edhe ne rruge e pallate.

JavaNews sjell disa imazhe te ketyre minutave te fundit te debores qe po bie, e cila tashme duket se do te zbardhe kudo edhe ne kryeqytet.

Kujtojmë se një situatë e tillë atmosferike për herë të fundit në kryeqytet ka ndodhur në janar të vitit 1985, 32 vite më parë.

 

s

unnamed-2unnamed-315894952_10154122089536727_7973811294246310045_n15894237_10210442494236471_2751848407168475464_n15894702_1407301135960549_3775054692109068132_n15936861_10211659992635606_4531341052391926775_o15940840_368547096837783_7922120448781563060_n20170111_20191020170111_20203420170111_202055

20170111_20224320170111_20230320170111_202419-120170111_202419-220170111_202419

1 komente në “Foto dhe Video / 32 vite më pas, dëbora shtron edhe në Tiranë”

 1. katunsi says:

  po duken sikur jan pamje nga berlini.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82431
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82431
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Sociale
      [slug] => sociale
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 6897
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 6897
      [category_description] => 
      [cat_name] => Sociale
      [category_nicename] => sociale
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X