#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTOT/ 5 rezidencat më spektakolare dhe të shtrenjta në botë!

Shumë veta, por jo të gjithë. Ka edhe nga ata që investojnë shuma të mëdha për të blerë rezidenca super të shtrenjta e për këtë arsye viti që lamë pas ishte një vit rekordesh kur vjen puna për rezidencat e shitura më shtrenjtë.

Këtë listë e kryeson rezidenca 154 milionë $ në Kinë, me një sipërfaqe 6730 m2, e cila ka 32 dhoma gjumi e shumë komoditete të tjera.

Lista e plotë:

1.“Taohuayuan”, Kinë 154 mln

2.“The Penthouse”, New York 87.7 mln $

3.“Crespi Hicks Estate”, Texas 100 mln $

4.“301 N Carolwood”, California 100 mln $

5.Rezidenca “Playboy”, California 100 mln $

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82458
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82458
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22662
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22662
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X