#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Partizani, Starova: Jam i kënaqur me skuadrën, luajtëm me dinjitet

starovaTrajneri i Partizanit, Sulejman Starova është shprehur i kënaqur me paraqitjen e skuadrës pas përfundimit të miqësores kundër Fenerbahces ku të kuqtë humbën me rezultatin 3-1.

Në një pronocim për “Supersport”, Starova u shpreh i kënaqur me gjëndjen fizike të lojtarëve, edhe pse përballë kishin një ekip mjaft të fortë i cili kishte zhvilluar dy teste miqësore.

Starova tha gjithashtu se në rast se kampionati do të shtyhet me 1-javë, Partizani mund të qëndrojë dhe për disa ditë të tjera në Antalya.

“Nuk ishte momenti për të luajtur me Fenerbahçen. Lojtarët morën sadisfaksionin e tyre. Gjendja fizike e lojtarëve ishte në rrugën e duhur. Edhe skuadra turke dua të them ka bërë dy ndeshje miqësore para kësaj. Nuk mund ta fillonim kaq rëndshëm startin. E kam thënë që baza e skuadrës do të jetë gjithmonë e njëjtë. Nëse do të shtyhet edhe 1 javë kampionati, edhe ne do ta zgjasim fazën përgatitore me 3-4 ditë. Një notë për skuadrën nuk ka. E rëndësishme është që luajtëm me dinjitet. Qëllimi që pranuam Fenerin ishte se rritet CV-ja e të gjithëve”, përfundoi Starova

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 17
      [name] => Sport
      [slug] => sport
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 17
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 11787
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 17
      [category_count] => 11787
      [category_description] => 
      [cat_name] => Sport
      [category_nicename] => sport
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X