#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

VIDEO/ Donald Trump zihet live me gazetarin e CNN, gjatë konferencës

trumpNë konferencën e mbajtur ditën e sotme, presidenti amerikan i zgjedhur, Donald Trump ka pasur një përplasje të ashpër me gazetarin e CNN.

Trump refuzoi t’i jepte të drejtën e pyetjes gazetarit të CNN, Jim Acosta, pas publikimit të raportit të këtij rrjeti për materialet intime që kanë rusët ndaj Trump dhe me të cilat mund ta shantazhojnë.

Trump i është drejtuar gazetarit që kishte marrë mikrofonin për të bërë pyetje: “Jo ti. Organizata jote është e tmerrshme”.

Gazetari iu përgjigj:

“Meqë po na sulmoni a na jepni të drejtën të pyesim? Zoti president i zgjedhur, meqë ju po sulmoni organizatën tonë të lajmeve, mund të na jepni një shans”

“Nuk do të të jap asnjë pyetje. Ju jepni lajme të falsifikuara”, tha Trump, që nuk e ka kapërdirë dot raportin e publikuar nga CNN.

13 komente në “VIDEO/ Donald Trump zihet live me gazetarin e CNN, gjatë konferencës”

 1. enter"" says:

  Poshte CNN, kjo media e ndyre genjeshtrash

  1. Barba Jani says:

   Shko mor grek psikopat motherfucker

   1. Dani says:

    Enter ka te drejte,CNN Ashtu eshte.

 2. Genti35 says:

  Ky eshte presidenti me idiot qe Amerika ka patur. Shume shpejt ne Amerike do kete protesta per doreheqjen e ketij debili. Sbesoj te mbush me shume se 1 vit ne kete post ky se do e haj qafen e pates.

 3. kultivimi i servilizmit says:

  Bravo i qofte: keta gazetaret jane mashtrues
  jane edhe disa filoamerikan te thekur qe flasin me emocion ne televizionet shqiptare nga lavazhi qe u ka bere cnn
  race servile …
  edhe shurrat e tv shqiptare qe u beri magji znj klinton

 4. kultivimi i servilizmit says:

  Bravo i qofte: keta gazetaret jane mashtrues
  jane edhe disa filoamerikan te thekur qe flasin me emocion ne televizionet shqiptare nga lavazhi qe u ka bere cnn
  race servile …..
  edhe shurrat e tv shqiptare qe u beri magji znj klinton

 5. kultivimi i servilizmit says:

  Bravo i qofte: keta gazetaret jane mashtrues
  jane edhe disa filoamerikan te thekur qe flasin me emocion ne televizionet shqiptare nga lavazhi qe u ka bere cnn
  race servile …..
  edhe shurrat e tv shqiptare qe u beri magji znj klinton
  enter kesaj radhe ke te drejte

 6. Jimi says:

  Trap hesapi!
  Jo president i SHBA-se te behet ai, por edhe i rruzullit tokesor te behet, ai po prap trap do te mbetet! Rama ka shume te drejte per vleresimin e kesaj figure, dhe jo vetem Rama, por jane shume lider europiane qe kane te njejtin vleresim per kete sharlatan. disa prej tyre edhe jane prononcuar publikishte, ndersa disa te tjere rezervohen te prononcohen publikishte, per hire te interesave politike e ekonomike qe kane me SHBA-n, si superfuqi.
  Por po jetojme ne shekullin titan te atomit llahtari, o njerin e ben shejtan o shejtan e ben njeri! Shkurt, keshtu i dashka mushka drute!?

 7. says:

  Jeb Bush duhet të kontrollojë lëvizjet e Trump.

 8. sokol says:

  CNN i ka shpall lufte Trumpit ka kohe po per cudi nuk po pushojne as tani.Kam frike se politika amerikane ka nje plan B per ta rrezuar nemos per ta vrare si Kenedin.E shof shume kete kanal fatkeqsisht.Asnjehere nuk ka ndodhur qe gazetaret e komentatoret televizive te pozicionohen ne kete menyre te gjithe ne rresht duke filluar nga (Wolfi , Jim ,e deri te ato marionetat) si me qene televizioni A Frangajt ,duke bere thirrje haptazi te mos e votonin.Sikur CNN te jete zedhenese bajate e demokrateve.Shume turp ,ti je televizion privat nga me kryesoret qendro asnjanes.e dyta Trump nuk eshte politikan.Qe te jesh politikan duhet te jesh kurve duhet te jesh bythqir e ta kthesh velen e anijes andej nga fryn era ndryshe fundosesh.Plus qe ben gabime etike; jeta politike nuk eshte reality show.Une them qe ne nje menyre ose nje tjeter keta do e permbysin sepse ky njeri ka ndermend te beje shume ndryshime si brenda dhe jashte Amerikes.Qofsha gabim

  1. luli says:

   meqe shihke CNN dhe te duket si media servile e demokrateve, a mund te na thuash ti ekspert mediash sesi te duket nje fare Fox News???? Ata jane si gazeta e faro balliut, repart ushtarak nga ai i kohes se enver hoxhes, 24 ore ne dite kunder Obames dhe demokrateve. sa per plotesim e kisha…

 9. XXXL says:

  Keta bythelepiresit te quajtura media te “lira” dhe te “paaneshme”, por qe jane ne sherbim te Partise Demokrate qe ka simbok gomar veshgjatin, kane rene ne hundelesh.
  I duhej shume me pare ky hundelesh Amerikes, por me mire vone se kurre.
  Tani Cecua ka bicak….

 10. usa says:

  Je plotesisht gabim. Me vjen keq qe po shkruaj por e verteta duket sheshit Kandidati per sistemin gjyqesor u hodh posht. Trampi pranoj qe pas dy javesh do te caktoj nje tjeter, Sekretari I ri shtetit u be lecke ne Senat nga vet republikanet. Ky eshte fillimi.Sepse Trampi pas 7 muajve doli dje per here te pare para gazetareve dhe publikut Amerikan . Deri tani perdorte vetem twitter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82084
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82084
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 12
      [name] => Bota
      [slug] => bota
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 12
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 8998
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 12
      [category_count] => 8998
      [category_description] => 
      [cat_name] => Bota
      [category_nicename] => bota
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X