#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTOT/ Aktorja amerikane çmend gjithë plazhin me format e saj

Aktorja dhe moderatorja e njohur ën SHBA Brooke Burke-Charvet dhe bashkëshorti i saj David kanë qenë në qendër të vëmendjes falë fizikut të tyre të jashtëzakonshëm në plazhet e St. Barts.

45 vjeçarja, një personazh i famshëm televiziv mbante veshur një bikini me vija dhe nuk i kurseu ushtrimet fizike në bregun e detit.

Vrapime të lehta, not dhe lëvizje aerobike nxorën në pah sensualitetin e saj, ndërsa trupi i tonifikuar dhe i nxirë e shfaqi jashtëzakonisht tërheqëse.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82279
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82279
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22639
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22639
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X