#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTOT/ Brenda kryeqytetit botëror të seksit: Sodoma dhe Gomorra e kohërave moderne

Ai konsiderohet si kryeqyteti botëror i seksit.

Bëhet fjalë për Pattaya, që ndodhet në Tajlandë.

Thë Sun shkruan se në këtë qytet vërshojnë me mijëra meshukj anembanë botës, për të bërë seks.

Ky qytet ka plot 27 mijë femra prostitute, dhe disa e konsiderojnë edhe si Sodoma dhe Gomorra e kohëve modern.

Në Tajlandë nuk lejohet prostitucioni, por ky qytet është kthyer në epiqendrën e turizmit seksual, kryesisht për turistët perëndimorë.

Thë Sun shkruan se shtëpitë publike janë të maskuara si lokale dhe qendra masazhesh.

5 komente në “FOTOT/ Brenda kryeqytetit botëror të seksit: Sodoma dhe Gomorra e kohërave moderne”

 1. Jona says:

  Nese Sodoma dhe Gomorra jane te dukshme, jo vetem atje por ne shume vende ku imoraliteti po rritet, po ashtu I dukshem do te jete gjykimi I Perendise, krijuesit te njeriut, pasi e krijoi njeriun per lavdine e Tij dhe jo per te shkaterruar veten ne imoralitet.

  1. timi says:

   Hahahaha ik moj debile!

   1. Projekti says:

    Po ti cpate? Cdo njeri eshte i lire te shprehe mendimin e tij per nje fenomen te caktuar.

 2. PidhiISateme says:

  Kush voton per Rilindjen merr nje bilete avioni dhe 10 dite qendrim falas ne Sodome dhe Gomorra, Paguan direkt Edvin Bytho Rama.

 3. MeleqAgaci says:

  Ne kete qytet na perdhunuan pa deshiren e tyre Gjiknurin dhe Bushatin. Qe atehere ju merr ajer gurmazi te dyve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82202
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82202
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34810
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34810
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22627
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22627
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X