#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTOT/ Kjo modele çmendi New York-un, nuk pyet për të ftohtin

Si një nga modelet më të famshme të “Sports Illustrated”, ajo e ka treguar shumë herë që nuk është fare e turpshme kur vjen puna për të treguar fizikun e saj që të lë pa fjalë.

Dhe Chrissy Teigen bëri që e gjithë vëmendja të jetë nga ajo, kur ishte në New York gjatë javës së modës, edhe pse nuk po modelonte.

Pavarësisht temperaturave të ulëta, bukuroshja 31 vjeçare që kishte dalë me një bluzë të hollë, bëri që të gjithë t’i ngulnin sytë, duke qenë se kishte vendosur të dilte pa reçipeta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82122
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82122
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22619
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22619
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X