#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTOT/ Protagonistja e show-t britanik “incident” me veshjen

Djemtë dhe vajzat e realit show-t britanik “Geordie Shore” kanë bërë që të gjithë të flasin për ta, ndërsa kanë vendosur që të festojnë gjatë gjithë natës.

Chloe Ferry e njohur për zakonin saj për t’u veshur “kursyeshëm”, tregoi më shumë sesa duhej për aparatet fotografike.

Vajza 21 vjeçare dukej mjaft e lumtur, ndërsa dilte me pjesëtarët e tjerë të spektaklit, në mbrëmjen e katërt radhazi.

Vëmendje tërhoqën edhe mikeshat e saj, të cilat dukej që e kishin tepruar me alkoolin, të veshura në mënyrë ekstravagante.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82188
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82188
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22626
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22626
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X