#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Pas Ivanka Trump dhe Kate Midleton, kryeministri kanadez “shkrin” edhe kancelaren Merkel

Kryeministri kanadez, Justin Trudeau mund t’i shtojë listës së tij të adhurueseve, edhe kancelaren gjermane, Angela Merkel.

Gjatë kësaj jave, 45-vjeçari ishte pjesë e një sërë postimesh në rrjetet sociale, kur fotografi të të tijat dhe shikimit gjithë ëndje të
Ivanka Trump, nisën të qarkullonin në internet.

Por, kjo nuk ishte hera e parë pasi, sipas disa fotografive të publikuara më herët, ai ka patur të njëjtin efekt edhe tek Dukesha e

Kembrixh, Kate Midleton dhe aktorja Emma Wattson.

Së fundi, duket se Trudeau ka arritur të “shkrijë” edhe kancelaren gjermane, Merkel.

Kryeministri kanadez, i cili gjendet në një vizitë shtetërore dy ditore në Gjermani, është pritur nga Angela Merkel jashtë ndërtesës Kancelares në Berlin.

Më pas, ata shihen në një tjetër fotografi, ndërsa darkuan bashkë, gjatë një takimi privat. /Bjorn Runa

7 komente në “Pas Ivanka Trump dhe Kate Midleton, kryeministri kanadez “shkrin” edhe kancelaren Merkel”

 1. Berti says:

  Kokrra e kurvarit qe qenka dhe ky kanadezi. Te gjitha frat i varen ne qafe

 2. Wendy B says:

  Ky eshte kryeminister.. ❤

 3. Sokol says:

  Po ky eshte homo o Tema!;ketij ja ka bete mutin dhe gruaja.ky idiot si i ati nuk e kupton we ne jemi nje lagjd e amerikes te lidhur ngushte me te.evropa eshte 2 jave larg me vapor o birbo

 4. Bambi says:

  Mos. Ja paska dhi kti tonit. Go Edi Go. Po dhe kjo, qenka kokrra e curves. I ben qejfin Sales.

 5. z says:

  @Wendy B
  c.b
  @Berti.
  po he,nuk ua kerkon ky, vet i varen, eshe nje tipe mashkulli ,s’ke q’i thua.

  1. Wendy B says:

   Ciao @Z. Kemi humbur fare 😐

 6. ari says:

  KY BO VETEM MIRE VENDIT TE VET CANADAJA N 1 NE BOTE RESPEKTON NJERZIMIN

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82274
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82274
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 12
      [name] => Bota
      [slug] => bota
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 12
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 9014
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 12
      [category_count] => 9014
      [category_description] => 
      [cat_name] => Bota
      [category_nicename] => bota
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22639
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22639
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X