#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Tony Blaier nis sulmet kundër Brexit

Ish kryeministri i Britanisë Tony Blair ka nisur sulmet kundër daljes nga Bashkimi Evropian.

Në një deklaratë për mediet, ai shpreson që Britania e Madhe ta rimendojë edhe njëherë largimin nga unioni, pasi është në të mirë të saj që të jetë pjesë e BE-së.

Por qeveria britanike reagoi menjëherë dhe tha se divorci me Bashkimin Evropian do të bëhet.

Blair akuzoi kryeministren Theresa May se po aplikon një politikë të “daljes me çdo kusht” të Britanisë nga BE, e cila mund të sjellë pasoja të pariparueshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82258
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82258
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 12
      [name] => Bota
      [slug] => bota
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 12
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 9014
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 12
      [category_count] => 9014
      [category_description] => 
      [cat_name] => Bota
      [category_nicename] => bota
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X