#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Urimet e lojtarëve shqiptarë për Pavarsinë e Kosovës

Me rastin e 9-vjetorit të pavarsisë së Kosovës, urimet për këtë festë nuk kanë ardhur vetëm nga politika por edhe nga sporti.

Të shumtë janë futbollistët e njohur shqiptarë që nëpërmjet rrjeteve sociale kanë uruar festën e pavarasisë.

 “Urime dita e Pavarësisë Kosovë, vendi ku kam lind. Urime nga familja Shaqiri”, shkruan Xherdan Shaqiri

“Urime Kosovë, shpresoj t’shoh ditë edhe më të mira tu ardh për ty. U rritsh e mos u plaksh” ishte komenti i Etrit Berishës.

“Urime Pavarsia e Kosovës, 9-vjet shtet” ishte postimi i Lorik Canës.

“Jam i lindur në Zvicër, jetoj në Londër, kurrë nuk do të harroj dhe me zemër do jem në vendlindjen e prindërve të mi. Urime pavarësinë Kosova jonë”, ka shkruar Granit Xhaka.

Urime pavarësinë Kosova jonë. Uroj të jetë sa më e afërt data ku të gjithë të festojmë ditën e Bashkimi me Shqipërinë”, ka shkruar Taulant Xhaka.

“Urime dita e pavarësish Kosovë” shkruan Besart Celina

Urime Kosovë, 9 vjet shtet” shkruan Milot Rashica

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 17
      [name] => Sport
      [slug] => sport
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 17
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 11719
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 17
      [category_count] => 11719
      [category_description] => 
      [cat_name] => Sport
      [category_nicename] => sport
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X