#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

VIDEO/Mekaniku tërhiqet zvarrë nga makina që rrëshqet nga karroatreci

Ky është momenti kur një mekanik tërhiqet zvarrë nga makina, e cila rrëshqet nga karroatreci me të cilën ishte transportuar.

Mekaniku aksidentalisht bëri që mjeti të ulej përpara kohe në toke, e për të ndaluar që të rrëshqiste u mbajt fort pas saj në pjesën e përparme.

Çuditërisht mjeti u ndal pa u ulur plotësisht në tokë, dhe punonjësi si shpërblim mori përqafimin e pronares së mjetit.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82122
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82122
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22619
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22619
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X